Rugsėjo 16d. Pirmadienis

Po Lietuvą su RYTERNA MODUL

2014 Spalio 7d.
Peržiūrų skaičius: 28936

Kaip dažnai atkreipiate dėmesį į skirtingus statinius, esančius aplink Jus? Kad ir kas tai bebūtų, spaudos kioskas, autobusų stotelė, persirengimo būdelė ar apžvalgos bokstas. Jeigu patys dėmesio aplink save dar neatkreipėte – taškus ant I sudėsime mes. Taip pat ir supažindinsime su įvairiais objektais, stovinčiais skirtinguose Lietuvos kampeliuos, prie kurių prisidėjusi ir UAB „RYTERNA MODUL“ kompanija.

Druskininkai. “Informacinis taškas”

Kada paskutinį kartą lankėtės viename jaukiausių Lietuvos kurortų Druskininkuose? Ar praeidami ar pravažiuodami pro šalį pastebėjote vieną iš komercinių modulių pavyzdžių – populiarųjį Druskininkų “infotašką”?

Komercinio pobūdžio kilnojami moduliai sukuria labai jaukias ir patogia darbo vietas ir darbo sąlygas. Juk pasitaiko atvejų, kai dėl įvairiausių priežasčių negalima arba nėra tikslinga statyti stacionarius pastatus.

Tad šioje vietoje RYTERNA MODUL išsiaiškina situacija, o tada jau sukuria ir įgyvendina projektą. Apskirtai, kaip jau kalbėta ankščiau, komerciniai moduliai skirti ir prekybai, ir prekių reklamai, yra tinkami ne tik informacinių centrų kūrimui, tačiau ir picerijoms, nedidelėms kavinukėms ar net biurams.

Kaunas. “Kebebų taškas”

Tai dar vienas komercinio modulio pavyzdys, stūksantis Kaune. Jeigu gyvenate Kaune, tikėtina, kad pro šį žavų mėlynuojantį pavyzdį praėjote ne kartą. Turėjote pastebėti ir tai, kad į šį modulį padarytas įėjimas, prekiavimas pro langelį, įrengta virtuvė, gartraukiai ir kita reikalinga technika.

Kaunas. Oro uostas, lėktuvų aptarnavimo bazė

Nuotraukoje matote universaliųjų modulių pavyzdį. Tai moduliai, kurių karkasas pagamintas  iš suvirintų arba išardomų  rėmų. Laisvai pasirenkama durų, langų, šildytuvų, apšvietimo vieta, suteikiama galimybė lanksčiai disponuoti turimu plotu. Galite grupuoti, statyti keliais aukštais ir  sukurti pastatą, atitinkančiu asmeninius poreikius.

Merkinė, Palanga ir…

Štai dar keletas pavyzdžių iš skirtingų vietų Lietuvoje. Dabar pamatę tiksliniai žinosite, kur nagus prikišusi RYTERNA MODUL komanda.

Merkinė.

Palanga.

Vilnius. Sos gyvūnai


Klaipėda. Klasco

Kaunas.

Daugiau informacijos apie modulinius pastatus galite rasti

www.rmodul.lt

RYTERNA MODUL, UAB

info@rmodul.lt

+370 37 49 1016

+370 68 75 8504

Ryterna modul, UAB

Žymės: RYTERNA MODUL

„Peri“ klojiniai projekte„Grand Office“ Viršuliškėse, Vilniuje

„Peri“ klojiniai projekte„Grand Office“ Viršuliškėse, Vilniuje

Vieno didžiausių pasaulyje klojinių ir pastolių sistemų gamintojo „Peri“ – atstovybė Lietuvoje padeda įgyvendinti dar vieną ambicingą ir unikalų projektą. Tai verslo centras “Grand Office” puošiantis Viršuliškes....


Soči. Aplinkinis tunelis

Soči. Aplinkinis tunelis

Projekto informacija: Vieta: Soči, Rusija. Tunelio ilgis: 2,6 Plotis/ Aukštis 10,8 m / 7,95 m


Ieškokite ne keltuvo, o kėlimo sistemos

Ieškokite ne keltuvo, o kėlimo sistemos

Net pats moderniausias, galingiausias bei efektyviausias keltuvas yra bevertis, jei nėra naudojamas kartu su atitinkamais priedais. Juk kroviniui užkabinti, pritvirtinti reikalingi kabliai, padėklai, kitos priemonės. Tai tik paprasčiausias...


Modulinės patalpos. Kitu kampu

Modulinės patalpos. Kitu kampu

Moduliniai pastatai – lengvai pritaikomi ir mobilūs statiniai. Naudojant modulius, galima pastatyti tiek didesnį, tiek mažesnį statinį, o plati naudojimo sriti suteikia galimybę patalpas naudoti skirtingose sferose. Svarbiausia - gebėjimas...


Pjaustymas lazeriu

Pjaustymas lazeriu

Lazeriai yra naudojami įvairiems tikslams. Vienas iš būdų juos naudoti, yra metalinių plokščių pjaustymas. Plieno, nerūdijančio plieno ir aliuminio plokštės pjovimo lazeriu procesas yra labai tikslus, suteikia puikią pjovimo kokybę, garantuoja...


Unikalus projektas: “Gulbių ežeras“ gražiausiuose Lietuvos gamtovaizdžiuose

Unikalus projektas: “Gulbių ežeras“ gražiausiuose Lietuvos gamtovaizdžiuose

VšĮ „Baleto fondas“ kviečia visus baleto žanro mėgėjus tapti nepamirštamos pasakos dalyviais. Liepos 25 dieną Trakuose Latvijos nacionalinio baleto trupė parodys išskirtinį baleto „Gulbių ežeras“ spektaklį. Spektaklis įvyks...


Statybinės technikos nuoma Vilniuje

Statybinės technikos nuoma Vilniuje

Stringa darbai? Reikalinga technika? Reikia greitai? Įvairios statybinės technikos nuoma užsiimantys „Construction partners“ pasiūlys Jums:


Pasaka Galvės ežere – mokomasi iš padarytų klaidų?

Pasaka Galvės ežere – mokomasi iš padarytų klaidų?

Visai netrukus Trakų ežerą nušvies pasaka ant vandens, Latvijos baleto žvaigždės su trupe ir baletu “Gulbių ežeras”. Antrus metus vyksiantis renginys turi naujus partnerius, naujus užmojus ir tikslus. Viskas - vardan didelio tikslo...


Akmas, UAB
Akmas, UAB

Statybinių įrankių, pastolių - nuoma ir pardavimas. Mobilių bokštelių nuoma ir pardavimas. Geodezijos įrankiai, nivelyrai, lazeriniai nivelyrai, stovai, trikojai, liniuotės.

Tulsana, UAB
Tulsana, UAB

Akumuliatoriniai įrankiai, elektriniai įrankiai, lazeriai, matavimo įrankiai, detektoriai, suvirinimo aparatai, oro kompresoriai, pneumatiniai įrankiai, automobilių priežiūros prekės, sodo technika, generatoriai, sniego valymo, šlavimo mašinos, priedai, makita priedai, įrankiai

Uraganas Atila, MB
Uraganas Atila, MB

Krovinių pervežimas, perkraustymo paslaugos.
Tel.: +37065356535

Ryterna modul, UAB
Ryterna modul, UAB

UAB RYTERNA MODUL specializuojasi modulinių pastatų, konteinerių ir mobiliųjų statinių gamyboje

Martyno technika, UAB
Martyno technika, UAB

UAB "Martyno Technika" - užsiimame prekyba įvairia sodo, daržo, miško technika, suvirinimo įranga, kompresoriais, įrankiais ir kita įranga. Garantuojame geriausias kainas ir kokybiškas prekes.

D. Bernardo statyba, UAB
D. Bernardo statyba, UAB

GRIOVIMO DARBŲ PROFESIONALAI Kokybiškai ir greitai atliekame griovimo darbus visoje Lietuvoje!

ALBAU, UAB
ALBAU, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

Certex Lietuva, UAB
Certex Lietuva, UAB

Kėlimo ir tvirtinimo įrangos prekyba bei gamyba

Rotresta, UAB
Rotresta, UAB

Ekskavatorinių krautuvų nuoma, vandentiekio ir nuotekų tinklų tiesimas, statybvietės paruošimas statybai, žemės kasimo darbai.

SINC, Rentalis, UAB - Įrankių nuoma
SINC, Rentalis, UAB - Įrankių nuoma

Statybos įrankių ir įrangos nuoma

Monteza, UAB
Monteza, UAB

Monteza, UAB - pjauname, gręžiame, demontuojame

Stokker, UAB
Stokker, UAB

Didžiausias profesionalių įrankių tiekimo tinklas Baltijos šalyse.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
www.agmeka.lt

www.agmeka.lt

Stogo danga, klinkeris, trinkelės, stogo priedai