Liepos 19d. Penktadienis

Kaip dekoruoti langus: dizainerės patarimai renkantis užuolaidas ( 2 dalis)

2015 Spalio 2d.
Peržiūrų skaičius: 41842

Vienas paprasčiausių būdų nuspręsti, kaip dekoruosite kambario langus, tai paklausti savęs, kokie yra Jūsų prioritetai, ką noretumėte turėti ir kaip patys įsivaizduojate dekoruotus langus. Didelė tikimybė, kad užaugote namuose, kuriuose kiekviename kambaryje kabėjo užuolaidos, taigi užuolaidos, tai naturalus ir laiko patikrintas pasirinkimas. Toliau apie langų dekoravimo idėjas kalbame su UAB „Auduvija“ direkore ir dizainere Birute Valeikiene.


Šiandieninėje rinkoje yra tokia didelė galimybių gausa, dekoravimo variacijų įvairovė, kad gali net apsisukti galva. Galite naudoti net ir labai paprastas langų dekoravimo priemones, tokias kaip romanetės, juk jeigu romanetėms teisingai parenkamas audinys, tai langas gali atrodyti ypač gerai, stilingai ir net labai išskirtinai.

Yra daug būdų, kaip pakeisti užuolaidų stilių, dažniausias pasirinkimas – jas siūti, taip pat dažnai renkamasi skirtingų dekoravimo būdų kombinacijos: dieninės ir naktinės užuolaidos, romanetės ir naktinės užuolaidos bei kiti variantai.

Dekoruojant šiais būdais gaunamas efektas nepaprastas, derantis prie modernaus interjero, o rezultatas džiugina ne tik Jus, bet traukia ir svečių ar kaimynų akį bei dėmesį. Vis dėlto, tai patrauklus ir funkcionalus langų dekoras.

Kaip panaudoti užuolaidas

Langų dekoravimas, kaip darbas, gali būti sudėtingas, bent taip gali pasirodyti. Iš tiesų, tai viskas daug paprasčiau, tereikia skirti pakankamai laiko ir susiplanuoti žingsnius, kaip ir kodėl rinksitės lengo dekoro elementus.

Dažnam svarbūs praktiniai aspektai. Ar svarbu sukurti privatesnę erdvę kambaryje? Ar noriu puošnesnių užuolaidų, kad jos derėtų prie įmantraus interjero? Galbūt kažkur jau matėte užuolaidas, kurios Jums labai patiko ir galvojate apie tokias pat ar panašias pakabinti ir savo namuose?

Laiko patikrintas, populiarus ir labai praktiškas dekoravimo būdas yra dieninių ir naktinių užuolaidų derinys. Dieninės užuolaidos užtikrina privatumą, o naktinės - aklinai užveria langus ir užtikrina visišką privatumą. Atminkite, kad dieninės užuolaidos arba permatomo audinio užuolaidos dieną, pakankamai blokuoja vaizdą esantį kambaryje. Tačiau naktį, kada įjungiate šviesą, visas vaizdas kambaryje būna kaip ant delno ir bet kas iš lauko gali matyti, kas vyksta Jūsų erdvėje.

Taip pat skaitykite:

Kaip dekoruoti langus: dizainerės patarimai renkantis užuolaidas (1 dalis)

Daugiau informacijos ir profesionalių dizainerio konsultacijų ieškokite:

www.auduvija.lt

S. Žukausko g. 49, Vilnius
Tel. 8(5) 2 78 94 83
Tel. Birutė Valeikienė 8689 78 713


HEATROLL – kitoks radiatorius

HEATROLL – kitoks radiatorius

Ar teko susimastyti apie stiklinį radiatorių? Apie stiklo prabangą ir žaismą kuris skleistų šilumą , drėkintų patalpų ora ir būtų išskirtinė interjero detalė pagyvinanti sienas. HEATROLL gali išpildyti svajonę - Stiklinis radiatorius nepaliks...


Nuo ko pradėti namų interjero kūrimą?

Nuo ko pradėti namų interjero kūrimą?

Savo namus kuriame su meile, tačiau kartais to nepakanka, kad jie taptų mieli ir jaukūs. Rodos, dažome sienas gražiausiomis spalvomis, renkamės naujausius baldus, stilingus aksesuarus, o kambarys neturi savo "veido" ir gana. Akivaizdu,...


Stiklas Jūsų būste

Stiklas Jūsų būste

Projekuojant namo vidų vis dažniau naudojamas stiklas. Tai labai praktiškas pasirinkimas. Patalpos, kuriose suprojektuojami stiklo elementai, tampa išskirtinės, stebi nepakartojamu grožiu ir erdvumiu.


Romantiškiausios dekoro idėjos Valentino dienai

Romantiškiausios dekoro idėjos Valentino dienai

Pati romantiškiausia metų šventė jau čia pat! Tai diena, kai gali iš visos širdies parodyti, kaip labai myli ir stengiesi dėl savo mylimojo ar mylimosios, sukurti ypatingą šventę, apgaubti išskirtiniu dėmesiu, ko kasdien tiesiog ne visada pavyksta...


Kaip pasirinkti ir klijuoti tapetus?

Kaip pasirinkti ir klijuoti tapetus?

Sienų apmušalai, ekologiškas tinkas, popieriniai dažai – taip apibūdinamas garsusis ir populiarusis patalpų dekoravimo būdas. Tapetais sienas klijuoja tiek ekonominės klasės butų, tiek prabangių apartamentų šeimininkai. Vienas pagrindinių...


Medinės sienos

Medinės sienos

Medinės parketlentės gali būti klojamos ne tik ant grindų, bet ir ant sienų. Apskritai mediniai interjerai yra mėgstami dėl šiltų ir žemiškų spalvų. Jei norite vieną iš savo namų kambarių padaryti išskirtinį, tačiau nežinote kaip ir kokiomis...


Vilniuje duris atvėrė naujos koncepcijos Lietuvoje interjero salonas  „Bali Wood“

Vilniuje duris atvėrė naujos koncepcijos Lietuvoje interjero salonas „Bali Wood“

SoHo loftuose Vilniuje duris atvėrė naujos koncepcijos Lietuvoje interjero salonas „Bali Wood“. Jau kuris laikas pasaulyje paplitusio „living concept store“ tipo parduotuvė pasitinka draugiško aplinkai dizaino, meno, mados...


Vasaros atostogas primenantys namaista patalpa praleisti laiką kartu.

Vasaros atostogas primenantys namaista patalpa praleisti laiką kartu.

Kokie dar ryškūs prisiminimai apie šiltas dienas, jūrą, paplūdimį! Tad kodėl jų neatgaivinti interjere? Pamažu blankstant vasarai, namuose dar ilgai ją galima jausti. Tereikia visai nedaug – truputį išmonės ir šiek tiek darbo.


Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

Baldžiai, UAB
Baldžiai, UAB

baldai, gamyba

Salgesta, UAB
Salgesta, UAB

Patikima ir ilgalaikė partnerė statybų ir apdailos klausimais

Lanvita, UAB
Lanvita, UAB

UAB „LANVITA“ siūlo įtempiamų lubų projektavimą, profesionalias montavimo paslaugas, kvalifikuotą konsultaciją.

Soliteka, UAB
Soliteka, UAB

Soliteka: Roletai Kaune, Žaliuzės Kaune, Roletai diena naktis Kaune.

AKMETA, VĮ Prekybos ir amatų gildija
AKMETA, VĮ Prekybos ir amatų gildija

Visų rūšių palangių gamyba, pardavimas, montavimas.

Terasus, UAB
Terasus, UAB

Didelis lauko baldų pasirinkimas. Valgomojo komplektai, minkšti komplektai, krėslai ir gultai.

Šviestuvų pasaulis LT, UAB
Šviestuvų pasaulis LT, UAB

Vidaus šviestuvai, lauko šviestuvai, LED produkcija

EUROKERAMIKA, UAB
EUROKERAMIKA, UAB

Keraminės, akmens masės, klinkerio plytelės, stiklo mozaikos, betono mozaikos (teraco), fasadinės plytos, klinkerio trinkelės kiemui ar šaligatviui.

KROSNYS IR KROSNELĖS, UAB
KROSNYS IR KROSNELĖS, UAB

Krosnelės, židiniai ir krosnys aukšto energinio efektyvumo klasė A+ namams,
malkinės, židinių įrankiai ir aksesuarai...

1000 plytelių, parduotuvė - salonas
1000 plytelių, parduotuvė - salonas

Akmens masės, keraminės, klinkerio, fasadų plytelės grindims, sienoms, laiptams, klijai, glaistas - mažmeninė ir didmeninė prekyba. Santechnikos įranga - mažmeninė ir didmeninė prekyba.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
www.agmeka.lt

www.agmeka.lt

Stogo danga, klinkeris, trinkelės, stogo priedai
Mes jau čia Mes jau čia