Search
Close this search box.
Anza

Niekas nestato namų be langų ir durų, o išsirinkti juos labai atsakinga užduotis

Niekas nestato namų be langų ir durų, o išsirinkti juos labai atsakinga užduotis

Renkantis langus  norime kad jie būtų ne tik šilti ir tvirti, bet malonūs akiai ir derantys prie interjero, sakoma langai – namų akys, svarbu pro kokias akis žiūrime i pasaulį.

„Viva Langai” projektuojantys, gaminantys bei montuojantys langus iš patirties žino – svarbiausia vertybė, lemianti klientų pasitikėjimą, vienodai atsakingai atliktas kiekvienas užsakymas. Toks požiūris lemia, kad įmonės klientais tebėra užsakovai, kurie pasitiki įmonės gaminiais ir teikiamom paslaugom, o nauji  klientai  žino, kad jie įsigis ilgaamžius produktus iš patikimų rankų.

Rinkdamiesi langus užsakovai pastebi du dėsningumus –paslaugas siūlančių kompanijų pavadinimų kaitos ir siūlomų produktų įvairovės gausėjimo, tad ne visada paprasta atsirinkti, kas išties naudinga, reikalinga ir patikima.

Pasak „Viva langų” gamintojo specialisto Mindaugo Grigo, kokybiškas langas turi įleisti į namą kuo daugiau natūralios šviesos, neišleisti šilumos ir suteikti estetinį vaizdą.  Dar svarbios šilumos, patvarumo, stabilumo, saugumo savybės.

Šiluma – vienas pagrindinių reikalavimų šiuolaikiniams langams. Geriausiai šilumą izoliuoja stiklo paketai, kuriuose naudojami selektyviniai stiklai. Stiklo paketo vidų pripildžius ne oru, o dujomis (argonu, kriptonu) šilumos izoliacinės savybės dar labiau pagerėja. Šilumos perdavimas yra išreiškiamas šilumos perdavimo koeficientu U – tai šilumos perdavimas per 1 m2 ploto paviršių, esant 1 laipsniui Kelvino ar Celcijaus temperatūrų skirtumui tarp skirtingų paviršiaus pusių.

Itin gerą izoliaciją galima pasiekti naudojant trijų stiklų paketą su dviguba selektyvine danga. 3-čio stiklo įvedimas (dvikamerinis stiklo paketas) leidžia sumažinti U reikšmę net  iki 0,5 W/m2K, kas pilnai atitinka pasyviojo namo reikalavimams. Tačiau šiuo atveju padidėja stiklo paketo svoris, todėl labai svarbu gaminant langus ar duris tinkamai apskaičiuoti langų statines savybes ir parinkti itin kokybišką furnitūrą kuri užtikrins lenvą lango varstymą ir sandarumą. Ypač neracionalu naudoti dvikamerinius stiklo paketus su 6 mm rėmeliais, nes ir taip nežymus jų šiluminis efektyvumas dar labiau sumažėja šalto periodo metu įlinkus išoriniam stiklui dėl sumažėjusio oro tūrio stiklo paketo ertmėje. Įvairios paskirties patalpoms siūlomi langai ar durys dekoratyviniais stiklo paketais- tai stiklo paketai, kuriuose naudojami įvairių rūšių dekoratyviniai stiklai bei elementai. Tokių stiklų pasirinkimo galimybės:

 • skaidrūs;
 • skaidrūs arba matiniai su įvairiais raštais;
 • spalvoti;
 • metalizuotu bronziniu ar sidabriniu atspalviu;
 • bronziniai matiniai.

Kodėl klientai pasirenka mus?

Esame gamintojai, savo srities profesionalai, todėl gaminius ir paslaugas Jūs gaunate iš pirmų rankų. Dėka ilgametės patirties ir gerų santykių su tiekėjais, galime Jums pasiūlyti aukštą kokybę, gerus terminus ir 10 metų aptarnavimo garantiją.  Mūsų gamyba – plataus profilio, todėl galime pagaminti įvairių spalvų bei formų plastikinius langus ir duris.  Viskas pagal Jūsų individualius poreikius.

Išsirink savo spalvą

Gamybai naudojame tik pasaulyje žinomų ir pripažintų gamintojų sertifikuotas ir ekologiškas medžiagas. Gaminiai sertifikuoti, gaminami iš naujų, neperdirbtų medžiagų, nenaudojant švino.

Siūlomi profiliai :

Rehau langai – Brillant; Rehau langai – GENEO; Gealan langai; Aluplast langai

„Viva langų” gamintojas UAB Euroexport  – stipriausias Lietuvoje. Gavome sertifikatą pažymintį, jog esame viena iš patikimiausių ir atsakingai veikianti įmonė. Tai skatina dar labiau pasitempti ir išlaikyti lyderių poziciją.

Visos paslaugos iš vienų rankų:  nemokamas specialisto vizitas, konsultacijos, projektavimas, gamyba, montavimas, apdaila, balkonų stiklinimas ir plačios serviso paslaugos.

“Viva langai”- tai šiluma, šviesus vaizdas ir šiuolaikiškas komfortas Jūsų namuose !

Skambinkite mums:
(8-5) 2 45 14 11 – Vilniaus regionas
(8-37) 31 14 14 – Kauno regionas

KITI LIETUVOS MIESTAI

NEMOKAMAS specialisto vizitas, visa informacija ir konsultacijos visoje Lietuvoje:

Tel.: 8 608 001 01

* PRIVALUMAI PERKANT IŠSIMOKĖTINAI:

 • Iš karto galite taupyti šilumos energiją ir džiaugtis gražesniais, jaukesniais ir šiltais namais.
 • Patrauklios, lanksčios išsimokėjimo sąlygos.
 • Greitas ir patogus aptarnavimas tiesiog sutarties pasirašymo vietoje.
 • Minimalūs reikalavimai kliento pajamoms.
 • Minimalus reikalaujamų dokumentų kiekis (perkant išsimokėtinai iki 10 000 Lt pakanka paso arba asmens tapatybės kortelės, nereikia pažymų apie gaunamas pajamas*).
 • Pradinė įmoka – nuo 0%.
 • Nėra klientui jokių papildomų paslėptų (PVM finansavimo ar kitų) mokesčių.
 • Klientas gali pasirinkti jam primtiną įmokų mokėjimo dieną.
 • Įmokas patogu mokėti visuose bankuose Lietuvoje, Lietuvos pašto skyriuose, pavedimu.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt