Sausio 18d. Antradienis

"Siedle" naujienos - protingiems namams, saugiems pastatams
2069

Vokiškos kokybės ir ilgaamžiškumo garantas, derantis su išmaniausiomis šiuolaikinėmis technologijomis –„Siedle“ – pristato 3 naujienas, išmaniai apsaugosiančias namus ir pastatus.

Naujosios „Siedle Compact“ telefonspynių lauko stotelės – kompaktiškos ir ergonomiškos, atsparios aplinkos veiksniams, lengvai valomos, pagamintos iš ilgaamžių medžiagų ir patogesnės už daugelį kitų namų saugos įrenginių, – leidžia matyti svečią, pasikalbėti su juo ir atrakinti duris net jei nesate namuose.

Kita naujiena – pastatams skirtas išmanusis komunikacijų centras „Siedle Axiom“. Stilingame prietaise sutalpintos kelių įrenginių funkcijos: galima atsiliepti į telefonspynės skambutį, peržiūrėti lauko kamerų vaizdą, skambinti telefonu, valdyti namo šildymą, vėdinimą ir kt.

Dideliems pastatų kompleksams sukurta, daugiau nei 600 vartotojų įrenginių apjungti galinti išmanioji telefonspynių sistema „Siedle Access“, suteikia galimybę kontroliuoti ir valdyti kelių pastatų prietaisus. Ja galima kontroliuoti daug įėjimų ir centralizuotai valdyti automatizacijos, įeigos kontrolės, vidinės komunikacijos procesus.

 

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...