Gruodžio 12d. Ketvirtadienis

Technistone plyteles ir plokštes Jūsų interjerui

2012 Gruodžio 10d.
Peržiūrų skaičius: 77796
Technistone plyteles ir plokštes Jūsų interjerui
Technistone dirbtinis akmuo

Technistone dirbtinis akmuo (aglomeratas) gaminamas iš 90% natūralių žaliavų - granito dalelių, kvarcinio smėlio, sukepintų aukštos kokybės poliesterio dervomis ir spalvos pigmentais.

Norime pristatyti mūsų naują produktą - Technistone plyteles ir plokštes:

Technistone - tai kieta, neporėta sudėtinė medžiaga, pagaminta iš kietų neorganinių poliruojamų granulių, sulydytų vakuminėje krosnyje prie 80C kartu su rišamosiomis dervomis, užpildais ir spalvotais pigmentais. Medžiaga turi tvirtą, mechaniniams ir cheminiams poveikiams atsparų paviršių, gaminama įvairių matmenų, spalvų ir paviršių. Gaminys patiekiamas kaip plytelės, mozaika arba didelių matmenų plokštės.

Technistone dirbtinis akmuo, dėka savo techninių charakteristikų ir galimų matmenų, gali būti plačiai naudojamas įvairiose statybos apdailos srityse. Ypač jis tinka grindų ir sienų, prekystalių, palangių ir pakopų apdailai bei kitose interjero apdailos vietose. Taip pat Technistone puikiai tinka intensyvaus naudojimo patalpose, kaip grindų danga viešbučių vestibiuliuose, koridoriuose, oro uostų salėse, baseinuose, biuruose bei komerciniuose centruose.

Ši medžiaga plačiai naudojama baldų pramonėje stalviršių viešbučiuose bei restoranuose, virtuvės darbastalių, vonios praustuvų gamyboje.

Dėka puikių mechaninių-fizinių savybių ir cheminio atsparumo, Technistone sėkmingai naudojamas ir laboratorijų darbastaliams bei kaip grindų danga gamybinėms patalpoms ir supermarketams.

Technistone dirbtinis akmuo (aglomeratas) gaminamas iš 90% natūralių žaliavų - kruopščiai atrinktų granito dalelių, kvarcinio smėlio, kai kuriems gaminiams ir veidrodžio šukių, sukepintų aukštos kokybės poliesterio dervomis ir spalvos pigmentais.

Elegancijos ir aukšto funkcionalumo derinys leidžia Technistone® gaminiams puikiai patenkinti net išrankiausius interjero dizaino reikalavimus.

Technistone® suskirstytas į penkias grupes. Jos skiriasi pagal panaudotas sudėtines medžiagas, skiriasi dizainu ir kai kuriomis kitomis savybėmis:

SAND (komercinis pavadinimas Gobi, Elegance)

Šios grupės gaminiai gaminami iš atrūšiuoto kvarcinio smėlio. Pagrindinė charakteristika yra švelni paviršiaus tekstūra.

Pagrindinė šių gaminių savybė yra jų aukščiausias galimas stiprumas, aukštas paviršiaus atsparumas ir ypatinga išvaizda.

GRANITE (komercinis pavadinimas Taurus, Vesta, Kalahari, Sonora, Karpat, Classic)
"granite" charakteristika yra paviršiaus tekstūra sukurta kombinuojant natūralų granitą su kvarciniu smėliu, visapusiškai harmonizuojant su granite atspalviais.

Pagrindinė šių gaminių savybė yra jų natūralus vaizdas ir medžiagos "masės" pojūtis suteiktas granito, bei stiprumas ir praktiškumas, mažas vandens įgeriamumas, kurio neturi natūralios medžiagos.

MIRRORS (komercinis pavadinimas Starlight, Venetian, Fresh, Translucent)

Šie gaminiai susideda iš labia blizgių paviršių su žibančiais veidrodėlio šukių efektais išgautais panaudojant mažas veidrodines granules.

Pagrindinė šių gaminių savybė yra jų netradicinė ypatinga išvaizda, kas leidžia sukurti naujos išvaizdos išskirtinio produkto derinį su klasikine medžiaga.

CRYSTAL (komercinis pavadinimas Crystal, Classic)

Gaminys pagamintas iš vieno kiečiausių mineralų - atrūšiuoto skaidraus ar pieniško natūralas kvarco, importuoto iš aukščiausios kokybės kvarco kasyklų pasaulyje.

Šie gaminiai turi unikalią kombinaciją stiprumo, grožio ir tyrumo.

Pagrindiniai konglomeruoto akmens privalumai

Plačios panaudojimo galimybės

  • Matmenų įvairovė (nuo plokščių 303x140 cm iki smulkios mozaikos)
  • Plačios dizaino galimybės. Unikali kiekvieno akmens spalva ir tekstūra leidžia sukurti originalius dizaino sprendimus.
  • Tarnavimo laikas. Gaminiai yra išskirtinio tvirtumo ir atsparumo.
  • Atsparumas chemikalams, aukštai temperatūrai, dilimui ir įbrėžimams.
  • Nedidelis kiekis gamybos atliekų, lyginant su natūraliu akmeniu, nes neturi įtrūkimų ir gyslų.
  • Atitinka sanitariniams reikalavimams ir paprasta priežiūra dėka mažo porėtumo, kas stabdo bakterijų dauginimąsi.
  • Atsparumas dėmių susidarymui kasdieniniam naudojime (raudonas vyna, Coca Cola, kava, aliejus ir kt.)
  • Paprastas apdirbimas gamyboje.

 


Gaminius galite įsigyti įmonėje TALJA, S. Rakūno TŪB


Stiklas virtuvėje: modernu ir praktiška

Stiklas virtuvėje: modernu ir praktiška

Turbūt visi sutiks, jog svarbiausia vieta kiekvienuose namuose – virtuvė. Joje gurkšnodami kavą ruošiamės naujai dienai, išlydime vaikus į mokyklą. Ten pat prie jaukaus vakarienės stalo tą dieną ir palydime. Todėl nieko nuostabaus, jog...


Laiptai. Patikimi ir patogūs

Laiptai. Patikimi ir patogūs (1)

Tinkamai pasirinktas laiptai gali ne tiktai sutaupyti plotą, bet būti gražūs ir patikimi. Latvijos turguje yra gana didelė laiptų medžiagų ir formų įvairovė, kas leidžia pasirinkti įvairius spendimus ir juos realizuoti. Geri laiptai tarsi...


Dekoravimo idėjos skirtingo amžiaus mergaičių kambariams!

Dekoravimo idėjos skirtingo amžiaus mergaičių kambariams!

Naujo interjero kūrimas visada yra įkvepiantis ir ilgalaikis projektas. Jeigu norite, kad jisai neatsibostų, labai rimtai apgalvokite patalpos funkcijas, atkreipiant dėmesį į visas smulkmenas, netgi į tai, ar kambarys saulėtas ar visada šešėlyje....


Lubų ir fasadų dekoras

Lubų ir fasadų dekoras

Lubų ir fasadų dekoras dažnai mūsų visuomenėje suprantamas kaip klasikinio būsto atributas. Vis dėlto šio stiliaus kūrėjai drąsiai meta iššūkį tokiems teiginiams – dekorą galima pritaikyti ir moderniame šiuolaikiniame būste. Tai – ne...


Fasadiniai dekorai "Dr. Thomas"

Fasadiniai dekorai "Dr. Thomas"

Pasistačius ar dar statant namą, pradedame mąstyti apie tai, kaip atrodys namo fasadas. Nuobodus bus ar išskiriantis? Žinoma, pasirinkimas dekoro medžiagų rinkoje nėra mažas, pradedant nuo klinkerinių plytelių, fasadinių apdailos plokščių ir...


Jūsų namuose – stilingai bėgantis laikas

Jūsų namuose – stilingai bėgantis laikas (2)

Net ir parėjus į namus neįmanoma atsiriboti nuo laiko tėkmės. Vos įžengus į prieškambarį akys nevalingai nukrypsta į laikrodį, šeimininkaujant jis parodo, ar jau kviesti namiškius prie stalo, miegamajame šis laiko skaičiuotojas praneša, kad...


Originalios šviestuvų idėjos

Originalios šviestuvų idėjos

Šviestuvas yra svarbi namų interjero detalė, todėl jo paieškoms esame linkę sugaišti nemažai laiko, ypač, kai interjero salonuose akys raibsta nuo šviestuvų įvairovės ir išsirinkti tinkamiausią nėra lengva. Čia gali pagelbėti išmonė ir kruopštumas...


Praktiški langų dekoravimo sprendimai

Praktiški langų dekoravimo sprendimai

Langai – atviros mūsų namų akys. UAB “Soliteka” papuoš juos originaliomis langų dekoracijomis bei aksesuarais: roletais, žaliuzėmis, romanetėmis ar kitais mūsų įmonės gaminamais gaminiais. Mūsų pareiga – pagaminti tokius...


Baldžiai, UAB
Baldžiai, UAB

baldai, gamyba

Harvuda, UAB
Harvuda, UAB

Vienetinių baldų gamyba. Baldai verslui ir namams...

Baldai PL, UAB
Baldai PL, UAB

Internetinė prekyba baldais

Žario paminklai, UAB
Žario paminklai, UAB

Akmens stalviršiai, židinio apdailos, palangės, laiptai.
Tel. +370-61249657

Destinus, UAB
Destinus, UAB

Žaliuzių gamyba, didmeninė ir mažmeninė prekyba. Užuolaidos.

Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

Alfa metalas, MB
Alfa metalas, MB

Metalo tekinimo bei frezavimo darbai, suvirinimas, pjovimas, gręžimas ir sriegimas.

MOBLER, S.Laskausko I.Į
MOBLER, S.Laskausko I.Į

Miegamojo baldai, virtuvės baldai, lauko baldai, mediniai laiptai, lauko langų ir durų apdaila, svetainės baldai, vonios baldai

Plytelių meistrai
Plytelių meistrai

Plytelių meistrai - profesionalūs, turintys Ilgametę plytelių klijavimo patirtį, įgyvendinę daugelį projektų. Mes patariame, konsultuojame ir atliekame visus plytelių klijavimo darbus

Celestina, UAB "Renversa"
Celestina, UAB "Renversa"

Celestina, UAB - užuolaidų salonas!

Kad nebūtų šalta, UAB
Kad nebūtų šalta, UAB

Lauko židiniai, biožidiniai, granulinės korsnelės, kapsulės, malkinės krosnelės. Įmonėje dirbantys specialistai atliks visus reikalingus darbus!

plyteles247.lt
plyteles247.lt

Akmens masės plytelės, keraminės plytelės laukui ir vidui

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.