Rugsėjo 22d. Sekmadienis

NAUJOS KARTOS NUKALKINIMO SISTEMA - DROPSON NUKALKIKLIS

2015 Spalio 14d.
Peržiūrų skaičius: 43752

Dropson vandens nukalkinimo sistema taupo energiją, sukuria optimalias sąlygas fiziškai išvalyti vandenį nuo kalcio karbonato komponentų. Todėl vandenį naudojanti įranga lieka apsaugota nuo kalkių nuosėdų susidarymo.

Puiki, ekologiška vandentiekio ir vandenį naudojančios įrangos apsauga nuo kalkių apnašų susidarymo.

Įdiekite Dropson elektromagnetinio nukalkinimo įrangą ir apsaugokite savo šalto ir karšto vandens sistemas ir buitinius prietaisus nuo korozijos ir kalkių nuosėdų.

Naujos kartos elektromagnetinė sistema, apsauganti nuo kalkėjimo, nereikalauja specialios priežiūros, nenaudojama chemija. Dropson nukalkiklio apdorotą vandenį geriau įsisavina žmogus ir augalai.

EFEKTYVU

Prevencinis ir valomasis poveikis. Naujos kalkių nuosėdos nesusidaro, o esančios apnašos pamažu ištirpsta vandenyje ir pašalinamos iš sistemos.

NEREIKIA PRIEŽIŪROS

Vandens minkštinimo technologija paremta elektromagnetinių impulsų poveikiu, todėl nereikia naudoti jokių cheminių medžiagų.

EKOLOGIŠKA

Dropson technologija nesukuria vandenyje jokių kenksmingų cheminių medžiagų, neteršia aplinkos, todėl pripažinta ekologiška.

EKONOMIŠKA

Dropson technologija taupo energiją, gerina įrangos ir prietaisų veikimą, prailgina eksploatacijos laiką.

LENGVAS ĮRENGINIO MONTAVIMAS

Dropson nukalkintojas užima mažai vietos, įrenginiui tereikia elektros šaltinio. Įrenginio nereikia jungti prie nuotekų vamzdžių.

IŠSAUGO NATŪRALIAS VANDENS SAVYBES

Dropson technologija nekeičia natūralios vandens sudėties. Suminkštintas vanduo dėl sumažėjusios vandens paviršiaus įtampos lyginamas su lietaus vandeniu ir yra sveikesnis gerti žmonėms, gyvūnams bei laistant laistyti augalus.

Nukalkinimo sistemos Dropson kaina - nuo 470 € su PVM.

APSAUGOKITE KARŠTO VANDENS PRIETAISUS

Prietaisuose nesusidarys kalkių nuosėdos, o esančios kalkių apnašos po truputį ištirps. Pagrindinis energijos taupymo veiksnys yra tiekiamo vandens kokybė ir švarūs kaitinimo elementai bei šilumos mainų paviršiai. 3 mm kalkių nuosėdų sluoksnis tarp kaitinimo elemento ir vandens 30% padidina energijos suvartojimą.

Dropson nukalkiklis užtikrina energijos taupymą, palaiko tinkamą vandens kokybę ir neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms.

PUIKI PRIETAISŲ BŪKLĖ

Dropson įrenginio poveikio dėka jūsų vandens maišytuvuose, purkštuvuose, dušo galvutėse ir kitoje įrangoje nesusidaro kalkių nuosėdos, todėl jie veikia be sutrikimų.

APSAUGOKITE SAVO BUITIES PRIETAISUS

Dropson nukalkintojas apsaugo jūsų buitinių prietaisų ir įrangos (pvz. skalbyklių, indaplovių) kaitinimo elementus.

Dropson sistemos paruoštas vanduo neleidžia ant drabužių audinio kauptis kalcio karbonato kristalams. Todėl drabužiai bus minkštesni net naudojant mažiau skalbimo priemonių.

VANDUO IŠLAIKO SAVO NATŪRALIAS SAVYBES

Dropson įrangai suteiktas Prancūzijos sveikatos apsaugos ministerijos sveikatos sertifikatas (ACS).

Dropson naudojama EMI fizinio apdorojimo technologija nekeičia skoninių vandens savybių. Įrangos elementai pagaminti iš 316L nerūdijančio plieno, todėl vanduo išlaiko savo natūralias savybes ir yra tinkamas gerti.

GYVYBĖS PILNAS SODAS

  • Dropson ypač tinka sodo ir daržo laistymui.
  • Dropson apdorotas vanduo geriau absorbuoja maistines medžiagas ir skatina augalų augimą.
  • Dropson sistema pailgina vandens purškimo sistemų ir elektrinių vandens siurblių tarnavimo laiką.
  • Dropson sistema užtikrina tolygų vandens purškimą. Ji neleidžia purkštukuose kauptis nešvarumams ir kalkių nuosėdoms.
  • Dėl to per purkštuką pratekančio vandens kiekis nemažėja.

* Buityje naudoti skirtiems Dropson įrenginiams suteikiama 5 m. garantija.

VISI JŪSŲ NAMAI APSAUGOTI NUO KALKIŲ NUOSĖDŲ


1. Dropson įrenginį lengva sumontuoti prie pagrindinio šalto vandens įvado arba iškart už vandens siurblio.

Naudojamo Dropson įrenginio nereikia prižiūrėti, nereikia naudoti chemijos. Jis sunaudoja mažai elektros energijos - tiek, kiek taupi elektros lemputė.

2. Prieš Dropson nukalkiklį rekomenduojama įrengti nuosėdų filtrą, kad įrenginiui nepakenktų silicio junginiai ar nešvarumų dalelės.

3. Dropson nukalkinimo sistema užtikrina energijos taupymą, nes ji sukuria tinkamas šilumos mainų sąlygas tarp pirminio ir antrinio srauto (pvz. šilumokaičiuose) ir neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms.

4. Dropson užtikrina optimalų ir nepertraukiamą šilumokaičio veikimą, nes neleidžia kauptis kalkių nuosėdoms.

Dropson padeda išvengti įrangos išmontavimo, periodinio valymo nuo kalkių apnašų ar gamybos prastovų.

5. Apsaugokite savo įrangą. Dropson garantuoja gerą ir ilgalaikį jūsų prietaisų veikimą visą jų tarnavimo laikotarpį, nes jis nenaudoja chemijos ar tradicinių vandens minkštiklių, kurie tik pagreitina įrangos koroziją bei kalkėjimą.

6. Dropson apsaugo jūsų buitinių prietaisų ir įrangos (pvz. skalbyklių ir indaplovių) kaitinimo elementus.

7. Dropson nukalkikliis užtikrina tinkamą vandens maišytuvų veikimą. Nešvarumai ir kalkių nuosėdos neužkimš mechanizmų, jie tinkamai atliks savo vandens tiekimo ir energijos taupymo funkcijas. Senos kalkių nuosėdos po truputį ištirps.

8. Dropson apdorotas vanduo ypač tinka daržo žemės laistymui. Augalai geriau įsisavina Dropson įranga apdorotą vandenį, todėl geriau auga.

9. Dropson nukalkinimo sistema užtikrina tolygų vandens purškimą. Ji neleidžia purkštukuose kauptis nešvarumams ir kalkių nuosėdoms. Dėl to per purkštuką pratekančio vandens kiekis nemažėja.

10. Dropson įrangai yra išduotas sveikatos atitikties sertifikatas (ACS). Dropson nekeičia geriamo vandens cheminių ir skoninių savybių.dropson02

 

PAŽANGI TECHNOLOGIJA

Naujovės ir veikimo principai:

Dėl Dropson sukurtos unikalios EMI (elektromagnetinių impulsų) technologijos ir naudojamų kokybiškų medžiagų prietaisai veikia nepriekaištingai.

Visi Dropson vandens apdorojimo elementai yra ypač tiksliai kalibruoti ir sureguliuoti gamykloje, kad kiekvienas modelis užtikrintų optimaliausią veikimo efektyvumą pagal pratekančio vandens kiekį ir atitinkamą kietumo lygį.

Grafike:

Vertikaliai - Pratekančio vandens kiekis.

Horzontaliai - Vandens kietumas.*

* Vandens kietumo matavimo vienetai kiekvienoje šalyje nustatomi individualiai.

 

DROPSON veikimo schema:


1. VANDENS ĮVADAS

Už kalkių formavimąsi atsakingiems kalcio (CA) ir karbonatų jonams (CO3) neleidžiama nusėsti ant įrangos paviršiaus.

2. SŪKURIO EFEKTAS

Dėl sūkurio efekto laminarinis (sluoksninis) srautas vamzdyne virsta turbulentiniu (sūkuriniu) srautu.

3. ELEKTRONINIS BLOKAS

Kompiuterio mikroschema valdo multizoninius generatorius, kurie sukuria magnetinius impulsus.

4. MAGNETINIŲ IMPULSŲ GENERATORIUS

Magnetiniai impulsai generuojami tam tikru dažniu ir tiesiogiai veikia sūkurinį vandens srautą.

5. KRISTALIZACIJA

Dėl magnetinių impulsų sąveikos su kinetine sūkurio energija vandenyje esantys kalcio ir karbonato jonai kristalizuojasi (susijungia į nematomus hidrokarbonato mikrokristalus).

6. MIKROKRISTALAI

Susiformavę mikrokristalai nebeturi kalkėms būdingos struktūros. Kadangi jie kristalizuojasi, todėl negali prisitvirtinti prie jokio paviršiaus. Mikrokristalai keliauja vamzdynu kartu su vandeniu ir pasišalina su nuotekomis ar per vandens čiaupus.

Oficialus „Dropson“ atstovas Baltijos šalyse – UAB „Absoliuta“.

Tel. +370 5 240 51 10, dropson@absoliuta.lt, www.dropsona.lt


Lietaus kanalizacijos įrengimas

Lietaus kanalizacijos įrengimas

Kiekvienais metais nuo gyvenamojo namo stogo nuteka maždaug 50 – 100m3 lietaus ir tirpstančio sniego. Bėgant laikui dėl susikaupusios drėgmės gali rimtai pažeisti namo infrastruktūrai. Taip pat tai gali turėti įtakos ir aplinkai – gali...


Moderni vandens nukalkinimo sistema – vertinantiems kokybę

Moderni vandens nukalkinimo sistema – vertinantiems kokybę

Vanduo – gyvybės šaltinis. Žmogui svarbu ne tik tai, kad geriamo vandens būtų pakankamai, bet ir tai, kad jis būtų geros kokybės. Vandenį mes įvertiname tiesiog paragavę ir nusprendžiame, ar vanduo skanus, ar ne. Tai remiasi organoleptinėmis...


Vandens jonizatorius – neįtikėtinas prietaisas

Vandens jonizatorius – neįtikėtinas prietaisas

Paradoksas, tačiau savo sveikata daugelis žmonių ima rūpintis tik kai suserga. Iki tol jie pasyviai reaguoja į organizmo siunčiamus signalus ir nieko nedaro. Taigi nuo ko pradėti, kaip tinkamai pasirūpinti savo sveikata, ką daryti, kad visuomet...


Individualaus namo nuotekų tvarkymas

Individualaus namo nuotekų tvarkymas

Individualaus namo arba jų kvartalo statytojas turi spręsti , kur nuvesti buitines nuotekas (toliau - BN) iš statomo gyvenamojo būsto. Paprasčiausia statytojams, besikuriantiems šalia jau įrengtų miesto ar gyvenvietės kanalizacijos tinklų, kai BN...


Kanalizacijos išsiurbimas

Kanalizacijos išsiurbimas

Gyvename civilizuotoje visuomenėje, tačiau ne visi jos nariai elgiasi atitinkamai. Lietuvoje jau ne kartą girdėti akibrokštai, kai žmonės gyvena ilgus metus be elektros tiekimo ar įrengtos kanalizacijos sistemos. Juokinga tai ar graudu, spręskite...


Nuotekų valymo įrenginių bandymų laboratorija plečia veiklą

Nuotekų valymo įrenginių bandymų laboratorija plečia veiklą

Maišiagaloje įsikūrusi Valstybinės įmonės Statybos produkcijos sertifikavimo centras (VĮ SPSC) nuotekų valymo įrenginių bandymų laboratorija plečia savo veiklą ir artimiausiu metu ketina pradėti tretinių valyklų bei pūdomųjų nusodintuvų,...


„Uponor Ecoflex“ suteikia daugiau lankstumo

„Uponor Ecoflex“ suteikia daugiau lankstumo

Vartotojai tikisi, kad požeminės vamzdžių sistemos, kuriais tiekiama šiluma, cirkuliuoja vėsinimo skysčiai ir tiekiamas geriamasis vanduo, tarnaus ištisus dešimtmečius. „Uponor“ izoliuotų „Uponor Ecoflex“ vamzdžių sistemos...


UAB "Hans Group"  įmonė diegia, montuoja ir prižiūri pažangiausios patentuotos technologijos biologinius nuotekų valymo įrenginius

UAB "Hans Group" įmonė diegia, montuoja ir prižiūri pažangiausios patentuotos technologijos biologinius nuotekų valymo įrenginius

UAB "Hans Group" įmonė diegia, montuoja ir prižiūri pažangiausios patentuotos technologijos biologinius nuotekų valymo įrenginius (NVĮ). Įmonė savo klientams siūlo garsios nuotekų valymo įrenginių gamintojos – Slovakijos...


HANS GROUP, UAB
HANS GROUP, UAB

Nuotekų valymo įrenginiai bei inžinerinių tinklų montavimas

Dahlgera, UAB
Dahlgera, UAB

Šildymo, vėdinimo sistemos, santechnikos įranga, vidaus ir lauko kanalizacijų įranga - didmeninė prekyba.

Vandens siurbliai, UAB
Vandens siurbliai, UAB

Mūsų veikla apima ne tik mažmeninę ir didmeninę prekybą buitiniais ir pramoniniais vandens siurbliais ir jų priedais, bet ir siurblių servisu bei gamyba, siurblių automatikos projektavimu

KOMFORTAS, UAB EVA SAT
KOMFORTAS, UAB EVA SAT

Įmonė EVA SAT užsiima mažmenine ir didmenine prekyba santechnikos ir šildymo įrenginiais.

Fazė, UAB
Fazė, UAB

Gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų inžinerinių sistemų įrengimas.Elektra, silpnos srovės, ryšiai, vandentiekis, nuotekos, šildymas, vėdinimas, kondicionavimas.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
www.agmeka.lt

www.agmeka.lt

Stogo danga, klinkeris, trinkelės, stogo priedai