Lapkričio 20d. Trečiadienis

Įtempiamos lubos – geriausias kainos ir kokybės santykis

2013 Gruodžio 2d.
Peržiūrų skaičius: 93676

Norisi, kad lubos būtų išskirtinės ir derėtų prie namų interjero? Puiki alternatyva - įtempiamos lubos. Tai ne tik unikali lubų apdailos medžiaga, bet ir naujas požiūris į interjero dizainą. Neribotos galimybės ir universalumas leidžia sukurti išskirtinę aplinką Jūsų pasirinktoje erdvėje. Jei lyginsime įtempiamų ir tradicinių lubų apdailos medžiagas, matysime, kad pastarosios reikalauja daug pastangų, darbo, priemonių ir laiko. Visiškai priešingai nei įtempiamos lubos.


Šios montuojamos greitai ir nesudėtingai. Medžiaga, iš kurios pagamintos įtempiamos lubos, leidžia sukurti bet kokios formos ir konfiguracijos lubas, priklausomai nuo Jūsų fantazijos: plokščias, ovalias, lanko pavidalo, rutulio formos, erdvines, laužytų formų, įvairių lygių, skirtingų spalvų ir faktūrų derinių.

Pasirinkę tam tikro stiliaus lubas galite visiškai pakeisti interjerą - suskirstyti jį zonomis ar vizualiai padidinti erdvę. Lubas galima padaryti ne tik vienspalves, bet ir kelių atspalvių - taip erdvė bus suskirstyta į kelias funkcines erdves, o spalvų ir tekstūrų įvairovė leidžia sukurti  originalius sprendimus  Jūsų lubų apipavidalinimui.

MATINĖS ĮTEMPIAMOS LUBOS

Matinės įtempiamos lubos puikiai tinka bet kokioje patalpoje. Jas galima įrengti ir vaikų kambaryje, ir svetainėje, ir miegamajame kabaryje. Pastelinių atspalvių matinės įtempiamos lubos suteiks Jūsų kambariui ramumo pojūtį, komfortą ir patogumą.  Be to, lygus, be blizgesio, paviršius atkartoja tradicines klasikines dažytas lubas. Tai idealus variantas vertinantiems klasiką.

SATININĖS ĮTEMPIAMOS LUBOS

Satininės įtempiamos lubos turi idealiai lygų paviršių ir vos lengva blizgesį.  Dėl ypatingo mikroreljefinio paviršiaus satininės lubos turi perlamutro efektą.  Tai unikalus šio produkto privalumas. Satininės lubos atrodo estetiškai ir elegantiškai, bei tinka įvairiose patalpose:  nuo vonios kambario ir virtuvės  iki svetainės ar miegamojo.

LAKUOTOS  ĮTEMPIAMOS LUBOS

Lakuotos arba blizgios įtempiamos lubos  vis labiau populiarėja ne tik dėl spalvų įvairovės (virš 120 spalvų ir atspalvių), bet ir todėl, kad vizualiai padidina patalpą, praplečia erdvę. Šios lubos pasižymi išskirtiniu blizgesiu, dėl kurio lubose susidaro veidrodinis efektas ir tokiu būdu gražiai atsispindi visas interjeras. Pasirinkus tokios rūšies apdailą yra išgaunamas vizualinis erdvumas.

PRALAIDŽIOS ŠVIESAI ĮTEMPIAMOS LUBOS

Jei norite sukurti  jaukią aplinką, Jums puikiai tiks praleidžiančios šviesą įtempiamos lubos. Medžiaga išsklaido ir sušvelnina šviesą, krintančią iš viršaus, ir lubos tampa šviečiančios. Dienos metu galite mėgautis ramia balta lubų spalva, o vakare tokios lubos sukurs nepakartojamą šviesos efektą Jūsų interjere.

ART ĮTEMPIAMOS LUBOS

Pastaruoju metu labai populiarėja įtempiamų lubų dekoravimas foto spauda. Spaudos būdu ant audinio galima perkelti bet kokį raštą, paveikslą ar piešinį. Meninės lubos suteikia namams grožio, interjeras įgyja ryškų, nepakartojamą charakterį, o Jūs galite mėgautis dangumi, žvaigždėmis, gėlėmis ar bet kuriais kitais įvairiais ornamentais.

Ir dar vienas privalumas: įtempiamos lubos nereikalauja dažymo ir tinkavimo. Su laiku jos nekeičia spalvos, netrūkinėja. Tai ypač svarbu naujos statybos butuose ar namuose, mat lubos nebijo  drėgmės, ant jų paviršiaus nesusidaro kondensatas, tad tampa tinkamiausiu variantu  vonios kambariams, saunoms bei baseinams. Jei užlietų kaimynai iš viršutinio aukšto, jas galima lengvai demontuoti, o tada ir vėl sumontuoti. Pakartotinai sumontavus jos neprarandapirminių savybių, nepraranda kokybės. Galima įmontuoti įvairių formų ir dydžių šviestuvus, gaisro, ventiliacijos ir apsaugos sistemas bei lubinius karnizus. Svarbiausia, jos paslepia visus pagrindinių lubų trūkumus, nelygumus, nereikalauja specialios priežiūros ir yra lengvai plaunamos (užtenka kartą per 4-5 metus nuvalyti jas dregna šluoste), netraukia dulkių, nes yra elektrostatiškai neutralios, nedegios, ir tarnauja ilgą laiką. Įtempiamoms luboms suteikiama 10 metų garantija, nors jų tarnavimo laikas kur kas didesnis.

Įtempiamų  lubų sistemos pranašumai

Tai konstrukcijos paprastumas. Ją sudaro du pagrindinai komponentai: aliuminio arba plastikinis profilis ir PVC plėvelė (plona, bet ypač stipri polimero plėvelė, pagaminta vinilo pagrindu). Profiliai yra pritvirtinami prie sienų per visą patalpos perimetrą. Medžiaga jau iš anksto sukarpoma pagal patalpos išankstinius išmatavimus, kaitinama dujiniu šildytuvu iki 60◦C ir įmontuojama į profilius. Toks montavimas neužima daug laiko ir taip galima išvengti didelių statybinių šiukšlių. Šiuo atvėju, Jūsų nepatogumai yra minimalus - montuojant įtempiamas lubas nereikia išnešti baldų iš patalpos, užtenka juos tiesiog patraukti   arčiau centro.

UAB LANVITA www.lubustudija.lt pastangomis, patalpa taps šviesesnė, jaukesnė ir erdvesnė. Atsižvelgdama į kiekvieno kliento norus ir pageidavimus, LANVITA visada pasiruošusi  pasiūlyti geriausią sprendimą už optimaliausią kainą.

“Mes suprojektuosime, suteiksime profesionalias montavimo paslaugas ir kvalifikuotą  konsultaciją. Naudojame tik aukščiausios  kokybės  medžiagas iš Prancūzijos ir Vokietijos gamintojų, kurie atitinka aukščiausius Europos standartus. O mūsų meistrai  kokybiškai  ir greitai atliks įtempiamų lubų montavimo darbus, nuo paprastų klasikinių iki įvairaus sudėtingumo, konfigūracijos  lubų”- sako UAB LANVITA vadovė.

Daugiau informacijos:

Lanvita, UAB
PC "SENUKAI", Ukmergės g. 244 Vilnius LT-07160
Telefonai: +370 603 05519; +370 602 72529;
http://www.lubustudija.lt
info@lubustudija.lt

Lanvita, UAB


Sėdėjimą prilygino rūkymui

Sėdėjimą prilygino rūkymui

Sėdėjimas kenkia, sėdimas darbas žaloja sveikatą, sėdėjimas blogiau už rūkymą… Pastaruoju metu panašius dalykus tenka išgirsti vis dažniau. Pasaulyje jau yra praktinių priemonių, kuriomis ilgas sėdimas darbas paverčiamas nežymiu judėjimu....


Kodėl apdailai verta rinktis dekoratyvinį akmenį? 1 dalis

Kodėl apdailai verta rinktis dekoratyvinį akmenį? 1 dalis

Rinkoje yra didelis namų interjero ir eksterjero apdailos medžiagų pasirinkimas. Vidaus sienų apdailai galime rinktis tapetus, medieną, dažus, PVC dangą ir kitus elementus. Tačiau ypač patrauklų ir originalų dizainą galima sukurti naudojant...


Gyvas namų interjeras – BaliWood.lt

Gyvas namų interjeras – BaliWood.lt

SoHo loftuose Vilniuje įsikūrė Balio Salos dalis – BaliWood salonas.“Living concept store “ – šios pardotuvės konceptas. Įžengus pasitinka draugiška aplinka, išskirtinis dizainas , menas , mados ir kultūros paveldo...


Penkios jaukių namų interjero paslaptys

Penkios jaukių namų interjero paslaptys

Kiekvienas metų laikas atneša lengvą sumaištį į mūsų gyvenimus. Rudenį keis žiema, tad vis vėstant orams iš naujo atrasime ir savus namus. Kartu su gamta įneškime naujų spalvų bei potėpių - tegul laikas, praleistas namuose, būna ypatingas ir...


Aukštų lubų dekoravimas

Aukštų lubų dekoravimas

Aukštos lubos – vienas didžiausių patalpų privalumų. Kadangi jos praplečia erdvę, lyginant su žemomis lubomis, atsiranda galimybė kur kas turtingiau dekoruoti ne tik sienas, bet ir pačias lubas. Didelės erdvės užpildymui idealiai...


Pasikvieskime geriausius jausmus į namus – gėlių motyvai miegamajame

Pasikvieskime geriausius jausmus į namus – gėlių motyvai miegamajame

Gėlės dažnai turi savo reikšmes, jos simbolizuoja įvairias dvasines ir moralines žmonijos vertybes, nuoširdumą kitiems. Jos ypač mėgstamos tiek puošti namus gyvai, tiek įprasminamos per įvairius dekoro elementus – paveikslus, sienų puošybą...


Kaip vaiko spintą paversti žaidimų vieta?

Kaip vaiko spintą paversti žaidimų vieta?

Spintos dažniausiai yra įsivaizduojamos kaip daiktų laikymui skirtas baldas, tačiau pasitelktus vaizduotę šias galima paversti kai kuo daugiau. Kaip jau galėjote suprastis iš pavadinimo šis straipsnis buvo apie spintos pavertimą žaidimų vieta jūsų...


Vaiko kambario interjeras

Vaiko kambario interjeras

Vaiko kambarys - tai vieta, kur mažylis, o paskui ir jaunuolis, praleidžia daug laiko.Todėl tėvų uždavinys - skurti čia mikropasaulį, kuriame vaikas jausis maksimaliai komfortiškai, jaukiai, ramiai ir saugiai.


Alfa metalas, MB
Alfa metalas, MB

Metalo tekinimo bei frezavimo darbai, suvirinimas, pjovimas, gręžimas ir sriegimas.

Kandelas, UAB
Kandelas, UAB

Mes padedame sukurti šviesius ir jaukius namus

Destinus, UAB
Destinus, UAB

Žaliuzių gamyba, didmeninė ir mažmeninė prekyba. Užuolaidos.

Celestina, UAB "Renversa"
Celestina, UAB "Renversa"

Celestina, UAB - užuolaidų salonas!

plyteles247.lt
plyteles247.lt

Akmens masės plytelės, keraminės plytelės laukui ir vidui

Lanvita, UAB
Lanvita, UAB

UAB „LANVITA“ siūlo įtempiamų lubų projektavimą, profesionalias montavimo paslaugas, kvalifikuotą konsultaciją.

Rimar Statyba, UAB
Rimar Statyba, UAB

Rimar Statyba, UAB

Plyteles1.lt
Plyteles1.lt

Esame keraminių ir akmens masės plytelių gamintojų atstovai Lietuvoje, todėl Jums galime pasiūlyti geriausias kainas mūsų rinkoje.

AKMETA, VĮ Prekybos ir amatų gildija
AKMETA, VĮ Prekybos ir amatų gildija

Visų rūšių palangių gamyba, pardavimas, montavimas.

Kad nebūtų šalta, UAB
Kad nebūtų šalta, UAB

Lauko židiniai, biožidiniai, granulinės korsnelės, kapsulės, malkinės krosnelės. Įmonėje dirbantys specialistai atliks visus reikalingus darbus!

Baldžiai, UAB
Baldžiai, UAB

baldai, gamyba

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.