Franke

Renovacija: Dažniausiai klausiama kas tai yra ir kam tai naudinga?

Pabandykime trumpai tai išsiaiškinti.

Esami elevatoriniai šilumos punktai yra be automatizuoto valdymo.

Norint padidinti arba sumažinti į namą tiekiamos šilumos galingumą  ar karšto vandens temperatūrą  mes tai turime atlikti rankiniu būdu.

Kaip tai atliekama niekam nėra paslaptis, einama į šilumos punktą  ir įvairiais būdais sumažinamas arba padidinamas  ateinančio ar išeinančio termofikacinio vandens kiekis. Dažniausiai tai atliekama neprofesionaliai.

Po tokio šilumos reguliavimo, išbalansuojamas šilumos pasiskirstymas ir šilumos prietaisai veikia netolygia,  vieni perkaitinami kiti šąla. Toks šilumos reguliavimas yra neefektyvus ir tiesiogiai atsiliepia  į šilumos kainą.

Atliekant pastato šilumos punkto renovaciją yra sumontuojamas automatizuotas šilumos punktas, tai reiškia, kad šilumos ir karšto vandens galingumas yra reguliuojamas automatiškai pagal nustatytus parametrus, kuriuos palaiko valdiklis reguodamas į lauko temperatūrą, ateinančio į šilumos punktą ir išeinančio iš jo termofikacinio vandens temperatūros daviklius. Karšto vandens elektrinė pavara atsidaro ir užsidaro per 15 sek.

Šildymo pavara priklausomai nuo poreikio atsidaro ir užsidaro vidutiniškai per 2,5 min.

Akivaizdžiai matome, kad joks žmogus nesugebės atstoti valdiklio jeigų, sumontuotas valdiklis veikia ir yra tinkamai eksplotuojamas.

Kam yra naudinga šilumos punkto renovacija? Atsakymas paprastas.

Teisingai atlikta šilumos punkto renovacija, jeigu yra pastoviai prižiūrima šios srities specialisto, tarnaus dešimt ir daugiau metų. Vidutiniškai per metus sutaupydama iki 20% šilumos lyginant su elevatoriniu šilumos punktu.

Neteisingai eksploatuojant renovuotą šilumos punktą ir neturint reikiamos kvalifikacijos žinių, šilumos suvartojimas gali padidėti. Šiluma gali būti tiekiema nesilaikat užduotų darbo rėžimų, tada tikrai nesutaupysite, bet ir sugadinsite brangiai kainuosenčią įrangą.

Jeigu jau turite renuovuotą šilumos punktą pasirūpinkite jo nuolatine priežiūra, atlikite reikiamus profilaktikos darbus ir tikrai tuo nesigailėsite.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ekoklima
Moderni izoliacija
Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt