Birželio 3d. Trečiadienis

Praktiški langų dekoravimo sprendimai

2019 Gruodžio 9d.

Langai – atviros mūsų namų akys. UAB “Soliteka” papuoš juos originaliomis langų dekoracijomis bei aksesuarais: roletais, žaliuzėmis, romanetėmis ar kitais mūsų įmonės gaminamais gaminiais. Mūsų pareiga – pagaminti tokius langų aksesuarus, kurie apsaugotų asmeninį pasaulį nuo pašalinių žvilgsnių, visiškai patenkintų poreikius, o tuo pačiu supančią aplinką paverstų harmoninga ir stilinga bei suteiktų elegantiškumo. Mūsų turimi audinių pavyzdžiai leis kiekvienam išsirinkti tinkamiausią variantą.

UAB “Soliteka” specialistai padės išsirinkti ir apsispresti renkantis audinius ar nežinant koks gaminys yra tinkamas. Taip pat draugiškos kainos yra prieinamos visiems, o nuolaidą gaus kiekvienas. Mūsų specialistai atvyks į jūsų patalpas, visiškai nemokamai atliks matavimo bei kainos paskaičiavimo paslaugas.

Mūsų gaminami produktai:

 • Roletai:
  • Roletai diena – naktis
  • Roletai nuo saulės
  • Klasikiniai Roletai
  • Silkuette Roletai
  • Roletai iš apačios į viršų
  • Foto Roletai

Tai viena populiariausių ir moderniausių plastikinių langų uždengimo būdų, kadangi ritininės žaliuzės audinį, galima susukti į viršuje esančią kasetę – tai užima ypač mažai vietos ir rulonėlis tampa nepastebimas. Kas itin svarbu tai plastikinio lango rėmas, kurio nepažeisite montuodami tik prie stiklajuosčių šiuos specialiai pritaikytas ritinines žaliuzes.

 • Žaliuzės
  • Plisuotos žaliuzės

Lakoniškas dizainas, kurio dėka interjeras jūsų namuose taps lengvas ir svarbiausia neperkrautas. Plisuotos žaliuzės yra unikalios, kadangi gali būti tvirtinamos įvairių formų languose bei konstrukcijose. Taip pat šios žaliuzės gali būti naudojamos forminant arkinius, apvalius ir išlenktus langus. Šios rūšies žaliuzės suteiks elegantiškumo ir unikalumo, jūsų namuose, biure ar bet kurioje kitoje vietoje.

 • Vertikalios žaliuzės

Unikaliu bei klasika tapti spėjęs langų uždengimas taip pat apsisaugojimas nuo nepageidaujamų saulės spindulių, žvilgsnių.  Lengvai derinamos prie įvairių interjero stilių – tiek prie modernaus, tiek prie klasikinio. Leidžiančios itin lengvai reguliuoti šviesos srautą. Puikiai prisitaikančios net prie ne standartinių formų langų sukurs jaukumo ir šiuolaikiškumo įspūdį.

 • žaliuzės

Populiarus bei ekonomiškas būdas, kaip galima  apsisaugoti nuo nepageidaujamų saulės spindulių.

Didžiausias naudojimas dekoruojant namų balkonus, virtuves, kambarius, tiek šiuolaikiškus biurus.

Horizontalios žaliuzės yra gaminamos iš aliuminio, medienos ir audinio. Neprarandančios savo spalvos ir formos horizontalios žaliuzės taps, jūsų interjero detale.

 • Apsauginės žaliuzės

Iš plieno ar aliuminio gaminamos žaliuzės, kurios yra montuojamos išorinėje pastato pusėje puikiai apsaugo nuo piktai nusiteikusių ilgapirščių ar smalsių gyvūnų. Taip pat tai puiki priemonė norintiems kuo ilgiau išlaikyti vėsias patalpas karštuoju metu sezonu. Itin patikima apsauga nuo nepageidaujamų žvilgsnių, atmosferos poveikio, taip pat pasižymi puikiomis šiluminėmis bei garso izoliacinėmis savybėmis.

 • Romanetės

Modernumu pasižyminti, itin stilinga, jaukumą skleidžianti langų dekoravimo sistema. Vizualiai padidina erdvę, gali atlikti naktinių užuolaidų funkciją. Romėniškomis žaliuzėmis vadinamas gaminys gali būti viena iš labiausiai akį traukiančių interjero detalių, kadangi audinio struktūra, raštai, spalva gali atskleisti jūsų erdvės individualumą.

 • Širmos
 • Užuolaidos

Viena svarbiausių interjero detalių kiekvienuose namuose ar kitoje pasirinktoje patalpoje. Jūsų norimai erdvei suteikia jaukumo, išskirtinumo, pagal poreikį vizualiai gali išdidinti ar sumažinti plotą, geba valdyti šviesos patekimą ar netgi prislopinti triukšmą. Pasirinktas audinys, audinio raštas, audinio spalva jūsų pasirinktai erdvei suteiks klasiško individualumo.

 • Tinkleliai nuo vabzdžių

Šiltuoju metu laiku, nieko nėra blogiau nei ramybę drumsčiantys vabzdžiai patalpoje, kurie netik skleidžia erzinančius garsus, bet neleidžia miegoti ar mėgautis šiltais, ramiais vakarais. Problemos sprendimas visai paprastas, galime pasiūlyti net keletą skirtingų būtų, kurie išsklaidys jūsų baimę vakarais pilnai atverti langus, nors viduje degs šviesa.

Galimi tinklelių nuo vabzdziu variantai:

 • Tinklelis – rėmelis
 • Tinklelis – roletas
 • Varstomas tinklelis – durys
 • Plisuotas tinklelis.
 • Lango varčios užraktai – ribotuvai

Visiškai neseniai langų apsaugai padidinti atsirado naujas mechanizmas – langų saugas. Šio įrenginio pagalba lango rėmas sutvirtėja tris kartus, o visi lango kampai bus vienodai patikimai jo apsaugoti. Tokia langų apsauga tinka bet kokiems varstomiems ir slankiojamiems plastikiniams langams bei durims, jiems montuojant nesvarbi nei atsidarymo kryptis, nei apkaustų tipas, jie visiškai netrukdo lango darinėjimuisi. Lango saugas derės prie bet kokio interjero, nes jo spalvą galima pasirinkti iš siūlomos spalvų paletės.

UAB „Soliteka“ - Mūsų pareiga – maksimaliai sumažinti Jūsų rūpesčius!

UAB „Soliteka“
Butrimonių g. 9A, LT-50220 Kaunas
Tel. +370 612 88885
El. p.: info@soliteka.lt
www.soliteka.lt


Kompaktinė HPL plokštė: 3 priežastys rinktis visuomeniniame interjere

Kompaktinė HPL plokštė: 3 priežastys rinktis visuomeniniame interjere

Kas į vieną sporto klubą mus pritraukia, o kitame verčia neužsibūti? Kodėl vos užėjus į vieno verslo centro vestibiulį jaučiamės patekę į profesionalų rankas, o kitur sudvejojame įmonės patikimumu? Dar prieš tiesiogiai susipažįstant su paslaugų...


Ką daryti, kad dizainerio sukurtas rojus nevirstų pragaru?

Ką daryti, kad dizainerio sukurtas rojus nevirstų pragaru?

Langų dekoravimo ar jų uždengimo priemonės – užuolaidos, portjeros, žaliuzės – akį traukia spalvų bei dizaino gausa, kurioje vis sudėtingiau susiorientuoti. Pasirinkimą dažnai palengviname pačiu paprasčiausiu būdu – kreipiamės į...


Modernaus vintažo interjerui tinkamas apšvietimas

Modernaus vintažo interjerui tinkamas apšvietimas

Paskutiniu metu vintažas vis dažniau naudojamas namų interjere. Grįžimas prie senų, tačiau aukštos kokybės daiktų, nostalgija prieš gerą šimtmetį vyravusiai stilistikai ir noras namus paversti kuo jaukesniais lemia, kad žmonės namus puošia vintažo...


Nematoma kamera - namų saugumas

Nematoma kamera - namų saugumas

Mano namai – mano tvirtovė. Taip norėtume jaustis savo namuose, tačiau nevisuomet jaučiamės saugiai. Saugumo jausmą galima sustiprinti šiuolaikinių technologijų dėka. Vaizdo stebėjimo kameros - vienas efektingiausių sprendimų saugumui...


Šiuolaikiškas požiūris į šviesą

Šiuolaikiškas požiūris į šviesą

Šiuolaikiniai modernūs šviestuvai svetainei ar kitoms erdvėms gali nustebinti net daug mačiusius: formos, pritaikymas ir inovacijos žavi ir leidžia namuose turėti ne tik šviestuvo funkcionalumą, bet ir patogumą.


Apie svetainę

Apie svetainę

Didžiausią kambarį paprastai stengiamasi paversti svetaine, nes būtent čia pailsėti susirenka visi šeimos nariai, čia sėdima su svečiais. Be to, ir interjero, ir daiktų pasirinkimą visų pirma apsprendžia patalpos dydis.


Klasikinio stiliaus dušo sienelės ir visas vonios interjeras. Koks jis?

Klasikinio stiliaus dušo sienelės ir visas vonios interjeras. Koks jis?

Jums atrodo, kad pats gražiausias interjero stilius yra klasikinis? Tokiu atveju siūlome interneteperžiūrėti pavyzdžius ir skaityti mūsų atrinktus patarimus, kurie padės savo vonios kambaryjesusikurti klasikinį stilių.


Dovanojimo džiaugsmas

Dovanojimo džiaugsmas

C&D Style – išskirtiniai dovanų, interjero detalių bei tekstilės salonai. Čia kiekvienas atras dovanų bet kuriai progai: įspūdingų porceliano, keramikos, krištolo indų, elegantiškų albumų, mažiesiems - švelnučių meškinų ar spalvotų...


Kandelas, UAB
Kandelas, UAB

Mes padedame sukurti šviesius ir jaukius namus

Šviestuvų pasaulis LT, UAB
Šviestuvų pasaulis LT, UAB

Vidaus šviestuvai, lauko šviestuvai, LED produkcija

AKMETA, VĮ Prekybos ir amatų gildija
AKMETA, VĮ Prekybos ir amatų gildija

Visų rūšių palangių gamyba, pardavimas, montavimas.

Akmens šalis, UAB "Rudmarma"
Akmens šalis, UAB "Rudmarma"

Akmens apdirbimas. Akmens gaminiai, marmuro ir granito plokštės, židiniai, židinių apdaila, laiptai, palangės - gamyba, prekyba.

Lanvita, UAB
Lanvita, UAB

UAB „LANVITA“ siūlo įtempiamų lubų projektavimą, profesionalias montavimo paslaugas, kvalifikuotą konsultaciją.

Miško šviesos, MB
Miško šviesos, MB

Lauko apšvietimas, vidaus apšvietimas, šventinis apšvietimas, konsultacijos, įrengimas

Salgesta, UAB
Salgesta, UAB

Patikima ir ilgalaikė partnerė statybų ir apdailos klausimais

Kad nebūtų šalta, UAB
Kad nebūtų šalta, UAB

Lauko židiniai, biožidiniai, granulinės korsnelės, kapsulės, malkinės krosnelės. Įmonėje dirbantys specialistai atliks visus reikalingus darbus!

Žario paminklai, UAB
Žario paminklai, UAB

Akmens stalviršiai, židinio apdailos, palangės, laiptai.
Tel. +370-61249657

Baldžiai, UAB
Baldžiai, UAB

baldai, gamyba

Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.