Spalio 28d. Ketvirtadienis

Brangių ir pigių plieninių plautuvių skirtumai

2021 Spalio 13d.

Nerūdijantis plienas - populiariausia virtuvės kriauklės medžiaga, kurią naudoja daugelis namų savininkų visame pasaulyje. Dėl patvarumo ir tvirtumo, ši medžiaga atitinka geriausią  kainos ir kokybės santykį, o Laikas Namams parduotuvėje kiekvienas ras sau prieinamą variantą. Tačiau nerūdijančio plieno kriauklių kainos svyruoja plačiame diapazone. Taigi iškyla klausimas, kokie esminiai skirtumai tarp pigių ir brangių plieninių kriauklių?

Nerūdijančio plieno tipas

Jei jums reikalinga patvari ir ekonomiška plautuvė, verta apsvarstyti 316 tipo nerūdijantį plieną. 304-asis taip pat atitinka puikų kainos ir kokybės santykį, ir yra neretai sutinkamas daugelyje namų ūkių.

Kita vertus, pigesnįjį 430 tipą sudaro nerūdijantis plienas mišinyje su dideliu chromo santykiu. Tačiau šiai plautuvei itin trūksta ilgaamžiškumo, atsparumo įbrėžimams bei lankstumo.

Plieno matavimas

Plieno storis matuojamas specialiais matais. Kuo didesnis matas, tuo plonesnis metalas ir atvirkščiai. Todėl 22 mato vienetų nerūdijančio plieno kriauklė yra ploniausia, o 14 – storiausia.

Renkantis geriausią nerūdijančio plieno kriauklę, turėtumėte rinktis 16 dydžio plieno. 18 mato vienetų plienas yra pigesnis, bet taipogi pakankamai geras. Tačiau 20 mato vienetų plienas yra itin plonas ir nekokybiškas.

Nors plieninių plautuvių storis nėra reikšmingas, tačiau jei ieškote patvarios, atlaikančios sunkių puodų ir keptuvių smūgius, turėtumėte rinktis brangią ir atitinkamų mato vienetų nerūdijančio plieno kriauklę.

Patvarumas

Nerūdijantis plienas yra gana patvari medžiaga buitiniam naudojimui, atsižvelgiant į intensyvią eksploataciją.

Kaip minėta aukščiau, brangesnės nerūdijančio plieno plautuvės pasižymi tvirtesnėmis nerūdijančiomis kompozicinėmis medžiagomis ir efektyviau gali atlaikyti įlenkimus, smūgius, įbrėžimus bei koroziją nei pigus nerūdijantis plienas. Nekokybiška medžiaga gana greitai tampa subraižyta, nušiurusi, praradusi blizgesį.

Atsparumas įbrėžimams

Aukštesnės kokybės plautuvės, net ir po ilgo laiko, atrodo ryškesnės, palyginti su pigiomis. Tačiau nesitikėkite, kad brangi plieninė kriauklė nebus pažeidžiama smūgiais ir įrėžimais. Kadangi nerūdijantis plienas apskritai yra labiau linkęs pasižeisti nei kitos medžiagos, turite pasirūpinti atlikdami reguliarų poliravimą. Tačiau gera žinia yra ta, kad kai kuriose brangesnėse nerūdijančio plieno kriauklių sudėtyse yra daugiau chromo ir molibdeno. Dėl chromo, šios nerūdijančio plieno kriauklės išvengia gilių įbrėžimų plieno oksidacijos. Tai reiškia, kad metalas nerūdys net ant įbrėžtų vietų.

Spalvos ir korozija

Brangesnės plieninės plautuvės geriau apsaugotos nuo dėmių ir korozijos. Taip yra todėl, kad jose yra chromo, kuris apsaugo nuo spalvos pasikeitimo. Netgi molibdenas, esantis brangiose plieninėse kriauklėse, pasižymi geresne apsauga ir antikorozinėmis savybėmis, palyginti su pigesnėmis plautuvėmis.

Triukšmo mažinimas

Brangios ir aukštos kokybės virtuvės nerūdijančio plieno kriauklės papildytos triukšmą mažinančiomis medžiagomis. Tuo tarpu pigios kriauklės dažnai suintensyvina vandens, tekančio iš Jūsų čiaupų, keliamą garsą. Taigi pasirinkdami kokybišką plautuvę galite atsikratyti triukšmo problemos.

Naujas įdėklas senoje ketaus vonioje – praktiška ir pigu

Naujas įdėklas senoje ketaus vonioje – praktiška ir pigu

Jūsų gyvenimas būtų visai puikus, bet jį gadina gelsvomis dėmėmis išmarginta sena metalinė vonia. Į ją ne tik nemalonu pažiūrėti, nemalonu į ją ir įlipti, liestis prie jos kieto paviršiaus. O modernios vonios kainuoja brangiai. Tačiau šią problemą...


Profesionalūs visi santechnikos montavimo darbai

Profesionalūs visi santechnikos montavimo darbai

Tiems, kurie ieško kokybiškos santechikos montuotojų komandos, santechnikos prekių, vonios įrangos asortimento, buitinės technikos ir baldų " iš vienų rankų" pristatome įmonę UAB IMARKET ( www.imarket.lt).


Moderni vonios įranga

Moderni vonios įranga

Kiekvienas iš mūsų vonios kambaryje praleidžiame nemažą laiko dalį savo gyvenime. Įžengus į vonios kambarį norime ji matyti gražų ir modernų, o neprisiminti posovietinį interjerą. Voniosstudija.lt gali pasiūlyti Jums platų asortimentą modernios...


Vonia, dušas ar SPA

Vonia, dušas ar SPA

Labiausiai traukiantis pailsėti, viliojantis jaukumu ir ramybe kambarys, žinoma, yra vonia. Grįžę iš komandiruotės arba paprasčiausiai parėję namo po darbo dienos, pirmiausia skubame atsipalaiduoti vonioje, o jau po to - vakarieniauti į virtuvę....


Ar gali vamzdynų remontas būti paprastas greitas ir švarus?

Ar gali vamzdynų remontas būti paprastas greitas ir švarus?

Skubantys santechnikai šiandien ieško sistemų, kurios leistų atlikti darbus ne tik kokybiškai, bet ir greitai. Viena tokių sistemų – „AGAFLEX“ jungtys. Jos leidžia sujungti vamzdžius be sriegimo ir suvirinimo. Užveržiami...


Kaip užsandarinti vonios kraštą ?

Kaip užsandarinti vonios kraštą ?

Šis klausimas iškyla dažnam iš mūsų. Tarpelis tarp vonios ir sienos turi būti uždengtas. Gerai, kai ši vieta tarnauja kaip papildoma vonią laikanti plokštuma. Neužpildžius tarpelio pro šoną pilasi vanduo, kurį po vonia sunku išvalyti. Susidaro...


Taupūs maišytuvai

Taupūs maišytuvai

Taupymas tampa vis svarbesnis, tiek dėl išteklių kaštų, tiek ir ekologijos požiūriu. Šiais laikais svarbu ne tik maišytuvo kaina, kai jį perkame, bet ir jo eksploatacijos sąnaudos - būtent, išleidžiamo vandens kiekis. Todėl renkantis yra svarbu...


Nestandartinės dušo kabinos

Nestandartinės dušo kabinos

Jūsų vonios kambarys neįprastai erdvus, ir jūs pageidaujate nestandartinės dušo erdvės? Mes gaminame nestandartines dušo kabinas pagal Jūsų poreikius.Dirbame visoje Lietuvoje !


vonia.eu
vonia.eu

Keramika, maišytuvai, dušai, vonios baldai, gyvatukai, vonios, mini baseinai.

E-santechnika.lt
E-santechnika.lt

Internetinėje svetainėje www.e-santechnika.lt įsigysite visų reikiamų prekių, medžiagų, įrankių, priedų, įrangų, įrengimų ir kita.

UTVT, UAB
UTVT, UAB

Vonios, dušo įranga, praustuvai, maišytuvai, klozetai ir bidė, vonios baldai, džiovintuvai, aksesuarai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...