Birželio 6d. Šeštadienis

Berniukų kambarių dekoravimo idėjos

Peržiūrų skaičius: 141416
Berniukų kambarių dekoravimo idėjos

Svarbiausia, apie ką reikėtų pagalvoti tėvams, įkuriant vaikui miegamąjį- paties vaiko norai, interesai ir pomėgiai. Jokiu būdu nereikia kurti interjero, kuris atitiktų tėvų norus arba vaiko trumpalaikius kaprizus! Reikia atsiminti, kad vaikystėje mintys ir norai greitai keičiasi, taip pat kaip ir žaislai. Vieną savaitę vaikas nori žmogaus voro, o kitą jau Pokemono, trečią - vėl ko nors. Jeigu norite, kad vaikas jaustųsi gerai ne tiktai pirmąją savaitę, bet visą laiką, rūpestingai apgalvokite interjero tematiką. Kurkite interjerą atsižvelgdami į daiktus ir dalykus, kurie jūsų vaikui iš tikro reikalingi ir svarbūs, kas vaikui patiks ilgiau nei savaitę.

Galimybių yra daugiau nei mes galime įsivaizduoti! Pateiksime kelias iš populiariausių!
Berniukų kambarių dekoravimo idėjos Lenktyninės mašinos

Kartais, galvodami apie sportinius lenktyninius automobilius, didelė dalis tėvų įsivaizduoja juodai baltą vėliavėlę, plevėsuojančią prie starto - finišo linijos, užmiršdami, kad tai labai įdomi tema. Jau gana seniai galima įsigyti kilimėlius su lenktyninių trasų motyvais. Tai gali būti labai įdomus žaidimų laukas berniukui. Parduotuvėse taip pat galima surasti lovų, kurių forma kaip lenktyninių automobilių. Galima įsigyti plakatų -kalendorių tiek apie lenktynines mašinas, tiek ir apie pačius lenktynininkus. Tokiame interjere bus vietos ir vaiko automobilių kolekcijai!

Kosmosas

Pasirenkame kosmoso temą ir skrendame į žvaigždes! Tokiame interjere labai tiks apvalios formos lova, sidabriniai, pilki, tamsiai mėlyni tonai. Juos galima derinti su šviesiais pasteliniais arba dramblio kaulo tonais. Žvaigždės ir planetos dažniausiai nupiešiamos ant sienų ir lubų (jeigu piešite, prieš tai paviršių reikėtų nudažyti viena spalva). Tokia pat spalva tinka nudažyti ir baldus. Tai sukurs vientisos ir begalinės erdvės įspūdį! Tokiame interjere labai rūpestingai reikia pasirinkti apšvietimą, kad patalpa nebūtų per tamsi. Čia labai tiks lubose įmontuotos mažos lemputės ir kosminių formų šviestuvai.

Armija, jūros karinis laivynas, aviacija, jūrininkystė
Toks interjeras dažniausiai įrengiamas berniukams, kurių tėvai yra karininkai. Tokiu būdu stengiamasi vaikui tarsi įdiegti patriotizmą. Populiariausias būdas, kaip sukurti karinį stilių kambaryje, yra nudažyti kambarį apsaugine spalva (raudono kraplako, dykumos smėlynų arba okerio, žalia haki) ir interjere panaudoti armijos aksesuarus, įvairius lėktuvų, tankų modelius. Svarbiausia tai, kad nereikėtų vaikui primesti aviacijos temos ar kokios kitos, kuri svarbi ir artima tėvams, bet nemiela vaikui.
Berniukų kambarių dekoravimo idėjos Sportas

Nuo futbolo iki krepšinio ir ledo rutulio. Sportas - tai tema, kuri jungia visas kartas. Jeigu pasirinksite beisbolą, panaudokite ir beisbolo lazdą, ir pirštines, ir aprangą su garsių sportininkų autografais. Pamėginkite pažiūrėti į sportą kitomis akimis ir atrasti daug įvairių būdų, kaip sporto inventorių ir kitus atributus paversti interjero elementais. Lovos galvūgalį, pavyzdžiui, galima padaryti iš beisbolo lazdų. Iš pirštinių galima sukurti lempos gaubtą. Neužmirškite apie trofėjus, apdovanojimus, fotografijas ir plakatus. Kambarį reikėtų nudažyti vaiko mėgstama spalva, surasti atitinkamą kilimėlį, baldus, lovą. Pritaikykite pagal pasirinktą sporto temą ir pasirinkite atitinkamus kambario tonus.

Filmų ir animacinių filmų herojai

Šia tema galima rasti labai daug ir visiems tinkančių idėjų. Tiek patiems mažiesiems, tiek paaugliams ir net suaugusiems vyrams. Visai nesvarbu, ar jūsų vaikui patinka peliukas Mikis, Aladinas, Liūtas Karalius, istorijos apie Skūbijs Du ar dar kas nors, užtektinai daug galimybių, norint rasti detalių tokiam interjerui. Nebus problemų ir su pataline. Populiariausi vaikiškos patalinės ornamentai - Volto Disnėjaus piešti personažai! Ir Latvijoje daugelio vaikų svajonė yra kambarys su Vinipuku arba Šreko animacijos filmų herojais. Parduotuvėse galima rasti daug dalykų, kuriuos derinant galima sukurti norimą interjerą ir realizuoti savo svajones.

Piratai

Pasakojimas apie Piterį Peną ir Vendijų dažnai įkvėpia tėvelius kurti įvairų interjerą. Berniukai, kuriuos intriguoja piratų gyvenimo būdas ir kiti su šia tema susiję dalykai, bus patenkinti kambariu, kuriame bus panaudotos vandenyno, burinio laivo, iliuminatoriaus, žvejybinių tinklų, brangenybių skrynios ir paslėptų brangenybių motyvai. Neužmirškite ir apie Vendijų ir jo nepaprastas galimybes!
Berniukų kambarių dekoravimo idėjos Traukiniai, lėktuvai ir automobiliai

Yra labai daug tapetų, audinių, aksesuarų ir baldų transporto tema. Jeigu pasirinksite šią interjero temą, problemų nebus! Tėveliai dažniausiai pasirenka ryškias spalvas, tapetus su transporto motyvais, automobilio formos lovas, prie lubų pakabina lėktuvėlius. Kuris berniukas nesvajoja apie savo automobilių trasą ar geležinkelį?

Kaubojai

Tai tema, kurią realizuoti galima įdiegiant pačias įvairiausias idėjas. Čia tinka ir ryškios margos skaros, ir kaubojų kepurės bei kiti drabužių bei buities aksesuarai. Alavinės žvaigždutės, šerifo skiriamieji ženklai, laso metimo virvė. Ir, savaime aišku, žirgai. Kartu su žalios spalvos tonais tinkamiausi bus rudi, rusvi, smėlio spalvos tonai.


Berniukų kambarių dekoravimo idėjos Dinozaurai

Nuo meilių ir stilizuotų iki realistinių ir net baisių. Galimybės neribotos. Dinozaurai - tema, kuri iki šiol labai madinga paauglių tarpe. Jeigu esate įsitikinę, kad ši tema jūsų vaikui ne vienos dienos užgaida, bet jis ja domisi rimtai, tai ir motyvus galima pasirinkti šia tema. Tik reikėtų suderinti spalvas. Akcentus geriau pasirinkti sienos pakraščio apdailoje, užuolaidose, plakatuose bei kituose aksesuaruose.

Gyvūnėlių gyvenimas

Nuo bičių ir skruzdėlių iki varlių ir reptilijų. Interjerai, kuriuose dominuoja gamta, visada patinka vaikams. Gali būti, kad toks interjeras padės jūsų vaikui lavinti fantaziją ir vaikas pradės rimtai domėtis gamta! Aišku, kad jokiu būdu negalima pasirinkti tokių gyvūnėlių, kurių vaikas bijo. Ne visiems vaikams patinka gyvoji gamta ir ne visi vaikai nori ją matyti savo kambaryje!

Mėgstamiausi naminiai gyvūnėliai

Kuris berniukas nenorėtų savo kambario interjere matyti savo mėgstamiausią naminį gyvūnėlį? Ar tai būtų šuo, ar katinas, ar paukštis, ar gyvatė- tokiame interjere vaikas ir jo gyvūnėlis jausis labai gerai! Nereikėtų padauginti ir perkrauti interjero. Nereikia naudoti per daug iškamšų, užteks kelių nuotraukų, kuriose matomas pats vaikas su savo numylėtiniu.

Žaislų namelis - miestas

Ši tema ne tiktai leidžia sukurti įdomų, atrakcijų pilną ir neįprastą interjerą, bet ir imituoti patalpoje žaidimų aikštelę. Tai padės vaikui savo kambaryje žaisti ir kartu lavintis! Čia variantų begalės. Galima apipiešti sienas, kurios bus panašios į žemėlapį, galima pakabinti savo piešinius, įvairius užrašus. Pavyzdžiui, ant vienos sienos galima nupiešti saldumynų parduotuvę, ant kurios būtų užrašytas jūsų vaiko vardas. Kambario interjeras tada turi būti panašus į saldumynų parduotuvę.

Dauguma į kambarį įsineša įvairų sporto inventorių. Tai ir mankštos įrenginiai, ir sūpuoklės, ir virvė, kuria galima kopti, ir slidus kalniukas. Naudojant ryškias spalvas ir duodant valią fantazijai, galima gauti gerų rezultatų. Svarbu, kad interjeras būtų saugus ir vaikus nesusižeistų.

Safari

Jeigu pasirenkate safari temą, parduotuvėje šia tema surasite ryškius fototapetus su žvėreliais. Nereikia užmiršti užuolaidų. Sienas reikėtų dažyti mėlyna, geltonai ruda, dramblio kaulo arba kita spalva, kuri tinka prie žvėrelių nuotraukų. Pagalvyčių užvalkaliukus ir paklodes pasirinkite su leopardo ar tigro piešiniais. Kaip aksesuarus naudokite drugelių tinklus, plėšriųjų gyvūnų figūras, vaiko piešinius, binoklius arba šiaudines kepures. Tokiame interjere labiau nei nuotraukos ir plakatai tiks paties vaiko piešti piešiniai - jo nupieštas liūtas arba kiti safari žvėrys.

Gamtoje

Daugeliui vaikų patinka laisvalaikį praleisti stovyklose arba kalnuose. Kuriant interjerą, taip pat galima pagalvoti apie tai, kaip jame suderinti malonius atsiminimus. Tai gali būti atsiminimai apie įdomų žygį, žvejybą, irklavimą arba kitus užsiėmimus gamtoje, kur vaikas dalyvavo ir gerai jautėsi. Tai leis vaikui dažniau nusišypsoti! Inkilėliai, lokiai, briedžiai ir žuvys gali būti tapetuose, patalynėje ir, aišku, kaip įdomus kambario akcentas. Kaimiškam kambariui dažniausiai naudojami švelnūs languoti raštai, flaneliniai audiniai, medinės ir šiaudinės lovos. Aksesuaruose dažniausiai naudojama miško, kalnų, žvėrelių temos. Populiarios natūralios medžiagos – pušų kankorėžiai, žagarai ir t.t. Jeigu kas nors tokį kambarį jau turi, gal ir laisva diena nebereikalinga?


Dekoratyviniam akmeniui visada atsiras vieta Jūsų namuose

Dekoratyviniam akmeniui visada atsiras vieta Jūsų namuose

Iš akmens masės gaminamas dekoratyvinis akmuo įneš į Jūsų interjerą tam tikrą, Jūsų pačių sukurta gamtos kampelį, sukurs neįtikėtiną atmosferą ir komforto pojūtį. Svetainėje dažniausiai dekoratyvinis akmuo puošia židinį, tai pat kolonas, sieneles...


“Bali Wood” naujiena: laikrodžiai DD

“Bali Wood” naujiena: laikrodžiai DD

“Bali Wood” ekspozicija pasipildė menininko iš Ukrainos Dmitrijaus Demskio laikrodžiais. Išvaizda balietiška, tačiau laiką skaičiuoja vokišku tikslumu. Kartais tokio daikto prireikia net ir gyvenantiems atostogų ritmu… Bali...


Kodas loftas

Kodas loftas

Neapibrėžta erdvė, aukštos lubos, didžiuliai langai, atviro plytų mūro, betono, stiklo bei metalo elementai – bruožai, būdingi lofto stiliui. Loftų kultūra prasidėjo XX a. 4 – ajame dešimtmetyje Jungtinėse Amerikos Valstijose...


Švaros svarba biure

Švaros svarba biure

Visiems turbūt suprantama, jog kiekvienoje įmonėje privalo būti švaru bei tvarkinga. Biuro išvaizda, tai tarsi vizitinė kortelė, daug ką pasakanti apie įmonės veiklą klientams. Gerai sutvarkytas bei švarus kabinetas yra svarbi įmonės įvaizdžio...


2020 m. namų dekoro tendencijos

2020 m. namų dekoro tendencijos

Pakelkite ranką, jei jūsų namų dekoras – nuolat besikeičiančių mėgstamiausių dalykų derinys. Įsirengti patalpas taip, kad jose būtų malonu leisti laiką, svarbu daugeliui. Keičiantis interjero mados tendencijoms, neretai suvilioja proga bent...


Malkos kaip interjero ir eksterjero detalė

Malkos kaip interjero ir eksterjero detalė

Šiandien vis dažniau į malkas žvelgiama ne tik kaip į kurą židiniui ar krosniai kūrenti, bet kaip į interjero, eksterjero detalę. Pasitaiko ir tokių dizaino sprendimų, kai malkomis puošiama visa siena ar sienos dalis, tačiau židinio ar krosnelės...


Kokie interjerai populiariausi Lietuvoje ir kodėl neverta rinktis madingų sprendimų

Kokie interjerai populiariausi Lietuvoje ir kodėl neverta rinktis madingų sprendimų

Šviesūs, paprasti, jaukūs ir natūralūs – dažniausiai tokių namų pageidauja lietuviai. Interjero dizainerė Monika Juknienė atskleidžia, koks interjero stilius Lietuvoje populiariausias ir kaip jis derinamas su vis dažniau klientų akcentuojamu...


Aukštų lubų dekoravimas

Aukštų lubų dekoravimas

Aukštos lubos – vienas didžiausių patalpų privalumų. Kadangi jos praplečia erdvę, lyginant su žemomis lubomis, atsiranda galimybė kur kas turtingiau dekoruoti ne tik sienas, bet ir pačias lubas. Didelės erdvės užpildymui idealiai...


EUROKERAMIKA, UAB
EUROKERAMIKA, UAB

Keraminės, akmens masės, klinkerio plytelės, stiklo mozaikos, betono mozaikos (teraco), fasadinės plytos, klinkerio trinkelės kiemui ar šaligatviui.

plyteles247.lt
plyteles247.lt

Akmens masės plytelės, keraminės plytelės laukui ir vidui

Terasus, UAB
Terasus, UAB

Didelis lauko baldų pasirinkimas. Valgomojo komplektai, minkšti komplektai, krėslai ir gultai.

Plytelių meistrai
Plytelių meistrai

Plytelių meistrai - profesionalūs, turintys Ilgametę plytelių klijavimo patirtį, įgyvendinę daugelį projektų. Mes patariame, konsultuojame ir atliekame visus plytelių klijavimo darbus

Plyteles1.lt
Plyteles1.lt

Esame keraminių ir akmens masės plytelių gamintojų atstovai Lietuvoje, todėl Jums galime pasiūlyti geriausias kainas mūsų rinkoje.

Harvuda, UAB
Harvuda, UAB

Vienetinių baldų gamyba. Baldai verslui ir namams...

Miško šviesos, MB
Miško šviesos, MB

Lauko apšvietimas, vidaus apšvietimas, šventinis apšvietimas, konsultacijos, įrengimas

AKMETA, VĮ Prekybos ir amatų gildija
AKMETA, VĮ Prekybos ir amatų gildija

Visų rūšių palangių gamyba, pardavimas, montavimas.

Baldai PL, UAB
Baldai PL, UAB

Internetinė prekyba baldais

J.Matukonio I.P.G.Į
J.Matukonio I.P.G.Į

Dažai metalo konstrukcijoms, dažai medienai, dažai išorės / vidaus apdailai, dažymo patarimai

Celestina, UAB "Renversa"
Celestina, UAB "Renversa"

Celestina, UAB - užuolaidų salonas!

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.