Sausio 28d. Antradienis

Kaip apstatyti miegamąjį

Peržiūrų skaičius: 82012
Kaip apstatyti miegamąjį

Pagal fengšui filosofiją griežtą "ne" reikėtų tarti metalinei lovai su lanksčia tinklu. Lova turi būti su kojomis, kad po ja galėtų laisvai cirkuliuoti energija. Dėl tos pačios priežasties nereikia nieko kišti po lova, ypač didžiulių daiktų - lagaminų, dėžių su nereikalingai daiktais ir t.t.

Lova turėtų būti pastatyta taip, kad gulėdami ant jos matytumėte duris. Tačiau jokio būdu kojos nebūtų tiesiai priešais duris, nes tai numirėlio, mirties poza.

Lovos geriau nestatyti arti lango, nes išvengsite skersvėjų ir tiesioginių saulės spindulių. Jei visgi tokia lovos padėtis jūsų negąsdina, lovą reikėtų pastatyti taip, kad ji liestųsi su kokia nors kita siena, kurioje nėra lango.

Lova kambario centre sukuria nesaugumo ir neužtikrintumo jausmą. Blogai, jei lova yra šalia sienos su tualetu.

Jei blogai miegate ar nesijaučiate pasiilsėję net po ilgo miego, pakeiskite lovos vietą. Situacija tikrai pagerės.

Įvairios detalės

Jei prieš miegamojo langus yra smailūs kaimyninių pastatų kampai, medžių šakos, reklaminiai stendai ar kelio ženklai, tai langą geriau uždengti užuolaidomis arba žaliuzėmis.

Veidrodžiai miegamajame - ne pats geriausias papuošimas. Čia reikėtų apsiriboti tik keletu veidrodžiu, o juos pastatyti taip, kad tik prabudus ir atmerkus akis nepamatytumėte savęs veidrodyje. Tai gali atnešti nemalonumus santykiuose su artimais žmonėmis. Tai, ką jūs pamatote tik atsibudę - labai svarbu. Тai turi būti kas nors malonaus - gražus piešinys ar daiktas, brangus jums. Langas su gražiu vaizdu, o ne su kokiu nors nebaigtu statyti namu, yra gerai tik tuo atveju, jei ant lovos nekrenta saulės spinduliai.

Suaugusių žmonių miegamasis turi būti apipavidalintas ramiais, pasteliniais tonais, o vaikų miegamasis - priešingai. Ryškios spalvos jame užtikrina augiantiems vaikams reikalingą energiją.

Jei jūs savo miegamajame kol kas esate vienišas, tačiau norite pakeisti šią situaciją, tai pašalinkite iš miegamojo viską, kas primena praeityje brangų žmogų ir darbą. Lova turi stovėti taip, kad prie jos būtų galima prieti iš abiejų šonų.

Jie jau turite mylimą žmogų, santykiams sutvirtinti ir krizėms išvengti būtina, kad čiužinys būtų vienas. Atskiri čiužiniai simbolizuoja miegančių žmonių atsiribojimą. Tokiu atveju geriau miegti atkiruose kambariuose, o ne ant atskirų čiužinių.


Jei miegamasis atlieka ir darbo kambario funkciją, pageidautina, kad miego ir darbo zonos būtų atskirtos.


Miegamojo apšvietimas turi būti malonus ir neryškus. Sietynus geriau pakeiti bra arba toršerais su neryškiomis lemputėmis.

Akiai malonūs augalai, naudingi kitose patalpose, miegamajame netinka, nes didelėmis dozėmis skleidžia energiją, kuri gali daryti poveikį sapnams. Jei visgi visiškai negalite be gėlių, tai miegamajame gali būti laikomos tik labai mažos gėlytės.

Jei laukiate šeimo pagausėjimo, nėštumo laikotarpiu lovos judinti negalima. Taip pat negalima plauti grindų po ja. Pagal seną kinų prietarą, po nėščios moters lova gyvena dvasios, suteikiančio naujagimiui gyvenimo energiją, tad jų gasdinti nereikėtų.
Kaip pasirinkti ir klijuoti tapetus?

Kaip pasirinkti ir klijuoti tapetus?

Sienų apmušalai, ekologiškas tinkas, popieriniai dažai – taip apibūdinamas garsusis ir populiarusis patalpų dekoravimo būdas. Tapetais sienas klijuoja tiek ekonominės klasės butų, tiek prabangių apartamentų šeimininkai. Vienas pagrindinių...


Sutaupyti galima ir fasado žaliuzių pagalba

Sutaupyti galima ir fasado žaliuzių pagalba

Atvėsus orams ir prasidėjus šildymo sezonui, viena iš aktualių temų yra taupymas bei siekis sumažinti šildymo sąskaitas. Sutaupyti galima gyvenant sandariai apšiltintame būste, užtikrinus gerą grindų, sienų bei stogo šilumos izoliaciją. Langų...


NATŪRALAUS AKMENS KRIAUKLĖS

NATŪRALAUS AKMENS KRIAUKLĖS

Natūralaus akmens vonios kriauklės yra unikali kolekcija išskirtinių pastatomų ir indo formos kriauklių, pasižyminčių tobulu dizainu ir derančiais spalviniais sprendimais.


Jūros alsavimas jūsų namuose

Jūros alsavimas jūsų namuose

Visais metų laikais apie atostogas prie jūros primenantį namų interjerą gali susikurti ir kaimiško, ir prabanga dvelkiančios klasikos ar šalto modernaus stiliaus mėgėjai. Interpretuojant jūros temą užteks "pažaisti" tik spalvomis bei...


Aksesuarai turi būti ne tik gražūs, bet ir patogūs

Aksesuarai turi būti ne tik gražūs, bet ir patogūs (1)

Vonios kambaryje praleidžiame palyginti nedaug laiko, tačiau daugelis nesutiktų su tokiu pragmatišku jo įvardijimu kaip sanitarinis mazgas. Kasdienių higienos ritualų ar malonių naminių SPA procedūrų vietai keliami ne mažesni estetikos...


SMART GLASS – rytojaus technologija biuro, namų bei komercinėms patalpoms

SMART GLASS – rytojaus technologija biuro, namų bei komercinėms patalpoms

Kas yra Smart Glass? Tai reguliuojama protingo stiklo plėvelė, arba, kitais žodžiais tariant, naujausia techologija, leidžianti valdyti stiklo skaidrumo savybes. Vienu jungiklio paspaudimu, galima padaryti taip, kad stiklas iš permatomo virstų...


Artėjant didžiosioms metų šventėms pasirūpinkite jaukia namų aplinka

Artėjant didžiosioms metų šventėms pasirūpinkite jaukia namų aplinka

Nors už lango sniego dar nematyti, artėja laikas, kai pradėsime galvoti, ką padovanoti artimiesiems Kalėdų proga ir kaip papuošti namus. Artėjant didžiosioms metų šventėms namuose norisi kurti jaukią ir šiltą nuotaiką. Tad kokios priemonės šiemet...


Interjero spalvų reikšmės

Interjero spalvų reikšmės

Kokias spalvas pasirinkti kambarių apdailai, priklauso nuo daugelio aplinkybių: nuo kambario padėties, jo dydžio ir paskirties, baldų, užuolaidų ir patiesalų spalvos. Lubų, sienų ir grindų spalvas reikia pasirinkti ir suderinti taip, kad jos...


Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

plyteles247.lt
plyteles247.lt

Akmens masės plytelės, keraminės plytelės laukui ir vidui

OAKY OAK, UAB
OAKY OAK, UAB

Modernaus dizaino ąžuolo masyvo ir metalo baldai. Susikurkite savo svajonių erdvę.

Salgesta, UAB
Salgesta, UAB

Patikima ir ilgalaikė partnerė statybų ir apdailos klausimais

Lanvita, UAB
Lanvita, UAB

UAB „LANVITA“ siūlo įtempiamų lubų projektavimą, profesionalias montavimo paslaugas, kvalifikuotą konsultaciją.

Terasus, UAB
Terasus, UAB

Didelis lauko baldų pasirinkimas. Valgomojo komplektai, minkšti komplektai, krėslai ir gultai.

Rimar Statyba, UAB
Rimar Statyba, UAB

Rimar Statyba, UAB

Žario paminklai, UAB
Žario paminklai, UAB

Akmens stalviršiai, židinio apdailos, palangės, laiptai.
Tel. +370-61249657

Šviestuvų pasaulis LT, UAB
Šviestuvų pasaulis LT, UAB

Vidaus šviestuvai, lauko šviestuvai, LED produkcija

Soliteka, UAB
Soliteka, UAB

Soliteka, UAB - roletų, žaliuzių, romanečių gamyba Kaune.

AKMETA, VĮ Prekybos ir amatų gildija
AKMETA, VĮ Prekybos ir amatų gildija

Visų rūšių palangių gamyba, pardavimas, montavimas.

Baldai PL, UAB
Baldai PL, UAB

Internetinė prekyba baldais

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.