Spalio 28d. Ketvirtadienis

Kodėl verta rinktis laisvai pastatomas vonias?

2021 Balandžio 16d.

Jei svarstote vonios kambaryje įsirengti naują vonią, yra daugybė priežasčių, kodėl laisvai pastatoma vonia yra puikus pasirinkimas. ARSAN profesionalų komanda dalinasi pagrindiniais jų privalumais.

Laisvai pastatomų vonių žavesys ir populiarumas

Nesuklysime teigdami, kad vonios kambarys nebėra tik higienos funkciją atliekanti erdvė. Dabar vonioje, kaip ir kitose namų erdvėse, norisi sukurti šiuolaikišką dizainą, kuriame malonu ir gera būti.

Laisvai pastatomų vonių estetika ir elegancija yra nesenstanti. Žmonės jas naudoja šimtmečius, nes šie įrenginiai asocijuojasi su prabanga ir gracija. Šiuolaikiniai vartotojai dabar gali rinktis iš platesnio, nei kitų vonios tipų, asortimento, todėl šios vonios pastaraisiais metais tapo ypač populiarios. Rinkoje galite rasti skirtingų dydžių, formų bei spalvų laisvai pastatomas vonias. Šie įrenginiai gali tapti pagrindiniu vonios kambario akcentu, kuris akimirksniu patraukia akį ir  sukuria gaivos bei ramybės atmosferą.


 

Komfortas ir praktiškumas

Šiais laikais daugiausia dėmesio susilaukia akmens masės ir Silkstone medžiagos vonios, kurios yra ypatingai patvarios ir ilgaamžiškos. Naudojant šias vonias, komfortas lydi kiekviename žingsnyje: pradėkime nuo to, kad jų paviršius yra itin švelnus ir malonus liesti, taip pat nesigirdi leidžiamo vandens triukšmo ir mėgausitės ilgai išlaikoma šiluma.


 

Nesudėtingas vonios montavimas

Laisvai pastatomos vonios nėra įklijuojamos, montuojamos į sieną ar grindis. Jas galite pastatyti beveik bet kurioje vietoje turite pilną kūrybinę laisvę. Dėl paprasto šių vonių montavimo proceso, jos tapo vienos labiausiai pageidaujamų vonių tipų penkių žvaigždučių viešbučiuose ir aukščiausios klasės apartamentuose. Išsirinkę vonios montavimo vietą,  nepamirškite pasirūpinti vandens nubėgimo sistema.

Svarbu paminėti, kad akmens masės ir SilkStone medžiagos vonios yra pakankamai sunkios, todėl gerai apgalvokite montavimo vietą, nes vėliau bus gana sudėtinga pakeisti vonios padėtį.


 

Lengva priežiūra

Vonios kambaryje ypatingai svarbu palaikyti švarą ir higieną, tačiau šios erdvės valymas kartais gali būti gana varginantis, dėl nepraktiško daugelio gaminių dizaino.

Turint laisvai pastatomą vonią su tokiomis problemomis susidursite rečiau. Šių vonių dinamiškas dizainas suteikia lengvesnę įrenginių priežiūrą, nes galima paprasčiau pasiekti ir nuvalyti visus susikaupusius nešvarumus.

Tam, kad šias vonios būtų dar paprasčiau prižiūrėti, rekomenduojame įsigyti akmens masės arba SilkStone medžiagos vonią (atminkite, kad būtent medžiagiškumas nulemia gaminio kokybę). Šių gaminių paviršius dažniausiai yra antibakterinis ir neporėtas, ant kurio taip lengvai nesikaupia bakterijos ir nešvarumai. Be to, SilkStone ir akmens masės produktai yra atsparūs pageltimui bei įvairioms cheminėms medžiagoms, o taip pat nesugeria įvairių dažančių skysčių. Akivaizdu, kad iš šių medžiagų pagamintos vonios yra kiek brangesnės, tačiau jų privalumai kalba patys už save.


 

Įrengdami laisvai pastatomą vonią, pirmiausia jūs investuojate į save, sukurdami išskirtinę poilsiui skirtą erdvę. Nors dažnai yra teigiama, kad šie vonių tipai yra pritaikyti tik erdviems vonios kambariams, tai nereiškia, kad jos nėra tinkamos mažesniuose plotuose. ARSAN asortimente galite rasti mažų matmenų laisvai pastatomas vonias, kurias galite montuoti prie sienos, maksimaliai išnaudodami erdvę.

Visus galimus vonios dizainus galite apžiūrėti arsan.lt el. parduotuvėje, o jeigu norite daugiau informacijos, kviečiame apsilankyti vonios įrangos salone Vilniuje, Lakūnų g. 51.

Garso sistema vonioje

Garso sistema vonioje

Vonios kambaryje žmogus praleidžia vis daugiau laiko trokšdamas pailsėti ir atsipalaiduoti, o interjero dizaino tendencijos rodo, kad šioje zonoje atsiranda vis daugiau gyvenamajai erdvei būdingų bruožų, pradedant skulptūriškomis santechninės...


Moderni vonios įranga

Moderni vonios įranga

Kiekvienas iš mūsų vonios kambaryje praleidžiame nemažą laiko dalį savo gyvenime. Įžengus į vonios kambarį norime ji matyti gražų ir modernų, o neprisiminti posovietinį interjerą. Voniosstudija.lt gali pasiūlyti Jums platų asortimentą modernios...


Vonios kambarys

Vonios kambarys

Planuojant naują būstą ar seno pertvarkymą, pats įdomiausias laikas – kai viskas dar tik dėstoma mintyse, o naujasis vonios kambarys suvokiamas emocijomis: jauku, šilta, šviesu, ramu, muzika, detalės džiugina akį... Mintyse viskas galima:...


SAPHIRKERAMIK - kas tai yra?

SAPHIRKERAMIK - kas tai yra?

Turbūt nėra nė vieno, kuris būtų negirdėjęs žodžio "Saphirkeramik". Daugelis pasakytų - tai labai plona keramika ir būtų teisūs, bet į šį žodį įeina kur kas daugiau.


Montuojame vamzdžius

Montuojame vamzdžius

Gerai pagalvoję pripažintume, kad apie vamzdžius išmanome tikrai nedaug. Plieniniai jie ar plastikiniai, mums mažai terūpi. O turėtų... Juk jau pastatytame name nesinori daryti naujų skylių papildomai kanalizacijai. Paprastai pirmiausia ant žemės...


Plieninės vonios - jų privalumai

Plieninės vonios - jų privalumai

Plieninės vonios gaminamos presuojat įvairaus storio plieno lakštus (sienelių storis paprastai siekia 2,3–3,5 mm) ir padengiant juos emalio sluoksniais. Dažnas vengia rinktis plieninę vonią, nes ji neva labai šalta, nemaloni, sunki ir...


Nestandartinės dušo kabinos

Nestandartinės dušo kabinos

Jūsų vonios kambarys neįprastai erdvus, ir jūs pageidaujate nestandartinės dušo erdvės? Mes gaminame nestandartines dušo kabinas pagal Jūsų poreikius.Dirbame visoje Lietuvoje !


Pavasaris Jūsų vonioje - greiti ir efektyvūs pokyčiai

Pavasaris Jūsų vonioje - greiti ir efektyvūs pokyčiai

Lentynos. Prie sienos prisukite keletą lentynų arba pastatykite kopėtėlių tipo lentynas. Sudėkite susuktus rankšluosčių ritinėlius, krepšelius ar turimas higienos priemones. Zonas taip pat galite atskirti su pastatomomis širmomis ar lentynų stovais.


UTVT, UAB
UTVT, UAB

Vonios, dušo įranga, praustuvai, maišytuvai, klozetai ir bidė, vonios baldai, džiovintuvai, aksesuarai

vonia.eu
vonia.eu

Keramika, maišytuvai, dušai, vonios baldai, gyvatukai, vonios, mini baseinai.

E-santechnika.lt
E-santechnika.lt

Internetinėje svetainėje www.e-santechnika.lt įsigysite visų reikiamų prekių, medžiagų, įrankių, priedų, įrangų, įrengimų ir kita.

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...