Rugpjūčio 11d. Antradienis

Krosnelės su automatine oro skirstymo sistema – skubantiesiems

2013 Gegužės 8d.
Peržiūrų skaičius: 47036
Krosnelės su automatine oro skirstymo sistema – skubantiesiems

Manau, jog pritarsite man, kad šiais laikais perkant daiktą, vienas iš gana svarbių kriterijų, šalia kokybės ir kainos, yra ir daikto „sumanumas“. Šiuolaikinis žmogus nuolatos kur nors skuba – ir į darbą, ir į vakarėlį. Net savaitgalį poilsiaudamas nenustoja skaičiuoti laiko ir skuba toliau. Taigi, tiems, kuriems tiksi ne minutės, o pinigai, labai svarbu taip sustyguoti buitį, jog ji kuo mažiau keltų rūpesčių, o geriausia – apskritai  pati savimi pasirūpintų. Todėl ypatingą vertę turi prietaisai, kurie vienu metu atlieka keletą funkcijų, o svarbiausia – nuo šių funkcijų išvaduoja žmogų.

Krosnelė gali būti ir kasdienos, ir laisvalaikio elementas. Ir vienu, ir kitu atveju paprastai rūpestis ugnimi yra malonumas, tačiau panašu, jog gyvenančiųjų įtemptu režimu požiūris kiek kitoks. Įtikinėti juos, kad gali būti ir kitaip, reikėtų ilgai, tad geriausia kalbėti pavyzdžiais ir pateikti realiai egzistuojančius sprendimus. O tokių – tikrai ne vienas.

Paveikslėlyje matote modernią, solidžią, skandinaviško stiliaus ir, beje, aplinkai draugišką malkomis kūrenamą krosnelę. Cilindro forma, vientisos linijos, paslėpti vyriai ir valdymo rankenėlės, nematomas pelenų stalčius sukuria įspūdį, jog ugnis „ranka pasiekiama“ be jokių kliūčių ir yra matoma iš įvairių kambario taškų. Krosnelėje įrengta tokia oro paskirstymo sistema, kuri neleidžia ant stiklo kauptis suodžiams, taigi, ir nereikia jų valyti! Ši krosnelė pagrįsta konvekciniu (oriniu) šildymo principu, kuris užtikrina tolygų šilumos paskirstymą patalpoje ir leidžia statyti krosnelę net ir arti degių medžiagų.

Na, bet kas svarbiausia – tai ypatingai paprastas krosnelės užkūrimas ir valdymas. Paslaptis slypi automatinėje oro paskirstymo sistemoje, kurios net nematyti – ji sumontuota po degimo kamera, jos veikimui nereikia elektros. Pagrindiniai jos privalumai: krosnelė užkuriama vienu paspaudimu, oro srautas reguliuojamas automatiškai, į kaminą kyla tik švarūs dūmai. Taigi, krosnelės priežiūros rūpesčiai lieka pačiai krosnelei, Jūs sutaupote laiką ir pinigus, nes šalia visų savo išskirtinumų, ši sistema leidžia sutaupyti net 40 procentų malkų. Na, o apie patogumą ir komfortą, kurį pajaučia kiekvienas turintys krosnelę su tokia sistema, net nekalbame..

Šis visus reikalingus standartus ir reikalavimus atitinkanti krosnelė su savo „sumania“ sistema – ne tik saugus papildomas šilumos šaltinis. Jis galėtų būtų ta ramybės oazė visiems skubantiems bėgantiems lekiantiems, nes, kaip matėme, šiai krosnelei nereikia specialiai ieškoti laiko priežiūrai. Tereikia vienintelio dalyko – tarp darbų maratono surasti laiko pabūti su savimi, draugais, ar šeima. Patikėkite, tai pati pelningiausia investicija į save patį ir savo ateitį.


Ištikimi židinio palydovai

Ištikimi židinio palydovai

Kad židinio ugnis linksmai pleventų, jai reikia pagelbėti... Vieni židinio aksesuarai būtini ugniai įkurti, kiti – jai prižiūrėti, treti – ugniakurui parengti, ketvirti – židiniui papuošti ir atkreipti į jį dėmesį. Kadaise juos...


Sniego tirpinimo produktai

Sniego tirpinimo produktai

Tu negali kontroliuoti oro, bet tu gali kontroliuoti pasekmes su Warmup. Išlik saugiu, išvenk brangiai kainuojančių nelaimingų atsitikimų ir nugarą laužančio sniego kasimo.


Krosnys – jų istorija ir rūšys

Krosnys – jų istorija ir rūšys

Šiandien, kai pagalvojame apie šildymą, pirmosios mintys sukasi apie centrinį šildymą, radiatorius ir didelius mokesčius už šilumą. O ar žinote apie kitus šildymo variantus? Vienas jų – šildymasis krosnimi. Šis būdas, beje, vis aktualėjantis...


Penkios priežastys, kodėl šildymui verta rinktis medžio briketus

Penkios priežastys, kodėl šildymui verta rinktis medžio briketus

Kai kurie mūsų sprendimai daro įtaką ne tik mūsų, bet ir aplinkinių gyvenimui. Toks elementarus dalykas kaip kuro pasirinkimas šildymui (elektra, gamtinės dujos, malkos, medžio briketai) yra vienas iš to pavyzdžių. Tik pagalvokite, jei...


Poilsis kalnuose su židiniu

Poilsis kalnuose su židiniu

Pavasaris – metas, kai kalnų ar laukinės gamtos mylėtojai leidžiasi į keliones, kurios, praėjus sezonui, būna gerokai pigesnės, o be to, kurortai nebūna taip apgulti, kaip sezono įkarštyje. Priklausomai nuo pomėgių, vieni poilsiautojai...


Skirtingi šildymo sprendimai: sistemų įrengimas, klaidos ir kaip jų išvengti (4 dalis)

Skirtingi šildymo sprendimai: sistemų įrengimas, klaidos ir kaip jų išvengti (4 dalis)

Toliau kalbame aktualia tema, artėjant žiemos sezonui: šildymo sprendimai. Šį kartą apie tai, kokios daromos klaidos, statomose naujuose būstuose, taip pat apie srities profesionalus ir apie tai, koks gi brokas dažniausiai pasitaiko.


Kodėl verta rinktis aeroterminį šildymą?

Kodėl verta rinktis aeroterminį šildymą?

Žmonės vis dažniau susimąsto apie tai, kiek kainuoja šildymas. Niekas nebenori eikvoti savo laiko ir pinigų veltui. Tradicinės šildymo sistemos paprastai yra dviejų tipų: tai arba pigus, bet daug darbo ir priežiūros reikalaujantis šildymas kietu...


Patarimai žadantiems įrengti kieto kuro katilinę

Patarimai žadantiems įrengti kieto kuro katilinę

1 patarimas. Ruoštis katilinės įrengimui būtina pradėti nuo klausimo – “o kuo gi kūrensime?”. Populiariausias mūsuose kuras – malkos, anglis, medžio pjuvenų ir durpių briketai, ateityje populiarės medžio ir spalių granulių...


PLUMBERA, MB
PLUMBERA, MB

mechanikos darbai-pastatų vandentiekis bei nuotekų šalinimas, šildymas (vandens iki 115 laipsnių temperatūros), vėdinimas ir oro kondicionavimas.

ecosiluma.lt
ecosiluma.lt

Perkame miškus | Malkos | Miško priežiūra

Fazė, UAB
Fazė, UAB

Gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų inžinerinių sistemų įrengimas.Elektra, silpnos srovės, ryšiai, vandentiekis, nuotekos, šildymas, vėdinimas, kondicionavimas.

Ketvertas, UAB
Ketvertas, UAB

Ketvertas.lt - prekyba šildymo ir vandentiekio sistemomis, vonios kambario įranga.

Deguva, UAB
Deguva, UAB

Suskystintų dujų tiekimas individualių, pramoninių objektų šildymui ir technologiniams procesams. Suskystintų dujų cisterninių įrenginių techninis aptarnavimas.

Šilėja, UAB
Šilėja, UAB

Šilėja, UAB - Pastatų administravimas.

Ekoklima, UAB
Ekoklima, UAB

Šilumos siurbliai - Geoterminis šildymas. Šiuo metu rinkai yra pristatomi naujos kartos NIBE šilumos siurbliai, pagaminti naudojant naujausias technologijas.

Dumtra, MB
Dumtra, MB

Metaliniai kaminai (pristatomi kaminai), kaminų įdėklai, įvairios dalys, montavimas, priežiūra ir remontas.

IDV Group, UAB
IDV Group, UAB

Oro kondicionavimo,vėdinimo sistemų, centrinių dulkių siurblių projektavimas, pardavimas ir įrengimas. Esame oficialūs atstovai INVENTOR oro kondicionierių, Polypipe vėdinimo sistemų, DrainVac centrinių dulkių siurblių.

Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

Gilės inžinerija, UAB
Gilės inžinerija, UAB

Biokuro katilinės - projektavimas, komplektavimas, paleidimas eksploatacijai. Granulių kuro degiklių gamyba.

Dahlgera, UAB
Dahlgera, UAB

Šildymo, vėdinimo sistemos, santechnikos įranga, vidaus ir lauko kanalizacijų įranga - didmeninė prekyba.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.