Gruodžio 8d. Sekmadienis

NIBE Vartotojų atsiliepimai: komfortas nepalyginamas

2014 Rugsėjo 8d.
Peržiūrų skaičius: 35080

Jeigu jau teko ieškoti „praktiško ir modernaus“ šilumos siurblio savo namas, tikriausiai laužiate galvą, kurį pasirinkti, esant milžiniškai pasiūlai. Kuo gi vieni geresni už kitus? Kad būtų lengviau atsakyti į klausimus, pakalbinome keletą „Šildymo sprendimai“ UAB klientų, investavusių į NIBE šildymo sistemas. Ar jie patenkinti? Ką norėtų keisti? Kokie sistemos privalumai ir trūkumai? Apie viską nuo pradžių ir iš pirmų lūpų.


Saulius (Rokiškis)

Šie žemės šilumos siurbliai – labai modernių technologijų, tad ir montavimas, ir valdymas yra neįtikėtinai lengvi bei patogūs. Suprojektuotas prijungimui prie radiatorių, konvektorių ir grindinio šildymo sistemų, šis šilumos siurblys užtikrina neįtikėtiną ekonomiją bei vos minimalų poveikį aplinkai.

Povilas (Kaunas)

Mūsų geoterminis šilumos siurblys yra prijungtas prie saulės kolektoriaus, vandens šildytuvo, vėdinimo ir šildymo sistemos. Jo valdymas labai patogus net nuotoliniu būdu – šildome baseiną, šildome ir vėsiname namus. Net po atostogų grįždami namo telefonu valdėme visus šildymo ir šaldymo procesus.

Laima (Vilniaus r.)

Didelis, bet lengvai suprantamas prietaisas. Jis paprastai ir aiškiai pateikia informaciją apie esamą būseną, darbo laiką bei šilumos siurblio temperatūras. Taip pat labai lengva naršyti po prietaiso valdymo meniu ir taip pasiekti palankiausią ekonominį efektą, norimą patalpų temperatūrą ir mikroklimatą. Esame labai patenkinti - geoterminis šilumos siurblys automatiškai prisitaiko prie namo šilumos poreikio.

Olegas (Klaipėda)

“Naudojame žemės šilumos siurblį baseino šildymui, džiaugiamės, kad apie planuojamą statyti baseiną įspėjome montuotojus, taip gavome reikiamo galingumo žemės siurblį ir reikiamo dydžio kolektorių. Taip pat mums buvo pasiūlytas kompleksinis sprendimas – namai ne tik šildomi žiemą, bet ir kondicionuojami bei vėsinami vasarą. Svarbiausia, kad kartu šie įrenginiai sutaupo tikrai daug išlaidų”.

UAB “Šildymo sprendimai”

“Su NIBE geoterminiu šilumos siurbliu bus perdirbamas senas, tvankus namų oras, iš jo išgaunama energiją ir dar pakartotinai sugrąžinama šiluma. Užtikrinama oro kokybė, sugrąžinama šiluma – viskas be papildomų išlaidų ir su maksimalia ekonomija.

Siūlome pilnai sukomplektuotus šiuolaikinius šilumos siurblius, užtikrinančius ekonomišką eksploataciją. Siūlome viską, nuo profesionalios konsultacijos iki reikiamos įrangos parinkimo, jos montavimo, garantinio bei po garantinio aptarnavimo ir techninės priežiūros. Šiuo metu bendradarbiaujame su 6 Europoje gerai žinomais šilumos siurblių gamintojais tad galime pasiūlyti  tokį produktą, kuris geriausiai atitiks Jūsų poreikį”.


Šildymo sprendimai, UAB

UAB “Šildymo sprendimai”

www.sildymosprendimai.lt

info@sildymosprendimai.lt

+ 370 67166840


Ketinių ir plieninių židinių privalumai

Ketinių ir plieninių židinių privalumai

Dažnai besirenkant židinius iškyla klausimas: kokia medžiaga geriausia ir ką verta rinktis? Palyginkime dvi populiariausias medžiagas: ketų ir plieną. Ketus visada buvo labai populiari medžiaga židiniams ir tam yra nemažai gerų priežasčių. Ketaus...


Receptas nuo melancholijos – židinio ar krosnelės šviesa

Receptas nuo melancholijos – židinio ar krosnelės šviesa

Rudens, o ypač lapkričio, tamsa ir šaltis dažną iš mūsų pastūmėja neviltin, pradedame jausti nerimą, ryškėja pirmieji depresijos požymiai. Kas gi nutinka, jog ilgėjant vakarams ir merkiant lietui, jaučiamės vis labiau prislėgti ir kodėl tampa...


Daugiau kaip 80 kartų aplink Žemės rutulį

Daugiau kaip 80 kartų aplink Žemės rutulį

„Uponor PE-X“ vamzdžių sėkmės istorija ypatinga. Pirmuosius vamzdžius iš aukštu slėgiu susiūtojo polietileno prieš 40 metų pristatė Švedijos bendrovė „WirsboBruks AB“. „Uponor“ 1988 metais įsigijo...


Giluminiai siurbliai

Giluminiai siurbliai

Giluminiai siurbliai yra skirti vandens pakėlimui į paviršių iš didelio gylio. Šie siurbliai daugiausia naudojami gręžiniuose, iš kurių vanduo tiekiamas į nuosavus namus, kotedžus, kaimo sodybas, įmones ir kitur, kur reikalingas vanduo.


Židinys - prijaukinta šiluma daugiabutyje

Židinys - prijaukinta šiluma daugiabutyje

Tytuvėniškė Dalia Pranaitienė visą butą apšildo tik židiniu. Centralizuoto šildymo atsisakyti jai pavyko palankiai susiklosčius aplinkybėms, o daugiabutyje įsirengti židinį nedraudžiama. "Prieš 7-8 metus buvo neaišku, kas bus su Tytuvėnų...


Kodėl elektrinis grindų šildymas yra geriausias pasirinkimas gerai izoliuotam namui?

Kodėl elektrinis grindų šildymas yra geriausias pasirinkimas gerai izoliuotam namui?

Mažai energijos naudojančiuose ir gerą šiluminę izoliaciją turinčiuose namuose su minimalia oro apykaita, viduje esantis oras reikalauja nemenkos priežiūros; šilumos kontrolė bei patalpų išdalinimas šildymo zonomis kad būtų išvengta perkaitimo....


Tegul židinys pražysta spalvomis

Tegul židinys pražysta spalvomis

Pavasaris – ypatingas metų laikas. Visa aplink byloja naujas pradžias ir troškimą gyventi. Gėlės, krūmai, medžiai sprogdina pumpurus, kaupia žiedus ir džiugina akį įvairiausiomis spalvomis. Lygiai kaip gamta, taip ir žmogus pavasarį nori...


Baltos spalvos krosnelės – namų ir vidinei harmonijai

Baltos spalvos krosnelės – namų ir vidinei harmonijai

Namų interjere šį sezoną įsivyrauja ramybės, švarumo, laisvės spalva – balta. Balta spalva namuose itin pravarti ne tik tuomet, kai erdvės mažos ir jas norime praplėsti, yra daug daugiau priežasčių ją pamėgti. Būtent tai mes pabandysime...


IDV Group, UAB
IDV Group, UAB

Oro kondicionavimo,vėdinimo sistemų, centrinių dulkių siurblių projektavimas, pardavimas ir įrengimas. Esame oficialūs atstovai INVENTOR oro kondicionierių, Polypipe vėdinimo sistemų, DrainVac centrinių dulkių siurblių.

Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

Fazė, UAB
Fazė, UAB

Gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų inžinerinių sistemų įrengimas.Elektra, silpnos srovės, ryšiai, vandentiekis, nuotekos, šildymas, vėdinimas, kondicionavimas.

EcoAkadis
EcoAkadis

Ecoakadis – dirbti bus lengviau!

D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“
D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“

Prekiaujame įvairių gamintojų židinių ugniakurais, krosnelėmis, pirties krosnelėmis, kaminų sistemomis ir šiai sričiai skirtomis medžiagomis.

Santjana, UAB
Santjana, UAB

Pastatų ūkio valdymas, dujų ūkio priežiūra, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų priežiūra, automatikos sistemų priežiūra, elektros ūkio priežiūra, šilumos ūkio priežiūra, priešgaisrinių ir gaisro gesinimo sistemų priežiūra, vandentiekio ir nuotekų sistemų priežiūra, patalpų valymas ir teritorijų priežiūra

Šilėja, UAB
Šilėja, UAB

Šilėja, UAB - Pastatų administravimas.

PAGIRIŲ KROSNYS
PAGIRIŲ KROSNYS

PAGIRIŲ KROSNYS

ecosiluma.lt
ecosiluma.lt

Perkame miškus | Malkos | Miško priežiūra

KOMFORTAS, UAB EVA SAT
KOMFORTAS, UAB EVA SAT

Įmonė EVA SAT užsiima mažmenine ir didmenine prekyba santechnikos ir šildymo įrenginiais.

Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

Dumtra, MB
Dumtra, MB

Metaliniai kaminai (pristatomi kaminai), kaminų įdėklai, įvairios dalys, montavimas, priežiūra ir remontas.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
Mes jau čia Mes jau čia