Rugsėjo 25d. Pirmadienis

Roletai ir tinkleliai nuo uodų. Ką reikia žinoti
4863

Roletai - paprastas, mažai erdvės reikalaujantis būdas uždengti langus. Tiesa, nepaisant savo paprastumo, jie pasižymi didele įvairove. Ką reikėtų žinoti renkantis roletus savo namams?

Roletus, pagal tai, kiek šviesos jie praleidžia, galima būtų skirstyti į tris tipus: permatomi audiniai, dalinai nepermatomi ir visiškai šviesos nepraleidžiantys audiniai.

Diena-naktis tipo roletai pagaminti iš dvigubo audinio. Vienas iš audinių yra beveik permatomas, kitas – tankesnis. „Dienos“ roletas yra sudarytas iš abiejų audinių juostų, o „nakties“ – tolygus, nepermatomas. Tokie roletai patogūs tuo, kad norint daugiau arba mažiau šviesos, nereikia jo atitraukti ar užtraukti iki galo, pakanka jį grandinėlės pagalba tik šiek tiek pakelti į viršų.

Roletai praktiškai nereikalauja priežiūros. Jeigu medžiaga susitepė, galite nuvalyti ją su vandeniu, mikro šluoste ir, jeigu reikia, nedideliu kiekiu rankų muilo.

Roletai yra pakankamai ilgaamžiai, ypatingai tai galioja mechanizmui. Nutarus atnaujinti roletus, dažniausiai keičiamas tik audinys – mechanizmas gali likti tas pats.

Moderniausias šių dienų sprendimas, padedantis veiksmingai apsaugoti namus nuo uodų, musių ir kitų vabzdžių - apsauginiai tinkleliai langams ir durims. Šiuolaikiniai tinkleliai nuo vabzdžių yra komfortiški, 100 procentų efektyvūs ir beveik nepastebimi. Tinklelius nuo vabzdžių galima nesunkiai pritaikyti įvairių formų bei tipų langams ir durims - plastikiniams, mediniams, aliuminio.
Daugiau informacijos: http://www.sunestra.lt

www.thermopro.lt

www.thermopro.lt

Jaukūs ir šilti namai
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
Namo šiltinimas

Namo šiltinimas

Namo šiltinimas GAMO termovata
Advokatės Pelagėjos Stonkienės kontora

Advokatės Pelagėjos Stonkienės kontora

Statybų, paveldėjimo teisė mob.tel. 8 600 31149
TRŪKSTA UŽSAKYMŲ?

Gaukite statybajums.lt pasiūlymą!

Pelikanai Pelikanai Pelikanai