Sausio 20d. Ketvirtadienis

Sienų dekoravimo įdėjos

2014 Gruodžio 5d.
Peržiūrų skaičius: 28792

Pokyčiai, naujovės nepaliaujamai lydi žmogaus gyvenimą. Tai puikiausiai atsispindi per gamtą, darančią didžiausią įtaką mūsų dvasinei būsenai. Ankstyvą pavasarį nuogas šakas papuošia žirnio didumo pumpuras, kuris visai netrukus virsta ryškiaspalviu žiedu. Jį netrukus keičia vėjo blaškomi sužvarbę lapai. Šiuos laikui bėgant padengia akinančio baltumo snaigės, o jau netrukus sniego pusnis pakeičia iš suledijusios žemės besikalanti nauja gyvybė.

Pokyčiai neišvengiami. Jie reikalingi ir žmogaus gyvenime – pagyvinti emocijas, kelti naujas teigiamas mintis. Pats žmogus turi apsispręsti, koks geriausias būdas pasikeisti ir įsileisti naują energiją žadinančių pokyčių.

Mes Jums siūlome pradėti nuo aplinkos, kurioje praleidžiate daugiausiai laiko: namų, darbovietės. Pokyčiai atsilieps ne tik Jums, bet ir visa šeimai, kolegoms, draugams. Ir Jums visai nereikia griauti to, ką jau turite. Siūlome tik šiek tiek viską patobulinti, suteikti aplinkai naujų spalvų ir formų, leisti naujiems potyriams atgimti.

Pakanka pradėti nuo to, ką dažniausiai regite: namų, darbovietės sienų, lubų, grindų. Mes Jums siūlome puikių detalių, pakelsiančių Jūsų kuriamos erdvės vertę, pagyvinsiančių sustabarėjusią aplinką.

Sienų dekoravimas – paprastas, bet efektingas būdas įsileisti naujovių. Itin efektyvi  detalė, kurią siūlome Jūsų namams, restoranui, kavinei, viešbučiui ar verslo aplinkai, yra lubų juostos ir sienų juostos, pagamintos iš poliuretano. Juostos luboms ir sienoms yra atsparios smūgiams, įbrėžimams, lengvai prižiūrimos, dažomos akriliniais ir vandeniniais dažais.

Tai tobulas elementas paįvairinti nuobodžias plynas sienas ir lubas, suteikiantis  aplinkai įdomesnį reljefą.  Jūsų pasirinkti ornamentai suteiks erdvei žaismingumo ir stilingumo.

Dar vienas stilingas akcentas, kuris gali gerokai atnaujinti Jūsų aplinką, yra veidrodis. Mūsų parduotuvė pasiūlys įvairių formų ir dydžių veidrodžius, kurių rėmai itin kieti, atsparūs drėgmei ir smūgiams, tačiau yra labai lengvi. Tai gali būti ta dekoro detalė, kuri Jūsų namus ar darbo aplinką pakeis neatpažįstamai.

Parduotuvėje galite užsisakyti ir kitų dekoro elementų: grindjuosčių, stilingų rozečių luboms, piliastrų, konsolių, ištaigingų kolonų – pasirinkimas itin platus. O visa tai tam, kad kur beeitumėte – visur Jus lydėtų atsinaujinusi erdvė, žavios detalės ir - be abejonės - pakili nuotaika.

Užsukite į e-parduotuvę www.classiclinedecor.com čia rasite įkvėpimo Jūsų aplinkos patobulinimui.

Patikimas turtas, UAB
T.Ševčenkos g. 19, Vilnius
(8 601) 49244
http://www.classiclinedecor.com/
info@classiclinedecor.com

Patikimas turtas, UAB


Sėdėjimą prilygino rūkymui

Sėdėjimą prilygino rūkymui

Sėdėjimas kenkia, sėdimas darbas žaloja sveikatą, sėdėjimas blogiau už rūkymą… Pastaruoju metu panašius dalykus tenka išgirsti vis dažniau. Pasaulyje jau yra praktinių priemonių, kuriomis ilgas sėdimas darbas paverčiamas nežymiu judėjimu....


Stiklas Jūsų būste

Stiklas Jūsų būste

Projekuojant namo vidų vis dažniau naudojamas stiklas. Tai labai praktiškas pasirinkimas. Patalpos, kuriose suprojektuojami stiklo elementai, tampa išskirtinės, stebi nepakartojamu grožiu ir erdvumiu.


Lotoso efektas plautuvėje

Lotoso efektas plautuvėje

Higiena ir švara. Kas yra apsaugos „Ultraclean“ ir „Microstop“? Tai pažangios technologijos, nuolat saugančios „Plados“ granitines plautuves nuo nešvarumų, dėmių, kvapų ir bakterijų.


Šiuolaikiškas požiūris į šviesą

Šiuolaikiškas požiūris į šviesą

Šiuolaikiniai modernūs šviestuvai svetainei ar kitoms erdvėms gali nustebinti net daug mačiusius: formos, pritaikymas ir inovacijos žavi ir leidžia namuose turėti ne tik šviestuvo funkcionalumą, bet ir patogumą.


2018 metų interjero tendencijos

2018 metų interjero tendencijos

Naujieji metai dažnai tampa postūmiu kažką keisti ar atnaujinti. Pokyčius pradėti galite nuo namų. Naujo būsto įrengimas ar senojo būsto atnaujinimas dažnai remiasi ne tik iš anksto susikurta jaukių namų vizija, bet ir dizainerių patarimais bei...


Kokie interjerai populiariausi Lietuvoje ir kodėl neverta rinktis madingų sprendimų

Kokie interjerai populiariausi Lietuvoje ir kodėl neverta rinktis madingų sprendimų

Šviesūs, paprasti, jaukūs ir natūralūs – dažniausiai tokių namų pageidauja lietuviai. Interjero dizainerė Monika Juknienė atskleidžia, koks interjero stilius Lietuvoje populiariausias ir kaip jis derinamas su vis dažniau klientų akcentuojamu...


Prabangusis Weimar porcelianas

Prabangusis Weimar porcelianas

Prekinis ženklas WEIMAR egzistuoja daugiau nei 200 metų. Reprezentuodami aukštą kokybę ir meistriškumą, Weimar pristato dekoruotus, išpuoštus porceliano gaminius. 1790 metais, WEIMAR PORZELLAN buvo suteikta karališkoji privilegija, leidžianti...


Jūros alsavimas jūsų namuose

Jūros alsavimas jūsų namuose

Visais metų laikais apie atostogas prie jūros primenantį namų interjerą gali susikurti ir kaimiško, ir prabanga dvelkiančios klasikos ar šalto modernaus stiliaus mėgėjai. Interpretuojant jūros temą užteks "pažaisti" tik spalvomis bei...


Soliteka, UAB
Soliteka, UAB

Soliteka, UAB - roletų, žaliuzių, romanečių gamyba Kaune.

Patikimas turtas, UAB
Patikimas turtas, UAB

"Classic Line Decor" tai populiariausia interjero dekoro elementų iš poliuretano kolekcija Lietuvoje!

IKS forma, UAB
IKS forma, UAB

Interjero tekstilė - karnizų sistemos. Atvykstame į kliento namus. Atliekame matavimus. Konsultuojame. Montuojame karnizus. Pakabiname užuolaidas.
Siūlome itin platų audinių pasirinkimą.

Lanvita, UAB
Lanvita, UAB

UAB „LANVITA“ siūlo įtempiamų lubų projektavimą, profesionalias montavimo paslaugas, kvalifikuotą konsultaciją.

JUNG VILNIUS, UAB
JUNG VILNIUS, UAB

"Protingo namo" valdymo elementai, standartiniai ir prabangaus dizaino jungikliai

Celestina, UAB "Renversa"
Celestina, UAB "Renversa"

Celestina, UAB - užuolaidų salonas!

Akmens šalis, UAB "Rudmarma"
Akmens šalis, UAB "Rudmarma"

Akmens apdirbimas. Akmens gaminiai, marmuro ir granito plokštės, židiniai, židinių apdaila, laiptai, palangės - gamyba, prekyba.

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...