Rockwool

„Megrame“ šilti langai – daugiau galimybių taupyti

„Megrame“ šilti langai – daugiau galimybių taupyti

Madas diktuoja didžiausi – ši tendencija pasitvirtina bemaž visuose sektoriuose. Bendrovė „Megrame langai“, būdama didžiausia langų ir durų gamintoja Lietuvoje, kokybės kartelę kelia vis aukščiau ir taip diktuoja naujus gamybos standartus kokybiškai ir sertifikuotai produkcijai.

Žvelgia į priekį

„Vartotojas šiandien jau pakankamai brandūs, jaučiamas vis didesnis susidomėjimas energijos taupymu ir inovatyviais produktais, leidžiančiais tai daryti. Besikeičiantis požiūris į kokybę ir buvo paskata plėsti siūlomų gaminių asortimentą. Jį praplėtėme naujais ypač šiltais, saugiais ir ilgaamžiais gaminiais, kurie padeda sumažinti šildymui naudojamą energijos kiekį ir atitinka aukščiausius garso izoliacijos, įsilaužimo prevencijos reikalavimus“, – naujoves apibūdino bendrovės „Megrame langai“ generalinis direktorius Šarūnas Magelinskas.

Viena iš bendrovės „Megrame langai“ naujienų – plastikinis langas S9000 ir medinis langas EURO110M, pelnę aukso medalius konkurse „Metų gaminys“. Taip tarsi dar kartą patvirtinamas šūkis „Megrame“ – langai visam gyvenimui!“.

Anot „Megrame langų“ generalinio direktoriaus Š. Magelinsko, naudodama „Metų gaminio“ vardą pelniusius langus, didžiausius projektus pastaruoju metu įmonė yra įgyvendinusi užsienio šalyse. Tačiau pažangiausios technologijos skinasi kelią ir Lietuvoje, kur šilumos taupymas tampa vis aktualesnis. Jau per pirmąjį šių metų pusmetį naujieji „Megrame“ langai tapo vieni populiariausių ir perkamiausių langų mūsų šalyje.

Tinka ir pasyviesiems namams

Novatoriško plastikinio lango S9000 pranašumas – triguba tarpinių sandarinimo sistema, užtikrinanti nepriekaištingą vidinį, centrinį ir išorinį lango sandarumą. Platus 83 milimetrų rėmo profilis, šešios vidinės kameros lango varčioje ir rėme, trijų tarpinių sandarinimo sistema ne tik garantuoja geresnę šilumos bei garso izoliaciją, bet ir patikimai saugo lango varstymo mechanizmą nuo išorės drėgmės. Šiltojo lango S9000 atsiradimas yra ekologiškų langų gamybos tąsa – jo profiliuose nėra švino stabilizatorių. Tokie bešviniai langai yra patvaresni, stabilesni, atsparesni išorės poveikiui, ilgiau išlieka balti ir blizgūs.

Išanalizavus visas galimybes gaminti tobulesnius langus ir sujungus geriausias kelių skirtingų sistemų ypatybes, buvo pasiekta, kad net jei plastikiniai langai S9000 yra pagaminti su plienine armatūra, jų šilumos laidumo koeficientas Uf lygus net 0,77 W/m²K.

Kitas „Metų gaminio 2012“ apdovanojimą pelnęs gaminys – ypač šiltas medinis langas EURO 110M. Jis ypatingas tuo, kad išskirtinės medžio ir aliuminio ypatybės sujungiamos į vieną bendrą nepakartojamą ir savo privalumais už kitas langų sistemas pranašesnį gaminį.

Šiltojo medinio lango pranašumai – tai itin platus 110 milimetrų profilis, 3 stiklų novatoriški 50 milimetrų pločio stiklo paketai, ypač geras mechaninis patvarumas. Profilio viduje esantis papildomas termoizoliacinis užpildas lemia ypač gerą šilumos ir garso izoliaciją. Pasiekta, kad lango šilumos laidumo koeficientas Uf būtų lygus net 0,78 W/m²K. Tokie langai tinkami energiškai ypač efektyviems, pasyviems namams.

Gamintojai tikisi, kad naujasis „Megrame“ plastikinis langas S9000 bei medinis langas EURO 110M ir mūsų šalyje taps kiekvieno gyventojo, kuriančio būstą, siekiamybe.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ekoklima
Moderni izoliacija
Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt