Balandžio 20d. Antradienis

NIBE Vartotojų atsiliepimai: komfortas nepalyginamas

2014 Rugsėjo 8d.
Peržiūrų skaičius: 35080

Jeigu jau teko ieškoti „praktiško ir modernaus“ šilumos siurblio savo namas, tikriausiai laužiate galvą, kurį pasirinkti, esant milžiniškai pasiūlai. Kuo gi vieni geresni už kitus? Kad būtų lengviau atsakyti į klausimus, pakalbinome keletą „Šildymo sprendimai“ UAB klientų, investavusių į NIBE šildymo sistemas. Ar jie patenkinti? Ką norėtų keisti? Kokie sistemos privalumai ir trūkumai? Apie viską nuo pradžių ir iš pirmų lūpų.


Saulius (Rokiškis)

Šie žemės šilumos siurbliai – labai modernių technologijų, tad ir montavimas, ir valdymas yra neįtikėtinai lengvi bei patogūs. Suprojektuotas prijungimui prie radiatorių, konvektorių ir grindinio šildymo sistemų, šis šilumos siurblys užtikrina neįtikėtiną ekonomiją bei vos minimalų poveikį aplinkai.

Povilas (Kaunas)

Mūsų geoterminis šilumos siurblys yra prijungtas prie saulės kolektoriaus, vandens šildytuvo, vėdinimo ir šildymo sistemos. Jo valdymas labai patogus net nuotoliniu būdu – šildome baseiną, šildome ir vėsiname namus. Net po atostogų grįždami namo telefonu valdėme visus šildymo ir šaldymo procesus.

Laima (Vilniaus r.)

Didelis, bet lengvai suprantamas prietaisas. Jis paprastai ir aiškiai pateikia informaciją apie esamą būseną, darbo laiką bei šilumos siurblio temperatūras. Taip pat labai lengva naršyti po prietaiso valdymo meniu ir taip pasiekti palankiausią ekonominį efektą, norimą patalpų temperatūrą ir mikroklimatą. Esame labai patenkinti - geoterminis šilumos siurblys automatiškai prisitaiko prie namo šilumos poreikio.

Olegas (Klaipėda)

“Naudojame žemės šilumos siurblį baseino šildymui, džiaugiamės, kad apie planuojamą statyti baseiną įspėjome montuotojus, taip gavome reikiamo galingumo žemės siurblį ir reikiamo dydžio kolektorių. Taip pat mums buvo pasiūlytas kompleksinis sprendimas – namai ne tik šildomi žiemą, bet ir kondicionuojami bei vėsinami vasarą. Svarbiausia, kad kartu šie įrenginiai sutaupo tikrai daug išlaidų”.

UAB “Šildymo sprendimai”

“Su NIBE geoterminiu šilumos siurbliu bus perdirbamas senas, tvankus namų oras, iš jo išgaunama energiją ir dar pakartotinai sugrąžinama šiluma. Užtikrinama oro kokybė, sugrąžinama šiluma – viskas be papildomų išlaidų ir su maksimalia ekonomija.

Siūlome pilnai sukomplektuotus šiuolaikinius šilumos siurblius, užtikrinančius ekonomišką eksploataciją. Siūlome viską, nuo profesionalios konsultacijos iki reikiamos įrangos parinkimo, jos montavimo, garantinio bei po garantinio aptarnavimo ir techninės priežiūros. Šiuo metu bendradarbiaujame su 6 Europoje gerai žinomais šilumos siurblių gamintojais tad galime pasiūlyti  tokį produktą, kuris geriausiai atitiks Jūsų poreikį”.


Šildymo sprendimai, UAB

UAB “Šildymo sprendimai”

www.sildymosprendimai.lt

info@sildymosprendimai.lt

+ 370 67166840


Ugnis be dūmų

Ugnis be dūmų

Dabar ir tie gyventojai, kurių namuose niekada nebus kamino, namuose gali stebėti ugnelės šokį. Rinka siūlo gerai žinomus elektrinius židinius arba vis dar naujove Lietuvoje vadinamus židinius, kūrenamus skystu arba gelio pavidalo biokuru....


Koki katilą pasirinkti

Koki katilą pasirinkti

Vyrauja nuomonė, kad ketaus katilas labiau tinka įrengiant paprastą katilinę, reikalaujančią minimalių investicijų, ir nėra labai reiklus kurui. Čia yra dalis tiesos. Kadangi ketaus katilas nėra toks jautrus korozijai kaip plieninis, jam...


Naujiena Lietuvoje – šildomos grindys WARMUP

Naujiena Lietuvoje – šildomos grindys WARMUP

Turbūt Jūs jau galvojate apie grindinį šildymą, bet nesate tikri dėl jo privalumų. Galbūt Jums tai atrodo per brangu ar pernelyg sudėtinga instaliuoti? Mes padėsime priimti reikiamą sprendimą. Elektrinis grindų šildymas yra šildymas, kuris...


Taupymas: 70 proc. gyventojų rinktųsi grindinį šildymą

Taupymas: 70 proc. gyventojų rinktųsi grindinį šildymą

Nuolat brangstant energijos ištekliams, o sąskaitoms už šildymą siekiant rekordines aukštumas, gyventojai vis aktyviau dairosi ekonomiškesnių ir aplinkai mažiau kenksmingų šildymo būdų. Trys ketvirtadaliai Lietuvos gyventojų, įsigydami naują ar...


Infraraudonųjų spindulių šildytuvai privalumai ir teigiamos savybės

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai privalumai ir teigiamos savybės

Infraraudonųjų spindulių plokštės, tai naujos kartos, aukščiausios kokybės, energiją taupantys ir ekologišką šilumą skleidžiantys šildymo prietaisai. Infraraudonųjų spindulių infraraudonųjų spindulių šildymo plokštės pasižymi trimis pagrindiniais...


ABC arba nuo ko pradėti židinio įrengimą

ABC arba nuo ko pradėti židinio įrengimą

Dažniausiai gyvenime būna taip – užsimanome vieno ar kito dalyko, bet didžiausias „pagalys ratuose“ būna tai, kad nežinome nuo ko pradėti. Klausimų daug, atsakymų mažai, neaišku, ko pirmiau imtis. Panašiai yra ir pradėjus ieškoti...


Inovatyvi PLEN šildymo sistema – sveikata ir ekonomija

Inovatyvi PLEN šildymo sistema – sveikata ir ekonomija

Šiandien jau ir Lietuvos statybinių medžiagų rinką pasiekė nauja energiją taupanti šildymo sistema PLEN. Ji atsirado dar 1980 –aisiais, kai gyvenimas kaime buvo toli gražu ne saldus. Mokslininkai pagal galimybes stengėsi padėti, kad jis...


Ar tikrai geoterminės katilinės įrengimas pigesnis už granulių ar malkines?

Ar tikrai geoterminės katilinės įrengimas pigesnis už granulių ar malkines?

Ieškote ekologiško ir ekonomiško būdo šiltai gyventi? Taip pat, turbūt, sutaupyti norite ir laiko, ir pinigų. Ar tai įmanoma? Kad būtų dar sunkiau patikėti, iš įprastinio vaizdo katilinėje atimkite gremėzdiškumą, dujų nuotėkį ir maksimaliai...


Karbonteko sistema, UAB
Karbonteko sistema, UAB

Carbontec - sumanesnis patalpų šildymo būdas.

ecosiluma.lt
ecosiluma.lt

Perkame miškus | Malkos | Miško priežiūra

Deguva, UAB
Deguva, UAB

Suskystintų dujų tiekimas individualių, pramoninių objektų šildymui ir technologiniams procesams. Suskystintų dujų cisterninių įrenginių techninis aptarnavimas.

Dumtra, MB
Dumtra, MB

Metaliniai kaminai (pristatomi kaminai), kaminų įdėklai, įvairios dalys, montavimas, priežiūra ir remontas.

IDV Group, UAB
IDV Group, UAB

Oro kondicionavimo,vėdinimo sistemų, centrinių dulkių siurblių projektavimas, pardavimas ir įrengimas. Esame oficialūs atstovai INVENTOR oro kondicionierių, Polypipe vėdinimo sistemų, DrainVac centrinių dulkių siurblių.

Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

PLUMBERA, MB
PLUMBERA, MB

mechanikos darbai-pastatų vandentiekis bei nuotekų šalinimas, šildymas (vandens iki 115 laipsnių temperatūros), vėdinimas ir oro kondicionavimas.

Dahlgera, UAB
Dahlgera, UAB

Šildymo, vėdinimo sistemos, santechnikos įranga, vidaus ir lauko kanalizacijų įranga - didmeninė prekyba.

Gerunda, UAB
Gerunda, UAB

Didmeninė ir mažmeninė prekyba santechnikos prekėmis

D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“
D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“

Prekiaujame įvairių gamintojų židinių ugniakurais, krosnelėmis, pirties krosnelėmis, kaminų sistemomis ir šiai sričiai skirtomis medžiagomis.

Šilėja, UAB
Šilėja, UAB

Šilėja, UAB - Pastatų administravimas.

KOMFORTAS, UAB EVA SAT
KOMFORTAS, UAB EVA SAT

Įmonė EVA SAT užsiima mažmenine ir didmenine prekyba santechnikos ir šildymo įrenginiais.

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.