Anza

“S.Anselmo“ plytos – išskirtinė klasikinė harmonija Jūsų namams

“S.Anselmo“ plytos – išskirtinė klasikinė harmonija Jūsų namams

UAB“Serfas“ su malonumu ir pasididžiavimu pristato vieną iš seniausių Italijos plytų gamintojų S.Anselmo. Įmonė , kuri savo amžių skaičiuoja jau nuo 1900 metų.

Plytų gamybos tradicijos Italijoje yra vienos seniausių pasaulyje ir šiuo metu Italų gamintojai garsėja net tik seniausių gamybos tradicijų laikymusi, bet ir naujausių technologijų naudojimu bei ekologiškumu.

Įmonė šiuo metų gamina daugiau nei 100 skirtingų tipų plytų – kurios skirtos ir naujai statybai ir rekonstrukcijai. O plytų panaudojimo galimybės neapsisiboja Lietuvio dvasiai įprastomis sienomis – sienos, grindys, lubos, dekoro elementai, trinkelės viduje ir lauke – visur keraminė plyta atrodo tobulai..

Klasikinės „S.Anselmo“ plytos – atpažįstamos iš karto. Dėmesį patraukia išskirtinė klasikinė harmonija ir plati spalvų gama. Nuo raudonos iki margos ar geltonos, kiekviena plyta turi savitą stilų, susilieja su aplinka ir pabrėžia kiekvieno pastato unikalumą, todėl ji naudojama tiek eksterjere, tiek ir interjere.

„S.Anselmo“ apdailos elementai gali būti naudojami tiek svarbių archtektūrinių paminklų restauravimui, tiek statant naujus pastatus. Bendrovės meno dirbtuvėse gausu įvairių formų, spalvų ir dydžių apdailos elementų, pritaikomų individualiems dizaino poreikiams. „S.Anselmo“ kompanija taip pat gali sukurti pagal tam tikrus išmatavimus, bet kokios spalvos ir dydžio apdailos elementus, akcentuojant rankų darbą bei techninius įgūdžius.

Šiomis dienomis sendintas stilius tampa vertingu architektūros elementu. Unikalus ir nepakartojamas, jis gali būti naudojamas dekoravimui tiek pastatų viduje, tiek išorėje. „S.Anselmo” yra vienintelė Italijos kompanija, gaminanti kaimiško dizaino europinio standarto plytas, išlaikydama visą patrauklios išvaizdos kokybę, būdingą įprasto formato kaimiškoms plytoms. Plytos yra didesnio formato, kas suteikia joms daugiau privalumų:

  • mažesnės išlaidos (50 plytų viename kvadratiniame metre);
  • aukštas naudingumo koeficientas;
  • sveikesnis mūras dėl plytose esančių ertmių;
  • galima stilių įvairovė.
Ristatus

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung
Moderni izoliacija
Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt