Sausio 19d. Trečiadienis

Praktiški langų dekoravimo sprendimai

2019 Gruodžio 9d.

Langai – atviros mūsų namų akys. UAB “Soliteka” papuoš juos originaliomis langų dekoracijomis bei aksesuarais: roletais, žaliuzėmis, romanetėmis ar kitais mūsų įmonės gaminamais gaminiais. Mūsų pareiga – pagaminti tokius langų aksesuarus, kurie apsaugotų asmeninį pasaulį nuo pašalinių žvilgsnių, visiškai patenkintų poreikius, o tuo pačiu supančią aplinką paverstų harmoninga ir stilinga bei suteiktų elegantiškumo. Mūsų turimi audinių pavyzdžiai leis kiekvienam išsirinkti tinkamiausią variantą.

UAB “Soliteka” specialistai padės išsirinkti ir apsispresti renkantis audinius ar nežinant koks gaminys yra tinkamas. Taip pat draugiškos kainos yra prieinamos visiems, o nuolaidą gaus kiekvienas. Mūsų specialistai atvyks į jūsų patalpas, visiškai nemokamai atliks matavimo bei kainos paskaičiavimo paslaugas.

Mūsų gaminami produktai:

 • Roletai:
  • Roletai diena – naktis
  • Roletai nuo saulės
  • Klasikiniai Roletai
  • Silkuette Roletai
  • Roletai iš apačios į viršų
  • Foto Roletai

Tai viena populiariausių ir moderniausių plastikinių langų uždengimo būdų, kadangi ritininės žaliuzės audinį, galima susukti į viršuje esančią kasetę – tai užima ypač mažai vietos ir rulonėlis tampa nepastebimas. Kas itin svarbu tai plastikinio lango rėmas, kurio nepažeisite montuodami tik prie stiklajuosčių šiuos specialiai pritaikytas ritinines žaliuzes.

 • Žaliuzės
  • Plisuotos žaliuzės

Lakoniškas dizainas, kurio dėka interjeras jūsų namuose taps lengvas ir svarbiausia neperkrautas. Plisuotos žaliuzės yra unikalios, kadangi gali būti tvirtinamos įvairių formų languose bei konstrukcijose. Taip pat šios žaliuzės gali būti naudojamos forminant arkinius, apvalius ir išlenktus langus. Šios rūšies žaliuzės suteiks elegantiškumo ir unikalumo, jūsų namuose, biure ar bet kurioje kitoje vietoje.

 • Vertikalios žaliuzės

Unikaliu bei klasika tapti spėjęs langų uždengimas taip pat apsisaugojimas nuo nepageidaujamų saulės spindulių, žvilgsnių.  Lengvai derinamos prie įvairių interjero stilių – tiek prie modernaus, tiek prie klasikinio. Leidžiančios itin lengvai reguliuoti šviesos srautą. Puikiai prisitaikančios net prie ne standartinių formų langų sukurs jaukumo ir šiuolaikiškumo įspūdį.

 • žaliuzės

Populiarus bei ekonomiškas būdas, kaip galima  apsisaugoti nuo nepageidaujamų saulės spindulių.

Didžiausias naudojimas dekoruojant namų balkonus, virtuves, kambarius, tiek šiuolaikiškus biurus.

Horizontalios žaliuzės yra gaminamos iš aliuminio, medienos ir audinio. Neprarandančios savo spalvos ir formos horizontalios žaliuzės taps, jūsų interjero detale.

 • Apsauginės žaliuzės

Iš plieno ar aliuminio gaminamos žaliuzės, kurios yra montuojamos išorinėje pastato pusėje puikiai apsaugo nuo piktai nusiteikusių ilgapirščių ar smalsių gyvūnų. Taip pat tai puiki priemonė norintiems kuo ilgiau išlaikyti vėsias patalpas karštuoju metu sezonu. Itin patikima apsauga nuo nepageidaujamų žvilgsnių, atmosferos poveikio, taip pat pasižymi puikiomis šiluminėmis bei garso izoliacinėmis savybėmis.

 • Romanetės

Modernumu pasižyminti, itin stilinga, jaukumą skleidžianti langų dekoravimo sistema. Vizualiai padidina erdvę, gali atlikti naktinių užuolaidų funkciją. Romėniškomis žaliuzėmis vadinamas gaminys gali būti viena iš labiausiai akį traukiančių interjero detalių, kadangi audinio struktūra, raštai, spalva gali atskleisti jūsų erdvės individualumą.

 • Širmos
 • Užuolaidos

Viena svarbiausių interjero detalių kiekvienuose namuose ar kitoje pasirinktoje patalpoje. Jūsų norimai erdvei suteikia jaukumo, išskirtinumo, pagal poreikį vizualiai gali išdidinti ar sumažinti plotą, geba valdyti šviesos patekimą ar netgi prislopinti triukšmą. Pasirinktas audinys, audinio raštas, audinio spalva jūsų pasirinktai erdvei suteiks klasiško individualumo.

 • Tinkleliai nuo vabzdžių

Šiltuoju metu laiku, nieko nėra blogiau nei ramybę drumsčiantys vabzdžiai patalpoje, kurie netik skleidžia erzinančius garsus, bet neleidžia miegoti ar mėgautis šiltais, ramiais vakarais. Problemos sprendimas visai paprastas, galime pasiūlyti net keletą skirtingų būtų, kurie išsklaidys jūsų baimę vakarais pilnai atverti langus, nors viduje degs šviesa.

Galimi tinklelių nuo vabzdziu variantai:

 • Tinklelis – rėmelis
 • Tinklelis – roletas
 • Varstomas tinklelis – durys
 • Plisuotas tinklelis.
 • Lango varčios užraktai – ribotuvai

Visiškai neseniai langų apsaugai padidinti atsirado naujas mechanizmas – langų saugas. Šio įrenginio pagalba lango rėmas sutvirtėja tris kartus, o visi lango kampai bus vienodai patikimai jo apsaugoti. Tokia langų apsauga tinka bet kokiems varstomiems ir slankiojamiems plastikiniams langams bei durims, jiems montuojant nesvarbi nei atsidarymo kryptis, nei apkaustų tipas, jie visiškai netrukdo lango darinėjimuisi. Lango saugas derės prie bet kokio interjero, nes jo spalvą galima pasirinkti iš siūlomos spalvų paletės.

UAB „Soliteka“ - Mūsų pareiga – maksimaliai sumažinti Jūsų rūpesčius!

UAB „Soliteka“
Butrimonių g. 9A, LT-50220 Kaunas
Tel. +370 612 88885
El. p.: info@soliteka.lt
www.soliteka.lt


Projekcinis ekranas – savomis rankomis

Projekcinis ekranas – savomis rankomis

Reikalingas didelės raiškos ir aukštos kokybės projekcinis ekranas? Svarstote, kaip išsirinkti tinkamiausią? Mažiau kalbų – daugiau darbų! Su PAINT ON SCREEN dažais ekranams sukursite profesionalų projekcinį ekraną savomis rankomis. Didelė...


Dovanojimo džiaugsmas

Dovanojimo džiaugsmas

C&D Style – išskirtiniai dovanų, interjero detalių bei tekstilės salonai. Čia kiekvienas atras dovanų bet kuriai progai: įspūdingų porceliano, keramikos, krištolo indų, elegantiškų albumų, mažiesiems - švelnučių meškinų ar spalvotų...


Šiaurės šviesos miegamajame

Šiaurės šviesos miegamajame

Bet kurį kambarį namuose užbaigia, viską į vientisą erdvę „suklijuoja“ detalės. Jos ne mažiau svarbios nei didieji sprendimai – kokius baldus ir kur statyti, kokiomis spalvomis dažyti sienas, kokias grindis kloti ir pan. Šiame...


STOP kenkėjams namuose! TOP patarimai

STOP kenkėjams namuose! TOP patarimai

Tokie kenkėjai kaip tarakonai, vorai, skruzdėlės ne tik kenkia jūsų turtui, bet ir platina infekcijas. Geriausias būdas atsikratyti jų yra paskambinti kenkėjų naikinimo tarnybai. Bet prieš užsisakydami tokias paslaugas, išbandykite šias...


Proginis židinio dekoravimas

Proginis židinio dekoravimas

Apie tai, kaip galėtume skoningai papuošti namus, o tiksliau – židinį esame šiek tiek kalbėję analizuodami, kaip ir kokius kabinti paveikslus virš židinio. Šį kartą norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad židinys yra puiki vieta dekoruoti...


Moduliniai laiptai - paprastas ir nebrangus sprendimas

Moduliniai laiptai - paprastas ir nebrangus sprendimas

Laiptai labai svarbus, tačiau kartais užmirštamas namų elementas, kuriam skiriamas nepakankamas dėmesys. Neretai namo projektavimo stadijoje nutinka taip, kad projektuotojai laiptams palieka per mažai erdvės, o tas pastebima, kai jau visos sienos...


Vasaros atostogas primenantys namaista patalpa praleisti laiką kartu.

Vasaros atostogas primenantys namaista patalpa praleisti laiką kartu.

Kokie dar ryškūs prisiminimai apie šiltas dienas, jūrą, paplūdimį! Tad kodėl jų neatgaivinti interjere? Pamažu blankstant vasarai, namuose dar ilgai ją galima jausti. Tereikia visai nedaug – truputį išmonės ir šiek tiek darbo.


Jaukumo, arba kantri (kaimiškas), stilius

Jaukumo, arba kantri (kaimiškas), stilius (1)

Tai stilius, kurį galima pavadinti ir jaukumo, ir pompastiškumo stiliumi. Jį charakterizuoja beicuoto ąžuolo detalės, masyvūs mediniai baldai, kartais netgi truputį griozdiški karnizai, parketas arba šlifuoto akmens grindys. Pats svarbiausias...


IKS forma, UAB
IKS forma, UAB

Interjero tekstilė - karnizų sistemos. Atvykstame į kliento namus. Atliekame matavimus. Konsultuojame. Montuojame karnizus. Pakabiname užuolaidas.
Siūlome itin platų audinių pasirinkimą.

Akmens šalis, UAB "Rudmarma"
Akmens šalis, UAB "Rudmarma"

Akmens apdirbimas. Akmens gaminiai, marmuro ir granito plokštės, židiniai, židinių apdaila, laiptai, palangės - gamyba, prekyba.

Celestina, UAB "Renversa"
Celestina, UAB "Renversa"

Celestina, UAB - užuolaidų salonas!

Lanvita, UAB
Lanvita, UAB

UAB „LANVITA“ siūlo įtempiamų lubų projektavimą, profesionalias montavimo paslaugas, kvalifikuotą konsultaciją.

Patikimas turtas, UAB
Patikimas turtas, UAB

"Classic Line Decor" tai populiariausia interjero dekoro elementų iš poliuretano kolekcija Lietuvoje!

Soliteka, UAB
Soliteka, UAB

Soliteka, UAB - roletų, žaliuzių, romanečių gamyba Kaune.

JUNG VILNIUS, UAB
JUNG VILNIUS, UAB

"Protingo namo" valdymo elementai, standartiniai ir prabangaus dizaino jungikliai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...