Spalio 22d. Penktadienis

Orinis šildymas

Peržiūrų skaičius: 24768
Orinis šildymas

Energijos kaštai pastatų šildymui kasmet sistemingai auga. Natūralu, tai veda prie ekonomiškumą didinančių medžiagų ir naujųjų technologijų naudojimo. Apšiltiname sienas, pastoges ir grindis, t.t. Iš vienos pusės – gauname mažesnes šildymo sąskaitas, o iš kitos, deja, kuriame sau izoliuotą „šiltnamį“. Ar turime galimybę to išvengti? Ir kokios, šiuo atveju, orinio šildymo galimybės? Įvertinkite savo poreikius, galimybes bei lūkesčius ir išsirinkite tinkamiausią variantą.

Funkcionalumas

Pirmiausia, ši komfortiška mikroklimato palaikymo sistema apima penkias funkcijas - šildymas, vėdinimas, oro filtravimas, drėkinimas ir kondicionavimas. Sistema turi galimybę veikti visus metus į patalpas tiekdama atitinkamai apdorotą orą, pritaikytą pagal sezoną, taip sukurdama maksimalų vartotojo komfortą.

Pagrindiniai orinio šildymo privalumai:

Funkcijos

Vandeninis

šildymas

Orinis

šildymas

Šildymas

TAIP

TAIP

Ventiliavimas

NE

TAIP

Kondicionavimas

vasarą

NE

TAIP

Drėkinimas

NE

TAIP

Filtravimas

NE

TAIP

Sausinimas

vasarą

NE

TAIP

Sistemą sudaro oro cirkuliacinis įrenginys su pasirinktu šilumokaičiu ( jo pasirinkimas priklauso nuo turimo energijos šaltinio), oro filtras, drėkintuvas, kondicionavimo komplektas,  programuojamas termostatas ir ortakių sistema, kuria oras paduodamas ir pašalinamas iš patalpų.

Įrenginiai gali būti šių tipų – dujiniai kondensaciniai arba šilumos siurblio pagrindu (oras/oras arba vanduo/oras). Esant tokiam pasirinkimui, galima parinkti optimaliausią įrenginį tiek eksploatacijos, tiek instaliacijos kaštų verte.

Sistemos įrenginys montuojamas tam tinkamoje patalpoje (pvz. katilinėje), nutiesiamos tiekiamo ir ištraukiamo oro ortakių trasos. Dažniausiai jos slepiamos konstruktyve, kad patalpose matytųsi tik oro padavimo ir ištraukimo grotelės, šios puikiai pritaikomos ir prie interjero. Oras paduodamas ties langais iš grindų arba lubų. Priešingose patalpų pusese -  ištraukiamas.

Orinio šildymo sistema yra neinertiška ir recirkuliacinė, todėl nustatyti parametrai pasiekiami per įmanomai trumpiausią laiką, kitaip nei vandeninėse sistemose. Tai leidžia sutaupyti, atitinkamai parenkant keturis paros rėžimus.

Kondicionavimas

Šis procesas užtikrina malonios vėsos palaikymą ir perteklinės drėgmės pašalinimą patalpose. Norint džiaugtis tokia prabanga, pakanka pridėti atitinkamą kondicionavimo modulį prie jau esamos sistemos arba, jei pasirinktas įrenginys veikiantis šilumos siurblio principu, kondicionavimas jame jau įdiegtas.

Vėdinimas

Sandariame pastate sistema užtikrina oro kokybę. Ji leidžia iš išorės paimti gryną ir šviežią orą, reikalingą gaivaus oro palaikymui patalpoje. Iš lauko imamamas oras išvalomas, jei reikia, pašildomas ir sudrėkinamas arba atvėsinamas.

Filtravimas

Oriniame šildyme, visas per įrenginį praeinantis oras valomas filtrais. Taip kvėpuojama iki 100 % švaresniu oru, be kenksmingų medžiagų, kvapų, dulkių ar bakterijų.

Drėkinimas

Visiems žinoma, kad sausas oras labai neigiamai veikia žmogaus sveikatą, kenkia kvėpavimo takams, odai ir kt. Naudojantis orinio šildymo sistema, problema sprendžiama automatine oro drėgmės kontrole.

Funkcionalumas

Be abejo, naudojantis tradiciniu šildymu taip pat galima bandyti gerinti gyvenimo komfortą: įrengti orlaides, priverstinę ventiliaciją, oro drėkintuvus, rekuperatorius, kondicionierius bei kita. Ir vis dėlto, taip sunkiai pasieksite maksimalaus efektyvumo ir komforto derinio, nes kiekvienas įrenginį reikia sumontuoti atskirai.

Orinio šildymo sistema garantuoja idelias komforto sąlygas ištisus metus. Žiemą - šildo ir drėkina, vasarą - vėsina ir sausina, ištisas 365 dienas per metus veikia filtravimas bei vėdinimas.

Orinio šildymo sistema puikiai funkcionuoja įvairiausios paskirties pastatuose, kur reikalingas efektyvus  šildymas, vėdinimas, filtravimas, kondicionavimas ir drėkinimas, šiuolaikiški ir ekonomiškai naudingi sprendimai. Sistema gali būti instaliuota kiekvienoje statybų stadijoje ar jau užbaigtame pastate. Taip pat galimas sistemos tobulinimas instaliuojant papildomas funkcijas be jokių statybinių darbų.

Daugiau informacijos ir konsultacijos:

MB “GDG”
+370 606 101 89
www.gdg.lt
info@gdg.lt

GDG, UAB


„Econoterm“ - naujos kartos kieto kuro katilai

„Econoterm“ - naujos kartos kieto kuro katilai

„Econoterm“ katiluose malkų įkrova gali degti net iki 30 valandų, o anglių – net iki šešių parų. Tai katilai, kurie Jums siūlo pigiai šildytis namus kietu kuru, o kartu netapti nuo krosnies negalinčiu pasitraukti kūriku....


Židiniai

Židiniai

Nesvarbu, ar židinys naudojamas ar ne, perdarykite senąjį arba pastatykite naują ir paverskite jį patrauklia, dėmesio verta vieta. Tai puikus būdas atnaujinti kambario interjerą. Įkurti dekoratyvų židinį labai paprasta. Galite nusipirkti...


Katilas neįšildo sistemos, netraukia, neveža, ką daryti?

Katilas neįšildo sistemos, netraukia, neveža, ką daryti?

Kai parsivežate pilną bagažinę prekių, nė nebandote nešti visas iš karto vienu glėbiu, nes kad ir kiek energijos ir pastangų išeikvotumėt, prekės taip ir liktų ten kur buvo, tik išbarstytos. Todėl visi elgiamės protingai – nešame nedideliais...


Kodėl židinys "dūmija"

Kodėl židinys "dūmija"

Teisingai instaliuotame židinyje su kasete, problemų su dūmų išmetimu neturėtų būti, bet vis dėlto kartais jų iškyla. Dažniausiai pasitaikantis atvejis - dūmų pakliuvimas į patalpą, o ne dūmtraukį. Jei taip atsitinka, neskubėkite skambinti į...


Židinių ir kaminų montavimas

Židinių ir kaminų montavimas

Jokiu būdu negalima patikėti židinių montavimo darbų, mažai patirties turintiems specialistams ar montavimo darbus atlikti patiems. Tai pagrindine taisyklė, kurios jokiu būdu negalima laužyti. Kaip taisyklė, židinio montavimo darbai sudaro pusę...


Plytinis kaminas šiandien – tik muziejaus eksponatas

Plytinis kaminas šiandien – tik muziejaus eksponatas

Sparčiai besivystanti statybinių medžiagų ir technologijų rinka šiandien, statant ir renovuojant būstus, leidžia taikyti pažangiausias priemones, užtikrinančias funkcionalumą, komfortą ir, kas svarbiausia – saugumą. Tačiau, kad ir kaip būtų...


Jūsų namų vertės pakėlimas su grindiniu šildymu

Jūsų namų vertės pakėlimas su grindiniu šildymu

Yra daugybė būdų pakelti jūsų namo vertę nuo smulkaus remonto iki visiško pertvarkymo. Investavimas į tai ko žmonės negali matyti bet gali pajausti kaip pavyzdžiui grindinis šildymas, daro jūsų namą kur kas patrauklesnį potencialaus pirkėjo akyse....


Kieto kuro katilai

Kieto kuro katilai

Turbūt visi žinome kuo kurenami kieto kuro katilai, tačiau nevisi galime tinkamai juos apibrėžti. Vieni sako, tai yra „purvina“ alternatyva „švariems“ dujų, ar elektriniams katilams. Kiti teigia, kad kieto kuro katilai yra...


Karbonteko sistema, UAB
Karbonteko sistema, UAB

Carbontec - sumanesnis patalpų šildymo būdas.

E-santechnika.lt
E-santechnika.lt

Internetinėje svetainėje www.e-santechnika.lt įsigysite visų reikiamų prekių, medžiagų, įrankių, priedų, įrangų, įrengimų ir kita.

Ekoklima, UAB
Ekoklima, UAB

Šilumos siurbliai - Geoterminis šildymas. Šiuo metu rinkai yra pristatomi naujos kartos NIBE šilumos siurbliai, pagaminti naudojant naujausias technologijas.

Santjana, UAB
Santjana, UAB

Pastatų ūkio valdymas, dujų ūkio priežiūra, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų priežiūra, automatikos sistemų priežiūra, elektros ūkio priežiūra, šilumos ūkio priežiūra, priešgaisrinių ir gaisro gesinimo sistemų priežiūra, vandentiekio ir nuotekų sistemų priežiūra, patalpų valymas ir teritorijų priežiūra

Deguva, UAB
Deguva, UAB

Suskystintų dujų tiekimas individualių, pramoninių objektų šildymui ir technologiniams procesams. Suskystintų dujų cisterninių įrenginių techninis aptarnavimas.

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...