Search
Close this search box.
Anza

Kodėl verta rinktis skardinę BUDMAT® dangą?

BUDMAT® plieninių stogo dangų sistema jau daug metų sėkmingai gražina Jūsų namus. Juk stogas neretai tampa vienu iš pagrindinių namo akcentų.  Todėl BUDMAT® stogo dangos užtikrina Jūsų komfortą, saugumą ir tokią, kiekvienam iš mūsų reikalingą, ramybę. Garantuojame kompleksišką pasiūlymą ir įgyvendiname svajones apie idealų namą. BUDMAT® siūlomi stogai – tai garantuota kokybė.

Stogas Jūsų NAMUI

Visapusis ir profesionalus konsultavimas kiekviename etape leidžia mums įgyvendinti savo klientų lūkesčius. Geriausias siūlomų gaminių pripažinimo įrodymas, be klientų pripažinimo, kuris mums yra svarbiausias – daug prizų ir kitų apdovanojimų:

Aukso medalis už skardinės čerpės imitacijos dangą SARA, pelnytas tarptautinėje mugėje „BUDMA” (Lenkija) sertifikatas kategorijoje „Geriausia lenkiška kokybė 2010“ ir t.t

(Lenkija)Lenkijos Statybos rūmų apdovanojimas „Hit Budowlany“ („Statybos hitas“)
Sertifikatas kategorijoje „Geriausia lenkiška kokybė 2010“ ir t.t

Esame įsitikinę, kad siūlydami BUDMAT® gaminius, kartu siūlome ir kokybę patvirtintą iki 30 metų garantija!

ŽALIAVOS

BUDMAT® plieninės stogų dangos gaminamos iš žaliavų, kurias tiekia pagrindiniai pasaulio gamintojai, tokie kaip: „SSAB” , „ArcellorMittal”, „HYSCO”.

Plėtodamos glaudų bendradarbiavimą su medžiagų tiekėjais ir klientais, liejyklos nenutrūkstamai tobulina skardos gamybos technologiją. Pradinė medžiaga čia padidinto atsparumo plienas S280. Toliau plienas cinkuojamas karštuoju būdu (cinko dangos masė – 275 g/m²), apytikris metalo dangos storis – 20 μm (pagal standartų reikalavimus). Naudojant tokią cinko dangą užtikrinama efektyvi apsauga nuo rūgščių ir drėgmės bei katodinė apsauga galimų dangos pažeidimų vietose. Dėl elektrocheminių reakcijų, vykstančių to proceso metu, skarda atitinkamai apsaugoma nuo korozijos, net ir nupjovimo vietose ir pan.

GARANTIJA

BUDMAT® stogų ir fasadų dangos gaminamos iš plieno, kuriam suteikiamos ilgametės garantijos. Dangos, kuriomis padengiama skarda, yra žvilgantis ir matinis polyester, jos priskiriamos plonasluoksnių dangų tipui. Jų organinio padengimo storis yra 25–38 µm, o raštu suteikiama garantija – 10 metų. Ypač rekomenduojamos ir geriausiai patikrintos, žinoma, yra dangos iš švediškos koncerno SSAB® skardos, padengtos dangomis „Prelaq® NOVA“ ir „Prelaq® NOVA Mat“.

Tai storasluoksnės dangos, su 50 µm storio organinio padengimo sluoksniu. Dėl to šios dangos yra atsparesnės korozijai ir mechaniniams pažeidimams ,joms suteikiama 30 metų garantija. Šiai skardai būdingas didesnis atsparumas visokioms frikcinėms apkrovoms, kurios gali veikti dangą (pavyzdžiui, sušalęs sniegas, dangos montavimas). Viršutinėje sluoksnio dalyje yra polimero grūdelių („Prelaq® NOVA Mat“ atveju – keramikos grūdelių), kurie neleidžia atsirasti paviršiaus įbrėžimams.

Arpekas

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt