Rugpjūčio 24d. Šeštadienis

Žaliasis pastatas „AURON“ su „Uponor Contec ON“

2012 Rugsėjo 25d.
Peržiūrų skaičius: 28740

Efektyvus, tylus šildymas ir vėsinimas be jokių skersvėjų – tai privalumai, kuriuos „Uponor Contec ON“ suteikia AURON biurų kompleksui Miunchene, Vokietijoje. Sužinokite daugiau, kaip betono paviršiaus aktyvavimo sistema leidžia nevaržomai kurti architektūrinį interjero dizainą, užtikrina kokybišką patalpų šildymą ir vėsinimą, greitą reakcijos laiką ir suteikia galimybę naudoti atsinaujinančios energijos šaltinius.


Pirmasis AURON biurų pastato statybos etapas buvo įvertintas „žaliojo pastato“ sertifikatu pagal DGNB standartus. 

Žaliasis pastatas „AURON“ su „Uponor Contec ON“

Pirmasis AURON biurų pastato statybos etapas buvo įvertintas „žaliojo pastato“ sertifikatu pagal DGNB (Vokietijos tvarios statybos tarybos) standartus.

Betoninio paviršiaus aktyvavimo sistema „Uponor Contec ON“, itin efektyviai vartodama iš atsinaujinančių energijos šaltinių gaunamą energiją, šildo ir vėsina 39 tūkst. kv. m. naudingo grindų ploto. Savininkui padarė didelį įspūdį ir galimybė „Uponor Contec ON“ naudoti tiek šildymui, tiek vėsinimui.

„Contec ON“ sistema įrengiama prie pat paviršiaus, todėl, lyginant su įprastinėmis betono konstrukcijos aktyvavimo sistemomis, pasižymi greitesniu reagavimo laiku. Tai suteikia galimybę visų nuo 200 iki 400 kv. m. ploto patalpų temperatūrą reguliuoti atskirai.

„Contec ON“ betono paviršiaus aktyvavimo sistemai šilumą tiekia šiluminę gruntinio vandens energiją naudojantis šilumos siurblys ir miesto šilumos tinklai. Šildymui buvo pasirinkta 32 °C tiekiamo vandens temperatūra ir 28 °C grįžtamojo vandens temperatūra. Termiškai aktyvių lubų šildymo galia yra 60 W/m², o vietose, kur numatyta saugaus gręžimo galimybė – 53 W/m². Vėsinimui naudojamos šalčio mašinos ir gręžinio vanduo; vėsinimo galia yra 70 W/m², o vietose, kur numatyta saugaus gręžimo galimybė – 63 W/m².

„Contec ON“ moduliai sumontuoti dviejų rūšių medžiagose: patikrintuose ir išbandytuose plastikiniuose paklotuose ir specialiuose metaliniuose paklotuose. Elementams reikalingų matmenų armatūros tinklelis buvo pagamintas iš anksto siekiant užtikrinti reikiamą šildymo ir vėsinimo galią bei greitą montavimą, o tiksli vertikali šildymo ir vėsinimo vamzdžių padėtis užtikrinama jau montavimo metu.

Prie fasado „Contec ON“ sistema sumontuota maždaug 20 mm atstumu nuo lubų apačios.  Apie 50 proc. suplanuotos šildymo ir vėsinimo galios pasiekiama per 30 minučių. Biurų ploto vidinėje dalyje ir salės grindų vietoje sistema sumontuota 60 mm nuo lubų apačios, t.y. saugiu gręžimui atstumu.

Efektyvus, tylus šildymas ir vėsinimas be jokių skersvėjų – tai privalumai, kuriuos „Uponor Contec ON“ betono paviršiaus aktyvavimo sistema suteikia AURON biurų kompleksui.

 

 

www.uponor.lt


Krosnelių naujienos – plačios stiklinės durelės

Krosnelių naujienos – plačios stiklinės durelės

Kartais pagalvojame, o kuo dar gali nustebinti krosnelių gamintojai. Atrodo, kad viena krosnelė gražesnė ir funkcionalesnė už kitą ir rodos jau nieko negalėtumei naujo išrasti. Tačiau kiekvieną kartą, prasidėjus sezonui, naujienos pribloškia taip,...


Ideali patalpų temperatūra bet kuriuo metu

Ideali patalpų temperatūra bet kuriuo metu

Elektronika šiuo metu padeda atlikti labai daug veiksmų. Kiekvienoje patalpoje įrengus elektroninį termostatą, jis reguliuos konkrečios patalpos temperatūrą, todėl bus išvengiama patalpų peršildymo, kas yra pagrindinė neracionalių eksploatacinių...


Stilinga ir naudinga – židinio ir krosnelės aksesuarai

Stilinga ir naudinga – židinio ir krosnelės aksesuarai

Moterys žino – žiemai įpusėjus parduotuvėse prasideda didieji išpardavimai. Reta kuri nepasinaudojame nuolaidomis ir nenusiperkame nors mažytės smulkmenėlės, šalikėlio ar kokio kito aksesuaro. Visai nebūtina kiekvieną sezoną atnaujinti viso...


Modulinės akumuliacinės krosnys – naujiena šilumos rinkoje

Modulinės akumuliacinės krosnys – naujiena šilumos rinkoje

Galimybė „reguliuoti“ šilumą, o kartu ir planuoti jai skiriamas išlaidas, yra didelis pranašumas visais metų laikais. Pavasarį – taipogi, nes oro temperatūra yra nepastovi, šiltas dienas keičia šaltos, o rytai ir vakarai dar būna...


Krosnelės su automatine oro skirstymo sistema – skubantiesiems

Krosnelės su automatine oro skirstymo sistema – skubantiesiems

Manau, jog pritarsite man, kad šiais laikais perkant daiktą, vienas iš gana svarbių kriterijų, šalia kokybės ir kainos, yra ir daikto „sumanumas“. Šiuolaikinis žmogus nuolatos kur nors skuba – ir į darbą, ir į vakarėlį. Net...


Buitiniai šildymo katilai

Buitiniai šildymo katilai

Degimo produktų išleidimas į kaminą per tarpinį gaubtą labai pažemina jų temperatūrą ir ant kamino sienelių paviršiaus neišvengiamai susidaro kondensatas, kuris ardo kamino konstrukciją. Kondensato susidarymas kamine reikalauja naujų techninių...


Kam naudingas privalomas būstų energetinis sertifikavimas?

Kam naudingas privalomas būstų energetinis sertifikavimas? (1)

Nuo 2013 m. sausio 9 d. įsigalioja nauji Statybos įstatymo pakeitimai, kuriais remiantis parduodant ar nuomojant nekilnojamą turtą (NT) reikės pateikti energetinio naudingumo sertifikatą, nurodantį, kiek energijos suvartoja pastatas.


Širmos – apsaugai ir interjerui

Širmos – apsaugai ir interjerui

Paprastai, kai išgirstame žodį „širma“, jis mums asocijuojasi su tradicinėmis – popierinėmis, medžiaginėmis sulankstomomis kilnojamomis kambario ar kitų patalpų pertvaromis, skirtomis atitverti, padalinti erdves.


SANTEHKOMPLEKTAS, UAB
SANTEHKOMPLEKTAS, UAB

Prekyba pramonine santechnika. Prekyba buitine santechnika. Šildymo įranga.

Fazė, UAB
Fazė, UAB

Gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų inžinerinių sistemų įrengimas.Elektra, silpnos srovės, ryšiai, vandentiekis, nuotekos, šildymas, vėdinimas, kondicionavimas.

EcoAkadis
EcoAkadis

Ecoakadis – dirbti bus lengviau!

Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

Gerunda, UAB
Gerunda, UAB

Didmeninė ir mažmeninė prekyba santechnikos prekėmis

IDV Group, UAB
IDV Group, UAB

Oro kondicionavimo,vėdinimo sistemų, centrinių dulkių siurblių projektavimas, pardavimas ir įrengimas. Esame oficialūs atstovai INVENTOR oro kondicionierių, Polypipe vėdinimo sistemų, DrainVac centrinių dulkių siurblių.

Šilėja, UAB
Šilėja, UAB

Šilėja, UAB - Pastatų administravimas.

Gilės inžinerija, UAB
Gilės inžinerija, UAB

Biokuro katilinės - projektavimas, komplektavimas, paleidimas eksploatacijai. Granulių kuro degiklių gamyba.

Ketvertas, UAB
Ketvertas, UAB

Ketvertas.lt - prekyba šildymo ir vandentiekio sistemomis, vonios kambario įranga.

Ekoklima, UAB
Ekoklima, UAB

Šilumos siurbliai - Geoterminis šildymas. Šiuo metu rinkai yra pristatomi naujos kartos NIBE šilumos siurbliai, pagaminti naudojant naujausias technologijas.

D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“
D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“

Prekiaujame įvairių gamintojų židinių ugniakurais, krosnelėmis, pirties krosnelėmis, kaminų sistemomis ir šiai sričiai skirtomis medžiagomis.

Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
www.agmeka.lt

www.agmeka.lt

Stogo danga, klinkeris, trinkelės, stogo priedai
Mes jau čia Mes jau čia