Sausio 24d. Sekmadienis

Žaliasis pastatas „AURON“ su „Uponor Contec ON“

2012 Rugsėjo 25d.
Peržiūrų skaičius: 28740

Efektyvus, tylus šildymas ir vėsinimas be jokių skersvėjų – tai privalumai, kuriuos „Uponor Contec ON“ suteikia AURON biurų kompleksui Miunchene, Vokietijoje. Sužinokite daugiau, kaip betono paviršiaus aktyvavimo sistema leidžia nevaržomai kurti architektūrinį interjero dizainą, užtikrina kokybišką patalpų šildymą ir vėsinimą, greitą reakcijos laiką ir suteikia galimybę naudoti atsinaujinančios energijos šaltinius.


Pirmasis AURON biurų pastato statybos etapas buvo įvertintas „žaliojo pastato“ sertifikatu pagal DGNB standartus. 

Žaliasis pastatas „AURON“ su „Uponor Contec ON“

Pirmasis AURON biurų pastato statybos etapas buvo įvertintas „žaliojo pastato“ sertifikatu pagal DGNB (Vokietijos tvarios statybos tarybos) standartus.

Betoninio paviršiaus aktyvavimo sistema „Uponor Contec ON“, itin efektyviai vartodama iš atsinaujinančių energijos šaltinių gaunamą energiją, šildo ir vėsina 39 tūkst. kv. m. naudingo grindų ploto. Savininkui padarė didelį įspūdį ir galimybė „Uponor Contec ON“ naudoti tiek šildymui, tiek vėsinimui.

„Contec ON“ sistema įrengiama prie pat paviršiaus, todėl, lyginant su įprastinėmis betono konstrukcijos aktyvavimo sistemomis, pasižymi greitesniu reagavimo laiku. Tai suteikia galimybę visų nuo 200 iki 400 kv. m. ploto patalpų temperatūrą reguliuoti atskirai.

„Contec ON“ betono paviršiaus aktyvavimo sistemai šilumą tiekia šiluminę gruntinio vandens energiją naudojantis šilumos siurblys ir miesto šilumos tinklai. Šildymui buvo pasirinkta 32 °C tiekiamo vandens temperatūra ir 28 °C grįžtamojo vandens temperatūra. Termiškai aktyvių lubų šildymo galia yra 60 W/m², o vietose, kur numatyta saugaus gręžimo galimybė – 53 W/m². Vėsinimui naudojamos šalčio mašinos ir gręžinio vanduo; vėsinimo galia yra 70 W/m², o vietose, kur numatyta saugaus gręžimo galimybė – 63 W/m².

„Contec ON“ moduliai sumontuoti dviejų rūšių medžiagose: patikrintuose ir išbandytuose plastikiniuose paklotuose ir specialiuose metaliniuose paklotuose. Elementams reikalingų matmenų armatūros tinklelis buvo pagamintas iš anksto siekiant užtikrinti reikiamą šildymo ir vėsinimo galią bei greitą montavimą, o tiksli vertikali šildymo ir vėsinimo vamzdžių padėtis užtikrinama jau montavimo metu.

Prie fasado „Contec ON“ sistema sumontuota maždaug 20 mm atstumu nuo lubų apačios.  Apie 50 proc. suplanuotos šildymo ir vėsinimo galios pasiekiama per 30 minučių. Biurų ploto vidinėje dalyje ir salės grindų vietoje sistema sumontuota 60 mm nuo lubų apačios, t.y. saugiu gręžimui atstumu.

Efektyvus, tylus šildymas ir vėsinimas be jokių skersvėjų – tai privalumai, kuriuos „Uponor Contec ON“ betono paviršiaus aktyvavimo sistema suteikia AURON biurų kompleksui.

 

 

www.uponor.lt


Skirtingi šildymo sprendimai: šilumos šaltinių pliusai, minusai ir perspektyvos (1 dalis)

Skirtingi šildymo sprendimai: šilumos šaltinių pliusai, minusai ir perspektyvos (1 dalis)

Rinkdamiesi šildymo sprendimą savo namams, peržvelgiate begales variantų, išklausote daugybės vadybininkų istorijas ir, vis dėlto, lieka visai neaišku, kurį variantą pasirinkti. Kad nereikėtų kreiptis į kaimyną, straipsnyje pateikiame visus...


Naujos vienvamzdės šildymo sistemos galimybės

Naujos vienvamzdės šildymo sistemos galimybės

Originalų ir gana paprastą sprendimą siūlo Danfoss: sukurtas gaminys, kuris suteikia galimybę taupyti energiją. Straipsnyje apžvelgiamas novatoriškas energijos taupymo sprendimas vieno vamzdžio šildymo sistemoms, naudojant naują produktą AB-QT,...


Šilumos siurblys- kolektoriaus tipai

Šilumos siurblys- kolektoriaus tipai

Svarbus dalykas, norint efektyvaus ir patikimo šilumos siurblio veikimo - pasirinkti patikimą ir kompetetingą įmonę. Kuri gali visus darbus atlikti viena, prisiimti atsakomybę už kolektoriaus įrengimą ir bendrą šilumos siurblio patikimą veikimą.


Šildymas ir vėsinimas taupant energiją

Šildymas ir vėsinimas taupant energiją

Aukštesnis komforto lygis, galimybė valdyti patalpų temperatūrą pagal savo poreikius tuo pat metu mažinant išlaidas šildymo energijai visa tai galima pasiekti įsirengus spindulinio patalpų šildymo ir vėsinimo temperatūros valdymo sistemą...


Kaip pasirinkti šildymo katilą

Kaip pasirinkti šildymo katilą

Potencialiam pirkejui reikia nupirkti katilą ir nepermoketi už jį. Tai galima padaryti tik vieninteliu atveju – susipažinus su informacija. Mes pristatome Jūsų dėmesiui straipsnį, kurio deka Jus gausite informaciją apie katilo...


Skirtingi šildymo sprendimai: pliusai, minusai ir perspektyvos (2 dalis)

Skirtingi šildymo sprendimai: pliusai, minusai ir perspektyvos (2 dalis)

Tęsiame straipsnių serija apie šildymo sprendimų pasirinkimą. Praėjusiame straipsnyje kalbėjome apie dyzelinį šildymą bei joninius katilus , šįkart - apie šilumos siurblius bei geoterminį šildymą. Šilumos siurbliai. Tai mechaninis įrenginys,...


Kodėl elektrinis grindų šildymas yra geriausias pasirinkimas gerai izoliuotam namui?

Kodėl elektrinis grindų šildymas yra geriausias pasirinkimas gerai izoliuotam namui?

Mažai energijos naudojančiuose ir gerą šiluminę izoliaciją turinčiuose namuose su minimalia oro apykaita, viduje esantis oras reikalauja nemenkos priežiūros; šilumos kontrolė bei patalpų išdalinimas šildymo zonomis kad būtų išvengta perkaitimo....


Duoklė ekologijai ir jūsų kišenei

Duoklė ekologijai ir jūsų kišenei

Pastaruoju metu Lietuvoje, kaip ir daugelyje ES šalių, užuot renkantis tradicinius suskystintųjų dujų, dyzelino ir malkomis kūrenamus kietojo kuro katilus vis dažniau pereinama prie medienos granulėmis, briketais, skiedromis ir pjuvenomis kūrenamų...


Šilėja, UAB
Šilėja, UAB

Šilėja, UAB - Pastatų administravimas.

PAGIRIŲ KROSNYS
PAGIRIŲ KROSNYS

PAGIRIŲ KROSNYS

Deguva, UAB
Deguva, UAB

Suskystintų dujų tiekimas individualių, pramoninių objektų šildymui ir technologiniams procesams. Suskystintų dujų cisterninių įrenginių techninis aptarnavimas.

D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“
D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“

Prekiaujame įvairių gamintojų židinių ugniakurais, krosnelėmis, pirties krosnelėmis, kaminų sistemomis ir šiai sričiai skirtomis medžiagomis.

Fazė, UAB
Fazė, UAB

Gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų inžinerinių sistemų įrengimas.Elektra, silpnos srovės, ryšiai, vandentiekis, nuotekos, šildymas, vėdinimas, kondicionavimas.

KOMFORTAS, UAB EVA SAT
KOMFORTAS, UAB EVA SAT

Įmonė EVA SAT užsiima mažmenine ir didmenine prekyba santechnikos ir šildymo įrenginiais.

Ketvertas, UAB
Ketvertas, UAB

Ketvertas.lt - prekyba šildymo ir vandentiekio sistemomis, vonios kambario įranga.

E-santechnika.lt
E-santechnika.lt

Internetinėje svetainėje www.e-santechnika.lt įsigysite visų reikiamų prekių, medžiagų, įrankių, priedų, įrangų, įrengimų ir kita.

Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

ecosiluma.lt
ecosiluma.lt

Perkame miškus | Malkos | Miško priežiūra

Santjana, UAB
Santjana, UAB

Pastatų ūkio valdymas, dujų ūkio priežiūra, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų priežiūra, automatikos sistemų priežiūra, elektros ūkio priežiūra, šilumos ūkio priežiūra, priešgaisrinių ir gaisro gesinimo sistemų priežiūra, vandentiekio ir nuotekų sistemų priežiūra, patalpų valymas ir teritorijų priežiūra

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.