Liepos 15d. Trečiadienis

Statybiniai mišiniai„MITTO“ – rinkitės kokybę už patrauklią kainą

2013 Spalio 7d.
Peržiūrų skaičius: 39340

Šiuolaikiniai vidaus ir išorės statybos darbai neįsivaizduojami be sausųjų statybinių mišinių. Sausieji statybiniai mišiniai – tai gamykloje darbui paruošti miltelių pavidalo mišiniai, kuriuos prieš naudojimą tereikia sumaišyti su vandeniu. Norint mišiniams suteikti pageidaujamas savybes, naudojamos įvairios medžiagos bei kompleksiniai modifikatoriai, kurie pagerina sausųjų mišinių naudojimo ir eksploatacines savybes. Sausieji mišiniai susideda iš trijų komponentų: vienos ar kelių rišamųjų medžiagų, užpildo ir modifikuotų priedų.

Palyginti su tradiciniais šlapiaisiais skiediniais, sausieji mišiniai turi tam tikrų pranašumų:

  • paprastesni mišinių tiekimo ir sandėliavimo procesai;
  • lengvas mišinių paruošimas statybos aikštelėje;
  • geresnė statybos darbų kokybė ir darbų našumas;
  • mažesnės medžiagų sąnaudos.

Rinkoje siūloma daugybė įvairių statybinių mišinių, kurių techniniai duomenys, savybės ir naudojimas panašūs. Kad gaminys būtų paklausus rinkoje, jis turi būti ne tik kokybiškas, bet ir už prieinamą kainą. Šiuos kriterijus atitinka „MITTO“ statybiniai mišiniai.

Platus „MITTO“ statybinių mišinių pasirinkimas suteikia galimybę konkretiems darbams naudoti reikiamą produktą, taip sumažinant statybos darbų kainą. Naudojant „MITTO“ sausuosius statybinius mišinius gaunamas ypač lygus tinkuojamas ar lyginamas  paviršius. „MITTO“ statybiniai mišiniai – tai aukštųjų gamybos technologijų diegimo ir efektyvaus gamybos sąnaudų valdymo rezultatas. Gaminama produkcija reguliariai tikrinama gamybos laboratorijoje, tai leidžia užtikrinti aukštą mišinių kokybę.

Pagrindinės rišamosios medžiagos, naudojamos sausųjų statybinių mišinių gamybai, yra kalkės, gipsas ir cementas. Pagal rišamąją medžiagą „MITTO“ sausieji statybiniai mišiniai skirstomi į gipsinius ir cementinius.

Su „MITTO“ statybiniais mišiniais paprasta dirbti ir galima pasiekti tikrai gerų rezultatų. „MITTO“ statybiniai mišiniai atitinka visus kokybiškiems statybiniams mišiniams keliamus reikalavimus: lengvai užmaišomi, gerai sukimba su pagrindu, greitai ir tolygiai džiūsta, laidūs vandens garams, atsparūs šalčiui, taip pat išsiskiria gera išeiga, elastingumu ir tamprumu.

„Mitto“ gipsiniai mišiniai

Rankinis gipsinis tinkas A100 naudojamas vidaus sienoms ir luboms tinkuoti  rankiniu būdu  patalpose, kuriose nesusidaro perteklinės drėgmės ir nesikaupia vandens garų kondensatas. Tinkas suformuoja labai gerą pagrindą keraminėms dangoms, dekoratyviniam tinkui, išlyginamajam glaistui, dažymui ar tapetų klijavimui.

Mašininis gipsinis tinkas A110 tinka mažo drėgnumo patalpoms, vidaus darbams. Užnešama mechanizuotu būdu su specialiai tam skirtais mechanizmais. Suformuoja labai gerą pagrindą keraminėms dangoms, dekoratyviniam tinkui, išlyginamajam glaistui, dažymui ar tapetų klijavimui. Ypač tinka naudoti ant šiurkščių, kietų, išdžiūvusių pagrindų.

Gipsinis glaistas A200 skirtas naudoti rankiniu būdu pastatų vidaus darbams. Tinka gipso kartono plokščių ir kitų gipso elementų sandūroms glaistyti su armavimo juosta. Elastingas gipsinis glaistas A210 naudojamas gipso kartono plokščių sandūroms glaistyti, kai nenaudojama armavimo juosta.

Gipso klijai A300 gipso kartono plokštes patikimai pritvirtina prie sienų iš betono, gipso, keramikos, silikato, akytojo betono ir kt. panašių medžiagų ar tinkuotų paviršių pastato viduje.

„Mitto“ cementiniai mišiniai

Cementas – tai hidraulinė rišamoji medžiaga, kurią galima naudoti pastatų viduje ir išorėje. Jis atsparus šalčiui, tačiau jo negalima naudoti ant fasado kartu su gipsu.

Plytelių klijai C300 skirti sienoms ir grindims, vidaus ir išorės darbams. Tinka keraminėms plytelėms ir nedidelėms akmens masės plytelėms klijuoti ant stabilių ir vandenį įgeriančių betono arba mineralinio tinko paviršių.

Padidinto elastingumo plytelių klijai C310 naudojami vidaus ir išorės darbams, tinka šildomoms grindims įrengti. Skirti keraminėms, akmens masės, klinkerio ir betoninėms apdailos plytelėms taip pat mozaikinėms, židinio apdailos ir natūralaus akmens plytelėms klijuoti. Šiame mišinyje esantys elastingumą didinantys priedai leidžia plyteles klijuoti ir ant gipso kartono, medžio drožlių arba panašių plokščių.

Tinko mišinys C400 tinka ir pastatų išorei, ir vidui tinkuoti. Šis mišinys labai plastiškas, lengvai užtrinamas. Užpildo grūdelių dydis yra iki 1 mm, todėl gaunamas labai lygus paviršius, be to, glaistant sienas, sunaudojama mažiau medžiagų.

Specialus mūro mišinys C500 skirtas visų tipų sienoms iš plytų ir blokų mūryti. Sudėtyje nėra kalkių, todėl gerokai sumažėja pilkos siūlės pabalimo ir baltų dėmių atsiradimo tikimybė. Mišinys yra didelio gniuždymo stiprio (≥ 10 N/mm2, t. y. 1 cm2 gali atlaikyti apie 100 kg svorį), todėl tinka net daugiaaukščių pastatų statybai.

Specialūs klijai C510 naudojami silikatinių ir akytojo betono blokų sienoms mūryti 2−3 mm storio siūlėms, taip sutaupoma medžiagų, nereikia betono maišyklių. Klijai pasižymi dideliu gniuždymo stipriu (≥ 10 N/mm2).

Specialūs klijai C520 ypatingu stiprumu pasižymintis cementinis klijų mišinys. Skirtas visų tipų vidaus ir išorės silikatinių blokų sienų mūrijimui.  Užpildo grūdelių dydis iki 0,5 mm, todėl galima gauti labai mažą siūlės aukštį. Yra didelio gniuždomojo stiprio (20 N/mm2) ir tinka aukštiems pastatams.

Grindų paklotas C600 naudojamas vidaus ir išorės darbams. Mišinys skirtas grindų pakloto betonavimui, betoninių ir gelžbetoninių elementų gamybai ir remontui. Šis paklotas puikiai tinka didelių apkrovų grindims, nes atitinka C25 stiprio klasę (gniuždymo stipris ≥ 25 N/mm2).

Lyginamasis cemento skiedinys C610 naudojamas vidaus darbams. Mišinys skirtas betono paviršių išlyginimui prieš klojant grindų dangas, taip pat tinka naudoti ant šildomų grindų. Taip pat puikiai tinka didelių apkrovų grindims (stiprio klasė – C25), greitai kietėja ir džiūsta.

„Mitto“ fasadiniai mišiniai

Klijai šilumą izoliuojančioms plokštėms MITTO F100 naudojamas šilumą izoliuojančių plokščių iš mineralinės vatos (MW)  ir polistireninio putplasčio (EPS) klijavimui ant įgeriančio betono ir kitų stabilių mineralinių paviršių (tinko, mūro). Labai lygius paviršius patariama suraižyti.

Armuojamas tinkas ir klijai šilumą izoliuojančioms plokštėms MITTO F200 naudojams šilumą izoliuojančių plokščių iš mineralinės vatos (MW) ir polistireninio putplasčio (EPS) armuojamam tinkavimui, taip pat klijavimui ant betono ir kitų stabilių mineralinių paviršių (tinko, mūro). Gali būti naudojamas mineralinių paviršių išlyginimui. Turi būti naudojamas su atspariu šarmams stiklo audinio tinkleliu.

Gruntas prieš dekoratyvinį tinką MITTO BF200 naudojamas mineralinių paviršių gruntavimui prieš dengiant juos dekoratyviniais tinkais. Pagrindas turi būti pilnai sukietėjęs, sausas, lygus ir be trūkių. Praleidžia vandens garus, baltos spalvos.

Mineralinis dekoratyvinis tinkas MITTO F300 naudojamas dekoratyvinio paviršiaus (raštas „samanėlė“) suformavimui ant apšiltinimo sistemos armuotojo tinko ir kitų stabilių mineralinių pagrindų. Tinkuojamą pagrindą gruntuoti gruntu prieš dekoratyvinį tinką MITTO BF200.

Bendrosios rekomendacijos dirbant su gipsiniais ir cementiniais mišiniais

  • Prieš pradedant darbus, būtina tinkamai paruošti pagrindą.
  • Mišiniai turi būti maišomi su švariu vėsiu vandeniu.
  • Įrankiai ir indai turi būti švarūs, nes kitaip gali sutrumpėti mišinio naudojimo laikas ir suprastėti jo savybės.
  • Darbai atliekami nuo + 5 oC iki + 25 oC.
  • Nereikia dėti jokių kitų priedų – statybiniai mišiniai visiškai paruošti.

Dažniausiai statybininkai renkasi anksčiau išbandytus statybinius mišinius bei medžiagas ir turi nusistatę neigiamą išankstinę nuomonę apie naujai rinkoje pasirodantį produktą, vis dėlto kokybišką produktą visada verta išbandyti. Galbūt su naujai išbandytu „MITTO“ mišiniu greičiau atliksite darbus, kokybiniai parametrai bus geresni, estetinis vaizdas gražesnis, o geresnis kainos ir kokybės santykis padės galutinį tašką priimant sprendimą. Vis daugiau pradedančių ir profesionalių statybininkų plačiai naudoja „MITTO“ statybinius mišinius, ir paprastai šie mišiniai sulaukia puikių atsiliepimų.

Išbandykite ir JŪS „MITTO“ statybinius mišinius. Daugiau informacijos apie „Mitto“ statybinius mišinius – interneto svetainėje www.mitto.lt arba tel. + 370 5 232 24 98

Betono konstrukcijas nuo šiol renovuos bakterijos

Betono konstrukcijas nuo šiol renovuos bakterijos

Niukastlo universiteto (Didžioji Britanija) mokslininkai sukūrė bakterinį glaistą, kuriuo betono statiniuose bus galima užpildyti net ir giliausiai išsišakojusius plyšius. Įdomu yra tai, jog tam neprireiks jokio papildomo cemento ar statybinių...


Kaip pasistatyti nebrangų, bet šiltą ir ekologišką namą

Kaip pasistatyti nebrangų, bet šiltą ir ekologišką namą

Kiekvienas, statydamasis naujus namus, galvoja kaip juos pastatyti kuo šiltesnius, gražesnius ir pigesnius. Tačiau prie šių esminių klausimų reikėtų pridėti ir dar vieną – ar mano namas pastatytas atsakingai? Laikai, kai vartojome išteklius...


Plonasluoksnis skiedinys: greitai patikimai ir patogiai

Plonasluoksnis skiedinys: greitai patikimai ir patogiai

Tobulėjant gamybos technologijoms, statybų projektuotojai, pasirinkdami konstruktyvo sudedamąsias dalis, vis labiau linkę teikti pirmenybę stambesniems statybiniams blokams nei palyginti nedideliems mūro gaminiams – plytoms.


„PAROC® Cortex™“ – reikliems statytojams

„PAROC® Cortex™“ – reikliems statytojams

Ignalinoje duris atvers naujas UAB „Autoros“ automobilių techninio aptarnavimo centras. Statydami šį pastatą jo savininkai pasirinko šiuolaikiškas, moderniausias, energiškai efektyvias statybines medžiagas bei technologijas.


Vakuminio formavimo/laminavimo (įtraukimo) metodas

Vakuminio formavimo/laminavimo (įtraukimo) metodas

Ši technologija leidžia dirbti ir su mažais (iki 1m2), ir didelius gabaritus turinčiais gaminiais, pvz. jachtų ar katerių korpusais. Bet ji daugiau yra skirta vienetiniams ar mažo tiražo gaminiams gaminti.


Kaip pasirinkti keraminių plytelių klijus ir glaistus

Kaip pasirinkti keraminių plytelių klijus ir glaistus

Statybinių medžiagų parduotuvėse pirkėjui siūlomi įvairių gamintojų ir pavadinimų plytelių klijai. Dažniausiai tai cementiniai sausieji mišiniai, susidedantys iš portlandcemenčio, smulkaus smėlio, metilceliuliozės bei kitų priedų. Metilceliuliozės...


RR - RAL spalvininkas

RR - RAL spalvininkas

RR -> RAL spalvų paletė, pagal RUUKKI, Suomija


Tarptautinė statybų ir remonto paroda

Tarptautinė statybų ir remonto paroda (1)

Balandžio 24–27 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyksiančioje didžiausioje Baltijos šalyse statybų tematikos parodoje „Resta 2014“ bus pristatomos naujausios šiuo metu rinkoje esančios šildymo sistemos....


PREFABETA, UAB
PREFABETA, UAB

Gelžbetoninės perdangos, konstrukcijos, blokeliai, sąramos

Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

Lorensa, UAB
Lorensa, UAB

UAB "Lorensa" - tik patikrinti triukšmo valdymo sprendimai.

Visakasnamams.lt
Visakasnamams.lt

Viskasnamams.lt - elektroninė statybinių medžiagų parduotuvė.

Ristatus, UAB
Ristatus, UAB

UAB "RISTATUS" yra oficialus BETOMAX atstovas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje.

ALTIS LTD, UAB
ALTIS LTD, UAB

Specializuojamės hidroizoliacijos srityje ir siūlome platų hidroizoliacinių medžiagų asortimentą. Tiekiame remontines medžiagas tiek pramoniniams ir specialiosios paskirties objektams, tiek privačiai statybai.

Izoforma, MB
Izoforma, MB

Lanksčios fasadinės plytelės Izoflex

Mosas, UAB
Mosas, UAB

Galime pateikti ne tik statybines bei apdailos medžiagas atskirai, bet ir kompleksinius sprendimus.

Blokelių centras, UAB
Blokelių centras, UAB

Blokelių Centras – statybinėmis medžiagomis prekiaujanti įmonių grupė.

PRESTĖJA, UAB
PRESTĖJA, UAB

Tik kokybiškos ir laiko patikrintos statybinės medžiagos.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.