Lapkričio 30d. Antradienis

Teniso aikštelės statyba pagal Jūsų poreikius

2021 Lapkričio 23d.

Reikalinga naujos teniso aikštelės statyba? Jeigu kreipsitės į patyrusius savos srities meistrus, Jums ateis visa reikiama pagalba įgyvendinant geriausius aikštelių įrengimo sprendimus. Patyrę meistrai padės Jums montuojant tiek lauko, tiek vidaus teniso aikšteles, suteiks praktiškus ir naudingus patarimus, kokias statybos medžiagas geriau rinktis. Visa tai – pagal Jūsų specifinius poreikius ir finansines galimybes.

Nepraleiskite skaityti toliau ir gauti šaunių teniso aikštelės montavimo pasiūlymų tiesiai iš savo srities profesionalų!

Kaip statomos teniso aikštelės?

Montuojant teniso aikšteles atliekami labai įvairūs darbai. Pirmiausia tai yra aikštelių projektavimas ir pasiruošimas būsimiems darbams. Kartu su užsakovu derinami aikštelių dydžiai, kiti svarbūs niuansai, parenkamos kokybiškos statybos medžiagos. Paprastai šis etapas gali kiek užtrukti, nes reikalauja nepriekaištingo kruopštumo. Projektuoti teniso aikšteles reikia apdairiai, gerai žinant visus savo poreikius – tik tai padės sukurti tobulas aikšteles, kuriomis liksite patenkinti.

Parengus brėžinius, imamasi grunto kasimo ir pamatų liejimo, betonavimo darbų. Vėliau dedama pasirinkta danga (akrilinė, kiliminė, molio arba dirbtinės žolės). Kokią dangą rinktis vėlgi priklauso nuo daugelio aplinkybių, nuo to, ar aikštelę įrengsite viduje, ar po atviru dangumi, nuo Jūsų būsimų sportinių poreikių, kaip ir finansinių galimybių. Įrengus teniso kortų dangas montuojamos tvorelės ir inventorius, viskas užbaigiama taip, kad matytumėte aikštelę nepriekaištingą ir joje nieko netrūktų.

Teniso aikštelių įrengimas vidaus patalpose

Montuojant aikšteles patalpose reikalingas dar didesnis profesionalumas, nei lauko aikštelių įrengimui. Pagal tipą, vidaus teniso aikštelės gali būti laikinos arba nuolatinės, moderniuose A++ klasės statiniuose su gerai įrengtu šildymu. Teniso aikštelės statyba yra labai atsakingas darbas, kurį visuomet vertingiausia patikėti profesionalams, kurie viską įrengs nepriekaištingai ir pagal visus Jūsų poreikius.

Grip“ tam ir yra, jog atskubėtų Jums į pagalbą visais teniso aikštelių įrengimo klausimais! Savo srities profesionalai pasirūpins sklandžia aikštelių statyba, taip pat suteiks priimtinas paslaugų kainas. Teniso aikštelės statyba daugiau nebesukels rūpesčių, kadangi viską, ko trūksta, gausite iš patikimų rankų.


Vilniaus NT rinka pasipildė 100 naujų butų

Vilniaus NT rinka pasipildė 100 naujų butų

Statybos ir nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Veikmė“ sostinės Viršuliškių mikrorajone, Č.Sugiharos gatvėje, baigė statyti ir pridavė eksploatacijon naują daugiabučių kompleksą, į kurį investavo per 30 mln. Lt.


Renovuotas daugiabutis Panevėžyje pasidengė pelėsiu

Renovuotas daugiabutis Panevėžyje pasidengė pelėsiu

Prieš šešerius metus Panevėžyje renovuotas daugiabutis jau dvokia pelėsiu. Namą renovavusiems statybininkams pakako paaiškinti bendrijos pirmininkei, kad čia kalta visagalė gamta, ir vadovė vėl rinko krūvą pinigų naujam remontui, samdė kitus...


Kelių tiesimas. Kuo gali pasitarnauti nanotechnologijos?

Kelių tiesimas. Kuo gali pasitarnauti nanotechnologijos?

Kelių tiesimas – būtinas darbas, nes keliai leidžia nuvykti iš taško A į tašką B. Keliai – pagrindinis susisiekimo sausuma būdas. Todėl kelininkų darbus yra labai svarbus, sunkus, reikalingas. Jie tiesia, remontuoja kelius ir kt. Šiame...


Didysis renovacijos startas - liko mažiau nei du mėnesiai

Didysis renovacijos startas - liko mažiau nei du mėnesiai

Daugiabučių renovacijos programa toliau sėkmingai juda į priekį. Liko mažiau nei du mėnesiai iki didžiojo renovacijos starto, kuomet vienu metu šalyje planuojama pradėti 450–500 daugiabučių renovaciją. Kaip valstybė, rangovai ir savivaldybės...


Karkasinių namų privalumai

Karkasinių namų privalumai

Karkasiniai namai gali būti gaminami naudojant medinį ar metalinį karkasą. Mediena –pigesnė, ekologiškesnė, lengvesnė. Tai klasikinis karkasinio namo variantas. Aišku metalas ilgaamžiškesnis, tačiau gali kilti keblumų tvirtinant apdailą....


Statybos priežiūra, projekto valdymas

Statybos priežiūra, projekto valdymas

Statant komercinį pastatą daug problemų gali kilti dėl rangovo atliekamų darbų: jie gali būti vilkinami, atsirasti įvairių statybos defektų... Tokiais atvejais būsimiems tarpusavio nesutarimams patartina užbėgti už akių sudarant sutartį.


Nepasyvus žvilgsnis į pasyvius namus

Nepasyvus žvilgsnis į pasyvius namus

Pasyvūs namai? Aktyvūs namai? Ekologiškam būstui, lyg gyvam organizmui, duodami įvairūs epitetai. Dėmesys tokiems namams pamažu auga: Lietuvoje jau išdygo du pasyvūs namai ir dar dešimt jų tebekyla. Ateityje su pasyvaus namo sąvoka turės susidurti...


Lietuvoje daugėja energiškai efektyvių pastatų

Lietuvoje daugėja energiškai efektyvių pastatų

Statybos produkcijos sertifikavimo centro duomenimis, pernai išduotų pastatų energinio naudingumo sertifikatų skaičius išaugo daugiau kaip 3 kartus (net 317 proc.): nuo 3 966 sertifikatų 2012 metais iki 16 522 sertifikatų 2013 metais.

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...