Tikkuurila

Algirdo gatvės sprendiniai sutarti su gyventojais – bus daugiau stovėjimo vietų ir vienpusis eismas

Algirdo gatvės sprendiniai

Naujamiesčio gatvėms tampant saugesnėmis ir gyvesnėmis, su gyventojais toliau diskutuojama – kokie sprendiniai suteiktų dar daugiau saugumo. Viena lokalių Naujamiesčio jungčių – Algirdo g. – sulaukė ne tik pagrindinės dviračių takų tinklo atkarpos, bet ir kito svarbaus sprendimo, gimusio po diskusijų su vietos gyventojais: eismas šia gatve bus organizuojamas viena kryptimi. Tai padės sumažinti tranzitinio eismo srautus ir leis išsaugoti daugiau automobilių statymo vietų.

„Idėja pertvarkyti gatvės eismą kilo formuojant pagrindinį dviračių takų tinklą – čia jau baigiamas įrengti atskiras naujas dviračių takas. Išsaugoti čia augę brandūs medžiai ir pasodinta naujų, atnaujinami pėsčiųjų takai, vasarą bus pasodinta ir krūmų. Dėl likusios gatvės dalies tvarkymo tarėmės su gyventojais ir ieškojome kompromisų.  Drauge nusprendėme po pertvarkos palikti vienpusį eismą, taip išsaugant beveik 100 iki tol buvusių parkavimo vietų. Dabar ši gatvė bus pritaikyta judėti įvairiausiais keliavimo būdais“, – sako vyriausiasis miesto inžinierius Antonas Nikitinas.

Algirdo g. eismas bus organizuojamas priešinga kryptimi nei  eismas juda Mindaugo g. – tai  leis darniai paskirstyti eismo srautus. Vienpusį eismą planuojama organizuoti atkarpoje tarp Panerių ir A.Vivulskio g., kol kas paliekant galimybę ateityje eismą perorganizuoti į dvipusį, jei tik bus toks poreikis.

Ramaus judumo gatve driekiasi 3 m pločio dviračių takas, kuris tapo pagrindinių dviračių takų tinklo dalimi, kuri Naujamiestį jungia su aplinkiniais rajonais.

Gatvės važiuojamosios dalies plotis paliktas toks, kokio reikalauja Statybų techninis reglamentas. Darbus Algirdo gatvėje planuojama užbaigti birželio pabaigoje.

Kiti temos straipsniai

Ledo arenos vizualizacija

Ledo arenos projektavimas įsibėgėja

Įsibėgėja Klaipėdoje planuojamos statyti ledo arenos projektavimas. Jau įvyko viešas projektinių pasiūlymų pristatymas, kurio metu visi besidomintys šiuo objektu turėjo

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu