Tikkurila

Stogo čerpės – svarbus ir atsakingas pasirinkimas

Stogo čerpės – svarbus ir atsakingas pasirinkimas

Kiekvienas namų ar pastatų statybų elementas yra svarbus, o norint pastatyti tvirtą, gerą ir ilgaamžį pastatą, reikėtų nemažai žinoti arba pasinaudoti profesionalų konsultacijomis. Tai sritis, reikalaujanti specifinių žinių ir, ne ką mažiau svarbu – tinkamų priemonių. Šiuo atveju Jums padės uab „Arpekas“. Įmonė siūlo labai platų asortimentą, kokybiškas prekes už patrauklią kainą bei konsultacijas. Kiekvienas namas, pastatas yra kitoks, todėl ir priemones reikėtų taikyti būtent jam. Čerpės – vienas svarbiausių pasirinkimų, norint, kad stogas būtų ilgaamžis, kokybiškas, atitiktų Jūsų ir pastato poreikius bei atrodyti patraukliai. Juk tai viena iš eksterjero detalių, o visumą ir sudaro detalės. Todėl skirkite pakankamai laiko, dėmesio, renkantis čerpes. Nenumokite ranka ir svarbiausia, rinkitės ne pagal kainą, o pagal tai, ko reikia būtent Jūsų atveju.

Keraminės čerpės, betoninės čerpės – ar jos kažkuo skiriasi? Be abejo!

Keraminės čerpės yra seniai žinomos, jos pasižymi ilgaamžiškumu, atsparumu drėgmei, karščiui, temperatūrų kaitai. Jos puikiai sugeria triukšmą, todėl stipriai barbenantis lietus ar kruša nesutrukdys jums ramiai dirbti, o galbūt miegoti.  Užsimerkite ir prisiminkite, kaip atrodo dauguma bažnyčių, pilių – taip, jų stogo statyboje dažniausiai buvo naudojamos keraminės stogo čerpės. Vasarą – vėsu, o žiemą – šilta, puiku, tiesa? Keraminės čerpės tinka įvairioms stogo formoms, o taip pat padeda išgauti norimą vaizdą, stilių, mat jų yra skirtingų atspalvių ir formų. Tai vienas patvariausių sprendimų, kuris puikiai išsilaiko net 150 metų! Keraminės čerpės yra natūralios, ekologiškos, saugios, o gaminamos jos iš… taip, iš molio! Tad dabar jau turbūt aišku, kodėl keraminės čerpės yra toks populiarus pasirinkimas!

Taip pat neretas pasirinkimas yra betoninės čerpės – kuo jos ypatingos?

Tai puikus variantas tiems, kurie ieško čerpių už kiek mažesnę kainą. Ši stogo danga yra nebrangi, o jos gamybai naudojamas cementas ir vanduo. Dažniausios betoninių čerpių formos yra: plokščia, dvibangė bei vienbangė. Betoninės čerpės dažnai naudojamos tiek namų statyboje, tiek fasadams dengti. Nors betoninės čerpės turi kiek ribotą pasirinkimą ir tinka ne visiems stogams dengti, visgi klasikos mėgėjams jos tiks ir patiks. Betoninės čerpės, kaip ir keraminės čerpės, nebijo blogo oro, lietaus, sniego.

Kurios stogo čerpės yra tinkamos būtent Jūsų namui, pasakyti gali specialistai, apžiūrėję ir įvertinę pastatą, projektą ir išklausę visus Jūsų lūkesčius.

UAB „Arpekas“ žino, kaip svarbu yra tinkamai parinktos medžiagos, todėl yra pasiruošęs Jus pakonsultuoti ir parduoti tai, ko Jums iš tikrųjų reikia. Pas mus yra stogo dangos, stogo priedai, trinkelės, klinkeris – lauksime Jūsų.

Arpekas

TAIP PAT SKAITYKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt