Gruodžio 3d. Ketvirtadienis

Kaip išsirinkti šilumos siurblį?

2020 Lapkričio 9d.

Jei bent kartą pagalvojote, jog mokate per brangiai už komunalinius mokesčius, tuomet verta pagalvoti apie šilumos siurblį. Jie turi daug privalumų. Pagrindinis yra tas, jog jie leidžia oro temperatūrai prisitaikyti prie Jūsų poreikių. Nemažiau svarbus privalumas - ekonomiškumas. Šilumos siurbliai leidžia sutaupyti ne tik vasaros, bet ir visų kitų sezonu metu. Jei norite mokėti mažiau už komunalinius mokesčius, tuomet pasirinkti šilumos siurblį Jums tikrai verta. Verta paminėti ir tai, jog šilumos siurbliai yra ekologiški. Jei Jums rūpi gamtos išsaugojimas, tuomet šilumos siurbliai yra kaip tik Jums. Jei norite šiuolaikiškų ir komfortiškų namų, pasirinkti šilumos siurblį Jums tikrai verta. Pasirinkti šilumos siurblį gali būti nelengva. Šilumos siurbliai gali būti itin skirtingi, todėl svarbu rinktis pagal šiuos kriterijus:

● Pasirinkite gamintoją, kuris turi ilgametę darbo patirtį ir yra gerai žinomas. Vienas dažniausių pasirinkimų yra Daikin šilumos siurbliai. Žinoma, yra ir kitų gamintojų, kurie gali pasiūlyti gerą prekę ir nebrangią kainą.

● Rinkdamiesi prisiminkite, jog ne visi pardavėjai siūlo pigias kainas. Kai kurie pardavėjai gali pasiūlyti gerokai brangesnę prekę nei kiti pardavėjai. Todėl verta renkantis pasirinkti kelias parduotuves. Atkreipkite dėmesį, jog neretai yra taikomos nuolaidos. Daikin šilumos siurbliai yra populiarūs, todėl dažnai jiems taikomos akcijos ir nuolaidos. Jei norite įsigyti šilumos siurblį už gerą kainą, neskubėkite pirkti. Palaukite, kol pardavėjas pasiūlys įsigyti pigiau ir tuomet pirkite.

● Šilumos siurbliai gali teikti įvairias funkcijas, todėl neskubėkite rinktis. Jei turite laiko, iš pradžių turėtumėte pasidomėti apie šilumos siurblius ir kokias funkcijas jie gali teikti. Skirkite laiko ir apmąstymams, kokių funkcijų Jums gali prireikti. Neverta iš karto pasirinkti brangiausią šilumos siurblį. Jei Jums nereikia visų siūlomų papildomų funkcijų, tuomet pasirinkite pigesnį. Kuo daugiau papildomų funkcijų turi šilumos siurblys, tuo brangesnė kaina. Daugelis papildomų funkcijų yra naudingos tik išskirtiniais atvejais, todėl neskubėkite pirkti brangiausio ir pagalvokite, ko Jums reikia.

● Šilumos siurbliai skiriasi dydžiu ir dizainu. Pagalvokite, kur bus įrengtas šilumos siurblys. Jei tai bus matomoje vietoje, tuomet svarbu, jog jis negadintų būsto interjero. Gamintojai gali pasiūlyti įvairius dizainus, todėl pasirinkti tą, kuris derėtų, turėtų būti lengva. Pagalvokite, kas gražiausiai atrodys Jūsų namuose ir pasirinkite.

Daikin šilumos siurbliai yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems rūpi gamta ir nori sutaupyti. Šie šilumos siurbliai yra ekologiški ir ekonomiški, todėl puikiai tinka šiuolaikiškiems žmonėms.

Daugiau informacijos apie šilumos siurblius rasite UAB Industek.


Namų šildymo sistemos: kurią rinktis geriausia?

Namų šildymo sistemos: kurią rinktis geriausia?

Tam, kad namuose būtų gera ir patogu gyventi bet kuriuo metų laiku, būtina pasirūpinti efektyviu šilumos šaltiniu. Naujausios technologijos padeda susikurti ekologiškas, taupias, net ir žemiausiai oro temperatūrai pritaikytas sistemas. Jų...


Kilnojamos krosnelės – momentams gryname ore

Kilnojamos krosnelės – momentams gryname ore

Gegužė, birželis, liepa, rugpjūtis… mėnesiai, kai norisi kuo ilgiau būti lauke ir mėgautis pavasariško, vasariško oro momentais. Vėsiais vakarais, o ir dienomis, kai norisi, ko nors pagaminto ant atviros ugnies praverčia laužavietė, o jei...


Racionalus saulės energijos naudojimas mažina šildymo kaštus

Racionalus saulės energijos naudojimas mažina šildymo kaštus

Planuojant pastato klimato sistemą nėra stebuklingų sprendimų. Nepanašu, kad atrasime naujų pigių iškastinių resursų, todėl, žiūrint į ateitį, neturime kitos išeities, kaip tik optimaliai panaudoti atsinaujinančius energijos šaltinius, kurie yra...


Kai reikia tylumos ir šilumos komforto - Jums padės unikali, abi savybes jungianti, priešgaisrinė, ekologiška grindų šildymo sistema - HUNTON SILENCIO THERMO

Kai reikia tylumos ir šilumos komforto - Jums padės unikali, abi savybes jungianti, priešgaisrinė, ekologiška grindų šildymo sistema - HUNTON SILENCIO THERMO

Projektuojant naują ar renovuojant seną pastatą, ypač svarbu gerai apsvarstyti, kokią šildymo sistemą pasirinkti. Norvegų kompanijos Hunton Silenco Thermo plokštės – tinka grindų ir perdangų garso izoliacinėms savybėms pagerinti, kartu...


Spindulinis šildymas elektra – racionalus sprendimas pramoniniuose pastatuose

Spindulinis šildymas elektra – racionalus sprendimas pramoniniuose pastatuose

Elektrinis spindulinis šildymas arba infraraudonųjų spindulių šildymas pramonėje kasdien tampa vis populiaresniu dėl daugybės pranašumų lyginant su tradiciniu oriniu arba konvenciniu šildymu. Ir tai nėra tik ženkliai sumažėjusios šildymo išlaidos.


Giluminiai siurbliai

Giluminiai siurbliai

Giluminiai siurbliai yra skirti vandens pakėlimui į paviršių iš didelio gylio. Šie siurbliai daugiausia naudojami gręžiniuose, iš kurių vanduo tiekiamas į nuosavus namus, kotedžus, kaimo sodybas, įmones ir kitur, kur reikalingas vanduo.


Nuo ko priklauso energijos sunaudojimas?

Nuo ko priklauso energijos sunaudojimas?

Tiekiama į pastatą šiluma yra skirta padengti šilumos nuostoliams pastate ir padeda palaikyti reikalingą komforto lygį patalpose.


Kai pavydu ne tik krosnelės ar židinio, bet ir lengvos priežiūros

Kai pavydu ne tik krosnelės ar židinio, bet ir lengvos priežiūros

Būkime atviri. Pamačius pas bičiulį ar giminaitį rusenančią krosnelę ar židinį – sukirba viduje baltas pavydas. O kad taip aš… o kad taip mano namuose… Ir pripažinkite, ištaikęs progą, stengiatės kuo arčiau įsitaisyti ugnies.


Ketvertas, UAB
Ketvertas, UAB

Ketvertas.lt - prekyba šildymo ir vandentiekio sistemomis, vonios kambario įranga.

KOMFORTAS, UAB EVA SAT
KOMFORTAS, UAB EVA SAT

Įmonė EVA SAT užsiima mažmenine ir didmenine prekyba santechnikos ir šildymo įrenginiais.

E-santechnika.lt
E-santechnika.lt

Internetinėje svetainėje www.e-santechnika.lt įsigysite visų reikiamų prekių, medžiagų, įrankių, priedų, įrangų, įrengimų ir kita.

Šilėja, UAB
Šilėja, UAB

Šilėja, UAB - Pastatų administravimas.

Dumtra, MB
Dumtra, MB

Metaliniai kaminai (pristatomi kaminai), kaminų įdėklai, įvairios dalys, montavimas, priežiūra ir remontas.

PAGIRIŲ KROSNYS
PAGIRIŲ KROSNYS

PAGIRIŲ KROSNYS

PLUMBERA, MB
PLUMBERA, MB

mechanikos darbai-pastatų vandentiekis bei nuotekų šalinimas, šildymas (vandens iki 115 laipsnių temperatūros), vėdinimas ir oro kondicionavimas.

Fazė, UAB
Fazė, UAB

Gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų inžinerinių sistemų įrengimas.Elektra, silpnos srovės, ryšiai, vandentiekis, nuotekos, šildymas, vėdinimas, kondicionavimas.

D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“
D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“

Prekiaujame įvairių gamintojų židinių ugniakurais, krosnelėmis, pirties krosnelėmis, kaminų sistemomis ir šiai sričiai skirtomis medžiagomis.

EcoAkadis
EcoAkadis

Ecoakadis – dirbti bus lengviau!

Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

Deguva, UAB
Deguva, UAB

Suskystintų dujų tiekimas individualių, pramoninių objektų šildymui ir technologiniams procesams. Suskystintų dujų cisterninių įrenginių techninis aptarnavimas.

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.