Rugsėjo 21d. Ketvirtadienis

Essve įrankiai, tvirtinimo elementai
5959

Nei vienos statybos neįsivaizduojamos be kokybiškų ir patikimų įrankių bei tvirtinimo elementų. Norint išvengti nekokybiškos produkcijos , kuri pasitaiko prekybos centruose, reikia kreiptis i tos srities profesionalus.

”ESSVE siūlo paslaugas ir produktus, kurie padės profesionaliems meistrams rasti saugius ir patikimus tvirtinimo sprendimus.”

ESSVE tiekia saugius tvirtinimo produktus profesionalams. Siūlome platų ir įvairiapusišką produktų bei paslaugų asortimentą, kuris buvo kuriamas glaudžiai bendradarbiaujant su vartotojais.

Mūsų produktų spektras labai platus - nuo mažyčių varžtelių mobilaus ryšio telefonams iki užtvankose naudojamų stambių tvirtinimo detalių. Taip pat siūlome patvarius ir ergonomiškus įrankius statybose ir pramonėje atliekamiems medžio ir metalo darbams.

Norime, kad neabejotumėte, jog dirbate su geriausiais rinkoje produktais, nesvarbu kas tai būtų - tvirtinimas medyje, betone ar pliene.

Klientai visada gali būti tikri, kad mūsų produktai veiks taip, kaip ir turi veikti bei kad mes pristatysime juos laiku ir tesėsime savo pažadus. Mes jums visada pasiūlysime aukšto lygio aptarnavimą ir renkantis tvirtinimo produktus reikalingą pagalbą.

Žymės: Essve
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
Namo šiltinimas

Namo šiltinimas

Namo šiltinimas GAMO termovata
Advokatės Pelagėjos Stonkienės kontora

Advokatės Pelagėjos Stonkienės kontora

Statybų, paveldėjimo teisė mob.tel. 8 600 31149
TRŪKSTA UŽSAKYMŲ?

Gaukite statybajums.lt pasiūlymą!

Pelikanai Pelikanai Pelikanai