Gegužės 26d. Antradienis

Dekoravimo idėjos skirtingo amžiaus mergaičių kambariams!

Peržiūrų skaičius: 144716
Dekoravimo idėjos skirtingo amžiaus mergaičių kambariams!

Naujo interjero kūrimas visada yra įkvepiantis ir ilgalaikis projektas. Jeigu norite, kad jisai neatsibostų, labai rimtai apgalvokite patalpos funkcijas, atkreipiant dėmesį į visas smulkmenas, netgi į tai, ar kambarys saulėtas ar visada šešėlyje. Jeigu kambarys saulėtas, drąsiai galite pasirinkti ryškias spalvas. Tačiau jeigu kambarys mažas ir šešėlio pusėje, geriau pasirinkti švelnius pastelinius tonus. Labai emocionalus dekoravimo momentas tėvams, kai įrengiamas vaiko miegamasis. Jeigu negalite apsispręsti, pagalvokite apie dalykus, kurie vaikui patys svarbiausi! Čia rasite kelias aktualias idėjas įrengiant mergaičių kambarį!

1. Saldus ir pikantiškas. Beveik visoms mergaitėms patinka švelnios, romantiškos spalvos! Mergaitei tikrai patiks, jeigu kambariui pasirinksite gėlėtą tekstilę ar su švelniais žvėriukais ir drugeliais. Tokius papuošimus ant sienų galima sukurti gana lengvai naudojant jau gatavus šablonus.

Dažniausiai elgiamasi taip: visu pirma pagrindiniu tonu nudažomos sienos. Po to, kai dažai nudžiūsta, naudojant trafaretą, ant sienų nupiešiami įvairūs piešiniai ar ornamentai. Svarbu, kad spalvos tarpusavyje derėtų. Jokiu būdu nepamirškite apie lengvas, besvores langų užuolaidas!

2. Okeanas. Jeigu gyvenate prie jūros ar labai to norite, tai sienai pasirinkite balsvai žydrą spalvą, grindims - smėlio spalvą, o lubas išklijuokite tapetais su debesėliais! Labai didelis fototapetų su įvairiais jūrų motyvais pasirinkimas. Gyvendamas tokiame kambaryje, jūsų vaikas visada jaus bangų šniokštimą!
Dekoravimo idėjos skirtingo amžiaus mergaičių kambariams!3. Žvaigždės. Dar viena paplitusi tema dekoruojant vaikų ir jaunuolių kambarius. Šia tema surasime labai didelį audinių, tapetų ir patalinės asortimentą. Ši tematika patinka ir mergaitėms, ir berniukams. Galima parinkti ir priderinti įvairias spalvas: ir ryškias, ir švelnias. Tokioms dekoracijoms galima pasirinkti tapetus su žvaigždžių motyvais, galima naudojant trafaretą nupiešti žvaigždutes ir ant sienų, ir ant lubų ar netgi ant grindų. Gerai atrodo, jeigu sienos bus vienspalvės, o ant lubų nupieštos žvaigždutės. Tokiu atveju kaip akcentai galėtų būti kilimėliai ir patalinė su žvaigždžių piešiniais. Jeigu žvaigždės ir žvaigždutės labai artima tema, jas galima nudažyti liuminiscensinėmis spalvomis, kurios patamsyje sukurs žvaigždėto dangaus efektą.

4. Mėnesiena. Mėnesienos motyvus galima pasirinkti, jeigu jums patinka švelnūs romantiški spalvų tonai. Lubos gali būti tamsiai mėlynos - kaip vidurnakčio dangus. Ant jų galima nupiešti arba priklijuoti mėnulį ir žvaigždes. Ryškiomis spalvomis nudažytos lentynos, ant kurių irgi nupieštos žvaigždės. Gali būti ir didelė kraitinė skrynia su vaivorykšte ar kometa. Tokie elementai labai paįvairins interjerą ir padarys jį labai unikalų. Svarbu ir suderintos užuolaidos.

5. Angelai, fėjos ir elfai. Šią temą dievina bet kokio amžiaus mergaitės visose pasaulio šalyse. Angelų tema galima nutapyti dangų ir lengvus debesis, minkštas lovas ir baldakimą. Fėjų tema mus užburia savo permatomais, lengvais audiniais, užuolaidomis, spindinčiomis burtininkų lazdelėmis, magiškomis stebuklingomis dulkėmis. Tokiame interjere reikia pabandyti įmontuoti veidrodžius ir kitus sidabrinės spalvos bei atspindinčius elementus dizaine.

6. Gėlių jėga. Ryškiai oranžinis, saulės geltonas, laimo žalias ir arbūzo rausvas- tai pagrindinės spalvos šiame 60 - tų metų populiariame retro stiliaus interjere! Atraskite ryškius spalvotus audinius su gėlių motyvais ir derinkite juos su vienspalviais elementais – rauktinukais, lovos užtiesalais ir pagalvėlėmis. Gėles, nupieštas su trafaretu arba priklijuotas, geriausia išdėstyti laisvai. Tokie interjerai paprastai būna labai ryškūs ir truputėlį primena Ostino Pauerso nuotykius.

7. Saulės šviesa. Geltonas, gelsvas, auksinis- tai dominuojantys tonai. Tekančios ar beleidžiančios saulės paveikslas ant sienos. Įvairiausi motyvai. Populiarūs tokiame interjere fototapetai ir nuotraukos.
Dekoravimo idėjos skirtingo amžiaus mergaičių kambariams!8. Kotedžų, vasarnamių stilius. Šis stilius labai tinka, jeigu jūs savo vaiko kambariui esate numatę senus, apibrūžintus baldus. Čia labai tinka „apnešiotas” stilius. Baldai dažniausiai nudažyti baltai. Sienos, grindys ir lubos dažomos švelniais tonais: rožiniu, žydru, žalsvu. Drąsesni gali pasirinkti mėlyną ryškų vandenyno arba ryškų žalios žolės toną. Tokiam interjerui labai tinka gėlės, saulės skėčiai, pakabinami tinklai ir kėdės sūpuoklės. Labai tinka ir arbatėlė anglišku stiliumi.

9. Drugeliai, bitutės ir laumžirgiai. Jeigu pasirinkote šią tematiką savo vaiko kambariui, atsiminkite, kad drugeliai turi būti dideli! Yra labai daug galimybių, kaip interjere parodyti drugelius! Tai gali būti piešiniai ant sienų, papildyti tikrais drugeliais. Arba audiniai su drugelių motyvais. Labai lengvi rankų darbo elementai gali būti panaudoti dekoruojant paveikslų rėmus, kėdes ir stalus. Su plaukų segtukais galima pritvirtinti drugelius prie lempų gaubtų, sienų, užuolaidų ir visur, kur tik širdis geidžia.

10. Spalvų tematika. Parastai tėvai pasirenka pora vaiko mėgstamiausių spalvų ir jomis kuria vaiko kambario interjerą. Pirmiausia vaiko mėgstamiausia spalva nudažo sienas ir tada kuria visa kita. Visai nesvarbu, ar kambarys bus vienspalvis, ar jame bus panaudotos kelios spalvos. Jeigu tai jūsų vaiko mėgstamiausios spalvos, jisai tokiame kambaryje jausis labai gerai ir jaukiai.
Dekoravimo idėjos skirtingo amžiaus mergaičių kambariams!11. Katinėliai, šuniukai ir kiti gyvūnėliai. Kiekvienam vaikui patinka vienas ar kitas gyvūnėlis. Jūs galite sukurti savo vaikui kambario interjerą, panaudodami šiuos motyvus. Toks kambario dizainas labai tiks šiuolaikinei mergaitei. Tokio interjero nereikėtų persotinti. Užteks jeigu mėgstamų gyvūnėlių motyvai bus užuolaidose, patalinėje, pagalvėlėse ir aksesuaruose. Pagrindiniu kambario interjero tonu geriausia pasirinkti ramų pastelinį toną. Kaip aksesuarus galite pasirinkti ir nuotraukas su gyvūnėliais! Nepamirškite minkštų žaisliukų!

12. Pilys, princesės. Kiekviena mergaitė kažkada svajojo būti princese. Jeigu ir jūsų mergaitei šiuo metu toks momentas, tai jos svajonė gali išsipildyti! Galima įsigyti įvairius tapetus su pilių ir pilaičių motyvais. Taip pat galima sukurti interjerą, kuriame nebus matoma pilis, bet kurioje jinai jausis kaip pilyje. Lova su baldakimu, veidrodžio staliukas, rožinės spalvos aplinkui, lengvos besvorės ilgos užuolaidos – tai tiktai keli variantai, kaip galima sukurti aplinką, kurioje mergaitė jausis kaip princesė. Aksesuaruose galima panaudoti įvairius pasakų motyvus ir elementus. Pavyzdžiui – pelenės krištolinę kurpaitę arba pamotės stebuklingą veidrodėlį.

13. Sporto tematika. Jaunos mergaitės, kurios aktyviai sportuoja ir rimtai domisi kokia nors sporto šaka, nepriklausomai nuo to, ar tai plaukimas, ar jojimas, dviračių sportas ar futbolas, gerai jausis interjere, kuriame dominuos sporto tematika. Tokiame interjere paprastai naudojami vaiko iškovoti medaliai, diplomai, įvairios nuotraukos iš varžybų ir treniruočių. Naudojami ir kiti aksesuarai sporto tematika.

14. Knygų ir animacinių filmu herojai. Jie gali būti labai įvairūs, bet geriausia pasirinkti tokius, kurie jūsų vaikui patys mėgstamiausi. Galima pasirinkti konkrečias pasakas ir pagal ją sukurti interjerą, galima pasirinkti skirtingų pasakų herojus ir sukurti pasakų kambarį. Galimybės neribotos, belieka duoti valią fantazijai! Pavyzdžiui, pasirinkus pasaką apie raudonkepuraitę ir vilką, ant sienos galima nupiešti mišką ir raudonkepuraitę. Kambarį galima nudažyti žaliomis spalvomis, tai asocijuosis su mišku. Ar reikalingas vilkas šioje situacijoje, kur ir koks jisai bus, tegul sprendžia pats vaikas.

Svarbiausia, kad tai būtų vaiko mėgstamiausia pasaka. Jeigu vaikas bijo vilko, tai tikrai nebus gerai, jeigu vilkas bus kambario interjere! Populiariausi animacinių filmų herojai – nuo Volto Disnejaus peliuko Mikio iki Hanso Kristiano Anderseno Mažosios undinėlės. Kiekviena pasaka savaip graži. Pasirenkant vieną iš jų kaip interjero pagrindą, gausime daugybę idėjų dekoracijoms. Svarbu atsiminti, kad kuriate vaiko kambarį, todėl nereikėtų pasirinkti herojų ir pasakų, kurios patinka jums. Reikia galvoti apie vaiko norus!
Dekoravimo idėjos skirtingo amžiaus mergaičių kambariams!15. Persirengimo kambarys. Paskutiniu metu šis dekoravimo stilius vis labiau išpopuliarėjo vyresnių mergaičių tarpe. Mergaitėms patinka puoštis, todėl staliukai su veidrodžiais, tvorelės ir visokie moteriški niekučiai, brangenybių dėžutės- kiekvienos mergaitės tyli svajonė. Šiame stiliuje aktuali tendencija fono spalva pasirinkti baltą spalvą ir derinti ją su mėlynais, raudonais, žaliais, juodais ir smėlinės spalvos akcentais. Dažnai uždaros spintos vietoje pasirenkami atviri stovai, ant kurių kabinami drabužiai.

Tai jau irgi interjero elementas. Šiuo atveju svarbi spalvų dermė. Prie ryškių spalvų galima derinti dramblio kaulo spalvą.

Prancūziškas kambarys - baltas ir juodas, langeliai, antikinė nuotaika. Bet kokie prancūziški plakatai arba dekoracijos bus teisingas pasirinkimas paryžiečio miegamajam.


Užuolaidos didelėms, aukštoms erdvėms: ką reikia žinoti?

Užuolaidos didelėms, aukštoms erdvėms: ką reikia žinoti?

Apie didelius, erdvius namus, ko gero, svajoja daugelis. Beveik per visą sieną plytintys langai ir daug natūralios šviesos apžavi bene kiekvieną. Tačiau tai turi ir privalumų, ir trūkumų. Ką daryti, jei erdvės pojūtis atsiranda dėl to, kad būstas...


Šviečiantys veidrodžiai iš MAVY STUDIJOS

Šviečiantys veidrodžiai iš MAVY STUDIJOS

Sparčiai populiarėjant LED apšvietimui, šis taikomas beveik visur, kur tik reikalinga šviesa. Na, pradėkime nuo bendro namų vidaus ar kiemo apšvietimo, baldų ar net mažiausių interjero detalių paryškinimo... O ar kada pagalvojote apie šviečiančius...


10 patarimų, norintiems atnaujinti svetainę be didelių investicijų

10 patarimų, norintiems atnaujinti svetainę be didelių investicijų

Laikui bėgant svetainėje norisi naujovių, tačiau kardinaliems pokyčiams ne visuomet turime pakankamai laiko ar investicijų. Visgi, net ir tokiais atvejais galima atnaujinti svetainę – pateikiame Jums keletą būdų, kaip tai padaryti...


Modernaus vintažo interjerui tinkamas apšvietimas

Modernaus vintažo interjerui tinkamas apšvietimas

Paskutiniu metu vintažas vis dažniau naudojamas namų interjere. Grįžimas prie senų, tačiau aukštos kokybės daiktų, nostalgija prieš gerą šimtmetį vyravusiai stilistikai ir noras namus paversti kuo jaukesniais lemia, kad žmonės namus puošia vintažo...


Aukštų lubų dekoravimas

Aukštų lubų dekoravimas

Aukštos lubos – vienas didžiausių patalpų privalumų. Kadangi jos praplečia erdvę, lyginant su žemomis lubomis, atsiranda galimybė kur kas turtingiau dekoruoti ne tik sienas, bet ir pačias lubas. Didelės erdvės užpildymui idealiai...


Dekoratyvinių plokščių montavimo instrukcija

Dekoratyvinių plokščių montavimo instrukcija

Dekoratyvinės 3D plokštės sukuria ypatingą atmosferą, šiuo būdu dekoruotas interjeras tampa išskirtiniu, įgauna individualumo bruožą. Vienas iš šio dekoravimo būdų privalumas – paprastas montavimas, tad paprastomis priemonėmis suteiksite...


Interjero ašis - akvariumas

Interjero ašis - akvariumas (1)

Šiuolaikiniai akvariumai tokie gražūs ir skirtingi, kad jau seniai tapo ne tik atpalaiduojančiu pomėgiu, bet ir tikrų tikriausia gyvenamųjų patalpų, biurų, restoranų, prekybos centrų puošmena. Šis gyvosios gamtos gabalėlis ne tik džiugina akį ir...


Langai irgi turi "rūbą"

Langai irgi turi "rūbą"

Langas yra šviesos šaltinis, o jo apipavidalinimas turi įsilieti į bendrą namų stilių, pabrėžti jų savitumą. Tad pasirinkdami paprasčiausia sprendimą – dienines ir naktines užuolaidas, pakabindami žaliuzes ar visai nederančius roletus,...


Šviestuvų pasaulis LT, UAB
Šviestuvų pasaulis LT, UAB

Vidaus šviestuvai, lauko šviestuvai, LED produkcija

Soliteka, UAB
Soliteka, UAB

Soliteka, UAB - roletų, žaliuzių, romanečių gamyba Kaune.

JUNG VILNIUS, UAB
JUNG VILNIUS, UAB

"Protingo namo" valdymo elementai, standartiniai ir prabangaus dizaino jungikliai

Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

Plytelių meistrai
Plytelių meistrai

Plytelių meistrai - profesionalūs, turintys Ilgametę plytelių klijavimo patirtį, įgyvendinę daugelį projektų. Mes patariame, konsultuojame ir atliekame visus plytelių klijavimo darbus

Baldžiai, UAB
Baldžiai, UAB

baldai, gamyba

J.Matukonio I.P.G.Į
J.Matukonio I.P.G.Į

Dažai metalo konstrukcijoms, dažai medienai, dažai išorės / vidaus apdailai, dažymo patarimai

plyteles247.lt
plyteles247.lt

Akmens masės plytelės, keraminės plytelės laukui ir vidui

Lanvita, UAB
Lanvita, UAB

UAB „LANVITA“ siūlo įtempiamų lubų projektavimą, profesionalias montavimo paslaugas, kvalifikuotą konsultaciją.

Akmens šalis, UAB "Rudmarma"
Akmens šalis, UAB "Rudmarma"

Akmens apdirbimas. Akmens gaminiai, marmuro ir granito plokštės, židiniai, židinių apdaila, laiptai, palangės - gamyba, prekyba.

Rimar Statyba, UAB
Rimar Statyba, UAB

Rimar Statyba, UAB

Alfa metalas, MB
Alfa metalas, MB

Metalo tekinimo bei frezavimo darbai, suvirinimas, pjovimas, gręžimas ir sriegimas.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.