Birželio 4d. Ketvirtadienis

LED veidrodžiai iš profesionalo rankų

2015 Gegužės 13d.
Peržiūrų skaičius: 27656

UAB "Mavy Studija" jau daugiau nei tris metus užsiima vienetiniu veidrodžių gamyba bei LED produkcijos prekyba. Sujungus patirtį, dirbant šiose srityse, gaunamas unikalus produktas. Įmonės atstovai kiekvieną dieną ieško naujovių ir gali pasiūlyti tai, ko negali pasiulyti niekas kitas. Pradėkime nuo unikalių veidrodžio matmenų ar formų iki sensorinio ekrano ar televizoriaus įmontavimo į veidrodį. Norite daugiau? Viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos.


Šviečiantys LED veidrodžiai gaminami pagal individualius užsakymus, pagal kiekvieno kliento norus. Plačiausias apšvietimo variantų pasirinkimas Lietuvoje leidžia išsirinkti būtent savo svajonių veidrodį netgi reikliausiems klientams. Veidrodžių gamybai naudojamos tik pačios aukščiausios kokybės medžiagos.

MEDŽIAGOS

Tai vandeniui atsparus Japoniški AGC veidrodžiai. Lietuvoje pagamintos LED juostos. Anoduoto atsparaus drėgmės poveikiams aliuminio profiliai. Išskirtinės kokybės itin ploni maitinimo šaltiniai. Lietuvoje pagaminti šildymo kilimėliai, norintiems, jog veidrodis nerasotų.

APŠVIETIMAS

Veidrodžio apšvietimas yra vienas svarbiausių aspektų. Apšvietimui naudojamos itin aukštos kokybės Lietuvoje pagamintos LED juostos. Montuojant apšvietimą visada atsižvelgiama į užsakovo poreikius, kurie gali buti labai išskirtiniai ir individualus. Apšvietimas galimas kelių tipų:

1) Funkcinis apšvietimas - naudojama galinga LED juosta arba, esant poreikiui, netgi dviguba juosta, tam, kad išgauti maksimalų šviesos srautą. Šviesos spalva, taip pat galima pasirinkti nuo šiltai baltos splavos 2700K, neutralios baltos 4500K iki šaltos baltos (6000K).

2) Dekoratyvus apšvietimas - naudojama silpnesnė juostelė tam, kad išryškinti dekoratyvius papuošimus ar išmatintus raštus ant veidrodžio. Šviesos spalvos pasirinkimas taip pat galimas trijų rūšių.

MAITINIMO ŠALTINIAI

Nepastebima, bet labai svarbi sudedamoji gaminio dalis. Jie turi buti tik labai geros kokybės ir užtikrinti ilgą tarnavimo laiką. Labai svarbu, jog maitinimo šaltiniai butu aukštos atsparumo drėgmei klases IP67.  Būtent dėl veidrodžiuose naudojamų itin plonų maitinimo šaltinių, veidrodžio storis sumažėja iki 26mm, o tai yra dvigubai mažiau, negu gali pasiūlyti kiti gamintojai.

VALDYMAS

Labai svarbu, jog valdymas būtų patogus ir pritaikytas kiekvieno poreikiams. Namuose norime funkcionalaus ir patogaus valdymo tam, kad pakaktų vieno mygtuko paspaudimo ar tiesiog perbraukimo ranka per veidrodžio šoną. Viešbučiuose ar viešose vietose valdymo variantai skiriasi nuo įprastinio. Tokio tipo patalpose veidrodžio apšvietimas dažniausiai jungiamas kartu su patalpos apšvietimo jungikliais. Esant išskirtiniams poreikiams, valdymo variantai gali būti apjungiami. Įmonės specialistai gali pasiūlyti ir neeilinių sprendimų, tarkime, panaudojant judesio daviklius.

“Įmonė visada vadojausi posakiu "Geriausia reklama - kokybė". Tai padėjo mums išaugti ir dabar mūsų veidrodžiai puošia ne tik Lietuvos klientų, bet ir užsienio klientų vonios kambarius, parduotuves, grožio salonus bei viešbučius” – dalinasi savo džiaugsmais “MAVY STUDIJA” atstovas Martynas Mekionis.

Daugiau informacijos

www.mavy.lt


Sienas apklijuoti tapetais ar tiesiog nudažyti?

Sienas apklijuoti tapetais ar tiesiog nudažyti?

Norint greitai ir pigiai pakeisti interjerą, pakanka prie sienų priklijuoti naujus tapetus. Atrodo, belieka tik įsigyti popierinių, vinilinių, stiklo pluošto tekstilinių ar kitos rūšies tapetų, ir visos problemos išspręstos... Tačiau to dažnai...


Interjero formavimas: patarimai kaip tinkamai pasirinkti tapetus ir užuolaidas

Interjero formavimas: patarimai kaip tinkamai pasirinkti tapetus ir užuolaidas

Remontuojant butą ar statantis namą neretai iškyla dilema kokį interjero sprendimą pasirinkti. Kiekvienas turime savo jaukaus interjero viziją, tačiau ne visada ji atitinka turimos erdvės galimybes.


Keraminės plytelės estetiškam ir patraukliam interjerui

Keraminės plytelės estetiškam ir patraukliam interjerui

Keraminės plytelės naudojamos nuo seniausių laikų, dar senovės Egipte buvo įvertintas jų praktiškumas, ilgaamžiškumas bei atsparumas chemikalams. Taip pat dėl jų higieniškumo ir kitų cheminių savybių, keraminės plytelės apdailai naudojamos iki pat...


2020 metų spalva "Lemonade": Kai gyvenimas pasiūlo Jums citrinų, pasidarykite limonado!

2020 metų spalva "Lemonade": Kai gyvenimas pasiūlo Jums citrinų, pasidarykite limonado!

2020 metų spalva tapo švelniai saldi geltona spalva „Lemonade“ (H300), primenanti švelnią šviesą, sklindančią dienai auštant. Ketvirtadienio rytą interjero dizainerių ir architektų bendruomenė rinkosi „ryškių“,...


Ką reikia žinoti apie įtempiamas lubas

Ką reikia žinoti apie įtempiamas lubas

Jūsų lubos – tai ryškus bendro dizaino elementas, pirmasis įspūdis apie visą patalpų interjerą. Nuo jų grožio, išskirtinumo bei formos ir spalvos originalumo priklauso visa architektūrinė kompozicija. Šiandien, dėka tokio prabangaus...


Ką daryti, kad dizainerio sukurtas rojus nevirstų pragaru?

Ką daryti, kad dizainerio sukurtas rojus nevirstų pragaru?

Langų dekoravimo ar jų uždengimo priemonės – užuolaidos, portjeros, žaliuzės – akį traukia spalvų bei dizaino gausa, kurioje vis sudėtingiau susiorientuoti. Pasirinkimą dažnai palengviname pačiu paprasčiausiu būdu – kreipiamės į...


Dirbtinės žaliosios sienelės

Dirbtinės žaliosios sienelės

Turbūt daugelis girdėjote ar matėte gyvąsias žaliąsias sieneles. Sutinkame – labai gražus dalykas. Tačiau, norint visą tą grožį išlaikyti, savaime suprantama, reikia nuolatinės priežiūros, kas yra papildomi kaštai. Po kurio laiko nuvytusius...


Natūralių spalvų tapetai

Natūralių spalvų tapetai

Klientams ieškantiems naturalų ir ramių spalvų savo interjerui, TAPETAS.LT siūlo Įtalų firmos "Parato Cristiana Masi " tapetus. Išskirtinio rafinuotumo,ramaus rašto bei kokybiškumo, atitinkantys bet kokio žmogaus poreikius tapetai.


D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“
D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“

Prekiaujame įvairių gamintojų židinių ugniakurais, krosnelėmis, pirties krosnelėmis, kaminų sistemomis ir šiai sričiai skirtomis medžiagomis.

Salgesta, UAB
Salgesta, UAB

Patikima ir ilgalaikė partnerė statybų ir apdailos klausimais

MOBLER, S.Laskausko I.Į
MOBLER, S.Laskausko I.Į

Miegamojo baldai, virtuvės baldai, lauko baldai, mediniai laiptai, lauko langų ir durų apdaila, svetainės baldai, vonios baldai

Lanvita, UAB
Lanvita, UAB

UAB „LANVITA“ siūlo įtempiamų lubų projektavimą, profesionalias montavimo paslaugas, kvalifikuotą konsultaciją.

Žario paminklai, UAB
Žario paminklai, UAB

Akmens stalviršiai, židinio apdailos, palangės, laiptai.
Tel. +370-61249657

Terasus, UAB
Terasus, UAB

Didelis lauko baldų pasirinkimas. Valgomojo komplektai, minkšti komplektai, krėslai ir gultai.

Kandelas, UAB
Kandelas, UAB

Mes padedame sukurti šviesius ir jaukius namus

Destinus, UAB
Destinus, UAB

Žaliuzių gamyba, didmeninė ir mažmeninė prekyba. Užuolaidos.

Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

Rimar Statyba, UAB
Rimar Statyba, UAB

Rimar Statyba, UAB

Plytelių meistrai
Plytelių meistrai

Plytelių meistrai - profesionalūs, turintys Ilgametę plytelių klijavimo patirtį, įgyvendinę daugelį projektų. Mes patariame, konsultuojame ir atliekame visus plytelių klijavimo darbus

Kad nebūtų šalta, UAB
Kad nebūtų šalta, UAB

Lauko židiniai, biožidiniai, granulinės korsnelės, kapsulės, malkinės krosnelės. Įmonėje dirbantys specialistai atliks visus reikalingus darbus!

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.