Lapkričio 30d. Antradienis

„Space“ oro valytuvas – geresnei Jūsų gyvenimo kokybei

2020 Rugsėjo 2d.

Geras namų oras gali užtikrinti, kad žmogus ne tik kur kas geriau miegos, tačiau ir bus produktyvesnis, jo nuotaika bus geresnė, galiausiai – namai kur kas maloniau kvepės. Apie oro valytuvų naudą galima išgirsti labai daug informacijos, tad keista, jog šiais laikais vis dar yra žmonių, kurie bando namų orą „valyti“ atidarytu langu. Juk tuomet į patalpas patenka CO2 ir kitos dujos, kurios ne tik yra nemalonios uoslės receptoriams, tačiau taip pat ir kenkia žmogaus sveikatai.

Puikus pasirinkimas norintiems gyventi komfortabiliai ir sveikai – „Space“ oro valytuvas. Inovatyvi sistema padeda pašalinti namuose susikaupusius nešvarumus, kvapus, kurie kyla dėl:

  • Bakterijų;
  • Naminių gyvūnų;
  • CO2 teršalų;
  • Dulkių;
  • Dūmų;
  • Ir kitų priežasčių.

Net 4 filtravimo sistemos etapai padeda užsitikrinti, jog ir mažiausios dalelės bus tinkamai perfiltruojamos, oras namuose taps gaivus bei sveikas.

Pirmojo filtravimo etapo metu sulaikomi žmogaus bei gyvūnų plaukai, dulkės bei negyvos odos ląstelės, antrojo etapo metu – dar mažesnės dalelės, žiedadulkės, alergenai. Trečiojo etapo filtrai yra sudaryti iš negyvosios anglies ir jie geba sulaikyti tokius mikroskopinius komponentus kaip kad kvapas, o ketvirtasis filtras skirtas bakterijų bei virusų sulaikymui.

Visa sistema veikia tam, kad iki pačių mažiausių dalelių būtų tinkamai išvalomas oras, tad juo kvėpuodamas žmogus gali būti užtikrintas dėl oro grynumo kokybės.

„Space“ oro valytuvas taip pat turi indikacines sistemas, kurios padeda matyti – kokios kokybės oras yra patalpoje. Tai padės kur kas paprasčiau reguliuoti veikimo intensyvumą ir tuo pačiu užsitikrinti, kad oras visada būtų gaivus.

Papildomas šios sistemos privalumas yra tylus veikimas, tad pamiršite, kad jis Jūsų namuose. Kol sistema dirbs vardan Jūsų gyvenimo kokybės – Jūsų kasdien kvėpuojamas oras bus sveikas ir „skanus“. Taip pat vertinamos iš mažos energijos išlaidos, kadangi tai – ekologiškas namų komfortą kuriantis sprendimas.


Valdykite oro valytuvą „Space“ nuotoliniu būdu (Wi-Fi pagalba) ir užsitikrinkite, kad Jūsų gyvenimo kokybė bus gera kaip kad niekada.

Oro valytuvą galima bus įsigyti jau ŠĮ RUDENĮ!Kaip tinkamai išsirinkti kondicionierių

Kaip tinkamai išsirinkti kondicionierių

Kas iš mūsų nesvajoja apie gaivų orą butuose arba ofiso patalpose. Sukurti jaukią ir komfortišką namų aplinką padės kondicionierius. Daugeliui žmonių kyla klausimas, kaip iš kelių modelių išsirinkti geriausią?


Namų kondicionavimas ir šildymas

Namų kondicionavimas ir šildymas

Daugelis žmonių oro kondicionierių suvokia tik kaip patalpos vėsinimo priemonę, o kondicionierius ir šildymas atrodo nesuderinami. Taip nėra, tiesiog daugelis nėra nieko apie tai girdėję. Šildantysis oro kondicionierius gali išspręsti Jūsų būsto...


Pure Light UV – naujieji HTW serijos modeliai, kurie valo orą ir naikina virusus

Pure Light UV – naujieji HTW serijos modeliai, kurie valo orą ir naikina virusus

HTW prekinis ženklas priklausantis GIA GROUP įmonių grupei, pristato naują split tipo „Pure Light UV“ oro kondicionierių/šilumos siurblį oras-oras. Tai novatoriškas sprendimas ir unikalus Europoje, nes jame yra ultravioletinė šviesa,...


Netinkamai naudojamas kondicionierius sukelia rimtas infekcines ligas

Netinkamai naudojamas kondicionierius sukelia rimtas infekcines ligas

Ir pernai, ir ankstesnėmis vasaromis Kauno klinikinėje ligoninėje medikams tekdavo gydyti nuo kelių iki keliolikos pacientų, kurių ligos priežastimi buvo oro kondicionierius. Šiemet tokių kol kas nepasitaikė – galbūt dėl to, kad žmonės...


Drėgmės surinktuvas

Drėgmės surinktuvas

Drėgmės surinktuvai skirti naudojimui drėgnose vietose ar tose vietose, kuriuose nuolat kaupiasi drėgmė bei vanduo. Drėgmės surinktuvai sumažina vandens kondensato lygį ore. Tai galite pamatyti 1 paveikslėlyje, kiekvienas modelis turi oro...


Mikroklimato svarba

Mikroklimato svarba

Tikriausiai sutiksite, kad gera savijauta priklauso ne tik nuo gamtos veiksnių, bet ir nuo gero mikroklimato patalpų aplinkoje. Vilniaus Šalna UAB skatina pradėti juo rūpintis nuo dabar, tuo labiau , kad greit prasidės šildymo sezonas!


Pelėsis

Pelėsis

Pelėsis dažniausiai susidaro rudenį ir žiemą dėl per didelės drėgmės patalpose. Jis atsiranda dėl nepakankamo vėdinimo ir šildymo. Taip pat dėl nekokybiškos statybos: blogai izoliuoto stogo ar sienų. Tai dažniausiai pasitaiko senos statybos namuose.


Kas yra rekuperacija?

Kas yra rekuperacija?

Rekuperatorius – tai mechaninės ventiliacijos įrenginys, taupantis energiją ir vidaus orą keičiantis lauko oru. Rekuperacija - tai energijos taupymas. Šalinamas iš patalpų oras šilumokaičio pagalba nesimaišydamas pašildo tiekiamą iš lauko...

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...