Kovo 28d. Šeštadienis

„Reynaers“ sistema CS 86-HI skinasi kelią Europoje

2013 Gegužės 26d.
Peržiūrų skaičius: 36756
„Reynaers“ sistema CS 86-HI skinasi kelią Europoje

Dėl grakščios išvaizdos ir puikių konstrukcinių ypatybių aliumininės sistemos itin dažnai naudojamos šiuolaikinėje architektūroje. Tačiau kartais joms koją pakiša ribotos termoizoliacinės charakteristikos. Žinoma belgų konstruktorių bendrovė „Reynaers“ prieš keletą metų sukūrė pažangią aliuminio langų ir durų sistemą, savo izoliacinėmis ypatybėmis prilygstančią plastikinėms sistemoms.

Šiluminės ypatybės nustebino

Langams ir durims skirtos naujosios „Reynaers“ sistemos CS 86-HI pranašumas – išskirtinė termoizoliacija. Bendrovės specialistams patobulinti silpnąją aliuminio sistemų vietą padėjo į rėmą įmontuotos 41 mm pločio specialios izoliacinės juostos, savo termoizoliacinėmis ypatybėmis nenusileidžiančios mineralinei vatai. Šis „Reynaers“ techninis sprendimas padėjo sistemai CS 86-HI pasiekti tikrai aukštą termoizoliacijos koeficientą (UF) – nuo 2,31 iki 1,315 W/m²K.

Beje, „Reynaers“ sistemos CS 86-HI langai ne tik padeda taupyti pastato eksploatacines išlaidas, bet ir sukuria komfortą viduje – šiltesnis vidinis lango paviršius saugo nuo šalto oro srauto ir neleidžia formuotis vandens kondensatui interjere. Svarbu ir tai, kad bendrovė „Reynaers“ šios sistemos langų bei durų termoizoliaciniam sluoksniui suteikia 10 metų gamyklinę garantiją.

Pasak bendrovės „Reynaers“ atstovybės Lietuvoje vadovo Lino Kėvelaičio, atsiranda užsakovų, kurie gilinasi į ypatybes ir žino, ką perka, tačiau dar nemažai pirkėjų renkasi paprastai – aliuminis, plastikas arba medis. Deja, šis rinkimosi būdas jau pasenęs ir renkantis aliumininius langus reiktų pasigilinti į jų charakteristikas bei garantijas. Manau, kad netolimoje ateityje langai ir durys, pagaminti iš sistemos CS 86-HI, bus vis dažniau naudojami ir taps labai populiarūs. Nepaisant šiek tiek aukštesnės kainos, šiuo metu sistema CS 86-HI jau dažnai naudojama tokiose šalyse kaip Belgija, Didžioji Britanija, Čekija, Islandija ir kt. Sistema atitinka griežčiausius Europos Sąjungos reikalavimus. Dėl didėjančio poreikio šių gaminių nuolatos turime savo sandėliuose, kad klientams ir visiems norintiems vartotojams nekiltų jokių rūpesčių, norint ją įsigyti ir eksploatuoti. Beje, taip pat labai gera žinia Lietuvos gamintojams ir vartotojams – artimiausias „Reynaers“ logistikos centras, esantis šalia Varšuvos, 2007 m. pabaigoje – 2008 m. pradžioje buvo išplėstas ir sistemą CS 86-HI taip pat numatyta čia sandėliuoti.

Standartinės durys iki 300 cm aukščio

L. Kėvelaitis „APS“ sakė, kad taip pat labai svarbus „šiltosios“ aliuminio sistemos pranašumas – kompleksiški jos techniniai sprendimai. Mat sistema CS 86-HI – ne tik energetiškai efektyvi, bet ir šiuolaikiškos išvaizdos, stabilių konstrukcijų. Dėl plokščio profilių dizaino ir didelės standartinių spalvų gamos ją galima pritaikyti bet kuriam pastatui. Optimizuotas profilių sienų storis padidina stabilumą ir suteikia galimybę gaminti net 3 m aukščio duris, kurios išlieka tvirtos ir stabilios. Beje, aukštos durys itin tinka erdviai ir šviesiai šiuolaikinei architektūrai.

Su 25 mm gylio stiklajuostėmis gali būti naudojamas iki 63 mm storio apsauginis stiklas, todėl, sumontavus specialius jungiamuosius elementus, sistema CS 86-HI pasiekia apsaugos nuo įsilaužimų klasę WK 2. O nuo judrios gatvės triukšmo padės apsisaugoti akustinis stiklas.

Šilčiausia modulinės sistemos dalis

Bendrovės „Reynaers“ sistema CS 86-HI yra 77 mm bazinio gylio ir gali būti naudojama įvairioms tiek į vidų, tiek į išorę varstomoms aliumininėms durims. Jos langai gali būti valdomi ir mechaniškai, ir automatiškai. Taip pat įmanomas variantas langus daryti su paslėptomis varčiomis, t. y. kai iš išorinės pusės matoma tik lango stakta. Beje, sistema CS 86-HI atitinka ir ekologinius reikalavimus – ją galima išmontuoti ir vėl naudoti kitame pastate arba perdirbti jos sudedamąsias dalis.

Svarbu ir tai, kad sistema CS 86-HI yra dalis „Reynaers“ kompleksinės aliuminio sistemos CS (angl.  Concept System), kurią sudaro skirtingi įmontuojami profiliai bei priedai. „Šiltosios“ sistemos sėkmė paskatino „Reynaers“ ir toliau tobulinti bei papildyti sistemą, siekiant daugiau jos panaudojimo architektūroje galimybių.

HELUZ – keramikiniai blokeliai pasyviam namui (50 cm – R=9.06)

HELUZ – keramikiniai blokeliai pasyviam namui (50 cm – R=9.06)

Labai dažnai planuojantys statytis namą susiduria su dilema - kokį namą statyti, iš kokių medžiagų ir t.t. Kas geriau - įprasti mūriniai, karkasiniai ar ekologiškos technologijos (pvz. šiaudiniai)? Kiekvienas medžiagų gamintojas pateikia savo...


RyternaModul: saugūs ir ugniai atsparūs moduliai

RyternaModul: saugūs ir ugniai atsparūs moduliai

Saugumas – tai pirmas faktorius, į kurį atkreipiame dėmesį, galvodami apie namus. Be abejo, nuo tokių nelaimių stengiamės apsidrausti, tačiau ugnis negailestinga ir gali užklupti netikėtai… RYTERNA MODUL, rūpinasi savo klientais,...


Perdangų blokeliai

Perdangų blokeliai

Surenkama gelžbetoninė perdanga – tai armuotų sijų ir tuščiavidurių Haus blokelių perdangos. Šios perdangos susideda iš lengvų gelžbetonio sijų su erdvine plieno santvara, tuščiavidurių blokelių ir monolitinio betono, liejamo statybos...


AEROC ir pasyvus namas

AEROC ir pasyvus namas

Vis dažniau žmonės kreipiasi į Aeroc specialistus su klausimu: „Ar galima iš Aeroc produkcijos pastatyti pasyvų namą?“ arba „Aš noriu A energijos suvartojimo klasės namo“ – ar kalbama apie visiškai skirtingas sąvokas?...


Čerpių fasadai - stilingiems ir moderniems namams

Čerpių fasadai - stilingiems ir moderniems namams

Bendrovė „Mida LT" bitumines čerpes siūlo naudoti ne tik stogams, bet ir įvairiems fasado sprendimams. Fasado apdailai skirtų bituminių čerpių didžiausi pranašumai, kaip ir stogams dengti skirtų čerpių, – ilgaamžiškumas,...


ARKO trisluoksnio mūro privalumai

ARKO trisluoksnio mūro privalumai

Padidėjus statybinių medžiagų įvairovei, Lietuvos gyventojai turi platesnį būsto statybos gaminių pasirinkimą. Todėl šiandien statybinių medžiagų techninių charakteristikų svarbą jau įvertina tiek didelės gyvenamąjį būstą planuojančios statyti...


Gelžbetoninės "L" sąramos

Gelžbetoninės "L" sąramos

Gelžbetoninės "L" sąramos yra naudojamos gyvenamųjų namų ir visuomeninio naudojimo pastatų statybose. L" formos sąramos yra montuojamos rankomis, nenaudojant jokios sunkios įrangos bei kranų.


Juostinių pamatų konstrukcijos

Juostinių pamatų konstrukcijos

Sienų juostiniai pamatai daromi monolitiniai ir surenkamieji. Monolitiai gelžbetoniai naudojami retai. Juostinių pamatų konstrukcija susideda iš dviejų elementų: betoninio ar gelžb., pado bloko (papėdės) ir betoninių pamatų blokų, kurie kartu...


Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

Ukmergės gelžbetonis, AB
Ukmergės gelžbetonis, AB

Statybinių, izoliacinių medžiagų gamyba. Prekyba putų polistirenu, betonu ir gelžbetonio gaminiais. Betono, gelžbetonio gaminiai - gamyba.

TERMOSNAIGĖ ir Ko, UAB
TERMOSNAIGĖ ir Ko, UAB

Termoizoliacinės apdailos plokštės KL klinkerio plytelės 245x65 mm pagrindu. Šiltinimas putų poliuretanu bei technine izoliacija putų poliuretanu. Rąstinių namų statyba.

Tvirtinimo centras, UAB
Tvirtinimo centras, UAB

Mūsų sprendimai bei šilumos izoliacinės medžiagos padeda pasiekti geriausių rezultatų bei naudos.

Lukra, UAB
Lukra, UAB

"MARMOROC" ventiliuojamo fasado apdaila.

Superstal
Superstal

Skardinių garažų, voljerų, garažo vartų ir angarų gamintojas. - SUPERSTAL

Serfas, UAB
Serfas, UAB

Didmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis, mažmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis.

Ristatus, UAB
Ristatus, UAB

UAB "RISTATUS" yra oficialus BETOMAX atstovas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje.

Eternit Baltic, UAB
Eternit Baltic, UAB

Stogų dangos, medžiagos - prekyba. Statybinės medžiagos - prekyba.

Infantas, UAB
Infantas, UAB

RUUKKI stogo dangos, letaus nuvedimo sistemos, skardos lankstymas, kraigai, vėjalentės, palangės, Rheinzink skarda, konsultacijos

PRESTĖJA, UAB
PRESTĖJA, UAB

Tik kokybiškos ir laiko patikrintos statybinės medžiagos.

Karkasa, UAB
Karkasa, UAB

Karkasinių namų projektavimas ir statyba iki rakto.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.