Gruodžio 16d. Pirmadienis

Nuo idėjos iki rezultato

Peržiūrų skaičius: 47532

Rugsėjo 20 - 22 dienomis didžiausias parodų organizatorius Vakarų Lietuvoje UAB „Expo vakarai“ kviečia klaipėdiečius ir miesto svečius į „Švyturio“ areną.  Kas gi laukia lankytojų? Nauja, išskirtinė interjero ir dizaino idėjų paroda „Inter Deco 2012“  - viena iš nepakartojamų dovanų Klaipėdai nuo jos piliečių.


Duodam kelią!

Šį kartą parodos organizatoriai nusprendė skirti daugiau dėmesio kūrėjams: dizaineriams, menininkams, architektams - visiems tiems, kieno idėjos gali patobulinti būstą, suteikti jam tokią jaukumo atmosferą, kad iš darbo skubėtume namo.  Tam parodos ekspozicijoje skirta erdvė kūrybai, jaunųjų talentų pasirodymams, geriausių darbų pristatymams.  Jaunieji menininkai kurs interjero detales iš kasdieninių smulkmenų, parodys savo gebėjimus, atskleis kitokį požiūrį į dizainą bei interjerą. Jie turės puikią progą pasidalinti savo mintimis kaip su parodos dalyviais, kurie galėtų bendradarbiauti ateityje pristatant naują produkciją, taip ir su parodos lankytojais, kurie galėtų įkūnyti šviežias idėjas savo interjere. Nors laiko ir vietos erdvės yra apribotos parodos laiku ir vieta, tačiau fantazijai ji beribė!

Nebūk abejingas!

Rengiant parodą  visiems, organizatoriai nepamiršo ir tų, kurie dažniausia būna nematomi. Nes retai kada galima pamatyti neįgalųjį žmogų miesto renginiuose, netgi važiuojant centrinėmis miesto gatvėmis, ar besivaikščiojant miesto parkuose.  Nes mūsų viešos vietos nepritaikytos žmonėms su negalia! Parodoje neįgaliesiems skiriamas atskiras segmentas, o dalyvaujančios įmonės yra skatinamos pristatyti interjero sprendimą neįgaliesiems. Svarbiausia, kad šioje aplinkoje patogiai jaustųsi kaip žmogus su negalia, taip ir sveikas žmogus.

Registruokis - tapk parodos dalyviu!

Parodos metu bus galima išvysti naujų ir senai žinomų kompanijų pristatančių baldus, interjerą ir dekoro detales, apdailos medžiagas, namų apyvokos reikmenis, šildymo prietaisus ir įrangą, santechniką ir kitas namų puoselėjimui skirtas priemones bei aksesuarus. Dalyviams tai nauja galimybė pristatyti savo produkciją, pasirodyti iš geriausios pusės, sudominti kolegas ir lankytojus. Dažniausiai parodos metu užmezgama daug vertingų kontaktų, pasirašoma bendradarbiavimo sutarčių, kurios skatina verslą. Parodos organizatoriai pakankamai lankstūs dalyviams aptariant dalyvavimo sąlygas.

Primename, kad registracija tęsiasi ir pailsėjusius nuo vasaros karščių kviečiame įsilieti į pasiruošimo parodai šurmulį!

Informacija ir registracija:

Mob. +370 646 16883
interdeco@expo-vakarai.lt
www.expo-vakarai.lt


Ar yra vietos augalams minimalistiniame interjere?

Ar yra vietos augalams minimalistiniame interjere?

Minimalistiniame interjere dominuoja kelios neutralios spalvos, jame nerasite ryškių raštų, įmantrių gobelenų, nerasite spalvų chaoso, nerasite daug daiktų. Minimalistiname interjere visko yra minimaliai. Labai dažnai minimalistiniame interjere...


Dekoratyvinės plokštės 3D

Dekoratyvinės plokštės 3D

Plokštės pagamintos iš natūralių sudėtinių dalių, kurių pagrindinė - gipsas, tad jos visiškai nekenkia aplinkai ir žmonėms. Jų sudėtyje nėra jokių toksinių ir lakiųjų medžiagų, todėl tai yra ekologiškas produktas.


Kaip atnaujinti pabodusią virtuvę?

Kaip atnaujinti pabodusią virtuvę?

Norint pagerinti bendrą virtuvės išvaizdą, būtina daugiau dėmesio skirti apšvietimui. Šviesi virtuvė tampa funkcionalesne ir jaukesne. Tamsi erdvė atrodo vizualiai mažesnė, todėl ji ne tokia patraukli. Tam, kad pasiektumėte geriausią apšvietimo...


JUNG žalvariniai jungikliai

JUNG žalvariniai jungikliai

Klasikinę jungiklių seriją LS 990 praturtino nauji gaminiai iš tikro žalvario. Greitą jų sėkmę nulėmė labai vykęs klasikinės griežtos formos, aukštos kokybės medžiagos, taurių atspalvių ir rafinuoto paviršiaus derinys. Šio laikui nepavaldaus...


Kaip dekoruoti langus: dizainerės patarimai renkantis užuolaidas ( 3 dalis)

Kaip dekoruoti langus: dizainerės patarimai renkantis užuolaidas ( 3 dalis)

Toliau pildome straipsnių ciklą apie langų dekoravimą ir dalinamės specialistų patarimais ne tik apie užuolaidų pasirinkimą ar derinimą, bet ir apie tai, kokia kabinimo sistema geriausiai tiks Jūsų svajonių namams papuošti. Konsultuojamės su UAB...


Kad lubos taptų namų puošmena

Kad lubos taptų namų puošmena

Ar lubos gali būti namų puošmena? Žinoma, kad Taip! Pamirškite įprastas lubas, kurios ne tik yra nuobodžios ir atgyvenusios, bet ir gaištamas laikas jas įrengiant. Šių laikų technologijos leidžia praplėsti mūsų fantaziją, todėl galvojant apie...


10 klaidų, pasitaikančių renkantis langų dangą

10 klaidų, pasitaikančių renkantis langų dangą

Esama daugybės aspektų, kuriuos norint išsirinkti tinkamą langų dangą būtina įvertinti. Siekiant gero rezultato – komforto, jaukumo, patrauklumo, paprastos priežiūros – reikia atrankai skirti daug dėmesio. Kai kurie aspektai aktualūs...


Apie svetainę

Apie svetainę

Didžiausią kambarį paprastai stengiamasi paversti svetaine, nes būtent čia pailsėti susirenka visi šeimos nariai, čia sėdima su svečiais. Be to, ir interjero, ir daiktų pasirinkimą visų pirma apsprendžia patalpos dydis.


Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

Salgesta, UAB
Salgesta, UAB

Patikima ir ilgalaikė partnerė statybų ir apdailos klausimais

plyteles247.lt
plyteles247.lt

Akmens masės plytelės, keraminės plytelės laukui ir vidui

Terasus, UAB
Terasus, UAB

Didelis lauko baldų pasirinkimas. Valgomojo komplektai, minkšti komplektai, krėslai ir gultai.

EUROKERAMIKA, UAB
EUROKERAMIKA, UAB

Keraminės, akmens masės, klinkerio plytelės, stiklo mozaikos, betono mozaikos (teraco), fasadinės plytos, klinkerio trinkelės kiemui ar šaligatviui.

Kad nebūtų šalta, UAB
Kad nebūtų šalta, UAB

Lauko židiniai, biožidiniai, granulinės korsnelės, kapsulės, malkinės krosnelės. Įmonėje dirbantys specialistai atliks visus reikalingus darbus!

OAKY OAK, UAB
OAKY OAK, UAB

Modernaus dizaino ąžuolo masyvo ir metalo baldai. Susikurkite savo svajonių erdvę.

Baldai PL, UAB
Baldai PL, UAB

Internetinė prekyba baldais

Baldžiai, UAB
Baldžiai, UAB

baldai, gamyba

Celestina, UAB "Renversa"
Celestina, UAB "Renversa"

Celestina, UAB - užuolaidų salonas!

Patikimas turtas, UAB
Patikimas turtas, UAB

"Classic Line Decor" tai populiariausia interjero dekoro elementų iš poliuretano kolekcija Lietuvoje!

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.