Rugpjūčio 19d. Pirmadienis

Stiklo naudojimas: buityje, biure ir ...

2014 Rugpjūčio 7d.
Peržiūrų skaičius: 32506

Naudojant šiuolaikines stiklo apdirbimo galimybes, sparčiai populiarėja stiklo konstrukcijų pritaikymas buityje, biuruose ir net prekybinės paskirties objektuose. Turbūt sutiksite, šie variantai turi tiek panašumų, tiek skirtumų, turint omeny pritaikymo galimybes pasirinktoje erdvėje. Konsultuojamės su srities specialistais, UAB „Mavy studija“, ir pateikiame įdomesnių idėjų pritaikant stiklą Jūsų buityje, biure ir ne tik.

Trumpai aptariant situaciją norisi išskirti kelis akcentus: buityje stiklas dažniausiai naudojamas interjero detalių kūrimui, pvz. virtuvinės stiklo sienelės, paveikslai stikle ir kita.

Biuruose - plačiau naudojamos berėmio stiklo pertvaros ar stiklinės durys. Na, o prekybinės paskirties objektuose be stiklinių vitrinų ar tokių pat durų, ko gero, neapsieina nei viena parduotuvė.

 

Stiklo naudojimas buityje

Buityje stiklas naudojamas nuo neatmenamų laikų. Viskas prasidėjo nuo langų, vėliau pradėti  gaminti veidrodžiai, o tada, kai išmokta pilnai apdirbti stiklą, jo panaudojimas tapo praktiškai beribis.

Kaip jau minėta ankščiau, buityje stiklas ir jo konstrukcijos naudojami interjero detalių kūrimui, dušo kabinų, bei stiklinių durų ar nedidelių pertvarų gamybai. Nuo ko viskas prasideda? „ Nuo idėjos ir dizaino. Patirtis ir praktika, taip pat itin svarbūs, todėl dažnai siūlau užsitikrinti maksimalų idėjos įgyvendinimą, gauti atsakymus į iškilusius dizaino klausimus ir pasitikėti savos srities profesionalais“ – sako UAB „Mavy studija“ vadovas Mantas Mikutavičius.

Stiklas biure

Platus stiklinių konstrukcijų panaudojimas vyrauja ir biuro erdvėje. Ko gero, įsikuriant ten, iškyla nemažai problemų, susijusių su patalpų paskirstymu. Tai ypač aktualu didelių patalpų nuomininkams ir savininkams. Ten, kur vienoje patalpoje dirba daug žmonių, kiekvienam reikia sukurti atskirą erdvę, vardan gero darbingumo koeficiento išlaikymo. Aišku, taip pat norisi išlaikyti ir visus kartu. Tai yra ypač būdinga, vadinamiems „Amerikiečių“ tipo biurams. Stiklinės pertvaros tampa pačia geriausia išeitimi, susiklosčius tokioms situacijoms.

Dar šis tas, apie stiklinių konstrukcijų įrengimą biuro patalpose – juk kiekvienas darbdavys ar vadovas norėtų matyti, kaip dirba jų darbuotojai, tiesa? Jeigu sėdėsite už sienos, to padaryti negalėsite, likdami savo kabinete, argi ne? Vėlgi, stiklinės sienos tampa tinkamiausiu sprendimu.

Aišku, to ne visada reikia. Stiklinės pertvaros gali būti ir neskaidrios, jeigu norite atsiriboti nuo kitų. Tokiu atveju, pertvarų dizainas kuriamas priklausomai nuo situacijos, naudojimo ir keliamų reikalavimų stiklo konstrukcijai.

Stiklo konstrukcijos prekybinės paskirties patalpose

Prekybinės paskirties patalpose pats svarbiausias kriterijus - atskleisti ir parodyti tai, kuo prekiaujate. Todėl nenuostabu, kuo daugiau vitrinų turi būti permatomų, kad visi galėtų matyti, kas viduje. Tiesa, be vitrininių stiklo konstrukcijų taip pat labai svarbu ir pačios vitrinos, kuriose laikomos prekės. Žinoma, viskas priklauso nuo to, apie kokias prekybines patalpas eina kalba. Juvelyrinių ir kitų nedidelių daiktų prekyboje svarbiausia, kad prekės būtų matomos ir gerai apšviestos. Tam naudojamas ir šiuolaikinis LED apšvietimas.

Gaminant prekybinės paskirties stiklines konstrukcijas, svarbu atsižvelgti į praktiškumą bei kokybę. Nemažiau svarbus ir dizainas - kiekvienas prekeivis nori pritraukti, kuo daugiau klientų. UAB „Mavy Studija“ vieni iš pirmųjų pradėjo gaminti prekybai skirtas stiklines vitrinas ir lentynas, pritaikant LED apšvietimą. Naujausių technologijų pritaikymas kaip tik ir pabrėžia įmonės siekimą tobulėti ir būti žingsniu toliau už konkurentus.

Daugiau informacijos:

UAB “Mavy studija”

El. pastas: info@mavy.lt

Tel.: +370 644 33 133

www.mavy.lt

MAVY STUDIJA, UAB


Plisuotos žaliuzės interjere

Plisuotos žaliuzės interjere

Kuo puošti langus, roletais, žaliuzėmis ar markizėmis, dažniausiai rūpinamės paskutiniame namų įrengimo etape. Vis dėlto, be įprastinių užuolaidų ar roletų šiandieninėje rinkoje galime rasti ne vieną modernų būdą į namus įnešti jaukumo, pakilios...


JUNG žalvariniai jungikliai

JUNG žalvariniai jungikliai

Klasikinę jungiklių seriją LS 990 praturtino nauji gaminiai iš tikro žalvario. Greitą jų sėkmę nulėmė labai vykęs klasikinės griežtos formos, aukštos kokybės medžiagos, taurių atspalvių ir rafinuoto paviršiaus derinys. Šio laikui nepavaldaus...


Lotoso efektas plautuvėje

Lotoso efektas plautuvėje

Higiena ir švara. Kas yra apsaugos „Ultraclean“ ir „Microstop“? Tai pažangios technologijos, nuolat saugančios „Plados“ granitines plautuves nuo nešvarumų, dėmių, kvapų ir bakterijų.


Aksesuarai turi būti ne tik gražūs, bet ir patogūs

Aksesuarai turi būti ne tik gražūs, bet ir patogūs (1)

Vonios kambaryje praleidžiame palyginti nedaug laiko, tačiau daugelis nesutiktų su tokiu pragmatišku jo įvardijimu kaip sanitarinis mazgas. Kasdienių higienos ritualų ar malonių naminių SPA procedūrų vietai keliami ne mažesni estetikos...


Patys ploniausi led veidrodžiai Lietuvoje

Patys ploniausi led veidrodžiai Lietuvoje

UAB „Mavy Studija“ pristato: pirmasis, Lietuvoje pagamintas, itin plonas, tik 25 mm storio, veidrodis su LED apšvietimu. Jame įmontuotas ir maitinimo šaltinis. Patirtis veidrodžių gamyboje, nuolatinės naujovių paieškos ir kruopštus...


Informacinės lentelės – svarbi kiekvieno pastato atibutika

Informacinės lentelės – svarbi kiekvieno pastato atibutika

Įrengiant darbo kabinetus tenka pasirūpinti daugybe įvairių dalykų, ir viena svarbiausių smulkmenų – tai informacinės lentelės, kurios turėtų puikuotis netik ant kiekvieno kabineto durų, bet ir pastato. Tai padeda lengviau orientuotis,...


Kad lubos taptų namų puošmena

Kad lubos taptų namų puošmena

Ar lubos gali būti namų puošmena? Žinoma, kad Taip! Pamirškite įprastas lubas, kurios ne tik yra nuobodžios ir atgyvenusios, bet ir gaištamas laikas jas įrengiant. Šių laikų technologijos leidžia praplėsti mūsų fantaziją, todėl galvojant apie...


Miegamasis pagal FENG SHUI

Miegamasis pagal FENG SHUI

Feng Shui filosofija teigia, kad miegamasi turi būti patogus, malonus ir kupinas teigiamos energijos. Kaip to pasiekti? Miegamajame naudokite skirtingo intensyvumo apšvietimą. Jei įmanoma, įsigykite jungiklį, kuriuo reguliuojamas apšvietimo...


Žario paminklai, UAB
Žario paminklai, UAB

Akmens stalviršiai, židinio apdailos, palangės, laiptai.
Tel. +370-61249657

Soliteka, UAB
Soliteka, UAB

Soliteka: Roletai Kaune, Žaliuzės Kaune, Roletai diena naktis Kaune.

Lanvita, UAB
Lanvita, UAB

UAB „LANVITA“ siūlo įtempiamų lubų projektavimą, profesionalias montavimo paslaugas, kvalifikuotą konsultaciją.

Destinus, UAB
Destinus, UAB

Žaliuzių gamyba, didmeninė ir mažmeninė prekyba. Užuolaidos.

Baldai PL, UAB
Baldai PL, UAB

Internetinė prekyba baldais

Eurivila UAB
Eurivila UAB

UAB "Eurivila" pagrindinės veiklos sritys yra įvairių tipų žaliuzių gamyba, prekyba ir montavimas.eurivi

J.Matukonio I.P.G.Į
J.Matukonio I.P.G.Į

Dažai metalo konstrukcijoms, dažai medienai, dažai išorės / vidaus apdailai, dažymo patarimai

Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

Šviestuvų pasaulis LT, UAB
Šviestuvų pasaulis LT, UAB

Vidaus šviestuvai, lauko šviestuvai, LED produkcija

Akmenstata, UAB
Akmenstata, UAB

UAB „Akmenstata“ - tai natūralaus akmens tiekimo, prekybos, gamybos bei montavimo įmonė.

EUROKERAMIKA, UAB
EUROKERAMIKA, UAB

Keraminės, akmens masės, klinkerio plytelės, stiklo mozaikos, betono mozaikos (teraco), fasadinės plytos, klinkerio trinkelės kiemui ar šaligatviui.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
www.agmeka.lt

www.agmeka.lt

Stogo danga, klinkeris, trinkelės, stogo priedai
Mes jau čia Mes jau čia