Spalio 28d. Ketvirtadienis

Vonios užuolaidos: ką verta žinoti renkantis?

2021 Gegužės 28d.

Vonios užuolaidos – tai viena svarbiausių vonios kambario interjero detalių. Vonios užuolaidos yra ne tik stilingas, tačiau ir praktiškas aksesuaras. Šiandien parduotuvėse galima atrasti platų įvairių stilių, spalvų, medžiagų ir kt. vonios užuolaidų asortimentą, tad jų pasirinkimas gali tapti išties nemenku iššūkiu. UAB ,,Iks Forma“ dizaino specialistai pataria, ką verta žinoti renkantis vonios užuolaidas.

Vonios užuolaidos Vilnius: pagrindiniai privalumai

Vonios užuolaidos Vilnius jau senokai atradusios vietą bet kokio stiliaus vonios kambariuose. Tinkamai parinktos vonios užuolaidos pripildo vonios erdvę jaukumo bei prabangos dvelksmo. Be to, vonios užuolaidos papuošia vonios kambarį suteikdamos jam išbaigtumo vaizdą.

Dar vienas didžiausių vonios užuolaidos Vilnius privalumų – funkcionalumas. Vonios užuolaidos prausiantis padeda išvengti vandens nutekėjimo į vonios kambarį. Vonios užuolaidos taip pat padeda sutaupyti vietos vonios kambaryje arba priešingai – vizualiai jį padidinti nenaudojamas užuolaidas nustumiant į šoną. Taip atidengtas vonios kambario plotas gali būti praktiškai išnaudojamas kaip bendra vonios kambario erdvė, kas ypač aktualu mažo ploto vonios patalpose.

Vonios užuolaidos, priešingai nei, pavyzdžiui, dušo kabinos, pasižymi lengva priežiūra. Vonios užuolaidas, priklausomai nuo jų naudojimo dažnumo, galima paprasčiausiai išskalbti. Be to, pabodusias senas vonios užuolaidas, neinvestuojant daug laiko, galima greitai bet kada pasikeisti.

Vonios kambario užuolaidos: svarbiausi pasirinkimo kriterijai

Skirtingų užuolaidų salonų ir kitų prekybos tinklų siūlomos vonios kambario užuolaidos – įvairių spalvų, stilių, raštų ir kt., todėl pasiklysti tarp plataus prekių asortimento tikrai nesudėtinga. Dėl šios priežasties, renkantis vonios kambario užuolaidas, verta atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių pasirinkimo kriterijų.

  • Kokybė. Rinkitės iš patvarių, kokybiškų medžiagų pasiūtas vonios kambario užuolaidas – taip būsite užtikrinti, kad jos greitai nenusidėvės ir tarnaus ilgesnį laiką.
  • Ilgis. Ilgos vonios užuolaidos vonios kambariui suteikia elegancijos, tačiau ne visais atvejais toks pasirinkimas yra praktiškas. Pavyzdžiui, jei vonios užuolaidos dažnai mirks vonioje, ilgainiui po nuolatinio sąlyčio su vandeniu jos gali prarasti savo estetinę išvaizdą.
  • Audiniai. Atsižvelgdami į vonios užuolaidų audinių ypatybes, rinkitės skirtingų rūšių užuolaidas. Populiariausi vonios užuolaidų audiniai – poliesteris, poli-niloninis audinys ir kt.
  • Lengva priežiūra. Rinkitės audinius, pasižyminčius lengva priežiūra.
  • Vonios interjeras. Rinkdamiesi vonios užuolaidas, apžvelkite vonios kambaryje vyraujantį interjero stilių. Iš anksto apsvarstykite, prie ko derinsite vonios užuolaidas: sienų, plytelių, o gal – vonios spalvos.
  • Nepralaidumas vandeniui. Rinkitės impregnuotus arba vandeniui nepralaidžius audinius, kad būtumėte tikri, jog vanduo nepersigers per vonios užuolaidas.

Užuolaidų kabinimo būdas. Prieš įsigydami vonios užuolaidas, iš anksto nuspręskite, kokį užuolaidų kabinimo būdą pasirinksite: naudosite kabliukus ar suformuosite klostes, perverdami užuolaidų audinį karnizu per kilpas.

Vonios užuolaidos internetu – greitas ir patogus būdas apsipirkti

Taupantiems laiką, vonios užuolaidų audinius galima apžvelgti ir išsirinkti UAB „Iks Forma“ interneto svetainėje adresu www.iksforma.lt. Ieškantiems nestandartinių, unikalių vonios užuolaidų sprendimų, patyrę gaminių konsultantai padės atrasti reikiamus audinius. Esant poreikiui, UAB „Iks Forma“ taip pat vykdo ir didmeninius vonios užuolaidų internetu užsakymus privatiems asmenims, viešbučiams, SPA ir kt.

Per daugelį veiklos metų įgijus klientų pasitikėjimą, kokybiški ir stilingi gaminiai tiekiami Lietuvos, Latvijos, Rusijos ir kitų šalių interjero tekstilės salonams. Įmonė taiko išskirtines užsakymų sąlygas interjero tekstilės salonams, dizaineriams ir architektams. Patogus prekių pristatymas visoje Lietuvoje ir užsienyje. Susisiekite, ir įmonės specialistai atvyks bei gyvai pristatys tiekiamą produkciją.


Stiklas biure: interjero sprendimai, pritaikymas, nauda ir išmanios idėjos

Stiklas biure: interjero sprendimai, pritaikymas, nauda ir išmanios idėjos

Kiek ankščiau kalbėjome apie įvairias stiklo pritaikymo galimybes. Šį kartą plačiau aptarsime stiklo pritaikymo galimybes biuro patalpose. Dažniausiai naudojamos berėmio stiklo konstrukcijos, turinčios plačias pritaikymo galimybes, praktiškumą,...


Sutaupyti galima ir fasado žaliuzių pagalba

Sutaupyti galima ir fasado žaliuzių pagalba

Atvėsus orams ir prasidėjus šildymo sezonui, viena iš aktualių temų yra taupymas bei siekis sumažinti šildymo sąskaitas. Sutaupyti galima gyvenant sandariai apšiltintame būste, užtikrinus gerą grindų, sienų bei stogo šilumos izoliaciją. Langų...


Medis  namų interjere

Medis namų interjere

Medis yra puikus sprendimas, kuriant šiltą ir jaukų interjerą. Tai nuostabi medžiaga tiek baldams, tiek įvairiems interjero elementams (luboms, grindims, sienų dekorui), siekiant sukurti savitą ir originalų stilių.


Tinkamai parinktas veidrodis privers švytėti net jūsų odą

Tinkamai parinktas veidrodis privers švytėti net jūsų odą

Veidrodis – nuostabus daiktas. Jis ne tik atspindi realybę, bet ir ją pakeičia, parodo tikrą pasaulį ir priverčia patikėti iliuziniu, priartina toli esančius daiktus ir atitolina ranka paliečiamus. Šiomis savybėmis reikia mokėti pasinaudoti,...


Aukštų lubų dekoravimas

Aukštų lubų dekoravimas

Aukštos lubos – vienas didžiausių patalpų privalumų. Kadangi jos praplečia erdvę, lyginant su žemomis lubomis, atsiranda galimybė kur kas turtingiau dekoruoti ne tik sienas, bet ir pačias lubas. Didelės erdvės užpildymui idealiai...


2020 m. namų dekoro tendencijos

2020 m. namų dekoro tendencijos

Pakelkite ranką, jei jūsų namų dekoras – nuolat besikeičiančių mėgstamiausių dalykų derinys. Įsirengti patalpas taip, kad jose būtų malonu leisti laiką, svarbu daugeliui. Keičiantis interjero mados tendencijoms, neretai suvilioja proga bent...


Keraminės plytelės estetiškam ir patraukliam interjerui

Keraminės plytelės estetiškam ir patraukliam interjerui

Keraminės plytelės naudojamos nuo seniausių laikų, dar senovės Egipte buvo įvertintas jų praktiškumas, ilgaamžiškumas bei atsparumas chemikalams. Taip pat dėl jų higieniškumo ir kitų cheminių savybių, keraminės plytelės apdailai naudojamos iki pat...


Dažniausiai užduodami klausimai apie langų uždangas

Dažniausiai užduodami klausimai apie langų uždangas

Langų uždangų pasirinkimas – ne pati lengviausia užduotis, ypatingai, jei tai daryti tenka pirmą kartą. Juk rinktis galima ir roletus, ir žaliuzes, ir užuolaidas, ir kitokius sprendimus. Pagelbėti šiuo atveju sutiko „Domus...


Akmens šalis, UAB "Rudmarma"
Akmens šalis, UAB "Rudmarma"

Akmens apdirbimas. Akmens gaminiai, marmuro ir granito plokštės, židiniai, židinių apdaila, laiptai, palangės - gamyba, prekyba.

Celestina, UAB "Renversa"
Celestina, UAB "Renversa"

Celestina, UAB - užuolaidų salonas!

Patikimas turtas, UAB
Patikimas turtas, UAB

"Classic Line Decor" tai populiariausia interjero dekoro elementų iš poliuretano kolekcija Lietuvoje!

Lanvita, UAB
Lanvita, UAB

UAB „LANVITA“ siūlo įtempiamų lubų projektavimą, profesionalias montavimo paslaugas, kvalifikuotą konsultaciją.

IKS forma, UAB
IKS forma, UAB

Interjero tekstilė - karnizų sistemos. Atvykstame į kliento namus. Atliekame matavimus. Konsultuojame. Montuojame karnizus. Pakabiname užuolaidas.
Siūlome itin platų audinių pasirinkimą.

Soliteka, UAB
Soliteka, UAB

Soliteka, UAB - roletų, žaliuzių, romanečių gamyba Kaune.

JUNG VILNIUS, UAB
JUNG VILNIUS, UAB

"Protingo namo" valdymo elementai, standartiniai ir prabangaus dizaino jungikliai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...