Tikkuurila

„Vilniaus vartai” išvengė ledynmečio

Vilniaus vartai

Daliai prestižinio „Vilniaus vartų” komplekso antradienį žadėta nutraukti šilumos ir karšto vandens tiekimą. Be šildymo galėjo likti ne tik kone ketvirtį milijono šilumininkams skolinga „Vilniaus vartus” valdanti bendrovė „Ranga IV investicijos”, bet ir niekuo dėti patalpų nuomininkai. Vis dėlto paskutiniu momentu buvo pasiektas susitarimas.

„Apgailestauju”, – taip nuo 14 val. be šilumos galinčių likti žmonių atsiprašė „Vilniaus energijos” komercijos direktorius Rimantas Germanas. Jis portalui teigė, kad sunkumų krečiamai „Ranga IV” grupei, valdomai verslininko Laimučio Pinkevičiaus, priklausanti bendrovė „Ranga IV investicijos” už šildymą nemoka dar nuo praėjusių metų spalio. Įmonės skola šilumininkams siekia apie 225 tūkst. litų.

Šilumą grasinta atjungti dviem „Vilniaus vartų” aukštams, kuriuose įsikurusios parduotuvės ir restoranai. Nukentėti galėjo ir gyvenamųjų patalpų savininkai – prabangių apartamentų, esančių komplekso 13-18 aukštuose, gyventojams grasyta nutraukti karšto vandens tiekimą.

R.Germanas teigė, esą , „Vilniaus energijos” sprendimas yra galutinis, ir „Vilniaus vartuose” įsikūrusiems verslininkams bei gyventojams stebuklo tikėtis neverta.

Tačiau paskutiniu momentu, prispausta šilumininkų grasinimų ir žiniasklaidos dėmesio, „Ranga IV” išgelbėjo padėtį ir pervedė „Vilniaus energijai” dalį įsiskolinimo.

„Bus pinigai – tada šnekėsim”, – portalui sakė R.Germanas, pridurdamas, kad „Ranga IV” žada grąžinti „ženklią dalį” uždelstos sumos.

Pinigai atsirado, ir šilumininkai savo ultimatumą atsiėmė. Tai portalui patvirtino bendrovės „Ranga IV investicijos” marketingo direktorė Dita Purlienė. Pasak jos, kone ketvirčio milijono skola susidarė nemaža dalimi dėl to, kad už „Vilniaus energijos” paslaugas esą piktybiškai nemokėjo kai kurie kiti „Vilniaus vartuose” įsikūrę verslininkai. Su vienu iš skolininkų šiuo metu jau vyksta teisminis ginčas, kitus „Ranga IV investicijos” tikisi įtikinti be Temidės tarnų įsikišimo.

D.Purlienės teigimu, artimiausiu metu ketinama sušaukti visuotinį „Vilniaus vartų” šeimininkų ir nuomininkų susirinkimą, kuriame neva bus kalbama apie mokumo problemas. Kol kas „Ranga IV investicijos” nekalba apie galimą dalies nuomininkų iškeldinimą.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu