Sausio 18d. Antradienis

Nacionalinis fizinių ir technologijos mokslų centras. Reynaers sprendimai
11646

Nacionalinis fizinių ir technologijos mokslų centras yra moderniausias ir unikalus tyrimų centras – sudėtingiausias ir unikaliausias kada nors statytas technologinis kompleksas šalyje – yra 27 tūkst. kvadratinių metrų ploto, kuriame po vienu stogu įkurtos mokslinės tiriamosios patalpos, laboratorijos, technologinės patalpos su specifiniais reikalavimais.

Penkių korpusų kompleksas išsiskiria novatoriška išvaizda, atkartojančia korių ornamentiką. Architektūrinė mintis išreiškiama mikropasaulyje moderniausia XXI amžiaus medžiaga – grafenu. Šešiakampė kristalinė gardelės forma simbolizuoja tvarką, estetiką ir pabrėžia pastato modernumą. Toks sprendimas reikalavo statybos darbų tikslumo. Korių“ fasado plotas 5562 kvadratinių metrų. Jie išlankstyti iš aliuminio kompozito plokščių.

Stikliniam fasadui parinkti stiklo paketai su saulės energijos laidumu, bei emaliuoti. Racionaliai pasirinktas optimalus išorės sienų ir langų santykis leidžia sumažinti energetinius poreikius šildymui. Sienos, esančios pastato pietinėje pusėje, uždaros su daliniu įstiklinimu – langais, kad sumažėtų patalpų norminio komforto vėsinimo išlaidos. Įdomu tai, jog pastato fasadui panaudota 11.850 m² fasado aliuminio-stiklo konstrukcijų, 6.330 m² aliuminio kompozito plokščių. Įrengta 200 m² aliuminio-stiklo konstrukcijų konferencijų salė su stikliniu stogu. Sumontuota apie 2.800 m² stiklinių pertvarų.

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...