Rugsėjo 25d. Šeštadienis

Stoglangių populiarumas sparčiai auga

2021 Rugsėjo 1d.

Stogas, stogas, stogas - o taip, jo pasirinkimas išties svarbus ir keliantis daug klausimų. Tačiau kartais prisideda dar vienas pageidavimas - stogo langai. Tai vis dažnesnis pasirinkimas tarp mūsų klientų ir mes juos pilnai suprantame, nesstoglangių nauda didžiulė.


Stogo langai – šviesos šaltinis

Kaip žinia, stoglangiai, tai puikus būdas suteikti patalpai šviesos, jaukumo ir erdvės. Seniai įrodyta šviesos nauda žmogaus sveikatai, savijautai ir nuotaikai, todėl suprantama, kodėl vis daugiau žmonių vilioja stoglangiai. Gavę pakankamai šviesos, mes tampame labiau darbingi, energingi ir gerai nusiteikę. Lietuvoje, deja, saulė nėra labai dažnas svečias, todėl padarykime patys tai, kas priklauso nuo mūsų, kad spėtumėme pagautį kiekvieną spindulį. Būdami namuose naudokimės saulės teikiamais privalumais.

Stoglangiai - gryno oro šaltinis

Tai išties svarbus gryno oro šaltinis, mat palėpė be langų nebūna gerai vėdinama. Stoglangiai taip pat yra puikus dalykas norint, kad kambarys ir visas namas atrodytų išskirtinai. Stogo langai turi daug privalumų bei platų paskirties spektrą, todėl išsirinkite Jums tinkamus jau dabar.

Kas yra svarbu renkantis stogo langus?

Visu pirma, stoglangiai bei jų montavimas, tai specialių žinių bei įgūdžių reikalaujantis darbas, todėl jį patikėkite tik savo srities profesionalams. UAB "Arpekas" padės Jums išsirinkti tinkamą stogo langą. Nepamirškite, jog ypač svarbu yra tinkamai apskaičiuoti, kiek stogo langų ir kokio didžio galima įmontuoti būtent Jūsų name, nesvarbu ar tai būtų palėpė, ar gyvenamasis aukštas. Mūsų įmonė prekiauja tik kokybiškais ir žinomų prekių ženklų stoglangiais: Roto, Velux, Fakro, Okpol. Šie prekiniai ženklai garantuoja aukštą kokybę, ilgaamžiškumą.

Kuo skiriasi?

Skirtumų tarp žinomų ženklų yra nemažai, tad gal trumpai apibūdinsime jų privalumus.

Roto stoglangiai – patogumas montuojant, estetiškumas, vokiečių gamintojo, patogios rankenėlės, lengvai valomi, taupo Jūsų sąskaitą už šildymą.

Velux stogo langai – vieni populiariausių Lietuvoje. Danų gamybos, vieni patikimiausių, patogiausių, ilgalaikė garantija, aukštos kokybės klientų aptarnavimas.

Fakro stoglangiai čia vyrauja pusiausvyra tarp kainos ir kokybės. Aukščiausios kokybės mediena, ekologiškas lakas, drėgmei atsparūs dažai, nebijo orų permainų, saulės, patvarūs, ilgaamžiai, mažėja sąskaita už šilumą.

Okpol stoglangiai – gaminami Lenkijoje, didelė įmonės patirtis, naujausios gamybos technologijos, Super Termo technologija, lengvai valdomi, garantija dešimt metų, labai platus asortimentas.

Stoglangių pasirinkimas išties didelis, tačiau tinkamai juos parinkti ir įmontuoti gali tik profesionalas. Mes parinksime tinkamus stoglangius, o tuo tarpu Jūs gaudysite  saulės spindulius bei gryno oro gurkšnius.


Stoglangiai: šilti, šiltesni, šilčiausi

Stoglangiai: šilti, šiltesni, šilčiausi

Pagal Europos sąjungos direktyvas griežtėja pastatų energinio efektyvumo ir sandarumo reikalavimamas, statybiniai elementai turi atitikti vis aukštesnius standartus. Stoglangiams dėl jų padėties pastate skiriamas ypatingas dėmesys: juk per...


RENKAMĖS STOGO LANGUS: į ką atkreipti dėmesį?

RENKAMĖS STOGO LANGUS: į ką atkreipti dėmesį?

Kalbame apie stoglangių pasirinkimą ir į ką reiktų atkreipti dėmesį perkant stogo langus. Šį kartą kalbiname Mindaugą Pilipūną, „FAKRO“ pardavimų vadovą Lietuvai.


Stoglangių varstymo tipai

Stoglangių varstymo tipai

Skirtingas stogo langų varstymas sąlygoja skirtingas patirtis bei patogumą jį prižiūrint. Kad šiais langais būtų patogu naudotis ir galima juos būtų pritaikyti prie įvairiausių situacijų, gamintojai gamina juos su keliais skirtingais varstymo...


Ar dažnai norite keisti... stogą?

Ar dažnai norite keisti... stogą?

Apie stogą dažnai kalbame perkeltine prasme kaip apie savų namų, savos vietos simbolį („turėti stogą virš galvos“, „priimti po savo stogu“). Tačiau šį kartą klausimas visiškai tiesioginis. Perdažyti namą, atnaujinti...


Aliejus paverčiamas izoliacine statybine medžiaga

Aliejus paverčiamas izoliacine statybine medžiaga

Pasaulyje yra daug įvairių produktų ir medžiagų, naudojamų ne pagal paskirtį. Pavyzdžiui, mes atkakliai pilame aliejų į keptuvę. Kai kurie mokslininkai siūlo atsisakyti šio tradicinio požiūrio ir nukreipti žvilgsnius aukštyn.


Keraminės čerpės – ilgalaikis pasirinkimas

Keraminės čerpės – ilgalaikis pasirinkimas (1)

Prieš pradėdami dengti stogą, pasvarstykite, koks sprendimas jums yra ekonomiškai naudingiausias. Be jokios abejonės, jis priklausys visų pirma nuo jūsų prioritetų: ar norite rasti pigiausią trumpalaikį sprendimą, ar SPRENDIMĄ, kurio nauda...


Cementiniai beasbesčiai lakštai

Cementiniai beasbesčiai lakštai

Cementiniai beasbesčiai lakštai (priedai) - statybinė medžiaga, naudojama šlaitiniams stogams ir fasadams įrengti. Išoriškai tik savo forma panašūs į asbestcemenčio lapus jie pirmiausia skiriasi savo sudėtimi: vietoje sveikatai kenksmingo asbesto...


Kada geriausiai prižiūrėti šlaitinį stogą?

Kada geriausiai prižiūrėti šlaitinį stogą?

Vienas esminių statinio elementų yra stogas. Kad jis būtų funkcionalus bei ilgai eksplotuojamas, reikia rinktis ne tik kokybiškus ir profesionalius stogo montuotojus, bet ir stogo dangos tiekėjus - kurių medžiagos atitinka aukštus kokybės...


Infantas, UAB
Infantas, UAB

RUUKKI stogo dangos, letaus nuvedimo sistemos, skardos lankstymas, kraigai, vėjalentės, palangės, Rheinzink skarda, konsultacijos

Eternit Baltic, UAB
Eternit Baltic, UAB

Stogų dangos, medžiagos - prekyba. Statybinės medžiagos - prekyba.

Stogdanga, UAB
Stogdanga, UAB

Įvairios stogų dangos, stogo dengimo darbai

Sąžininga statyba, UAB
Sąžininga statyba, UAB

Statome įvairaus tipo namus: nuo pamatų iki sudėtingų inžinerinių sprendimų. Įrengiame vandentiekio, įvairias šildymo sistemas, klientui pageidaujant įrengiame ir išmanaus namo sistemas.

Mosas, UAB
Mosas, UAB

Galime pateikti ne tik statybines bei apdailos medžiagas atskirai, bet ir kompleksinius sprendimus.

Arpekas, UAB
Arpekas, UAB

Viskas kas susiję su stogais, stoglangiais, klinkeriu ir moduliniais laiptais

PRESTĖJA, UAB
PRESTĖJA, UAB

Tik kokybiškos ir laiko patikrintos statybinės medžiagos.

Stukma, UAB
Stukma, UAB

Turime didžiulę patirtį įvairiose statybos sferose ir galime Jums padėti!

"Ruukki Products" AS
"Ruukki Products" AS

Suomiška plieninė stogo danga, lietvamzdžiai ir kiti stogo priedai. Spalvų derinimo programėlė...

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.