Spalio 28d. Ketvirtadienis

Kaip sukurti stilingą vonios kambarį?

2021 Rugsėjo 28d.

Vonios kambario apdaila yra nemenkas iššūkis, tačiau gerai apgalvota koncepcija leis interjero funkcionalumu mėgautis daugelį metų. Kaip sukurti dekorą, kuris sužavėtų stilingą išvaizda ir būtų patogus naudoti?

Vonios maišytuvai, nors dažnai yra neįvertinami, daro didžiulę įtaką vartotojų patogumui ir paties kambario išvaizdai. Renkantis tinkamą sprendimą, svarbu stilistinis nuoseklumas su vonios kambario išdėstymu, funkcionalumas, patikimumas ir naudojimo patogumas.

Kaip teisingai pasirinkti maišytuvą praustuvui ir voniai?

Renkantis vonios kambario įrangą, nereikėtų pamiršti apie proporcijas. Kai mažą maišytuvą sujungsime su dideliu praustuvu arba atvirkščiai, kaip ir bet kuri netinkamai suderinta pora, jie neveiks harmoningai. Ne tik dėl estetinių priežasčių. Kranas turi atitikti vonios ar praustuvo formą. Jei snapelis yra per trumpas, vanduo nubėgs ne tiesiai į dubenį, o aptaškys aplink prietaiso šonus. Savo ruožtu aukštam snapeliui, iš kurio teka vanduo iš didelio aukščio, reikia gilaus praustuvo ar vonios, kad vanduo neišsilietų į šonus.

Kaip išsirinkti kokybišką maišytuvą?

Muresta.lt – vonios maišytuvai yra aukščiausios kokybės, todėl į juos verta atkreipti dėmesį. Prabangūs, aukštos kokybės vonios kranai yra pagaminti iš medžiagos, kuri tarnaus daugelį metų be gedimų. Svarbiausia maišytuvo dalis, į kurią turėtume atkreipti dėmesį, yra galva. Be diskusijų ji turėtų būti pagaminta iš keramikos.

Nerekomenduojama yra rinktis plastikinės galvutės, ji sugenda daug greičiau. Pigesni vonios čiaupai dažniausiai turi keraminę dangą, kuri laikui bėgant nudyla ir neatrodo estetiškai. Siekiant išvengti šios bjaurios problemos, svarbu įsitikinti, kad maišytuvas yra padengtas PVD danga, kuri buvo išrasta NASA laboratorijoje.

Vandenį taupantys maišytuvai

Daugumai vartotojų svarbi ne tik produkto išvaizda ir kokybė, bet ir technologiniai sprendimai, turintys įtakos atskirų elementų naudojimui. Taigi čia verta būtų paminėti vandenį taupančius maišytuvus. Jie prisideda prie aplinkos apsaugos ir daro didelę įtaką mūsų piniginės storiui.

Ekonomiškiausia vonios maišytuvų versija yra vienos svirties maišytuvai, kadangi reikiamą temperatūrą galima nustatyti vienos svirties pakėlimu.  Šis sprendimas yra labai patogus ir praktiškas, todėl jį renkasi didelė dauguma žmonių.

Unitazų technologijos: kokia ateitis?

Unitazų technologijos: kokia ateitis?

Apie unitazus sakoma: „Visi naudojasi, bet mažai kas apie juos kalba“. O jei ir kalba, tai dažniausiai pajuokaudami. Bet be unitazo neįmanoma įsivaizduoti šiuolaikinio būsto ir komfortiško gyvenimo. Ir apie šiuolaikinį unitazą galima...


Dušo kabina tavo vonios kambariui

Dušo kabina tavo vonios kambariui

Pristatome funkcionalią dušo kabiną Variabel, išsiskiriančią savo lengvu elegantišku dizainu. Ji ypatinga tuo, jog jos išmatavimai yra universalūs, t.y. jūs nusipirkę kabiną galite pasidaryti 80x80 cm arba 90x90 cm matmenų (viršuje bei apačioje...


Nestandartinės dušo kabinos

Nestandartinės dušo kabinos

Jūsų vonios kambarys neįprastai erdvus, ir jūs pageidaujate nestandartinės dušo erdvės? Mes gaminame nestandartines dušo kabinas pagal Jūsų poreikius.Dirbame visoje Lietuvoje !


SAPHIRKERAMIK - kas tai yra?

SAPHIRKERAMIK - kas tai yra?

Turbūt nėra nė vieno, kuris būtų negirdėjęs žodžio "Saphirkeramik". Daugelis pasakytų - tai labai plona keramika ir būtų teisūs, bet į šį žodį įeina kur kas daugiau.


Kolekcija „Architectura” bet kokį sumanymą paverčia realybe

Kolekcija „Architectura” bet kokį sumanymą paverčia realybe

Minimalistinis kolekcijos „Architectura” gaminių dizainas, kurį sukurti įkvėpė pagrindinės geometrinės formos (apskritimas, elipsė ir stačiakampis), atveria neribotas interjero projektavimo galimybes. Ši kolekcija turi dar vieną didelį...


Moderni vonios įranga

Moderni vonios įranga

Kiekvienas iš mūsų vonios kambaryje praleidžiame nemažą laiko dalį savo gyvenime. Įžengus į vonios kambarį norime ji matyti gražų ir modernų, o neprisiminti posovietinį interjerą. Voniosstudija.lt gali pasiūlyti Jums platų asortimentą modernios...


Pavasaris Jūsų vonioje - greiti ir efektyvūs pokyčiai

Pavasaris Jūsų vonioje - greiti ir efektyvūs pokyčiai

Lentynos. Prie sienos prisukite keletą lentynų arba pastatykite kopėtėlių tipo lentynas. Sudėkite susuktus rankšluosčių ritinėlius, krepšelius ar turimas higienos priemones. Zonas taip pat galite atskirti su pastatomomis širmomis ar lentynų stovais.


Lauko baseinas - būtinybė, prabanga ar akcentas?

Lauko baseinas - būtinybė, prabanga ar akcentas?

Ką šiandien lietuviui reiškia nuosavas baseinas lauke? Ar iš tiesų įsirengusieji lauko baseiną dažnai juo naudojasi? Gal daugeliui tai tėra prabangos dalykas ar eksterjero akcentas? Kodėl kartais išsvajotasis baseinas po tam tikro laiko visų...


E-santechnika.lt
E-santechnika.lt

Internetinėje svetainėje www.e-santechnika.lt įsigysite visų reikiamų prekių, medžiagų, įrankių, priedų, įrangų, įrengimų ir kita.

vonia.eu
vonia.eu

Keramika, maišytuvai, dušai, vonios baldai, gyvatukai, vonios, mini baseinai.

UTVT, UAB
UTVT, UAB

Vonios, dušo įranga, praustuvai, maišytuvai, klozetai ir bidė, vonios baldai, džiovintuvai, aksesuarai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...