Search
Close this search box.
Franke

Keraminių čerpių stogo danga – elegantiškos ir patvarios medžiagos privalumai

Keraminių čerpių stogo danga – elegantiškos ir patvarios medžiagos privalumai

Statant namą, svarbu pasirinkti tinkamą medžiagą stogo įrengimui. Dėl keletos priežasčių keraminės čerpės pirmauja pagal klientų įvertinimus – jos perkamos, jei norima įrengti tikrai patikimą, patvarų ir patogų stogą. UAB ARPEKAS yra pasirengęs pasiūlyti geriausias Europos gamintojų čerpes, tačiau pirmiausia reikėtų tiksliai išsiaiškinti, kokius privalumus turi medžiaga.

Keraminės čerpės – pagrindiniai šios medžiagos privalumai

Keraminės čerpės yra vienas iš seniausių stogo dangų variantų. Nepaisant to, kad šiuolaikinė statybų rinka siūlo daugybę kitų medžiagų, čerpės vis dar yra labai paklausios.

  • Keraminės čerpės yra vienas iš seniausių stogo dangų variantų. Nepaisant to, kad šiandieninė statybų rinka siūlo daugybę kitų medžiagų, čerpės vis dar yra labai paklausios. Keraminės čerpės yra labiausiai atsparios orams. Jos nebijo nei sniego, nei saulės, nei šalnų, nei lietaus – krituliai ir temperatūros pokyčiai neturi įtakos čerpių tvirtumo ir sandarumo savybėms.
  • Keraminė medžiaga yra ugniai atspari – plytelės nedega, be to, gamybos procese joms taikoma deginimo procedūra tvirtumui užtikrinti. Tai reiškia, kad tokia medžiaga padengtas stogas bus saugus galimų gaisrų požiūriu.
  • Medžiaga gerai sulaiko šilumą ir nepraleidžia išorinių garsų. Keraminės stogo čerpės žiemą ir vasarą namuose suteikia patogų mikroklimatą – neperkaista saulėje ir neperšala šaltyje. Lietaus metu, medžiaga sugeria ant stogo krentančių lašų garsą.
  • Stogo čerpės laikui bėgant nepraranda savo stiprumo savybių. Tokio stogo tarnavimo laikas iš tikrųjų siekia šimtmečius.

Pagrindinis medžiagos trūkumas laikomas jos jautrumu smūgiams. Pavyzdžiui, didelė kruša ar ant namo krentantis medis gali sugadinti čerpinį stogą. Tačiau esant tokioms nenugalimos jėgos aplinkybėms nukenčia bet kuris kitas stogas. O keramines čerpes lengva pataisyti – tereikia pakeisti kelis pažeistus stogo elementus.

UAB ARPEKAS (www.stogocerpes.lt) siūlomos stogo čerpės yra įvairių spalvų, formų ir dydžių. Galite įsigyti ne tik standartinių, bet ir visiškai išskirtinių natūralių čerpių, kurios namams suteiks neįprastą išvaizdą. Kokybiškai sumontavus stogą, ši statybinė medžiaga žymiai padidins namų komfortą.

Arpekas

TAIP PAT SKAITYKITE

Ekoklima
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt