Sausio 24d. Sekmadienis

Naujas sprendimas – Šiltinimas iš vidaus

2021 Sausio 13d.

Naujas sprendimas šiltoms sienoms

Ar renovuojate jau turimą būstą, ar statotės naują – pridėdami papildomos šiluminės izoliacijos iš patalpų vidaus, po stogu ar palubėj bet kuriuo atveju ženkliai padidinate būsto energinį efektyvumą.

Koncernas „Xtratherm“ pristato modernią, pasižyminčią ypatingai mažu šilumos laidumu, sienų šiltinimo, sujungto su gipskartonio apdaila, technologiją. Vienu šūviu iškart nušaunate du zuikius: gaunate ir šiltas, ir lygias sienas. Teliks tik nuglaistyti siūles ir sienas nudažyti ar išklijuoti tapetais.

Gaminys  „Xtratherm“ SAFE-R plius Gipsas – tai 12,5 mm storio gipskartonio plokštė, iš vienos pusės apšiltinta fenolio dervų putų  (PF) sluoksniu, kurio šilumos laidumo koeficiento λ reikšmė yra itin maža – siekia vos 0,021 W / (m K) ar net 0,020 W / (m K) (100 mm storio plokštėms)!  Priklausomai nuo jūsų šilumos poreikio, PF izoliacijos  sluoksnis gali būti 25, 40, 50, 60, 70, 80, 90 ar net 100 mm storio. Šios plokštės turi B-s1-d0 degumo klase ir yra visiškai ekologiškos.

Neabejotini privalumai

Gipskartoniu sustiprintos fenolio putų (PF) plokštės tuo pačiu metu atlieka mažų mažiausiai dvi funkcijas: termoizoliacijos ir apdailos. Tai reiškia, kad šios šiltinimo medžiagos nereikia niekuo papildomai uždengti. Tuo pačiu metu kartu su sienos šiltinimu pasirūpinama ir jos paruošimu galutinei apdailai, papildomai nešvaistant nei laiko, nei pinigų.

Dėl išskirtinai mažo plokščių šilumos laidumo minimizuojamas ir patalpų erdvės praradimas: tam pačiam sienos šiltumui pasiekti dabar reikia kur kas plonesnio šiltinamosios medžiagos sluoksnio!

Montavimo technologiją lemia sienos lygumas

Senesnės statybos būstų sienų kreivumo lygis daro įtaką esminiam šiltinamojo sluoksnio montavimo technologijos pasirinkimui. Mat „Xtratherm“  SAFE-R plius gipsas šiltinimo plokštes galima prie sienos montuoti ant karkaso arba klijuoti prie pagrindo klijais. Pirmasis metodas naudojamas, kai paviršius nėra lygus – akmenų, plytų ar blokų mūras, arba siena, kurios paviršiaus nukrypimai yra didesni nei 3 cm. Termoizoliacija gali būti tvirtinama ant vertikalių impregnuotos medienos tašų arba metalinių karkaso, paprastai naudojamo montuoti pertvaras, elementų. Tarp karkaso elementų papildomai šilumos izoliacijai gali būti įspraustas „Xtratherm“  SAFE-R  , PIR   arba mineralinės vatos sluoksnis.

Lygioms gi sienoms arba toms, kurių paviršiaus nukrypimo laipsnis yra mažesnis, visiškai pakanka klijavimo metodo, naudojant gipso pagrindu paruoštų klijų mišinį. Pasirinkę šį metodą, įsitikinkite, kad įsigijote „Xtratherm“   SAFE-R  produktą, iš termoizoliacijos pusės padengtą ne folijos sluoksniu, o stiklo pluošto audiniu, geriau sukimbančiu su klijais.

Jei siena idealiai lygi, „Xtratherm“  SAFE-R  plokštes galima tvirtinti tiesiai prie jos, pritvirtinant tvirtinimo elementais arba klijuojant tam skirtais klijais.

Svarbu tinkamai paruošti pagrindą

Visos šiltinamos „Xtratherm“  SAFE-R plokštėmis sienos turėtų būti tinkamos apdailai gipskartoniu: sausos, švarios ir neturinčios įtrūkimų. Jei naujai pastatytos sienos daugumoje atvejų tokios ir yra, tai senosios statybos sienas gali tekti papildomai paruošti šiltinimui, užtaisant įtrūkimus, ir apdorojant pagrindą priešgrybelinėmis medžiagomis ir jį išdžiovinant.

Efektas – kone kitą dieną

Laboratoriniai skaičiavimai rodo, kad apšiltinus „Xtratherm“  SAFE-R plokštėmis išorines būsto sienas iš vidaus, patalpų oras tampa šiltesnis mažų mažiausiai 3‑4 laipsniais. Žinoma, tiksli šilumos ekonomija labai individuali, ji priklauso ir nuo pagrindo izoliacinių savybių, ir nuo šilumos izoliacijos storio, bet aišku viena – patalpose pradeda būti šilčiau kone kitą dieną po šiltinimo darbų pabaigos. Ir šis efektas išlieka neribotą laiką, mat  „Xtratherm“ SAFE-R šiltinimo plokščių eksploatavimo terminas yra neribotas.

Moderni izoliacija, UAB
Daugiau informacijos: www.izoliacija.com

Lietuvis kuria inovacines technologijas dangoraižių gaisrams pažaboti

Lietuvis kuria inovacines technologijas dangoraižių gaisrams pažaboti

Pastaruoju metu vis dažniau girdime apie gaisrus aukštuminiuose pastatuose, kur ugnis plinta fasadais. Plitimo greitis ir liepsnų aukštis toks didelis, kad ugniagesiams dažniausiai tenka evakuoti žmones, o po to ramiai stebėti gaisrą.


Į kovą su pelėsiais

Į kovą su pelėsiais

Nė nereikia sakyti, koks bjaurus dalykas – pelėsis. Įvairūs grybeliai, taip pat ir pelėsis, pradeda augti nevėdinamose arba nepakankamai vėdinamose, šiltose ir drėgnose patalpose. Pelėsinių grybų sporų yra visur. Jos dauginasi drėgmėje tiek...


Kaip neapsigauti šiltinant namą

Kaip neapsigauti šiltinant namą

Oro tarpas namo sienose – tai namą supantis “kaminas”, per kurį išeina didelė dalis mums brangios šilumos. Jau nemažai namų savininkų suprato, kur nubyra pinigėliai, ir ėmėsi visokiais būdais naikinti šį oro tarpą. Tačiau ši...


Šiltinimo naujovės energiškai efektyviems pastatams

Šiltinimo naujovės energiškai efektyviems pastatams

Nenumaldomai artėja 2021-ieji, kai įsigalios nauji energinio naudingumo reikalavimai – visoje Europos Sąjungoje (taigi, ir Lietuvoje) pradedami statyti visuomeniniai ir gyvenamieji pastatai privalės būti ne žemesnės kaip A++ energinio...


Poliuretano putos plokštiesiems stogams bei rūsio luboms

Poliuretano putos plokštiesiems stogams bei rūsio luboms

Pakalbėkime apie ploksčiųjų stogų bei rūsio lubų sandarinimą ir šiltinimą poliuretano putomis. Dažniausiai naudojant tradicines šiltinimo medžiagas sunkoka išgauti vientisumą , kodėl? Visų pirmiausia statinio šiltinimas susijęs su sandūrų,...


Kaip sumažinti išlaidas šildymui?

Kaip sumažinti išlaidas šildymui?

Jeigu išlaidos namui šildyti per mėnesį didesnės už 1 Lt/m2: Išsiaiškinkite, ar Jūsų namas sandariai apšiltintas – užsisakykite namo termovizinę analizę, kad galėtumėte nustatyti šilumos nutekėjimo vietas ir sandariai jas apšiltinti.


Stogo elementai - greitam ir sandariam montavimui

Stogo elementai - greitam ir sandariam montavimui

Šiltas ir sandarus stogas – viena svarbiausių energiškai efektyvaus pastato konstrukcijos dalių. Ir, be naudojamoms jame medžiagoms natūraliai keliamų šilumos ir sandarumo reikalavimų, vis svarbesni vartotojams tampa dar keli veiksniai:...


Kas svarbiausia šiltinant pastatus?

Kas svarbiausia šiltinant pastatus?

Įsibėgėjant statybų sezonui kalbiname izoliacinių medžiagų ir sprendimų specialistę, technikos mokslų daktarę Audronę Endriukaitytę. Kalbant apie pastatų šiltinimą, kokius aspektus išskirtumėte kaip svarbius ir reikšmingus? Kas yra svarbu šilumos...


Rimar Statyba, UAB
Rimar Statyba, UAB

Šiltinimo darbai

Infantas, UAB
Infantas, UAB

RUUKKI stogo dangos, letaus nuvedimo sistemos, skardos lankstymas, kraigai, vėjalentės, palangės, Rheinzink skarda, konsultacijos

Tvirtinimo centras, UAB
Tvirtinimo centras, UAB

Mūsų sprendimai bei šilumos izoliacinės medžiagos padeda pasiekti geriausių rezultatų bei naudos.

Ristatus, UAB
Ristatus, UAB

UAB "RISTATUS" yra oficialus FORBUILD atstovas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje.

Ukmergės gelžbetonis, AB
Ukmergės gelžbetonis, AB

Statybinių, izoliacinių medžiagų gamyba. Prekyba putų polistirenu, betonu ir gelžbetonio gaminiais. Betono, gelžbetonio gaminiai - gamyba.

TERMOSNAIGĖ ir Ko, UAB
TERMOSNAIGĖ ir Ko, UAB

Termoizoliacinės apdailos plokštės KL klinkerio plytelės 245x65 mm pagrindu. Šiltinimas putų poliuretanu bei technine izoliacija putų poliuretanu. Rąstinių namų statyba.

Plastena, UAB
Plastena, UAB

UAB "Plastena" – techninių medžiagų tiekimo, detalių gamybos ir paslaugų įmonė.

Putos.lt
Putos.lt

Pastatų šiltinimas atvirų bei uždarų porų poliuretano putomis.
Tai šiuolaikiškiausias ir efektyviausias šiltinimo būdas!

Serfas, UAB
Serfas, UAB

Didmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis, mažmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis.

Raidenis, UAB
Raidenis, UAB

Langai, statybinės paslaugos, pastatų remontas

Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

Ekotroba LT, MB
Ekotroba LT, MB

Ekotroba LT teikia kokybiškas ir profesionalias pastatų šiltinimo bei sandarinimo paslaugas.

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.