Sausio 24d. Pirmadienis

Šildymo valdymas internetu – 10 privalumų

2021 Gruodžio 22d.

Įrenginių valdymas internetu yra didžiausias šių laikų pasiekimas, kuris laikui bėgant tampa neatsiejama gyvenimo dalimi. Šiuolaikiniuose efektyviai energiją vartojančiuose namuose gyventojai vis dažniau ryžtasi ne tik nuotoliniu būdu valdyti įrenginius, bet ir įrenginių – įskaitant šildymo sistemos darbą kontroliuoti internetu.

Šiandien daugiausiai dėmesio skirsime internetiniam šildymo valdymui, nes, pirma, šildymas yra pagrindinė „SALUS Controls veiklos sritis, antra, verta suvokti šio patogumo privalumus.

Šiame straipsnyje aptarsime:

  • kokie yra išmaniojo šildymo valdymo pranašumai
  • kurie prietaisai leidžia kontroliuoti šildymą internetu

Pirmiausia priminsime, kad centrinio šildymo valdymas internetu turi platų naudojimo spektrą. Šildymo parametrų reguliavimas šiuo metodu puikiai tinka ne tik vienbučiuose, daugiabučiuose namuose ir nuomojamose patalpose, bet ir - dėl galimybės lengvai valdyti kelias sistemas vienu metu - viešbučiuose ir poilsio objektuose.

10 internetinio šildymo valdymo privalumų

Ką gausite pasirinkę išmanųjį šildymo valdymą?

Optimalus patalpų šildymas

... tai yra aukštas šilumos komfortas, kuriam Jūs nuolat darote įtaką ir kurį įvertins jūsų namų (viešbučio, biuro) naudotojai. Atminkite, kad kiekvienam kambariui temperatūrą galite nustatyti atskirai. Dėl tikslių į reguliatorius (pvz., „Quantum“) integruotų valdymo algoritmų, temperatūrą išlaikyti lengva, kad ir kur tuo metu būtumėte. Jūsų šeimai (svečiams, darbuotojams) niekada nebus per karšta ar per šalta.

Nuotolinis nustatymų keitimas (mobiliojoje programėlėje)

Didelis privalumas naudojant šildymo valdymo sistemas tai galimybė kiekvienam kambariui sudaryti atskirą darbo grafiką, tačiau kaip rodo gyvenimas kartą nustatyti nustatymai ne visada suspėja su Jūsų poreikiais. Pasitaiko, kad grįšite iš darbo anksčiau nei įprasta arba išvykstate nežinodami kada sugrįšite. Tada standartinio grafiko nepakanka. Norėdami po įtemptos dienos grįžti į idealiai šildomus namus, turite rankiniu būdu reguliuoti nustatymus. Valdydami šilumos šaltinį internetu, galite tai padaryti savo biure ar net viešbutyje Maljorkoje. Todėl šildymo parametrų atnaujinimas yra dar vienas privalumas valdant namų automatiką internetu.

Metodas „Užmirštukams“

Kartkartėmis visi pamirštame tokius paprastus dalykus kaip: šviesos išjungimas, šildymo perjungimas iš komforto režimo į ekonominį, karšto vandens siurblio išjungimas kai esame toli nuo namų ir pan. Turėdami interneto prieigą prie namų įrenginių, visada išspręsime savo išsiblaškymo pasekmes. Internetinėje programėlėje sureguliuosime šildymo vertes arba išjungsime įrangą, net jei nuo jos būsime nutolę šimtus kilometrų.

Pagalba viešbučių savininkams

Šildymo valdymas internetu yra puikus būdas viešbučių valdytojams, nes interneto vartai (UGE600) vienu metu palaiko kelis kambarius ir vartotojus. Su vienais vartais galite sujungti iki 100 įrenginių, o tai reiškia, kad viena sistema gali aprėpti net visą objektą. Žinoma, verta sukurti atskirą sistemą kiekvienam aukštui, bus lengviau ieškoti reguliatorių interneto programėlėje. Dėl to iš savo namų ar privačios viešbučio dalies galite reguliuoti temperatūrą, taip pat atnaujinti klientų nuomojamų kambarių nustatytų verčių ribas.

Temperatūros nustatymų valdymas iš bet kurios pasaulio vietos

Jau minėjome, tačiau šis pranašumas vertas atskiro dėmesio. Toks sprendimas geriau nei bet kuris kitas pritaiko pastato šilumines sąlygas pagal mūsų poreikius.

Taupymas

Tinkamas šildymo valdymas ne tik suteikia komfortą, bet ir realią finansinę grąžą. Didžiausias finansinis šildymo kontrolės privalumas yra tai, kad nešvaistote energijos, kai neesate namuose. Jūsų grafikai leidžia keisti kambario temperatūrą dienos metu. Nešildote pastato, jei jums to nereikia ir neperkaitinate patalpų, kuriose nereikia aukštesnės temperatūros. Valdymas internetu papildomai padidina šildymo efektyvumą, nes leidžia ad hoc reguliuoti iš anksto nustatytus nustatymus. Nustatymus valdote atsižvelgdami į aplinkybes, o netikėtomis situacijomis išjungiate, pvz., tuščio namo šildymą. Sunaudojate mažiau energijos apšildymui ir nešvaistote pinigų.

Namų / viešbučio / biuro įrenginių veikimo stebėjimas

Viena vertus, šis pranašumas turi būti derinamas su ankstesniu punktu, o iš kitos pusės, jis turėtų būti vertinamas plačiau nei šildymo valdymo srityje, nes jis taikomas visai pastato automatikai.

„SALUS Smart Home“ mobilioji programėlė turi galimybę sukurti energijos suvartojimo diagramas. Naudodami „Smart Plugs“ gausite išsamią informaciją apie tai, kurie įrenginiai veikia efektyviai ir kurie iš jų gali sukelti nereikalingas energijos sąnaudas. Ši informacija leidžia modifikuoti įrangos veikimą, nustatyti jai skirtingą darbo režimą arba atnaujinti energiją taupančiu modeliu.

Saugumas kaip bonusas (SMS pranešimai apie galimą pavojų)

Kaip matyti iš ankstesnio punkto, šildymo valdymas internetu neapsiriboja patalpų temperatūros verčių valdymu. Tinklą valdančioje „Smart Home“ programėlėje yra daugiau funkcijų. Viena iš jų – galimybė gauti SMS arba el. pašto pranešimus, pvz., apie katilinės gaisrą (dūmų jutiklis), virtuvės užpylimą (vandens aptikimo jutiklis ) arba įsibrovimą į namus (atidarymo jutiklis). Ši parinktis suteikia galimybę greitai reaguoti ir sumažinti nuostolius. Jei nuspręsite valdyti šildymo sistemą internetu, jūsų namai (viešbutis, biuras) taps saugesni.

Ekologinė nauda

Kaip ir taupant pinigus, taip ir valdant šildymą internetu sumažinsite nereikalingas energijos sąnaudas (mažiau taršos gamtai). Teršalų išmetimo mažinimas daro poveikį aplinkai, tampa priemone kovojant su pasauline klimato kaita ir jos neigiamu poveikiu mūsų sveikatai.

Pastato vertės didinimas nekilnojamojo turto rinkoje

Pastatų automatizavimas yra veiksnys, kuris vaidina svarbų vaidmenį priimant potencialaus pirkėjo sprendimą dėl pirkimo. Objektas, kuriame įrengta internetinė šildymo valdymo sistema, pradžioje įgyja modernaus, išmanaus namo prestižą, taigi ir geresnę kainą. Statybos įmonės, norinčios padidinti savo investicijų vertę, turėtų nepamiršti šio aspekto.

Ko reikia norint valdyti šildymą internetu?

  • Išmaniosios sistemos (su interneto prieiga)
  • Su sistema suderinamų įrenginių (tvarkyklių)
  • Mobiliąją programėlę palaikančios sistemos (viena programėle net kelioms sistemoms)
  • Išmanaus telefono / planšetinio kompiuterio
  • Interneto ryšio

Šildymo valdymui internetu sukurtame SALUS Smart Home pasiūlyme, rasite:

1. „Smart“ sistemos „širdis“– UGE600 interneto vartai, kurie užtikrina ryšį su visais tinklo įrenginiais.

2. Nemokama „SALUS Smart Home“ programėlė, kuri leidžia patogiai peržiūrėti ir greitai koreguoti parametrus su „spaudžiamų plytelių“ meniu.

3. „SALUS Smart Home“ sistemoje veikiantys temperatūros reguliatoriai ir vykdantieji įrenginiai: belaidės centrinės juostos, valdymo moduliai, termostatinės galvutės, išmanieji produktai (jutikliai, „Smart Plugs“ ir kt.)

„SALUS Smart Home“ sistema skirta ne tik naujiems pastatams. Ji gali būti lengvai pritaikyta prie esamų ir jau ilgai naudojamų objektų.

Kiekvieną dieną internete praleidžiate daug laiko. Kodėl jūsų namai (viešbutis, biuras) taip pat negali būti internete? Pasinaudokite šildymo valdymo internetu teikiamomis galimybėmis – nurodėme jų 10, tačiau kasdieniniame gyvenime šį skaičių tikrai padidinsite.

Kur įsigyti? Raskite platintoją

Krosnelių naujienos – plačios stiklinės durelės

Krosnelių naujienos – plačios stiklinės durelės

Kartais pagalvojame, o kuo dar gali nustebinti krosnelių gamintojai. Atrodo, kad viena krosnelė gražesnė ir funkcionalesnė už kitą ir rodos jau nieko negalėtumei naujo išrasti. Tačiau kiekvieną kartą, prasidėjus sezonui, naujienos pribloškia taip,...


Taupymas: 70 proc. gyventojų rinktųsi grindinį šildymą

Taupymas: 70 proc. gyventojų rinktųsi grindinį šildymą

Nuolat brangstant energijos ištekliams, o sąskaitoms už šildymą siekiant rekordines aukštumas, gyventojai vis aktyviau dairosi ekonomiškesnių ir aplinkai mažiau kenksmingų šildymo būdų. Trys ketvirtadaliai Lietuvos gyventojų, įsigydami naują ar...


Židinių ir kaminų montavimo darbai

Židinių ir kaminų montavimo darbai

Jokiu būdu negalima patikėti židinių montavimo darbų, mažai patirties turintiems specialistams ar montavimo darbus atlikti patiems. Tai pagrindine taisyklė, kurios jokiu būdu negalima laužyti. Kaip taisyklė, židinio montavimo darbai sudaro pusę...


Krosnelės su automatine oro skirstymo sistema – skubantiesiems

Krosnelės su automatine oro skirstymo sistema – skubantiesiems

Manau, jog pritarsite man, kad šiais laikais perkant daiktą, vienas iš gana svarbių kriterijų, šalia kokybės ir kainos, yra ir daikto „sumanumas“. Šiuolaikinis žmogus nuolatos kur nors skuba – ir į darbą, ir į vakarėlį. Net...


Novatoriškas energijos taupymo sprendimas vienvamzdei šildymo sistemai

Novatoriškas energijos taupymo sprendimas vienvamzdei šildymo sistemai

Daugiabutis namas Blindžių g. 33, Vilniuje prieš įdiegiant novatorišką energijos taupymo sprendimą šildymo bei karšto vandens tiekimo sistemose per šildymo sezoną suvartodavo 1,5 karto daugiau šiluminės energijos nei miesto vidurkis. Kraštiniuose...


Elektrinis grindų šildymas padeda namų turėtojams efektyviai naudoti energiją

Elektrinis grindų šildymas padeda namų turėtojams efektyviai naudoti energiją

Daugybė namų turėtojų ieško būdų kaip padidinti jų namų energetinį efektyvumą. Naudojant grindų šildymą pasiekiamas vienodas šilumos pasiskirstymas, o didelio ploto šilumos šaltinio temperatūra turi būti vos keliais laipsniais aukštesnė už...


Natūralaus akmens radiatoriai – šildo, puošia ir taupo!

Natūralaus akmens radiatoriai – šildo, puošia ir taupo!

Kodėl radiatoriai turi būti baltos spalvos ir pagaminti iš plieno ar aliuminio? Jūsų būstas taps daug jaukesnis, kai vienodus tarsi uniforma radiatorius pakeisite unikaliais natūralaus akmens radiatoriais, labiau primenančiais modernius meno...


Židinių ir dūmtraukių rinkos kuratoriai

Židinių ir dūmtraukių rinkos kuratoriai

Lietuvos nacionalinė židinių ir dūmtraukių montuotojų asociacija darbuojasi vos ketverius metus. Jos narių teigimu, šioje srityje vis dar lieka daugybė neišspręstų problemų, tačiau organizacijos veikla jau sulaukė tiek šios srities profesionalų,...


Ekoklima, UAB
Ekoklima, UAB

Šilumos siurbliai - Geoterminis šildymas. Šiuo metu rinkai yra pristatomi naujos kartos NIBE šilumos siurbliai, pagaminti naudojant naujausias technologijas.

Deguva, UAB
Deguva, UAB

Suskystintų dujų tiekimas individualių, pramoninių objektų šildymui ir technologiniams procesams. Suskystintų dujų cisterninių įrenginių techninis aptarnavimas.

Santjana, UAB
Santjana, UAB

Pastatų ūkio valdymas, dujų ūkio priežiūra, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų priežiūra, automatikos sistemų priežiūra, elektros ūkio priežiūra, šilumos ūkio priežiūra, priešgaisrinių ir gaisro gesinimo sistemų priežiūra, vandentiekio ir nuotekų sistemų priežiūra, patalpų valymas ir teritorijų priežiūra

E-santechnika.lt
E-santechnika.lt

Internetinėje svetainėje www.e-santechnika.lt įsigysite visų reikiamų prekių, medžiagų, įrankių, priedų, įrangų, įrengimų ir kita.

Karbonteko sistema, UAB
Karbonteko sistema, UAB

Carbontec - sumanesnis patalpų šildymo būdas.

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...