Sausio 24d. Pirmadienis

Pasitikime metų šventes su gėlėmis

2020 Gruodžio 22d.

Nenumaldomai artėjant didžiosioms metų šventėms vis dažniau susimąstoma, kaip jas pasitikti puošniai ir estetiškai. Svarstant įvairias idėjas ir jų įgyvendinimą vertėtų pamąstyti apie gėles. Jos puikiai tinka ne tik kaip dovanos mylimiems asmenims, bet ir kaip namų puošmenos. Tinkamai parinktos gėlės, jų puokštės ar kitokios kompozicijos padės suteikti namams pakilią nuotaiką, kuria dalinsitės su visais namiškiais didžiųjų švenčių metu.

Kokios spalvos madingiausios?

Dažniausiai, puošiant namus šventėms geriausiai tinka gėlių puokštės. Todėl aptarkime, ką reikėtų apsvarstyti prieš puošiant namus ir ruošiantis didžiosioms šventėms.

  • Spalvų gama. Rengiantis šventėms svarbu įvertinti, kokios spalvos karaliaus juose apskritai. Šiemet madinga namus puošti aukso, sidabro spalva. Be to, galima įnešti šiek tiek sodresnių spalvų. Jos pagyvins interjerą. Gėlės, parinktos pagal bendrą spalvų spektrą namuose jiems suteiks užbaigtumo, vientisumo, todėl šventės aplinkoje vyraus harmonija. Taip metų šventes pasitiksite ramioje, estetiškoje aplinkoje. 

  • Stilius. Svarbu apsvarstyti, kokio stiliaus šventės atributai bus. Taip bus lengviau parinkti tinkamas gėles, jų kompozicijas. 

  • Norimas įspūdis. Reikėtų įvertinti, kokį įspūdį norimą sudaryti šventės svečiams. Galbūt norite ramybės, paprastumo ir harmonijos. Tuomet puikiai tiks lengvų, pastelinių spalvų skintų gėlių puokštės. Norintiems sukurti ištaigingą ir išskirtinę aplinką galima rinktis didesnes, ryškesnių spalvų puokštes. Visumoje su prabangiais papuošimais jos sukurs neišdildomą prabangą, kurios šventės svečiai nepamirš visus ateinančius metus.

Apsvarsčius asmeninius norus ir šventės estetiką parinktos gėlės nuostabiai pagyvins šventės atmosferą bei suteiks harmonijos. Todėl skirkite pakankamai laiko svarstant, kurie gyvi namų puošybos elementai tiks jūsų šventei.

Kaip pasirinkti tinkamas gėles?

Gėlių yra visokiausių. Jos nuo seno yra viena iš geriausių namų puošmenų. Todėl jas svarbu atsižvelgti, kokių jų norima. Duodame keletą naudingų patarimų, kokių gėlių puokštes rinktis namams, norint suteikti jiems šventinės nuotaikos.

  • Rožės. Deivės Veneros simbolis. Nuo seno šios gėlės yra meilės ir didybės simbolis. Jos namuose padės sukurti iškilmingą ir meilės kupiną nuotaiką.
  • Gerberos. Itin spalvingos gėlės. Jų puokštės namams suteiks džiaugsmingumo, sukurs teigiamą atmosferą.
  • Gvazdikai. Nuostabiai kvepiančios gėlės, suteikiančios namams šventinį aromatą.
  • Eustomos. Gėlės vertinantiems paprastumą ir natūralumą. Būtent šiuos pojūčius švenčių metu jos padės kurti namuose. Be to, jos puikiai tinka harmoningai aplinkai kurti.

Žinoma, gėlių rūšių yra dar žymiai daugiau, tačiau tai populiariausios gėlės, kuriomis savo namus dabina dauguma žmonių švenčių metu.

Gėlių pardavėjas: kaip rasti tinkamą?

Rinkoje šiuo metu yra daug gėlių tiekėjų. Tačiau kaip išsirinkti tinkamą? Skirkite laiko išsiaiškinti, kokių gėlių norite. Vėliau galite pradėti paieškas. Tinkamas gėlių tiekėjas iš kitų išsiskirs siūlomų gėlių įvairove, papildomų paslaugų spektru ir žinoma maloniu bei efektyviu bendravimu, patars visais rūpimais klausimais. Radus tinkamą nereikės jaudintis, o visas norimas gėles rasite jų parduotuvėje.

Gėlės nuo senų senovės tvirtai gyvena žmonių namuose. Tai puiki puošmena suteikianti gyvybės, elegancijos bei harmonijos. Norint būtent taip pasitikti metų šventes tinkamas pardavėjas padės tai padaryti be problemų. Todėl skyrus pakankamai laiko ir žinant, kokių gėlių puokščių norima nuostabią aplinką sukurti bus paprasta.


ĮDĖJOS KORIDORIUI SU CLASSIC LINE DÉCOR

ĮDĖJOS KORIDORIUI SU CLASSIC LINE DÉCOR

Interjero kūrimas prasideda nuo koridoriaus, juk tai pati pirma būsto vizitinė kortele, kuri pasitinka ir šeimininkus ir svečius. Kaip įsirengsite koridorių, kiekvieno skonio reikalas, bet užmiršti šios patalpos negalima. Apie koridorių...


C&D STYLE – jaukus dovanų atradimas!

C&D STYLE – jaukus dovanų atradimas!

C&D STYLE kas kart ieško naujų daiktų, tokių kurie kutentų prisiminimus, puoštų namus ir džiugintų akį. Mums visada malonu matyti užsukančius ir kaskart pas mus sugrįžtančius žmones, tampančiais mūsų draugais. Būtent jie yra tie, kurie domisi...


Skysti tapetai – išskirtinės sienos

Skysti tapetai – išskirtinės sienos

Poreikis gyventi gražioje aplinkoje, puošti savo namus mus lydi visą gyvenimą. Šiandieną namų dekoro pasirinkimą riboja tik kiekvieno finansinės galimybės. Tačiau yra tokių sienų dekoravimo būdų, kuriuos galite įgyvendinti patys, be meistrų...


3D plokštės – sienų dekoravimo menas

3D plokštės – sienų dekoravimo menas

Sienos – dažytos, tapetuotos, lygios – tradicinis sprendimas. Kur kas įdomiau galima pagyvinti interjerą dekoratyvinėmis 3D plokštėmis. Jos padeda namuose ar viešosiose erdvėse sukurti iškilų trimatį reljefą, o svarbiausia –...


Keraminės plytelės estetiškam ir patraukliam interjerui

Keraminės plytelės estetiškam ir patraukliam interjerui

Keraminės plytelės naudojamos nuo seniausių laikų, dar senovės Egipte buvo įvertintas jų praktiškumas, ilgaamžiškumas bei atsparumas chemikalams. Taip pat dėl jų higieniškumo ir kitų cheminių savybių, keraminės plytelės apdailai naudojamos iki pat...


Ar yra vietos augalams minimalistiniame interjere?

Ar yra vietos augalams minimalistiniame interjere?

Minimalistiniame interjere dominuoja kelios neutralios spalvos, jame nerasite ryškių raštų, įmantrių gobelenų, nerasite spalvų chaoso, nerasite daug daiktų. Minimalistiname interjere visko yra minimaliai. Labai dažnai minimalistiniame interjere...


BRAZILIŠKOS BARCAMP SKALŪNO PLYTELĖS

BRAZILIŠKOS BARCAMP SKALŪNO PLYTELĖS

Išskirtinio grožio BARCAMP (Brazilija) juodos spalvos skalūno plytelės su pilkais tonais ir tipiška natūralaus skalūno tekstūra. BARCAMP gamintojas didžiausią dėmesį skiria gaminių kokybei, kas užtikrina aukščiausios klasės plytelių storio ir...


Ką galime padėti ar pakabinti virš židinio

Ką galime padėti ar pakabinti virš židinio

Neretai galime matyti viešėdami svečiuose ar tiesiog stebėdami interjero tendencijas, kad žmonės mėgsta virš židinio pakabinti paveikslą, veidrodį, televizorių, ant įrengtos lentynėlės sudėti knygas, vazas ir kitas dekoravimo detales.


Soliteka, UAB
Soliteka, UAB

Soliteka, UAB - roletų, žaliuzių, romanečių gamyba Kaune.

JUNG VILNIUS, UAB
JUNG VILNIUS, UAB

"Protingo namo" valdymo elementai, standartiniai ir prabangaus dizaino jungikliai

Lanvita, UAB
Lanvita, UAB

UAB „LANVITA“ siūlo įtempiamų lubų projektavimą, profesionalias montavimo paslaugas, kvalifikuotą konsultaciją.

IKS forma, UAB
IKS forma, UAB

Interjero tekstilė - karnizų sistemos. Atvykstame į kliento namus. Atliekame matavimus. Konsultuojame. Montuojame karnizus. Pakabiname užuolaidas.
Siūlome itin platų audinių pasirinkimą.

Celestina, UAB "Renversa"
Celestina, UAB "Renversa"

Celestina, UAB - užuolaidų salonas!

Patikimas turtas, UAB
Patikimas turtas, UAB

"Classic Line Decor" tai populiariausia interjero dekoro elementų iš poliuretano kolekcija Lietuvoje!

Akmens šalis, UAB "Rudmarma"
Akmens šalis, UAB "Rudmarma"

Akmens apdirbimas. Akmens gaminiai, marmuro ir granito plokštės, židiniai, židinių apdaila, laiptai, palangės - gamyba, prekyba.

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...