Search
Close this search box.
Vivacolor

Berėmės durys

Berėmės durys

Berėmėms durims naudojama plokštė iš abiejų pusių padengta penkiasluoksniu drėgmei atspariu klijuotu skydu, todėl durys išsiskiria ypatingu atsparumu išorės poveikiams. Stabilus ir atsparus vidinis medienos užpildas neleidžia durims deformuotis, o poliuretaninės putos užtikrina ypač gerą garso bei šilumos izoliaciją.

Per visą plokštės perimetrą įmontuota metalinė patentuota rėmo stabilizavimo sistema garantuoja durų tvirtumą ir stabilumą. Per visą plokštės rėmą įklijuotas kietmedžio rėmas, todėl plokštė yra nepaprastai tvirta. Kietmedis saugo į jį įmontuotus vyrius ir spyną nuo išlaužimo.

Aukščiausios kokybės, 100 proc. silikoninės, labai elastingos ir atsparios temperatūros pokyčiams tarpinės užtikrina ypač gerą sandarumą, garso ir šilumos izoliaciją.

Naujosios kartos aliuminio slenkstis gaminamas su specialiu plastiko intarpu, todėl gerai sulaiko šaltį. Kieto plastiko ir aliuminio derinys ilgai nenusidėvi ir yra ilgaamžis.

Berėmės duris gaminamos iš specialios medžio plokštės. Ji sukonstruota taip, kad iš jos pagamintos durys neišlinksta, jų neveikia net dideli vidaus ir lauko temperatūrų bei drėgmės skirtumai.

Nepriklausomose laboratorijose buvo atlikti bandymai, kurie patvirtino, kad berėmių durų plokštė atitinka aukščiausią europinio standarto DIN EN 1530 kategoriją.

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt