Balandžio 9d. Ketvirtadienis

Dekoro elementai – sienoms ir luboms

2015 Gruodžio 8d.
Peržiūrų skaičius: 55658

Namuose mes norime turėti harmoningą visumą .Suteikite  būstui išraiškingumo, jaukumo panaudojant erdvėms dekoro elemtus. Juk kartais užtenka vos kelių išmoningai parinktų dekoro elementų. Kokį namų stilių labiausiai mėgsta lietuviai, apibrėžti vis sudėtingiau. „Lietuviai pasižymi santūrumu, iš jų lūpų dažnai nuskamba frazė “Kad nebūtų per daug...”. Tačiau visgi papildomas detales jaukumui sukurti renkasi noriai. Tam, kad sukurti subtilų kambario interjerą lietuviai pagalvoja apie papildomas lubų ir sienų dekoravimo priemones, kurios galėtų sukurti darnią interjero visumą įkvepiančią namams įpatingo jaukumo. Tinkamai pasirinkta kambario spalvų gama ir sienų dekoras kuria namų harmoniją. Sumaniai parinktos lubinės ir sieninės juostos suteikia erdvei išbaigtumo.

Stiliaus sąvoką šiandien nebeįmanoma įsprausti į griežtus rėmus, ji įgavusi elastiškumo bruožų, - sako “Classic line decor“ produkto vadovė Inga Eimontienė. - Žmonės dažnai nebenori prisirišti prie griežto klasikinio ar modernaus stiliaus. Manau, kiekvienas klasikinis yra šiek tiek modernus, o kiekvienas modernusis mielai sąveikauja su trupučiu klasikos. Minimalistinis namų interjeras jokiu būdu nereiškia boikoto stilingų ir modernių sienų bei lubų dekoro elementų naudojimui. Svarbiausias dalykas kuriant interjerą – harmonija, o mūsų siūlomi interjero dekoravimo elementai šiam aspektui ypač pasitarnauja.

“Classic Line Décor” prekės - tai šiuolaikiškos, namų interjerą praturtinančios, detalės. Produktai yra labai tikslūs, lengvi, paprastai apdirbami ir nesudėtingai montuojami - ženkliai paprastesnis ir greitesnis montavimas nei gipso gaminių. Svarbiausia, kad jie atveria erdvę namų šeimininkų kūrybingumui. „Meistrauti mėgstantis žmogus, mūsų svetainėje pasiskaitęs montavimo patarimų, nesunkiai įgyvendins savo ar šeimos kūrybinius polėkius. Svarbu ir tai, kad mūsų dekoruose nėra kenksmingų sveikatai cheminių junginių“, - patikina I.Eimontienė. Dekorai gaminami iš lengvesnės už gipsą ar medį medžiagos poliuretano, kuris, nepaisant savo lengvumo, yra atsparus įspaudimams, įbrėžimams. Dekorų paviršius padengtas specialiu baltu gruntu, kuris suteikia jam papildomo kietumo ir gerai sukimba su glaistais bei vandens pagrindu gamintais dažais. Bėgant laikui dekorų savybės nekinta – paviršiai išlieka lygūs, netrupa, neskilinėja. Dekorai „nevaikšto“, todėl įtrūkimų atsiradimo tikimybė - mažai tikėtina.

Nuotaika-emocija-jausmas

Stilius tai skoningai parinktų detalių visuma, įkūnijanti tam tikrą nuotaiką-emociją-jausmą. Kiekvienas galvodamas apie būsimus namus turime įsivaizdavimą  - kaip mes norėtūme juose jaustis. Taigi šiai dienai būtų paprasčiau kalbėti ne apie stilių, o apie interjero nuotaiką ir kaip ją sukurti. Ar norime namie švelnaus lengvumo, ar šiurkštaus atšiaurumo, ar prabangaus solidumo, ar novatoriško modernumo, ar natūralaus elegantiškumo, ar žavaus puošnumo.... Variantų daugybė! Visa tai sukuria parinktos detalės, atitinkančios tai nuotaikai. Jungiant jas su spalvomis, baldais, šviestuvais ir aksesuarais išgauname nuotaikos harmoniją. Tai turi didžiulę įtaką žmogaus savijautai. Poilsio zonas įsivaizduojame ramios nuotaikos interjere, laisvalaikio erdvėse norisi žavios, žaismingos aplinkos, sužadinančios kūrybiškumui ir veiklai reikiamas emocijas. Darbo ir susikaupimo erdvėse – elegantiško ir santūriai saikingo interjero. Taigi, priklausomai nuo to, kokio emocinio fono tikimės būdami būsimoje erdvėje, tokį interjerą ir dėliojame. “Classic Line Decor” apdailos priemonės puikiai pasitarnauja šių nuotaikų interjerų išbaigtumui kurti. Gan išsamiai apie tai kalbame naujojoje e-svetainėje www.classiclinedecor.com . Čia taip pat rasite profesionalių dizainerių ir meistrų patarimų, susipažinsite su įvairių ornamentų atsiradimo istorija, pasisemsite įdėjų kaip sumaniai panaudti įvairius dekorų derinius savo interjere. O paskui neišeidami iš namų, galėsite įsigyti patikusių dekorų ir jų montavimo medžiagų.

Mažoji dekoro paslaptis

Dekoruojant aplinką verta pagalvoti ir apie psichologinius dekoro aspektus. „Classic line decor“ partneriai architektai pastebi, jog daugėja klientų, pavargusių nuo pastaruoju metu vyravusių tiesių linijų mados ir norinčių „sušildyti“ savo gyvenamąją erdvę. „Todėl kaip ant mielių auga noras skoningai dekoruoti sienas ir lubas“, - pastebi I Eimontienė. Lubinės juostos sušvelnina statų susikirtimą tarp sienų ir lubų, suteikia luboms papildomo reljefo ir apimties. Sieninės juostos ir aksesuarai padeda atsikratyti sienoms nuobodulį keliančios tuštumos. Durų briaunas apjuosę plačiomis juostomis-apvadais, tinkamai parinkę plačias grindjuostes sukursite harmoningas sienų proporcijas. Aštrius polangius įrėminę giminingo reljefo plačiomis juostomis sužadinsite didesnių langų ir platesnio šviesos srauto į kambarį įspūdį. Apšvietimas dekoruotas erdves dar labiau pagyvina šešėlių žaismu. Jie priduoda gylio ir išryškina dekorų tūrius.

Namų puošyba - įtraukiantis kūrybinis procesas, kurio džiuginantis rezultatas neturėtų versti suraukti kaktos skaičiuojant išlaidas. „Classic line decor“ ženklu žymimi dekorai vis dar gali pasigirti nosaikia kaina. Juolab, kad mes pasirūpinome būti pasiekami visoje Lietuvoje - mūsų e-parduotuvė www.classiclinedecor.com prieinama bet kuriuo metu, konsultantai telefonu 8-646-55 939 pasirengę patarti, o kurjeris – pristatyti produkciją į pirkėjo namus“, - patikina įmonės vadovė Inga Eimontienė.

Mėgaukitės ir žaiskite, kurdami savo svajonių interjerą. Leiskite savo vizijai lietis “Classic Line Decor” siūlomomis puošniomis ir originaliomis sienų, lubų dekoro detalėmis. Naujiems estetiniams potyriams išgauti derinkite skirtingų spalvų ir ornamentų sienų bei lubų juostas.

Pasinaudokite mūsų elektronine  parduotuve , išsirinkite dekoro elementus  neišeidami iš namų

www.classiclinedecor.comSienų dekoravimas

Sienų dekoravimas

Klaipėdos NIC centre jau galima pamatyti interjero meninio dekoravimo pavyzdžius. SIUZANO STUDIJA vienija dailininkus, dekoratorius ir dizainerius, kurie kuria interjerus bei atlieka meninį sienų dekoravimą.


Plytelės interjere: atspalviai, deriniai ir idėjos

Plytelės interjere: atspalviai, deriniai ir idėjos

„Kaip atrodytų vonia, jei plytelės bus melsvos? O jei su raižiniais? O kokios spalvos plyteles klijuoti virtuvėje?“ – tokios mintys, turbūt, kyla daugeliui, kurie įsirengia namus ar daro remontą. Šiandieninėje rinkoje yra begalės...


Kurkime jaukesnę aplinką kartu su “ Classic Line Decor”

Kurkime jaukesnę aplinką kartu su “ Classic Line Decor”

Turbut daugeliui jau įgriso tuščios, šaltos ir nuobodžios sienos namuose, menančios skandinavišką minimalizmą. Tokia aplinka labiau tinka biurams, bet ne namams. Namai - tai vieta, kur grįžę iš darbų norime sušilti, pasijausti jaukiai ir patogiai....


Sėdmaišiai išskirtinė interjero detalė

Sėdmaišiai išskirtinė interjero detalė

Svarstote, kodėl verta rinktis sėdmaišius? Šioje vietoje galima paminėti begales argumentų. Vienas jų – pritaikymo galimybės. Neretai norime atsinaujinti ir suteikti namams jaukumo, tačiau nežinome, kaip tai padaryti, nes reikia derinti prie...


Išskirtinio interjero grožio salonai

Išskirtinio interjero grožio salonai

Kai žmonių yra klausiama, kokiems grožio salonams jie teikia pirmenybę, dažniausiai pasigirsta štai tokie atsakymai: paslaugų įvairovė, naudojamos produkcijos kokybė, grožio meistrų profesionalumas ar paslaugų kaina. Tačiau negalima nepastebėti,...


Stiklas virtuvėje: modernu ir praktiška

Stiklas virtuvėje: modernu ir praktiška

Turbūt visi sutiks, jog svarbiausia vieta kiekvienuose namuose – virtuvė. Joje gurkšnodami kavą ruošiamės naujai dienai, išlydime vaikus į mokyklą. Ten pat prie jaukaus vakarienės stalo tą dieną ir palydime. Todėl nieko nuostabaus, jog...


Plisuotos žaliuzės

Plisuotos žaliuzės (1)

Plisuotos žaliuzės pritaikomos visų tipų langams, nes gali būti įvairių formų: kvadrato, trapecijos, rombo, sferos, įvairių formų trikampių, ir panašių geometrinių figūrų. Ypač gerai tinka arkos formos langams. Jos tvirtinamos horizontaliai ir...


10 patarimų, norintiems atnaujinti svetainę be didelių investicijų

10 patarimų, norintiems atnaujinti svetainę be didelių investicijų

Laikui bėgant svetainėje norisi naujovių, tačiau kardinaliems pokyčiams ne visuomet turime pakankamai laiko ar investicijų. Visgi, net ir tokiais atvejais galima atnaujinti svetainę – pateikiame Jums keletą būdų, kaip tai padaryti...


Akmens šalis, UAB "Rudmarma"
Akmens šalis, UAB "Rudmarma"

Akmens apdirbimas. Akmens gaminiai, marmuro ir granito plokštės, židiniai, židinių apdaila, laiptai, palangės - gamyba, prekyba.

Destinus, UAB
Destinus, UAB

Žaliuzių gamyba, didmeninė ir mažmeninė prekyba. Užuolaidos.

Soliteka, UAB
Soliteka, UAB

Soliteka, UAB - roletų, žaliuzių, romanečių gamyba Kaune.

Lanvita, UAB
Lanvita, UAB

UAB „LANVITA“ siūlo įtempiamų lubų projektavimą, profesionalias montavimo paslaugas, kvalifikuotą konsultaciją.

D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“
D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“

Prekiaujame įvairių gamintojų židinių ugniakurais, krosnelėmis, pirties krosnelėmis, kaminų sistemomis ir šiai sričiai skirtomis medžiagomis.

AKMETA, VĮ Prekybos ir amatų gildija
AKMETA, VĮ Prekybos ir amatų gildija

Visų rūšių palangių gamyba, pardavimas, montavimas.

Žario paminklai, UAB
Žario paminklai, UAB

Akmens stalviršiai, židinio apdailos, palangės, laiptai.
Tel. +370-61249657

Salgesta, UAB
Salgesta, UAB

Patikima ir ilgalaikė partnerė statybų ir apdailos klausimais

Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

Baldai PL, UAB
Baldai PL, UAB

Internetinė prekyba baldais

plyteles247.lt
plyteles247.lt

Akmens masės plytelės, keraminės plytelės laukui ir vidui

Rimar Statyba, UAB
Rimar Statyba, UAB

Rimar Statyba, UAB

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.