Spalio 15d. Antradienis

Stiklo naudojimas: buityje, biure ir ...

2014 Rugpjūčio 7d.
Peržiūrų skaičius: 32506

Naudojant šiuolaikines stiklo apdirbimo galimybes, sparčiai populiarėja stiklo konstrukcijų pritaikymas buityje, biuruose ir net prekybinės paskirties objektuose. Turbūt sutiksite, šie variantai turi tiek panašumų, tiek skirtumų, turint omeny pritaikymo galimybes pasirinktoje erdvėje. Konsultuojamės su srities specialistais, UAB „Mavy studija“, ir pateikiame įdomesnių idėjų pritaikant stiklą Jūsų buityje, biure ir ne tik.

Trumpai aptariant situaciją norisi išskirti kelis akcentus: buityje stiklas dažniausiai naudojamas interjero detalių kūrimui, pvz. virtuvinės stiklo sienelės, paveikslai stikle ir kita.

Biuruose - plačiau naudojamos berėmio stiklo pertvaros ar stiklinės durys. Na, o prekybinės paskirties objektuose be stiklinių vitrinų ar tokių pat durų, ko gero, neapsieina nei viena parduotuvė.

 

Stiklo naudojimas buityje

Buityje stiklas naudojamas nuo neatmenamų laikų. Viskas prasidėjo nuo langų, vėliau pradėti  gaminti veidrodžiai, o tada, kai išmokta pilnai apdirbti stiklą, jo panaudojimas tapo praktiškai beribis.

Kaip jau minėta ankščiau, buityje stiklas ir jo konstrukcijos naudojami interjero detalių kūrimui, dušo kabinų, bei stiklinių durų ar nedidelių pertvarų gamybai. Nuo ko viskas prasideda? „ Nuo idėjos ir dizaino. Patirtis ir praktika, taip pat itin svarbūs, todėl dažnai siūlau užsitikrinti maksimalų idėjos įgyvendinimą, gauti atsakymus į iškilusius dizaino klausimus ir pasitikėti savos srities profesionalais“ – sako UAB „Mavy studija“ vadovas Mantas Mikutavičius.

Stiklas biure

Platus stiklinių konstrukcijų panaudojimas vyrauja ir biuro erdvėje. Ko gero, įsikuriant ten, iškyla nemažai problemų, susijusių su patalpų paskirstymu. Tai ypač aktualu didelių patalpų nuomininkams ir savininkams. Ten, kur vienoje patalpoje dirba daug žmonių, kiekvienam reikia sukurti atskirą erdvę, vardan gero darbingumo koeficiento išlaikymo. Aišku, taip pat norisi išlaikyti ir visus kartu. Tai yra ypač būdinga, vadinamiems „Amerikiečių“ tipo biurams. Stiklinės pertvaros tampa pačia geriausia išeitimi, susiklosčius tokioms situacijoms.

Dar šis tas, apie stiklinių konstrukcijų įrengimą biuro patalpose – juk kiekvienas darbdavys ar vadovas norėtų matyti, kaip dirba jų darbuotojai, tiesa? Jeigu sėdėsite už sienos, to padaryti negalėsite, likdami savo kabinete, argi ne? Vėlgi, stiklinės sienos tampa tinkamiausiu sprendimu.

Aišku, to ne visada reikia. Stiklinės pertvaros gali būti ir neskaidrios, jeigu norite atsiriboti nuo kitų. Tokiu atveju, pertvarų dizainas kuriamas priklausomai nuo situacijos, naudojimo ir keliamų reikalavimų stiklo konstrukcijai.

Stiklo konstrukcijos prekybinės paskirties patalpose

Prekybinės paskirties patalpose pats svarbiausias kriterijus - atskleisti ir parodyti tai, kuo prekiaujate. Todėl nenuostabu, kuo daugiau vitrinų turi būti permatomų, kad visi galėtų matyti, kas viduje. Tiesa, be vitrininių stiklo konstrukcijų taip pat labai svarbu ir pačios vitrinos, kuriose laikomos prekės. Žinoma, viskas priklauso nuo to, apie kokias prekybines patalpas eina kalba. Juvelyrinių ir kitų nedidelių daiktų prekyboje svarbiausia, kad prekės būtų matomos ir gerai apšviestos. Tam naudojamas ir šiuolaikinis LED apšvietimas.

Gaminant prekybinės paskirties stiklines konstrukcijas, svarbu atsižvelgti į praktiškumą bei kokybę. Nemažiau svarbus ir dizainas - kiekvienas prekeivis nori pritraukti, kuo daugiau klientų. UAB „Mavy Studija“ vieni iš pirmųjų pradėjo gaminti prekybai skirtas stiklines vitrinas ir lentynas, pritaikant LED apšvietimą. Naujausių technologijų pritaikymas kaip tik ir pabrėžia įmonės siekimą tobulėti ir būti žingsniu toliau už konkurentus.

Daugiau informacijos:

UAB “Mavy studija”

El. pastas: info@mavy.lt

Tel.: +370 644 33 133

www.mavy.lt

MAVY STUDIJA, UAB


Dekoro elementai – sienoms ir luboms

Dekoro elementai – sienoms ir luboms

Namuose mes norime turėti harmoningą visumą .Suteikite būstui išraiškingumo, jaukumo panaudojant erdvėms dekoro elemtus. Juk kartais užtenka vos kelių išmoningai parinktų dekoro elementų. Kokį namų stilių labiausiai mėgsta lietuviai, apibrėžti...


Tapetų ir audinių naujienos

Tapetų ir audinių naujienos

Kviečiame susipažinti su tapetų ir audinių gamintojo SANDERSON naujienomis - Pavasaris 2014.


Lubų atnaujinimas be vargo

Lubų atnaujinimas be vargo

Laikas atnaujinti senas lubas, kurios yra papilkėjusios ir praradusiosios estetinį vaizdą? Pirma mintis, kad bus daug vargo , nes reikia nuimti seną sluoksnį, nugruntuoti ir vėl dažyti - taip įsivelsite į remontą . Trupantis tinkas kris ant baldų,...


10 patarimų, norintiems atnaujinti svetainę be didelių investicijų

10 patarimų, norintiems atnaujinti svetainę be didelių investicijų

Laikui bėgant svetainėje norisi naujovių, tačiau kardinaliems pokyčiams ne visuomet turime pakankamai laiko ar investicijų. Visgi, net ir tokiais atvejais galima atnaujinti svetainę – pateikiame Jums keletą būdų, kaip tai padaryti...


Kodėl apdailai verta rinktis dekoratyvinį akmenį? 3 dalis

Kodėl apdailai verta rinktis dekoratyvinį akmenį? 3 dalis

Sienų apdailos pasirinkimas ypač svarbus, juk aplinka ir spalvos gali daryti milžinišką įtaką žmogaus nuotaikai ir savijautai. Kuriant aplinkos stilių ir formuojant nuotaiką, apšvietimui taip pat turėtų būti skiriamas didelis dėmesys. Taikant...


Aerografija - dailininkų atsakas tapetų ir dažų įvairovei

Aerografija - dailininkų atsakas tapetų ir dažų įvairovei

Skoniui ir piniginės storiui statybinių medžiagų įvairovės laikais tapus pagrindiniais veiksniais įrengiant būstą, ima populiarėti netradiciniai sprendimai. Vienas iš jų - aerografijos naudojimas sienų apdailoje - mūsų šalyje įgyja vis daugiau...


Pirmoji pasaulyje darbo vieta, specialiai sukurta nešiojamų kompiuterių vartotojams

Pirmoji pasaulyje darbo vieta, specialiai sukurta nešiojamų kompiuterių vartotojams

Nešiojami kompiuteriai mažėja ir darosi galingesni kasdien. “Planšetės” jau tapo praktiška pilnaverte darbo ir bendravimo priemone. Net ir telefonas tapo patikimu ne vien bendravimo, bet ir darbo įrankiu. IT veikiamos įtakos darbo...


“Bali Wood” naujiena: laikrodžiai DD

“Bali Wood” naujiena: laikrodžiai DD

“Bali Wood” ekspozicija pasipildė menininko iš Ukrainos Dmitrijaus Demskio laikrodžiais. Išvaizda balietiška, tačiau laiką skaičiuoja vokišku tikslumu. Kartais tokio daikto prireikia net ir gyvenantiems atostogų ritmu… Bali...


Lanvita, UAB
Lanvita, UAB

UAB „LANVITA“ siūlo įtempiamų lubų projektavimą, profesionalias montavimo paslaugas, kvalifikuotą konsultaciją.

plyteles247.lt
plyteles247.lt

Akmens masės plytelės, keraminės plytelės laukui ir vidui

Soliteka, UAB
Soliteka, UAB

Soliteka: Roletai Kaune, Žaliuzės Kaune, Roletai diena naktis Kaune.

EUROKERAMIKA, UAB
EUROKERAMIKA, UAB

Keraminės, akmens masės, klinkerio plytelės, stiklo mozaikos, betono mozaikos (teraco), fasadinės plytos, klinkerio trinkelės kiemui ar šaligatviui.

Miško šviesos, MB
Miško šviesos, MB

Lauko apšvietimas, vidaus apšvietimas, šventinis apšvietimas, konsultacijos, įrengimas

Harvuda, UAB
Harvuda, UAB

Vienetinių baldų gamyba. Baldai verslui ir namams...

Užuolaidų studija, UAB
Užuolaidų studija, UAB

"Užuolaidų studija" - tai interjero dekoravimo tekstile studija, teikianti labai, plataus spektro paslaugas: nuo projektavimo iki užuolaidų pakabinimo.

J.Matukonio I.P.G.Į
J.Matukonio I.P.G.Į

Dažai metalo konstrukcijoms, dažai medienai, dažai išorės / vidaus apdailai, dažymo patarimai

AKMETA, VĮ Prekybos ir amatų gildija
AKMETA, VĮ Prekybos ir amatų gildija

Visų rūšių palangių gamyba, pardavimas, montavimas.

Akmenstata, UAB
Akmenstata, UAB

UAB „Akmenstata“ - tai natūralaus akmens tiekimo, prekybos, gamybos bei montavimo įmonė.

Nevotex, UAB
Nevotex, UAB

UAB Nevotex yra Nevotex AB grupės įmonė. Pagrindinė veikla – didmeninė prekyba minkštų baldų gamybos medžiagomis, įrankiais ir įranga.

Baldžiai, UAB
Baldžiai, UAB

baldai, gamyba

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
Baltyre Baltyre Baltyre Baltyre Baltyre