Sausio 29d. Trečiadienis

Tvirtam namui – tvirti pamatai

Peržiūrų skaičius: 42400
Tvirtam namui – tvirti pamatai

Vakarų Europos ir Amerikos namų statytojai jau nuo 19 a. naudoja gamyklose pagamintus betoninius blokelius sienoms ir blokelius-klojinius juostiniams bei rostverko pamatams. Lietuvos statybų rinkai šiuos produktus gamina ir tiekia UAB „Vilniaus betono gaminiai". Bendrovės pagaminti HAUS P6-20 ir HAUS P6-30 blokeliai - taupiausias ir lengviausias būdas pakloti pamatus ar pastatyti monolitinę namo sieną.

Betoniniai blokeliai sienoms ir pamatams

Nauja moderni gamykla pagal specialią tradicinę technologiją - šaltą betono liejimą ir natūralų džiovinimą - per metus pajėgi pagaminti produkcijos daugiau nei 1 mln. m² sienų statybai. HAUS blokelių paklausa šalyje auga: bendrovės apyvarta 2011-aisiais ūgtelėjo 60 proc., gamybos tempai nemažėja ir šiais metais.

Aukšta kokybė už mažą kainą

Mūro sistema iš HAUS blokelių sėkmingai konkuruoja su kitais produktais pagal svarbiausius rodiklius: patvarumą, ilgaamžiškumą, izoliacines savybes, atsparumą drėgmei, ekologiškumą. Ypatingas savybes šie gaminiai įgyja novatoriškų betono paruošimo bei vibracijos technologijų dėka.

Automatizuotos technologinės linijos, mažos energijos sąnaudos leidžia gaminti aukštos kokybės, tačiau patrauklios kainos HAUS produkciją: nebrangios vietinės žaliavos, automatizuota gamyba lemia blokelių savikainą. Tokie betoniniai klojiniai lieka konstrukcijoje ir neša jiems perduodamą apkrovos dalį, tad mažėja betono sąnaudos.

Vidinės ertmės užpildomos betonu, kurį galima pasigaminti statybų vietoje, todėl išvengiama jo gabenimo. Be to, nereikia nuomotis klojinių ir technikos monolitiniams pamatams pakelti bei pergabenti, papildomai mokėti už jų saugojimą ir kt. Dėl šių priežasčių aukštos kokybės pamatas panaudojant HAUS klojinius išliejamas paprasčiau ir ekonomiškiau.

„Vilniaus betono gaminių" blokelių savybės tiriamos VGTU mokslinėse laboratorijose ir bandomos akredituotose įstaigose, turi atitikties sertifikatus, gaminiai ženklinami tarptautiniu CE (Conformité Européenne, liet. Europos atitikimas) ženklu.

Greitai, tiksliai ir taupiai

Pagal namo projektą iškastoje tranšėjoje iš HAUS P6-20 ir HAUS P6-30 blokelių formuojamas pamatas. Pirma eilė blokelių dedama be jokio papildomo surenkamo ar monolitinio grindinio („pagalvės"), pagal poreikius dedamos šiltinimo ir hidroizoliacinės medžiagos. HAUS blokeliai surenkami be skiedinio, betonas užpilamas į suformuotą pamatinį klojinį, jis užpildo visas tuščias erdves, paviršiai stipriai sukimba ir taip gaunamas vientisas betoninis pastato pamatas.

Skirtingai nuo kitokių blokelių, tai nėra mūrijimas, todėl pamato konstrukcijoje neatsiranda vertikalių ir horizontalių siūlių. Modernios gamybinės technologijos užtikrina tikslius geometrinius matmenis. Numatant didesnę apkrovą, pamatas gali būti sustiprintas horizontalia beivertikalia armatūra. Keičiant užpilamo betono klasę ir armatūrą, galima sukurti pamatus labai plačiam spektrui, netgi specifinės paskirties pastatų - pastatyti monolitinę laikančiąją sieną, hidroizoliacinę, atsparią karščiui, nepralaidžią garsui namo sieną.

Daugiau informacijos:

UAB „Vilniaus betono gaminiai“
Žalgirio g. 88-212,Vilnius
Tel. (85) 2125981,
haus@vbg.lt; www.blokelis.lt

Braziliškos natūralaus skalūno plokštelės

Braziliškos natūralaus skalūno plokštelės

NAUJIENA! BARCAMP (Brazilija) grey-green ir multicolor spalvos skalūno plokštelės. Šių metų naujos spalvos suteiks išskirtinumo Jūsų namo fasadui ar stogui.


Čerpių fasadai - stilingiems ir moderniems namams

Čerpių fasadai - stilingiems ir moderniems namams

Bendrovė „Mida LT" bitumines čerpes siūlo naudoti ne tik stogams, bet ir įvairiems fasado sprendimams. Fasado apdailai skirtų bituminių čerpių didžiausi pranašumai, kaip ir stogams dengti skirtų čerpių, – ilgaamžiškumas,...


Komfortas namuose arba kuo ypatinga blokų šiluminė inercija

Komfortas namuose arba kuo ypatinga blokų šiluminė inercija

Komfortas namuose arba kuo ypatinga blokų šiluminė inercija. Šiluminė inercija tampa aktuali - kai namas jau pastatytas. Kuo didesnė šiluminė inercija, tuo mažesnė kambario oro temperatūros priklausomybė nuo lauko temperatūros pokyčių:


Gelžbetoninės "L" sąramos

Gelžbetoninės "L" sąramos

Gelžbetoninės "L" sąramos yra naudojamos gyvenamųjų namų ir visuomeninio naudojimo pastatų statybose. L" formos sąramos yra montuojamos rankomis, nenaudojant jokios sunkios įrangos bei kranų.


Ventiliuojamų fasadų apdaila – naujiena iš SILVADEC

Ventiliuojamų fasadų apdaila – naujiena iš SILVADEC

Medienos kompozito gerbėjams – gera žinia: dabar SILVADEC gaminius galėsite naudoti ne tik įrengdami terasą, bet ir gražindami namo fasadą. Pristatomos supresuotos dailylentės atitinka ir klientų keliamus lūkesčius, ir galiojančius...


Klinkerinės plytelės

Klinkerinės plytelės

Dėka puikių eksploatacinių savybių, tokių kaip: vandens garų pralaidumas,atsparumas šalčiui, labai mažas vandens įgeriamumas, užtikrinančių ilgą klinkerinių plytelių tarnavimo laiką, o taip pat dėka lengvo montavimo ir apdirbimo, vis dažniau...


Keramikinės stogo čerpės

Keramikinės stogo čerpės

Keraminės čerpės – tai natūralus, ekologiškai švarus, mažinantis radiacijos poveikį produktas. Keraminė stogo danga pati tyliausia, apsauganti Jūsų ausis nuo stipraus vėjo, lietaus ar krušos sukelto triukšmo


Juostinių pamatų konstrukcijos

Juostinių pamatų konstrukcijos

Sienų juostiniai pamatai daromi monolitiniai ir surenkamieji. Monolitiai gelžbetoniai naudojami retai. Juostinių pamatų konstrukcija susideda iš dviejų elementų: betoninio ar gelžb., pado bloko (papėdės) ir betoninių pamatų blokų, kurie kartu...


Paladija, UAB
Paladija, UAB

Išskirtinės sienų išorės ir vidaus apdailos fibrocementinės plokštės, dailylentės
+370 68 500786

Termoblokeliai, UAB
Termoblokeliai, UAB

Termoblokeliai šiltam, sandariam ir tvirtam namui U 0,09 W/m² K; R=11,1 m²·K/W

Tel. +370 678 78930

Ukmergės gelžbetonis, AB
Ukmergės gelžbetonis, AB

Statybinių, izoliacinių medžiagų gamyba. Prekyba putų polistirenu, betonu ir gelžbetonio gaminiais. Betono, gelžbetonio gaminiai - gamyba.

Tvirtinimo centras, UAB
Tvirtinimo centras, UAB

Mūsų sprendimai bei šilumos izoliacinės medžiagos padeda pasiekti geriausių rezultatų bei naudos.

Izoforma, MB
Izoforma, MB

Lanksčios fasadinės plytelės Izoflex

Lukra, UAB
Lukra, UAB

"MARMOROC" ventiliuojamo fasado apdaila.

Superstal
Superstal

Skardinių garažų, voljerų, garažo vartų ir angarų gamintojas. - SUPERSTAL

Karkasa, UAB
Karkasa, UAB

Karkasinių namų projektavimas ir statyba iki rakto.

Serfas, UAB
Serfas, UAB

Didmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis, mažmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis.

PRESTĖJA, UAB
PRESTĖJA, UAB

Tik kokybiškos ir laiko patikrintos statybinės medžiagos.

Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

Ristatus, UAB
Ristatus, UAB

UAB "RISTATUS" yra oficialus BETOMAX atstovas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.