Kovo 29d. Sekmadienis

Žaliasis pastatas „AURON“ su „Uponor Contec ON“

2012 Rugsėjo 25d.
Peržiūrų skaičius: 28740

Efektyvus, tylus šildymas ir vėsinimas be jokių skersvėjų – tai privalumai, kuriuos „Uponor Contec ON“ suteikia AURON biurų kompleksui Miunchene, Vokietijoje. Sužinokite daugiau, kaip betono paviršiaus aktyvavimo sistema leidžia nevaržomai kurti architektūrinį interjero dizainą, užtikrina kokybišką patalpų šildymą ir vėsinimą, greitą reakcijos laiką ir suteikia galimybę naudoti atsinaujinančios energijos šaltinius.


Pirmasis AURON biurų pastato statybos etapas buvo įvertintas „žaliojo pastato“ sertifikatu pagal DGNB standartus. 

Žaliasis pastatas „AURON“ su „Uponor Contec ON“

Pirmasis AURON biurų pastato statybos etapas buvo įvertintas „žaliojo pastato“ sertifikatu pagal DGNB (Vokietijos tvarios statybos tarybos) standartus.

Betoninio paviršiaus aktyvavimo sistema „Uponor Contec ON“, itin efektyviai vartodama iš atsinaujinančių energijos šaltinių gaunamą energiją, šildo ir vėsina 39 tūkst. kv. m. naudingo grindų ploto. Savininkui padarė didelį įspūdį ir galimybė „Uponor Contec ON“ naudoti tiek šildymui, tiek vėsinimui.

„Contec ON“ sistema įrengiama prie pat paviršiaus, todėl, lyginant su įprastinėmis betono konstrukcijos aktyvavimo sistemomis, pasižymi greitesniu reagavimo laiku. Tai suteikia galimybę visų nuo 200 iki 400 kv. m. ploto patalpų temperatūrą reguliuoti atskirai.

„Contec ON“ betono paviršiaus aktyvavimo sistemai šilumą tiekia šiluminę gruntinio vandens energiją naudojantis šilumos siurblys ir miesto šilumos tinklai. Šildymui buvo pasirinkta 32 °C tiekiamo vandens temperatūra ir 28 °C grįžtamojo vandens temperatūra. Termiškai aktyvių lubų šildymo galia yra 60 W/m², o vietose, kur numatyta saugaus gręžimo galimybė – 53 W/m². Vėsinimui naudojamos šalčio mašinos ir gręžinio vanduo; vėsinimo galia yra 70 W/m², o vietose, kur numatyta saugaus gręžimo galimybė – 63 W/m².

„Contec ON“ moduliai sumontuoti dviejų rūšių medžiagose: patikrintuose ir išbandytuose plastikiniuose paklotuose ir specialiuose metaliniuose paklotuose. Elementams reikalingų matmenų armatūros tinklelis buvo pagamintas iš anksto siekiant užtikrinti reikiamą šildymo ir vėsinimo galią bei greitą montavimą, o tiksli vertikali šildymo ir vėsinimo vamzdžių padėtis užtikrinama jau montavimo metu.

Prie fasado „Contec ON“ sistema sumontuota maždaug 20 mm atstumu nuo lubų apačios.  Apie 50 proc. suplanuotos šildymo ir vėsinimo galios pasiekiama per 30 minučių. Biurų ploto vidinėje dalyje ir salės grindų vietoje sistema sumontuota 60 mm nuo lubų apačios, t.y. saugiu gręžimui atstumu.

Efektyvus, tylus šildymas ir vėsinimas be jokių skersvėjų – tai privalumai, kuriuos „Uponor Contec ON“ betono paviršiaus aktyvavimo sistema suteikia AURON biurų kompleksui.

 

 

www.uponor.lt


Griauname mitus apie šildomąsias grindis

Griauname mitus apie šildomąsias grindis

Paskutiniu metu vis daugiau gyventojų įsirengia viso būsto grindinio šildymo sistemą. Tačiau daugelį vartotojų dar veikia visiškai neteisinga informacija apie šildomųjų grindų sistemas. Taip yra dėl elementaraus paprastų, bet labai svarbių dalykų...


Šilumos siurblys jūsų name – racionalus sprendimas!

Šilumos siurblys jūsų name – racionalus sprendimas!

Kas tai yra ir ką reikėtų žinoti apie šilumos siurblius? Dar prieš dešimtmetį geoterminio šildymo sistema individualiuose namuose Lietuvoje buvo retenybė, nors pasaulyje ji gerai žinoma jau daugiau kaip 40 metų. Kiekvienas, kuris ruošiasi statyti...


Oro tarša: dūmai išduos, „Kaminukas“ patikrins

Oro tarša: dūmai išduos, „Kaminukas“ patikrins

Nuo gruodžio visoje Lietuvoje vyksta akcija „Kaminukas“. Jos metu jau atlikta dešimtys reidų ir patikrinti keli šimtai objektų. Tokie patikrinimai tęsis bent iki kovo.


Ką reiškia CE ženklinimas?

Ką reiškia CE ženklinimas?

Ką reiškia CE ženklinimas? T temperatūros klasė, atitinkamai 200/450/600 ºC; N1, P1 slėgio klasė, šiuo atveju N1 – žemas slėgis, o P1 – aukštas slėgis (P1 ≤ 200 Pa);


Alytiškių patirtis su geoterminiu šildymu

Alytiškių patirtis su geoterminiu šildymu

Iš Alytuje esančių beveik 600 daugiabučių geoterminį šildymą, kai panaudojama žemės šiluma, yra įsirengęs vienintelis, esantis miesto centre, Pulko g. 34. Jį valdo bendrija „Šerkšnas“. Alternatyvų šildymą bendrija įsirengė pernai...


Novatoriškas energijos taupymo sprendimas vienvamzdei šildymo sistemai

Novatoriškas energijos taupymo sprendimas vienvamzdei šildymo sistemai

Daugiabutis namas Blindžių g. 33, Vilniuje prieš įdiegiant novatorišką energijos taupymo sprendimą šildymo bei karšto vandens tiekimo sistemose per šildymo sezoną suvartodavo 1,5 karto daugiau šiluminės energijos nei miesto vidurkis. Kraštiniuose...


Geoterminis šildymas: profesionalų patarimai

Geoterminis šildymas: profesionalų patarimai

Geoterminis šildymas kilo iš Skandinavijos, ten sukaupta daugiausia šios srities patirties, be to, šios šalys apskritai pasižymi aukšta darbo kultūra ir gaminių kokybe. Geoterminio šildymo įranga efektyviau veikia tada, kai temperatūrų skirtumas...


Racionalus saulės energijos naudojimas mažina šildymo kaštus

Racionalus saulės energijos naudojimas mažina šildymo kaštus

Planuojant pastato klimato sistemą nėra stebuklingų sprendimų. Nepanašu, kad atrasime naujų pigių iškastinių resursų, todėl, žiūrint į ateitį, neturime kitos išeities, kaip tik optimaliai panaudoti atsinaujinančius energijos šaltinius, kurie yra...


PLUMBERA, MB
PLUMBERA, MB

mechanikos darbai-pastatų vandentiekis bei nuotekų šalinimas, šildymas (vandens iki 115 laipsnių temperatūros), vėdinimas ir oro kondicionavimas.

Dumtra, MB
Dumtra, MB

Metaliniai kaminai (pristatomi kaminai), kaminų įdėklai, įvairios dalys, montavimas, priežiūra ir remontas.

Santjana, UAB
Santjana, UAB

Pastatų ūkio valdymas, dujų ūkio priežiūra, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų priežiūra, automatikos sistemų priežiūra, elektros ūkio priežiūra, šilumos ūkio priežiūra, priešgaisrinių ir gaisro gesinimo sistemų priežiūra, vandentiekio ir nuotekų sistemų priežiūra, patalpų valymas ir teritorijų priežiūra

Ekoklima, UAB
Ekoklima, UAB

Šilumos siurbliai - Geoterminis šildymas. Šiuo metu rinkai yra pristatomi naujos kartos NIBE šilumos siurbliai, pagaminti naudojant naujausias technologijas.

E-santechnika.lt
E-santechnika.lt

Internetinėje svetainėje www.e-santechnika.lt įsigysite visų reikiamų prekių, medžiagų, įrankių, priedų, įrangų, įrengimų ir kita.

Dahlgera, UAB
Dahlgera, UAB

Šildymo, vėdinimo sistemos, santechnikos įranga, vidaus ir lauko kanalizacijų įranga - didmeninė prekyba.

Šilėja, UAB
Šilėja, UAB

Šilėja, UAB - Pastatų administravimas.

PAGIRIŲ KROSNYS
PAGIRIŲ KROSNYS

PAGIRIŲ KROSNYS

Karbonteko sistema, UAB
Karbonteko sistema, UAB

Carbontec - sumanesnis patalpų šildymo būdas.

Gerunda, UAB
Gerunda, UAB

Didmeninė ir mažmeninė prekyba santechnikos prekėmis

Fazė, UAB
Fazė, UAB

Gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų inžinerinių sistemų įrengimas.Elektra, silpnos srovės, ryšiai, vandentiekis, nuotekos, šildymas, vėdinimas, kondicionavimas.

Deguva, UAB
Deguva, UAB

Suskystintų dujų tiekimas individualių, pramoninių objektų šildymui ir technologiniams procesams. Suskystintų dujų cisterninių įrenginių techninis aptarnavimas.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.