Sausio 24d. Sekmadienis

Kapitalinis variklio remontas per 30 min.

(1) 2013 Kovo 6d.
Peržiūrų skaičius: 43184

Automobilio remontas važiuojant

Šiandieną  rinkoje  matome daug produktų ir technologijų žadančių sutaupyti degalų suvartojimą  ar sumažinti   išmetamų teršalų kiekį , deja, dažnai tai nesertifikuoti produktai, kuriuos lydi tušti pažadai, nusivylimas  ir pinigų švaistymas....

Tad negi visi alyvos priedai pasmerkti ir negali duoti rezultatų bei realios naudos?

RVS Technology ® atstovai  teigia, kad šio produkto veikimas akivaizdus.  RVS Technology ® - nauda patvirtinta TÜV SÜD Automotive GmbH (Vokietija) bandymų rezultatais, kurie  patvirtino, kad panaudojus šią technologiją sumažėja automobilio kuro sąnaudos ir išmetamųjų teršalų kiekis.

Tai nėra vienas iš daugelio  priedų skirtų  pagerinti alyvos savybes.

RVS Technology ® - patentuotas, bandymais patvirtintas kitokio veikimo principo nanotechnologijos produktas sukurtas Suomijoje.

RVS Technology ® nuo tepalų priedų skiriasi tuo, kad nekeičia tepalo savybių, o padengia mechanizmą metalo keramika ,sudarydamas  naują itin atsparų ir  vientisą  ferosilikatinį  mechanizmo paviršių , kurio danga siekia iki 1,1 mm storio, ko pasekoje, trinties koeficientas be tepalo sumažėja nuo  0,12 – 0, 18 µ (neapdoroto paviršiaus trinties)  iki  0,003 – 0,007 µ (RVS Technology ® apdoroto paviršiaus trinties) t.y  fiksuojamas trinties sumažėjimas  nuo 26 iki 40 kartų !

Atlikus bandymus, po  mechanizmo apdirbimo RVS Technology ® - fiksuojamas kuro sąnaudų sumažėjimas -  5 %- 20%,  galios padidėjimas min 5 %,  kompresijos atstatymas, sumažėja išmetamų dujų (CO ir CH kiekis) iki 2-3 kartų , sumažėja variklio vibracija ir triukšmas.  Mechanizmai tampa atsparesni ir ilgaamžiškesni.

Plieno paviršius prieš RVS, RVS procedūros metu ir po RVS

Nuotraukos atliktos naudojant AFM technologija (Atominės Jėgos Mikroskopas)

Waseda University, Japonija.

RVS Technology® skirta variklių, greičių dėžių, vairo stiprintuvų ir kitų mechanizmų atnaujinimui, bei jų darbinių ir techninių savybių pagerinimui.

Produktas taip pat puikiai tinka motociklų grandinėms, šaunamiesiems ginklams,vėjo jėgainėms, kuro pompoms kitiems mechanizmams, kuriuose naudojama alyva trinčiai tarp dviejų paviršių sumažinti. Tiesa, su vienintele sąlyga, kad bent vienas iš apdorojamų paviršių  sudėtyje turi plieno.

RVS Technology ®panaudojus  statybinei technikai , sunkiajam transportui jų tarnavimo amžius prasitęsia iki 5-6 metų  nenaudojant papildomų resursų  remontui.  Daugelis komercinio transporto parkų valdytojų nenaudoja priedų manydami, kad jie užteršia tepalų sistemą, sudarydami nuosėdas ir apnašas neduodami jokios naudos.  Iš esmės kitokio veikimo RVS Technology ® - neturi sudėtyje sunkiųjų dalelių turinčių molibdeno-nikelio priedų, kurie gali turėti šalutinių poveikių. RVS Technology ® - visiškai saugus ir nesukeliantis šalutinių reiškinių naujos kartos gaminys. Šis produktas netirpsta jokiame skystyje , tame tarpe , nei degaluose ,nei tepaluose , bet dera  su visais jų tipais.

Kaip jis veikia?

Dauguma besitrinančių paviršių nėra idealiai lygūs , turi savo formose aštrių kampų. Darbo metu mechanizmai dėvisi ir tepimo sistemoje atsiranda mikro dalelių, kurios nepasišalina filtrų pagalba. Paspartėja mechanizmų dėvėjimosi procesas. Nuskilusios metalo dalelytės (dėvėjimosi produktas) patenka į tepimo sistemą. Aukštose darbo temperatūrose dalelės sukelia kibirkštis. Sukeltos labai aukštos temperatūros taškuose degina alyvą.

RVS Technology ® – naujas būdas greičiau, pigiau ir patikimiau remontuoti susidėvėjusius automobilių, motociklų ir kitus mechanizmus jų neardant.

RVS Technology ® - sukurtas procesas ne tik atstato technines mechanizmų savybes, bet ir pagerina jas. Panaudojus šią technologiją galite greitai restauruoti susidėvėjusius variklius, greičių dėžes, vairo stiprintuvus, kuro siurblius, reduktorius ir kitus mechanizmus.

Vienas iš šios technologijos privalumų yra tai, kad atliekant atnaujinimą, nereikia ardyti ir iš naujo surinkti mechanizmo, taigi, išvengsite papildomų išlaidų remonto darbams, turint tik minimalias technines galimybes.

RVS Technology ® - produktų dalelės yra pakankamai didelės palyginus su tais mikro įtrūkimais ir nuskilimais, kurie atsiranda normaliu dėvėjimosi metu. Dėl to jos nepasišalina iš variklio. Mechanizmų darbo metu aukšta temperatūra ir trintis aktyvuoja RVS Technology ® daleles. Medžiagų kontakto vietose temperatūra padidėja iki 900 – 1400°C ir tai sukelia cheminę reakciją, kuri labai panaši į metalo lydimąsi. Šis naujai susiformavęs sluoksnis ir vadinamas ferosilikatu arba kitaip - metalo keramika. Prieš susiformuojant metalo keramikos paviršiui,

įvyksta taip vadinamas valymo procesas. Prilipęs prie detalių purvas RVS Technology ® dalelių

pagalba yra nuvalomas nuo paviršių ir pašalinamas per tepimo sistemos filtrą.

Jei valymosi procesas vyksta sklandžiai, apdorojamo mechanizmo darbas pagerėja jau po pirmos valandos, nes po valymosi proceso prasideda metalo keramikos formavimas nusidėvėjimo zonose. Tokiu būdu RVS Technology ® sustabdo dėvėjimosi procesą ir atkuria susidėvėjusias vietas. Trinties koeficientas tarp dviejų metalo keramikos sluoksnių yra kelis šimtus kartų mažesnis nei metalinių paviršių, tokiu būdu sumažėjus trinčiai, sumažėja temperatūra.

RVS Technology ® naudojimas automobilių varikliams:

Norint pasiekti maksimalių rezultatų naudojamas dviem etapais:

-panaudojus RVS pirmą kartą nuvažiuoti 300-400 km

-nuvažiavus minėtą atstumą, pakeisti alyvą, ir panaudoti RVS antrą kartą.

Mechanizmas pasidengia metalo keramika ir atsinaujina nuvažiavus vidutiniškai 1500 -2000km. Atnaujinto mechanizmo parametrai ir savybės išlieka 100 000km ir daugiau.

Produktas ištirtas ir patentuotas, atlikti tyrimai įrodė- nei karto RVS Technology ® naudojimas nebuvo gedimo priežastimi. RVS Technology ® naudojimas rezultatyvus ir visiškai saugus tai patvirtina ir TÜV SÜD Automotive GmbH (Vokietija) atlikti bandymai ir tyrimai.

Dyno stendo matavimai motociklo Yamaha R1 galios  ir  sukimo momento pokytis prieš RVS ir po RVS.

Mobilios tvoros – sprendimas laikinai apsaugai

Mobilios tvoros – sprendimas laikinai apsaugai

Jei tam tikrą teritoriją tenka aptverti tik laikinai, tokiu atveju mobilios tvoros iš tiesų gali būti puikiu pasirinkimu. Įvairių bendrovių, siūlančių mobilias tvoras, galima rasti ne taip ir mažai, tad kiekvienoje situacijoje bus galima atrasti...


Komercinių ir gyvenamųjų namų kompleksas “BIG”, Klaipėda

Komercinių ir gyvenamųjų namų kompleksas “BIG”, Klaipėda

Valdas Bajarūnas, SP “Monolitas” padalinio vadovas: „Objekte naudota SKYDECK sistema leido patogiai ir greitai dirbti. Šie klojiniai puikiai tinka daugiaaukščiuose pastatuose. Save kelianti bėginė sistema RCS užtikrino saugų...


Statybinės  technikos nuoma

Statybinės technikos nuoma

Nusipirkote sklypą? Norite nugriauti seną pastatą arba sutvarkyti aplinką? Statybinė technika šiems darbams tiesiog būtina. Svarbu pasirinkti patikimą įmonę, kuri turi profesionalius operatorius bei darbus atlieka kokybiškai. Šią dilemą padės...


Soči. Aplinkinis tunelis

Soči. Aplinkinis tunelis

Projekto informacija: Vieta: Soči, Rusija. Tunelio ilgis: 2,6 Plotis/ Aukštis 10,8 m / 7,95 m


Dragflow žemsiurbės - išskirtiniai sprendimai stovinčio vandens telkiniams

Dragflow žemsiurbės - išskirtiniai sprendimai stovinčio vandens telkiniams

Šių dienų Lietuvoje labai aktualia tapo nerūdinių statybinių medžiagų, tokių kaip smėlio ar žvyro, gavyba iš vandens. Dažniausiai tai arba nauji vandens telkiniai, su aukštai stovinčiais gruntiniais vandenimis, arba seni VANDENINGI telkiniai ir...


Pjaustymas lazeriu

Pjaustymas lazeriu

Lazeriai yra naudojami įvairiems tikslams. Vienas iš būdų juos naudoti, yra metalinių plokščių pjaustymas. Plieno, nerūdijančio plieno ir aliuminio plokštės pjovimo lazeriu procesas yra labai tikslus, suteikia puikią pjovimo kokybę, garantuoja...


Tiltas į Nemuno salą Kaune

Tiltas į Nemuno salą Kaune

Arvydas Šlapikas, darbų vadovas: „Objekte naudojami MULTIPROP statramsčiai, kurie yra patogus montuoti ir reguliuoti.Yra lengvi ir atlaiko dideles apkrovas, kas svarbu tiltų statyboje.” Tai pirmasis tiltas Lietuvoje, pastatytas...


Verslo centras „VICTORIA“ Vilniuje

Verslo centras „VICTORIA“ Vilniuje

Valdas Bajarūnas, SP “Monolitas” padalinio vadovas: „VARIO klojiniai pasižymėjo patogiu ir paprastu montavimu bei tuo, kad išgaunamas labai kokybiškas betono paviršius. Naudojant šiuos klojinius daugiaaukščių pastatų statyboje...


SINC, Rentalis, UAB - Įrankių nuoma
SINC, Rentalis, UAB - Įrankių nuoma

Statybos įrankių ir įrangos nuoma

Rotresta, UAB
Rotresta, UAB

Ekskavatorinių krautuvų nuoma, vandentiekio ir nuotekų tinklų tiesimas, statybvietės paruošimas statybai, žemės kasimo darbai.

Uraganas Atila, MB
Uraganas Atila, MB

Krovinių pervežimas, perkraustymo paslaugos.
Tel.: +37065356535

Šelterus, UAB
Šelterus, UAB

PJOVIMO, ŠLIFAVIMO, POLIRAVIMO SPRENDIMAI!

Graži kaimynystė, MB
Graži kaimynystė, MB

Bobcat Nuoma Vilniuje ir Vilniaus rajone.
Nėra minimalaus užsakymo laiko!

Willprom, UAB
Willprom, UAB

Sandėliavimo stelažų pardavimas, supirkimas, projektavimas, montavimas, demontavimas

Stokker, UAB
Stokker, UAB

Didžiausias profesionalių įrankių tiekimo tinklas Baltijos šalyse.

D. Bernardo statyba, UAB
D. Bernardo statyba, UAB

GRIOVIMO DARBŲ PROFESIONALAI Kokybiškai ir greitai atliekame griovimo darbus visoje Lietuvoje!

Martyno technika, UAB
Martyno technika, UAB

UAB "Martyno Technika" - užsiimame prekyba įvairia sodo, daržo, miško technika, suvirinimo įranga, kompresoriais, įrankiais ir kita įranga. Garantuojame geriausias kainas ir kokybiškas prekes.

ALBAU, UAB
ALBAU, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

Tulsana, UAB
Tulsana, UAB

Akumuliatoriniai įrankiai, elektriniai įrankiai, lazeriai, matavimo įrankiai, detektoriai, suvirinimo aparatai, oro kompresoriai, pneumatiniai įrankiai, automobilių priežiūros prekės, sodo technika, generatoriai, sniego valymo, šlavimo mašinos, priedai, makita priedai, įrankiai

Ryterna modul, UAB
Ryterna modul, UAB

UAB RYTERNA MODUL specializuojasi modulinių pastatų, konteinerių ir mobiliųjų statinių gamyboje

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.