Sausio 28d. Antradienis

Žaliasis pastatas „AURON“ su „Uponor Contec ON“

2012 Rugsėjo 25d.
Peržiūrų skaičius: 28740

Efektyvus, tylus šildymas ir vėsinimas be jokių skersvėjų – tai privalumai, kuriuos „Uponor Contec ON“ suteikia AURON biurų kompleksui Miunchene, Vokietijoje. Sužinokite daugiau, kaip betono paviršiaus aktyvavimo sistema leidžia nevaržomai kurti architektūrinį interjero dizainą, užtikrina kokybišką patalpų šildymą ir vėsinimą, greitą reakcijos laiką ir suteikia galimybę naudoti atsinaujinančios energijos šaltinius.


Pirmasis AURON biurų pastato statybos etapas buvo įvertintas „žaliojo pastato“ sertifikatu pagal DGNB standartus. 

Žaliasis pastatas „AURON“ su „Uponor Contec ON“

Pirmasis AURON biurų pastato statybos etapas buvo įvertintas „žaliojo pastato“ sertifikatu pagal DGNB (Vokietijos tvarios statybos tarybos) standartus.

Betoninio paviršiaus aktyvavimo sistema „Uponor Contec ON“, itin efektyviai vartodama iš atsinaujinančių energijos šaltinių gaunamą energiją, šildo ir vėsina 39 tūkst. kv. m. naudingo grindų ploto. Savininkui padarė didelį įspūdį ir galimybė „Uponor Contec ON“ naudoti tiek šildymui, tiek vėsinimui.

„Contec ON“ sistema įrengiama prie pat paviršiaus, todėl, lyginant su įprastinėmis betono konstrukcijos aktyvavimo sistemomis, pasižymi greitesniu reagavimo laiku. Tai suteikia galimybę visų nuo 200 iki 400 kv. m. ploto patalpų temperatūrą reguliuoti atskirai.

„Contec ON“ betono paviršiaus aktyvavimo sistemai šilumą tiekia šiluminę gruntinio vandens energiją naudojantis šilumos siurblys ir miesto šilumos tinklai. Šildymui buvo pasirinkta 32 °C tiekiamo vandens temperatūra ir 28 °C grįžtamojo vandens temperatūra. Termiškai aktyvių lubų šildymo galia yra 60 W/m², o vietose, kur numatyta saugaus gręžimo galimybė – 53 W/m². Vėsinimui naudojamos šalčio mašinos ir gręžinio vanduo; vėsinimo galia yra 70 W/m², o vietose, kur numatyta saugaus gręžimo galimybė – 63 W/m².

„Contec ON“ moduliai sumontuoti dviejų rūšių medžiagose: patikrintuose ir išbandytuose plastikiniuose paklotuose ir specialiuose metaliniuose paklotuose. Elementams reikalingų matmenų armatūros tinklelis buvo pagamintas iš anksto siekiant užtikrinti reikiamą šildymo ir vėsinimo galią bei greitą montavimą, o tiksli vertikali šildymo ir vėsinimo vamzdžių padėtis užtikrinama jau montavimo metu.

Prie fasado „Contec ON“ sistema sumontuota maždaug 20 mm atstumu nuo lubų apačios.  Apie 50 proc. suplanuotos šildymo ir vėsinimo galios pasiekiama per 30 minučių. Biurų ploto vidinėje dalyje ir salės grindų vietoje sistema sumontuota 60 mm nuo lubų apačios, t.y. saugiu gręžimui atstumu.

Efektyvus, tylus šildymas ir vėsinimas be jokių skersvėjų – tai privalumai, kuriuos „Uponor Contec ON“ betono paviršiaus aktyvavimo sistema suteikia AURON biurų kompleksui.

 

 

www.uponor.lt


Katilas neįšildo sistemos, netraukia, neveža, ką daryti?

Katilas neįšildo sistemos, netraukia, neveža, ką daryti?

Kai parsivežate pilną bagažinę prekių, nė nebandote nešti visas iš karto vienu glėbiu, nes kad ir kiek energijos ir pastangų išeikvotumėt, prekės taip ir liktų ten kur buvo, tik išbarstytos. Todėl visi elgiamės protingai – nešame nedideliais...


Ar granulių degikliai gali atstoti dujinius katilus?

Ar granulių degikliai gali atstoti dujinius katilus?

Granulės yra gaminamos iš natūralių medienos atliekų, t.y. medienos drožlių ar pjuvenų. Jos išdžiovinamos, sumalamos ir presuojamos - taip gaunamas visiškai koncentruotas medienos kuras. Gaminant tokį kurą nenaudojami nei klijai, nei cheminiai...


UMEGA krosnelės – ilgalaikė patirtis ir išskirtinis dizainas

UMEGA krosnelės – ilgalaikė patirtis ir išskirtinis dizainas

Šiais laikais, didėjant individualių namų statybų paklausai, neapseinama be svarbios interjero detalės ir šildymo elemento – krosnelės paieškų. Iš didelio spektro siūlomų židinių prekybos centruose dažnam vartotojui yra sunku išsirinkti...


Šiuolaikinio šildymo infraraudonaisiais spinduliais palyginimas su tradiciniais šildymo būdais

Šiuolaikinio šildymo infraraudonaisiais spinduliais palyginimas su tradiciniais šildymo būdais

Šildymo sistemų uždavinys yra teikti šiluminio komforto sąlygas žmonėms, atitinkamai atliekamiems jų darbams. Daugumoje situacijų tradiciniai šildymo būdai nėra efektyvūs, kadangi tai yra neveiksminga, neekonomiška, brangu ir šiluma greitai...


Būsto šildymo būdai: privalumai ir trūkumai

Būsto šildymo būdai: privalumai ir trūkumai

Žiemiškai atšalę orai, didėjančios energetinių išteklių kainos bei infliacija skatina individualių namų savininkus mąstyti, kaip kuo pigiau apšildyti savo būstus. Dėl to vis populiarėja iki šiol neįprastu laikytas geoterminis šildymas,...


Ekologiški židinių ir krosnelių sprendimai

Ekologiški židinių ir krosnelių sprendimai

Smalsu, ar bet kuris sustabdytas gatvėje praeivis atsakytų, kas yra ekologija. Tarytume žinome, tarytum ne. Dažniau mūsų ausis pasiekia frazės „ekologiškas požiūris“, „ekologiškas gyvenimo būdas“, „ekologiškas...


Automatizuotas katilinės įrengimas

Automatizuotas katilinės įrengimas

Statydami namą privalome pagalvoti apie būsimą šildymo sistemą, juk nesinorės gyvensnti šaltame name. Rinkdamiesi tinkamiausią sprendimą veikiausiai susidursite su gausybe pasiūlymų, investuosite ne tik laiką, bet ir pinigus. Na, o pagaliau...


Krosnelių apdaila iš ugnies (muilo) akmens

Krosnelių apdaila iš ugnies (muilo) akmens

Visai neseniai rašėme apie naujovę piknikų mėgėjams ir sveiko gyvenimo puoselėtojams – muilo akmens kepsnines. Šį kartą į šį ekologišką akmenį pažvelgsime kitu kampu. Muilo akmuo (dar vadinamas ugnies akmeniu) dėl itin gero šiluminio...


D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“
D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“

Prekiaujame įvairių gamintojų židinių ugniakurais, krosnelėmis, pirties krosnelėmis, kaminų sistemomis ir šiai sričiai skirtomis medžiagomis.

Šilėja, UAB
Šilėja, UAB

Šilėja, UAB - Pastatų administravimas.

PAGIRIŲ KROSNYS
PAGIRIŲ KROSNYS

PAGIRIŲ KROSNYS

Karbonteko sistema, UAB
Karbonteko sistema, UAB

Carbontec - sumanesnis patalpų šildymo būdas.

Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

KOMFORTAS, UAB EVA SAT
KOMFORTAS, UAB EVA SAT

Įmonė EVA SAT užsiima mažmenine ir didmenine prekyba santechnikos ir šildymo įrenginiais.

Dahlgera, UAB
Dahlgera, UAB

Šildymo, vėdinimo sistemos, santechnikos įranga, vidaus ir lauko kanalizacijų įranga - didmeninė prekyba.

Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

EcoAkadis
EcoAkadis

Ecoakadis – dirbti bus lengviau!

ecosiluma.lt
ecosiluma.lt

Perkame miškus | Malkos | Miško priežiūra

E-santechnika.lt
E-santechnika.lt

Internetinėje svetainėje www.e-santechnika.lt įsigysite visų reikiamų prekių, medžiagų, įrankių, priedų, įrangų, įrengimų ir kita.

Ketvertas, UAB
Ketvertas, UAB

Ketvertas.lt - prekyba šildymo ir vandentiekio sistemomis, vonios kambario įranga.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.