Lapkričio 27d. Penktadienis

Praktiški langų dekoravimo sprendimai

2019 Gruodžio 9d.

Langai – atviros mūsų namų akys. UAB “Soliteka” papuoš juos originaliomis langų dekoracijomis bei aksesuarais: roletais, žaliuzėmis, romanetėmis ar kitais mūsų įmonės gaminamais gaminiais. Mūsų pareiga – pagaminti tokius langų aksesuarus, kurie apsaugotų asmeninį pasaulį nuo pašalinių žvilgsnių, visiškai patenkintų poreikius, o tuo pačiu supančią aplinką paverstų harmoninga ir stilinga bei suteiktų elegantiškumo. Mūsų turimi audinių pavyzdžiai leis kiekvienam išsirinkti tinkamiausią variantą.

UAB “Soliteka” specialistai padės išsirinkti ir apsispresti renkantis audinius ar nežinant koks gaminys yra tinkamas. Taip pat draugiškos kainos yra prieinamos visiems, o nuolaidą gaus kiekvienas. Mūsų specialistai atvyks į jūsų patalpas, visiškai nemokamai atliks matavimo bei kainos paskaičiavimo paslaugas.

Mūsų gaminami produktai:

 • Roletai:
  • Roletai diena – naktis
  • Roletai nuo saulės
  • Klasikiniai Roletai
  • Silkuette Roletai
  • Roletai iš apačios į viršų
  • Foto Roletai

Tai viena populiariausių ir moderniausių plastikinių langų uždengimo būdų, kadangi ritininės žaliuzės audinį, galima susukti į viršuje esančią kasetę – tai užima ypač mažai vietos ir rulonėlis tampa nepastebimas. Kas itin svarbu tai plastikinio lango rėmas, kurio nepažeisite montuodami tik prie stiklajuosčių šiuos specialiai pritaikytas ritinines žaliuzes.

 • Žaliuzės
  • Plisuotos žaliuzės

Lakoniškas dizainas, kurio dėka interjeras jūsų namuose taps lengvas ir svarbiausia neperkrautas. Plisuotos žaliuzės yra unikalios, kadangi gali būti tvirtinamos įvairių formų languose bei konstrukcijose. Taip pat šios žaliuzės gali būti naudojamos forminant arkinius, apvalius ir išlenktus langus. Šios rūšies žaliuzės suteiks elegantiškumo ir unikalumo, jūsų namuose, biure ar bet kurioje kitoje vietoje.

 • Vertikalios žaliuzės

Unikaliu bei klasika tapti spėjęs langų uždengimas taip pat apsisaugojimas nuo nepageidaujamų saulės spindulių, žvilgsnių.  Lengvai derinamos prie įvairių interjero stilių – tiek prie modernaus, tiek prie klasikinio. Leidžiančios itin lengvai reguliuoti šviesos srautą. Puikiai prisitaikančios net prie ne standartinių formų langų sukurs jaukumo ir šiuolaikiškumo įspūdį.

 • žaliuzės

Populiarus bei ekonomiškas būdas, kaip galima  apsisaugoti nuo nepageidaujamų saulės spindulių.

Didžiausias naudojimas dekoruojant namų balkonus, virtuves, kambarius, tiek šiuolaikiškus biurus.

Horizontalios žaliuzės yra gaminamos iš aliuminio, medienos ir audinio. Neprarandančios savo spalvos ir formos horizontalios žaliuzės taps, jūsų interjero detale.

 • Apsauginės žaliuzės

Iš plieno ar aliuminio gaminamos žaliuzės, kurios yra montuojamos išorinėje pastato pusėje puikiai apsaugo nuo piktai nusiteikusių ilgapirščių ar smalsių gyvūnų. Taip pat tai puiki priemonė norintiems kuo ilgiau išlaikyti vėsias patalpas karštuoju metu sezonu. Itin patikima apsauga nuo nepageidaujamų žvilgsnių, atmosferos poveikio, taip pat pasižymi puikiomis šiluminėmis bei garso izoliacinėmis savybėmis.

 • Romanetės

Modernumu pasižyminti, itin stilinga, jaukumą skleidžianti langų dekoravimo sistema. Vizualiai padidina erdvę, gali atlikti naktinių užuolaidų funkciją. Romėniškomis žaliuzėmis vadinamas gaminys gali būti viena iš labiausiai akį traukiančių interjero detalių, kadangi audinio struktūra, raštai, spalva gali atskleisti jūsų erdvės individualumą.

 • Širmos
 • Užuolaidos

Viena svarbiausių interjero detalių kiekvienuose namuose ar kitoje pasirinktoje patalpoje. Jūsų norimai erdvei suteikia jaukumo, išskirtinumo, pagal poreikį vizualiai gali išdidinti ar sumažinti plotą, geba valdyti šviesos patekimą ar netgi prislopinti triukšmą. Pasirinktas audinys, audinio raštas, audinio spalva jūsų pasirinktai erdvei suteiks klasiško individualumo.

 • Tinkleliai nuo vabzdžių

Šiltuoju metu laiku, nieko nėra blogiau nei ramybę drumsčiantys vabzdžiai patalpoje, kurie netik skleidžia erzinančius garsus, bet neleidžia miegoti ar mėgautis šiltais, ramiais vakarais. Problemos sprendimas visai paprastas, galime pasiūlyti net keletą skirtingų būtų, kurie išsklaidys jūsų baimę vakarais pilnai atverti langus, nors viduje degs šviesa.

Galimi tinklelių nuo vabzdziu variantai:

 • Tinklelis – rėmelis
 • Tinklelis – roletas
 • Varstomas tinklelis – durys
 • Plisuotas tinklelis.
 • Lango varčios užraktai – ribotuvai

Visiškai neseniai langų apsaugai padidinti atsirado naujas mechanizmas – langų saugas. Šio įrenginio pagalba lango rėmas sutvirtėja tris kartus, o visi lango kampai bus vienodai patikimai jo apsaugoti. Tokia langų apsauga tinka bet kokiems varstomiems ir slankiojamiems plastikiniams langams bei durims, jiems montuojant nesvarbi nei atsidarymo kryptis, nei apkaustų tipas, jie visiškai netrukdo lango darinėjimuisi. Lango saugas derės prie bet kokio interjero, nes jo spalvą galima pasirinkti iš siūlomos spalvų paletės.

UAB „Soliteka“ - Mūsų pareiga – maksimaliai sumažinti Jūsų rūpesčius!

UAB „Soliteka“
Butrimonių g. 9A, LT-50220 Kaunas
Tel. +370 612 88885
El. p.: info@soliteka.lt
www.soliteka.lt


Kokie interjerai populiariausi Lietuvoje ir kodėl neverta rinktis madingų sprendimų

Kokie interjerai populiariausi Lietuvoje ir kodėl neverta rinktis madingų sprendimų

Šviesūs, paprasti, jaukūs ir natūralūs – dažniausiai tokių namų pageidauja lietuviai. Interjero dizainerė Monika Juknienė atskleidžia, koks interjero stilius Lietuvoje populiariausias ir kaip jis derinamas su vis dažniau klientų akcentuojamu...


Romantiškiausios dekoro idėjos Valentino dienai

Romantiškiausios dekoro idėjos Valentino dienai

Pati romantiškiausia metų šventė jau čia pat! Tai diena, kai gali iš visos širdies parodyti, kaip labai myli ir stengiesi dėl savo mylimojo ar mylimosios, sukurti ypatingą šventę, apgaubti išskirtiniu dėmesiu, ko kasdien tiesiog ne visada pavyksta...


2020 metų spalva "Lemonade": Kai gyvenimas pasiūlo Jums citrinų, pasidarykite limonado!

2020 metų spalva "Lemonade": Kai gyvenimas pasiūlo Jums citrinų, pasidarykite limonado!

2020 metų spalva tapo švelniai saldi geltona spalva „Lemonade“ (H300), primenanti švelnią šviesą, sklindančią dienai auštant. Ketvirtadienio rytą interjero dizainerių ir architektų bendruomenė rinkosi „ryškių“,...


Kaip vaiko spintą paversti žaidimų vieta?

Kaip vaiko spintą paversti žaidimų vieta?

Spintos dažniausiai yra įsivaizduojamos kaip daiktų laikymui skirtas baldas, tačiau pasitelktus vaizduotę šias galima paversti kai kuo daugiau. Kaip jau galėjote suprastis iš pavadinimo šis straipsnis buvo apie spintos pavertimą žaidimų vieta jūsų...


TOP spalvos 2013/2014

TOP spalvos 2013/2014

Apžvelgus visame pasaulyje vyraujančias mados aktualijas, Tapetas.lt siūlo atitinkamą tapetų asortimentą. Tikimės, jog pateiktos nuotraukos įkvėps Jus renovuojant Jūsų būstą. Ko gali tikėtis dizaineriai, architektai ir šiaip entuziastai iš...


Kuriate svajonių namus? Pasitelkite išmaniąsias programėles, kurios padės pasiekti tikslą lengviau

Kuriate svajonių namus? Pasitelkite išmaniąsias programėles, kurios padės pasiekti tikslą lengviau

Technologijas galima mėgti arba ne, tačiau tai, kad jos gali praversti labai įvairiose gyvenimo srityse turbūt nenuginčys niekas. Štai, kad ir įsirenginėjant namus – jūs sukate galvą, kokias interjero detales pasirinkti, kurios spalvos...


Išmanusis stiklas iš „Mavy studija“

Išmanusis stiklas iš „Mavy studija“

UAB „Mavy Studija“ visada ieško naujovių, šiandien prisato naujausią technologiją „Smart Glass“. Kas tai? Tai visiškai naujas atradimas Lietuvos rinkoje, leidžiantis valdyti stiklo transparentines savybes. Paprasčiau sąkant...


Kaip įrengti darbo vietą vaikų kambaryje (tęsinys)

Kaip įrengti darbo vietą vaikų kambaryje (tęsinys)

Didelį dėmesį reikia atkreipti ir į stalo paviršių. Pagal Europos standartus stalo išmatavimai turi būti šie: 160x80 cm. Tokie išmatavimai užtektini, kad kompiuterio monitorius būtų pakankamai toli nuo akių (patariamas nuotolis - mažiausiai 50...


Soliteka, UAB
Soliteka, UAB

Soliteka, UAB - roletų, žaliuzių, romanečių gamyba Kaune.

EUROKERAMIKA, UAB
EUROKERAMIKA, UAB

Keraminės, akmens masės, klinkerio plytelės, stiklo mozaikos, betono mozaikos (teraco), fasadinės plytos, klinkerio trinkelės kiemui ar šaligatviui.

Žario paminklai, UAB
Žario paminklai, UAB

Akmens stalviršiai, židinio apdailos, palangės, laiptai.
Tel. +370-61249657

J.Matukonio I.P.G.Į
J.Matukonio I.P.G.Į

Dažai metalo konstrukcijoms, dažai medienai, dažai išorės / vidaus apdailai, dažymo patarimai

OAKY OAK, UAB
OAKY OAK, UAB

Modernaus dizaino ąžuolo masyvo ir metalo baldai. Susikurkite savo svajonių erdvę.

Akmens šalis, UAB "Rudmarma"
Akmens šalis, UAB "Rudmarma"

Akmens apdirbimas. Akmens gaminiai, marmuro ir granito plokštės, židiniai, židinių apdaila, laiptai, palangės - gamyba, prekyba.

Harvuda, UAB
Harvuda, UAB

Vienetinių baldų gamyba. Baldai verslui ir namams...

Rimar Statyba, UAB
Rimar Statyba, UAB

Rimar Statyba, UAB

Destinus, UAB
Destinus, UAB

Žaliuzių gamyba, didmeninė ir mažmeninė prekyba. Užuolaidos.

Dezo paslaugos, MB
Dezo paslaugos, MB

Kenkėjų kontrolės paslaugos namams ir verslui. Tel +37061085800

Salgesta, UAB
Salgesta, UAB

Patikima ir ilgalaikė partnerė statybų ir apdailos klausimais

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.