Birželio 4d. Ketvirtadienis

Namų interjero tendencijos 2014 metais

2014 Gegužės 12d.
Peržiūrų skaičius: 43960

Visais laikais žmonės norėjo gyventi kuo gražiau, turėti gražiai atrodančius, estetiškus namus. Bėgant laikui šis poreikis dar labiau augo, o namų interjerui skiriamas dar didesnis dėmesys. Nieko keista, kodėl informacija apie naujausias namų interjero tendencijas tampa labai svarbi vis didesniam ratui žmonių, Na, o mes skubame pateikti naujausias 2014 metų namų interjero tendencijas.

Kalbant apie interjero tendencijas, negalima nepaminėti ir dar vieno, ne ką mažiau svarbaus elemento – spalvos. Spalva vaidina išties svarbų vaidmenį namų interjere. Na, o kokiai spalvai derėtų teikti pirmenybę šiais metais? Anot interjero ekspertų, geriausias pasirinkimas šiais metais namų interjerui yra mėlyna spalva. Maža to, tai neturėtų būti blyški mėlyna spalva, priešingai – kuo ji ryškesnė, tuo geriau. Taip pat puikus pasirinkimas yra ir visi šios spalvos atspalviai. Reikia pastebėti, jog paprastai mūsų tautiečiai įrenginėdami namus nėra linkę naudoti daug mėlynos spalvos ir mieliau renkasi šiltas bei ramias spalvas, todėl drąsiai galima sakyti, jog ši naujausia tendencija taps iššūkiu ne vienai šeimai, įrenginėjančiai namus. Taigi, jei anksčiau net neįsivaizdavote, kaip jūsų namuose atrodytų sodriai mėlyni tapetai ar žydros spalvos sofa, atminkite, jog šiais metais tai yra vienas madingiausių pasirinkimų. Dėmesį verta atkreipti ir į tai, jog mėlyna bei jos atspalviai puikiai dera ir prie praėjusių metų spalvos – smaragdinės.

Dar viena šių metų namų interjero tendencija yra auksas. Savaime suprantama, įsigyti iš aukso pagamintų baldų ar interjero detalių, gali retas žmogus, tačiau, jei nusprendėte save palepinti ir namus papuošti brangiu pirkiniu, verta atkreipti dėmesį į auksu dekoruotas pagalvėles, užuolaidas, karnizus, šviestuvus ar statulėles. Na, o jei mėgstate namus puošti savo rankų darbo kompozicijomis, jas gamindami taip pat nepamirškite auksu tviskančių medžiagų: priklausomai nuo to, kokia yra kompozicija, ją galite papuošti aukso dulkėmis, monetomis, kaspinais. Reikia pastebėti, jog aukso blizgesys puikiai dera ir prie karščiausios šių metų spalvos – mėlynos.

Kalbant apie svarbiausias šių metų namų interjerų tendencijas, dėmesį verta atkreipti ir į faktūras. Šiais metais ypač madingi vilna bei šilkas. Kuo daugiau šių medžiagų bus jūsų namuose, tuo geriau, Galite rinktis vilnos kilimu ar minkštųjų baldų užtiesalu, šilkines užuolaidas, staltieses. Svarbu pabrėžti ir tai, jog šios medžiagos yra svarios ne tik dėl estetinės, bet ir praktinės reikšmės – juk nieko nėra geriau už vilnos ar šilko švelnumą...

Ilgus metus lietuviškuose interjeruose buvo itin populiarus granitas. Vis dėlto, šiais metais toks sprendimas jau nebėra išmintingas – pamažu granitas apleidžia savo pozicijas... Todėl jei ruošiatės įrengti namus ir jau ne ką kartą galvojote apie tai, kaip puikiai juose atrodys granitas, verčiau jį pakeiskite kita medžiaga.

Šiais metais pirmenybė yra teikiama šviesioms grindims. Ilgus metus namų interjerų kūrėjai dalijo patarimus apie tai, jog reikėtų rinktis tamsių spalvų grindis, neva prie tokių grindų lengva priderinti apdailos elementus, baldus bei interjero detalių. Tačiau šiais metais siūlomas kitoks pasirinkimas – šviesių spalvų grindys. Na, o tokį pasirinkimą interjerų kūrimo ekspertai argumentuoja tuo, jog šviesios grindys yra kur kas praktiškiau nei tamsios: padidina erdvę, ant jų mažiau matosi nešvarumų.

Jei norite, kad jūsų namai būtų įrengti pagal visas šių metų tendencijas, nepamirškite ir skandinaviško minimalizmo. Reikia pabrėžti, jog tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nemėgsta baldų bei interjero detalių gausos savo namuose.

Na, o pabaigai, negalima nepaminėti ir dar vienos, ne ką mažiau reikšmingos tendencijos: kiekvienoje srityje jau tapo įprasta (ne išimtis yra ir namų interjerų kūrimas), kad yra pasiūlomos itin įdomios idėjos. Būtent tokių idėjų nestokoja ir šiųmetinės namų interjerų tendencijos – ekspertai teigia, jog tikrai neprašausite pro šalį pasirinkę baldus ar interjero detales, dekoruotas etno motyvais. Persistengti tai pat neverta, tačiau viena kita natūralumo dvasia kvėpuojanti ir etno motyvais dvelkianti detalės tikrai papuoš jūsų namus ir į juos užsukusiems svečiams leis suprasti, jog juose gyvena namų interjero tendencijas puikiai išmanantys žmonės. Na, o jei laisvu metu nemėgstate sėdėti ir žiūrėti televizoriaus, esate kūrybingas ir norite naudingai praleisti laiką, atminkite,  jog tokių etno motyvais puoštų detalių galite pasigaminti ir patys.

Apibendrinant šią temą, matyti, jog namų interjerų žinovai šiems metams pažėrė išties nemažai tendencijų. Taigi, jei norite gyventi būtent pagal jas įrengtuose namuose, nepamirškite kuo daugiau mėlynos spalvos, auksu tviskančių detalių, vilnos, šilko, šviesių grindų, etno motyvais margintų daiktų ir jokiu būdu nesirinkite granito.

Autorius: www.fejosnamai.lt


Informacinės lentelės – svarbi kiekvieno pastato atibutika

Informacinės lentelės – svarbi kiekvieno pastato atibutika

Įrengiant darbo kabinetus tenka pasirūpinti daugybe įvairių dalykų, ir viena svarbiausių smulkmenų – tai informacinės lentelės, kurios turėtų puikuotis netik ant kiekvieno kabineto durų, bet ir pastato. Tai padeda lengviau orientuotis,...


Kolekcija „Architectura” bet kokį sumanymą paverčia realybe

Kolekcija „Architectura” bet kokį sumanymą paverčia realybe

Minimalistinis kolekcijos „Architectura” gaminių dizainas, kurį sukurti įkvėpė pagrindinės geometrinės formos (apskritimas, elipsė ir stačiakampis), atveria neribotas interjero projektavimo galimybes. Ši kolekcija turi dar vieną didelį...


Nuo idėjos iki rezultato

Nuo idėjos iki rezultato

Rugsėjo 20 - 22 dienomis didžiausias parodų organizatorius Vakarų Lietuvoje UAB „Expo vakarai“ kviečia klaipėdiečius ir miesto svečius į „Švyturio“ areną. Kas gi laukia lankytojų? Nauja, išskirtinė interjero ir dizaino...


Natūralus akmuo interjere

Natūralus akmuo interjere

Apsupti begalės dirbtinių ir sintetinių darinių, sunkiai galime sugrįžti prie to, kas randama gamtoje. Nors dar visai neseniai natūralus akmuo buvo naudojamas dvarininkų, bajorų ar grafų namuose: akmeninės grindys ir stalviršiai, palangės ar sienų...


Reviziniai liukai – individualūs ir tiksliai pritaikyti

Reviziniai liukai – individualūs ir tiksliai pritaikyti

Stilingame ir brangiame interjere visos detalės turi derėti. Tačiau kartais estetinį vaizdą sudarko privalomi techniniai reikalavimai, tokie kaip būtinybė sienose bei lubose įrengti revizinius liukus.


Vaiko kambario interjeras

Vaiko kambario interjeras

Vaiko kambarys - tai vieta, kur mažylis, o paskui ir jaunuolis, praleidžia daug laiko.Todėl tėvų uždavinys - skurti čia mikropasaulį, kuriame vaikas jausis maksimaliai komfortiškai, jaukiai, ramiai ir saugiai.


Interjero ašis - akvariumas

Interjero ašis - akvariumas (1)

Šiuolaikiniai akvariumai tokie gražūs ir skirtingi, kad jau seniai tapo ne tik atpalaiduojančiu pomėgiu, bet ir tikrų tikriausia gyvenamųjų patalpų, biurų, restoranų, prekybos centrų puošmena. Šis gyvosios gamtos gabalėlis ne tik džiugina akį ir...


Patys ploniausi led veidrodžiai Lietuvoje

Patys ploniausi led veidrodžiai Lietuvoje

UAB „Mavy Studija“ pristato: pirmasis, Lietuvoje pagamintas, itin plonas, tik 25 mm storio, veidrodis su LED apšvietimu. Jame įmontuotas ir maitinimo šaltinis. Patirtis veidrodžių gamyboje, nuolatinės naujovių paieškos ir kruopštus...


Celestina, UAB "Renversa"
Celestina, UAB "Renversa"

Celestina, UAB - užuolaidų salonas!

Kad nebūtų šalta, UAB
Kad nebūtų šalta, UAB

Lauko židiniai, biožidiniai, granulinės korsnelės, kapsulės, malkinės krosnelės. Įmonėje dirbantys specialistai atliks visus reikalingus darbus!

Žario paminklai, UAB
Žario paminklai, UAB

Akmens stalviršiai, židinio apdailos, palangės, laiptai.
Tel. +370-61249657

Akmens šalis, UAB "Rudmarma"
Akmens šalis, UAB "Rudmarma"

Akmens apdirbimas. Akmens gaminiai, marmuro ir granito plokštės, židiniai, židinių apdaila, laiptai, palangės - gamyba, prekyba.

Terasus, UAB
Terasus, UAB

Didelis lauko baldų pasirinkimas. Valgomojo komplektai, minkšti komplektai, krėslai ir gultai.

plyteles247.lt
plyteles247.lt

Akmens masės plytelės, keraminės plytelės laukui ir vidui

J.Matukonio I.P.G.Į
J.Matukonio I.P.G.Į

Dažai metalo konstrukcijoms, dažai medienai, dažai išorės / vidaus apdailai, dažymo patarimai

D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“
D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“

Prekiaujame įvairių gamintojų židinių ugniakurais, krosnelėmis, pirties krosnelėmis, kaminų sistemomis ir šiai sričiai skirtomis medžiagomis.

AKMETA, VĮ Prekybos ir amatų gildija
AKMETA, VĮ Prekybos ir amatų gildija

Visų rūšių palangių gamyba, pardavimas, montavimas.

Harvuda, UAB
Harvuda, UAB

Vienetinių baldų gamyba. Baldai verslui ir namams...

Lanvita, UAB
Lanvita, UAB

UAB „LANVITA“ siūlo įtempiamų lubų projektavimą, profesionalias montavimo paslaugas, kvalifikuotą konsultaciją.

Plyteles1.lt
Plyteles1.lt

Esame keraminių ir akmens masės plytelių gamintojų atstovai Lietuvoje, todėl Jums galime pasiūlyti geriausias kainas mūsų rinkoje.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.