Lapkričio 23d. Ketvirtadienis

Nendriniai stogai, dengimas
5775

Statybdami namą  privalome  išsirinkti kokybišką stogo dangą. Rinkoje nemažas pasirinkimas stogo dangų, galite rinktis skardą, keramiką, bitumą ar kitas įprastines stogo dangas. Šiais individualizmo laikais visi nori išsiskirti ir būti originalūs, retai kas pageidauja statyti tokį pat namą, kaip turi kaimynas. Tai kaip gi padaryti, kad namas išsiskirtų iš aplinkos? Vienas iš būdų – pasirinkti originalią stogo dangą.

Pakalbėkime apie netradicinį stogą, tradiciniam namui – nendrinę stogo dangą. Nendriniai stogai atsirado jau neatmenamais laikais, o pati nendrė yra bene seniausiai vis dar naudojama stogų dengimo medžiaga. Seniau nendrėmis dengdavo ūkinius pastaus, klėtis. Dabartiniu metu vis dažniau galime išvysti nendrinius stogus ant poilsio namų, vilų, kur gali konkuruoti net su prabangiausia stogo danga.

Būtent Nendrinis stogas suteikia pastatui grožio ir atrodo natūraliai, jis gali harmoningai derėti su kraštovaizdžiu, bet taip pat galima pritaikyti ir madingai miesto aplinkai. Tai kodėl gi nendrinis stogas ? Į visus klausimus atsako UAB SIMPEKSA vadovas Mindaugas  Kasparavičius.

Daugiau informacijos: www.simpeksa.lt

www.thermopro.lt

www.thermopro.lt

Namų šiltinimas poliuretano putomis
www.lubugalerija.lt

www.lubugalerija.lt

Lubų Galerija
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
Namo šiltinimas

Namo šiltinimas

Namo šiltinimas GAMO termovata
Advokatės Pelagėjos Stonkienės kontora

Advokatės Pelagėjos Stonkienės kontora

Statybų, paveldėjimo teisė mob.tel. 8 600 31149
TRŪKSTA UŽSAKYMŲ?

Gaukite statybajums.lt pasiūlymą!