Gegužės 29d. Penktadienis

Stiklo naudojimas: buityje, biure ir ...

2014 Rugpjūčio 7d.
Peržiūrų skaičius: 32506

Naudojant šiuolaikines stiklo apdirbimo galimybes, sparčiai populiarėja stiklo konstrukcijų pritaikymas buityje, biuruose ir net prekybinės paskirties objektuose. Turbūt sutiksite, šie variantai turi tiek panašumų, tiek skirtumų, turint omeny pritaikymo galimybes pasirinktoje erdvėje. Konsultuojamės su srities specialistais, UAB „Mavy studija“, ir pateikiame įdomesnių idėjų pritaikant stiklą Jūsų buityje, biure ir ne tik.

Trumpai aptariant situaciją norisi išskirti kelis akcentus: buityje stiklas dažniausiai naudojamas interjero detalių kūrimui, pvz. virtuvinės stiklo sienelės, paveikslai stikle ir kita.

Biuruose - plačiau naudojamos berėmio stiklo pertvaros ar stiklinės durys. Na, o prekybinės paskirties objektuose be stiklinių vitrinų ar tokių pat durų, ko gero, neapsieina nei viena parduotuvė.

 

Stiklo naudojimas buityje

Buityje stiklas naudojamas nuo neatmenamų laikų. Viskas prasidėjo nuo langų, vėliau pradėti  gaminti veidrodžiai, o tada, kai išmokta pilnai apdirbti stiklą, jo panaudojimas tapo praktiškai beribis.

Kaip jau minėta ankščiau, buityje stiklas ir jo konstrukcijos naudojami interjero detalių kūrimui, dušo kabinų, bei stiklinių durų ar nedidelių pertvarų gamybai. Nuo ko viskas prasideda? „ Nuo idėjos ir dizaino. Patirtis ir praktika, taip pat itin svarbūs, todėl dažnai siūlau užsitikrinti maksimalų idėjos įgyvendinimą, gauti atsakymus į iškilusius dizaino klausimus ir pasitikėti savos srities profesionalais“ – sako UAB „Mavy studija“ vadovas Mantas Mikutavičius.

Stiklas biure

Platus stiklinių konstrukcijų panaudojimas vyrauja ir biuro erdvėje. Ko gero, įsikuriant ten, iškyla nemažai problemų, susijusių su patalpų paskirstymu. Tai ypač aktualu didelių patalpų nuomininkams ir savininkams. Ten, kur vienoje patalpoje dirba daug žmonių, kiekvienam reikia sukurti atskirą erdvę, vardan gero darbingumo koeficiento išlaikymo. Aišku, taip pat norisi išlaikyti ir visus kartu. Tai yra ypač būdinga, vadinamiems „Amerikiečių“ tipo biurams. Stiklinės pertvaros tampa pačia geriausia išeitimi, susiklosčius tokioms situacijoms.

Dar šis tas, apie stiklinių konstrukcijų įrengimą biuro patalpose – juk kiekvienas darbdavys ar vadovas norėtų matyti, kaip dirba jų darbuotojai, tiesa? Jeigu sėdėsite už sienos, to padaryti negalėsite, likdami savo kabinete, argi ne? Vėlgi, stiklinės sienos tampa tinkamiausiu sprendimu.

Aišku, to ne visada reikia. Stiklinės pertvaros gali būti ir neskaidrios, jeigu norite atsiriboti nuo kitų. Tokiu atveju, pertvarų dizainas kuriamas priklausomai nuo situacijos, naudojimo ir keliamų reikalavimų stiklo konstrukcijai.

Stiklo konstrukcijos prekybinės paskirties patalpose

Prekybinės paskirties patalpose pats svarbiausias kriterijus - atskleisti ir parodyti tai, kuo prekiaujate. Todėl nenuostabu, kuo daugiau vitrinų turi būti permatomų, kad visi galėtų matyti, kas viduje. Tiesa, be vitrininių stiklo konstrukcijų taip pat labai svarbu ir pačios vitrinos, kuriose laikomos prekės. Žinoma, viskas priklauso nuo to, apie kokias prekybines patalpas eina kalba. Juvelyrinių ir kitų nedidelių daiktų prekyboje svarbiausia, kad prekės būtų matomos ir gerai apšviestos. Tam naudojamas ir šiuolaikinis LED apšvietimas.

Gaminant prekybinės paskirties stiklines konstrukcijas, svarbu atsižvelgti į praktiškumą bei kokybę. Nemažiau svarbus ir dizainas - kiekvienas prekeivis nori pritraukti, kuo daugiau klientų. UAB „Mavy Studija“ vieni iš pirmųjų pradėjo gaminti prekybai skirtas stiklines vitrinas ir lentynas, pritaikant LED apšvietimą. Naujausių technologijų pritaikymas kaip tik ir pabrėžia įmonės siekimą tobulėti ir būti žingsniu toliau už konkurentus.

Daugiau informacijos:

UAB “Mavy studija”

El. pastas: info@mavy.lt

Tel.: +370 644 33 133

www.mavy.lt

MAVY STUDIJA, UAB


Loft Design System – išskirtinė apdaila Jūsų interjerui!

Loft Design System – išskirtinė apdaila Jūsų interjerui!

Kaip pakeisti ir pagyvinti interjerą, kad jis virstu skoninga, dėmesį pritraukiančia ir neįprasta vieta? Dekoratyvinės 3D plokštės yra būtent tai, kas padės išspręsti šį klausimą. Tai naujas interjero dekoravimo būdas, kuriuo galima papuošti tiek...


Klasikinio stiliaus dušo sienelės ir visas vonios interjeras. Koks jis?

Klasikinio stiliaus dušo sienelės ir visas vonios interjeras. Koks jis?

Jums atrodo, kad pats gražiausias interjero stilius yra klasikinis? Tokiu atveju siūlome interneteperžiūrėti pavyzdžius ir skaityti mūsų atrinktus patarimus, kurie padės savo vonios kambaryjesusikurti klasikinį stilių.


Vasaros atostogas primenantys namaista patalpa praleisti laiką kartu.

Vasaros atostogas primenantys namaista patalpa praleisti laiką kartu.

Kokie dar ryškūs prisiminimai apie šiltas dienas, jūrą, paplūdimį! Tad kodėl jų neatgaivinti interjere? Pamažu blankstant vasarai, namuose dar ilgai ją galima jausti. Tereikia visai nedaug – truputį išmonės ir šiek tiek darbo.


Skysti tapetai – išskirtinės sienos

Skysti tapetai – išskirtinės sienos

Poreikis gyventi gražioje aplinkoje, puošti savo namus mus lydi visą gyvenimą. Šiandieną namų dekoro pasirinkimą riboja tik kiekvieno finansinės galimybės. Tačiau yra tokių sienų dekoravimo būdų, kuriuos galite įgyvendinti patys, be meistrų...


Kokybiškam interjerui – išskirtinės žinomų dailininkų paveikslų reprodukcijos

Kokybiškam interjerui – išskirtinės žinomų dailininkų paveikslų reprodukcijos

Autorizuotos paveikslų reprodukcijos arba trumpiau “printai” – tai didelės raiškos, fragmentais nufotografuotos ir ant tikros tapybinės drobės atspausdintos originalaus paveikslo kopijos. Šiandieninės technologijos leidžia...


Raudona – neraudona, žalia – nežalia...

Raudona – neraudona, žalia – nežalia...

Naujoje šviesoje spalvos atrodo kitaip Jei nors kartą pirkote kokį nors daiktą ar rūbą esant dirbtiniam apšvietimui, žinote, kad dienos šviesoje tas pirkinys visuomet atrodo kitaip. Taigi jeigu spalva mums labai svarbi, perkamą daiktą stengiamės...


Plisuotos žaliuzės

Plisuotos žaliuzės (1)

Plisuotos žaliuzės pritaikomos visų tipų langams, nes gali būti įvairių formų: kvadrato, trapecijos, rombo, sferos, įvairių formų trikampių, ir panašių geometrinių figūrų. Ypač gerai tinka arkos formos langams. Jos tvirtinamos horizontaliai ir...


Artėjant didžiosioms metų šventėms pasirūpinkite jaukia namų aplinka

Artėjant didžiosioms metų šventėms pasirūpinkite jaukia namų aplinka

Nors už lango sniego dar nematyti, artėja laikas, kai pradėsime galvoti, ką padovanoti artimiesiems Kalėdų proga ir kaip papuošti namus. Artėjant didžiosioms metų šventėms namuose norisi kurti jaukią ir šiltą nuotaiką. Tad kokios priemonės šiemet...


Kad nebūtų šalta, UAB
Kad nebūtų šalta, UAB

Lauko židiniai, biožidiniai, granulinės korsnelės, kapsulės, malkinės krosnelės. Įmonėje dirbantys specialistai atliks visus reikalingus darbus!

Lanvita, UAB
Lanvita, UAB

UAB „LANVITA“ siūlo įtempiamų lubų projektavimą, profesionalias montavimo paslaugas, kvalifikuotą konsultaciją.

D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“
D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“

Prekiaujame įvairių gamintojų židinių ugniakurais, krosnelėmis, pirties krosnelėmis, kaminų sistemomis ir šiai sričiai skirtomis medžiagomis.

Miško šviesos, MB
Miško šviesos, MB

Lauko apšvietimas, vidaus apšvietimas, šventinis apšvietimas, konsultacijos, įrengimas

Alfa metalas, MB
Alfa metalas, MB

Metalo tekinimo bei frezavimo darbai, suvirinimas, pjovimas, gręžimas ir sriegimas.

Destinus, UAB
Destinus, UAB

Žaliuzių gamyba, didmeninė ir mažmeninė prekyba. Užuolaidos.

Akmens šalis, UAB "Rudmarma"
Akmens šalis, UAB "Rudmarma"

Akmens apdirbimas. Akmens gaminiai, marmuro ir granito plokštės, židiniai, židinių apdaila, laiptai, palangės - gamyba, prekyba.

J.Matukonio I.P.G.Į
J.Matukonio I.P.G.Į

Dažai metalo konstrukcijoms, dažai medienai, dažai išorės / vidaus apdailai, dažymo patarimai

Šviestuvų pasaulis LT, UAB
Šviestuvų pasaulis LT, UAB

Vidaus šviestuvai, lauko šviestuvai, LED produkcija

Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

EUROKERAMIKA, UAB
EUROKERAMIKA, UAB

Keraminės, akmens masės, klinkerio plytelės, stiklo mozaikos, betono mozaikos (teraco), fasadinės plytos, klinkerio trinkelės kiemui ar šaligatviui.

Kandelas, UAB
Kandelas, UAB

Mes padedame sukurti šviesius ir jaukius namus

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.