Rugpjūčio 19d. Pirmadienis

Autoriniai darbai ant baldų

2015 Balandžio 21d.
Peržiūrų skaičius: 25272

Mūsų namuose “įsikuria”  kompiuteriai ir kita moderni vaizdo bei garso aparatūra, erdvė apšviečiama halogeninais šviestuvais, sienos spalvinamos ryškiomis spalvomis, interjeras dekoruojamas ekscentriškomis detalėmis... Tai toli gražu ne visada dera prie istorinių laikų baldų pompastikos ar sunkiasvorių, statiškų minkštų baldų primetamo įmantraus išraiškingumo. Ir taip nejučia imame ieškoti baldo transformerio, derančio prie mūsų neformalios aplinkos. Ne paslaptis, kad šiuolaikiniuose namuose pagrindinis veiksmas sukasi aplink funkcionalią sofą. Iš daugelio daiktų, užpildančių mūsų namus, ji pati minkščiausia ir jaukiausia. Tai arčiausias mūsų kūnui ir sielai baldas, todėl šio baldo funkcionalumui, dizainui ir praktiškumui keliami patys aukščiausi reikalavimai.

Autoriniai - meniniai darbai ant baldų

Tai tarsi naujas impulsas, galimybė atrasti individualų sprendimą, išskirtinumo bei savitumo ieškančiam žmogui. UAB "Meduma", jau daug metų gamina modernius, funkcionalius ir praktiškus baldus - transformerius, pristato naujas galimybes dekoruoti baldus ar namų interjerą autoriniais - meniniais darbais. Tai dailininkės sukurti piešiniai, aplikacijos ir šilkografijos darbai, perkelti ant baldų ar gobeleno. Tai ne tik nauja galimybė ieškoti  individualaus sprendimo puošiant namų interjerą ar baldus, bet ir įsigyto baldo meninė vertė, suteikianti jam išskirtinumo, šilumos ir jaukumo. Tai menininko ieškojimai, jausmai ir energija, kurie daro baldą artimu ir  šiltu namų aplinkoje.

KIWI

Negalite išpildyti vaiko svajonės - turėti šuniuką ar katinėlį, nes jį reikia vedžioti bei šerti? O ir netvarkos bei triukšmo būtų pilni namai... Tačiau Jūs galite kitaip surasti savo mažyliui draugą. Padovanokite jam sofą "Kiwi" su aplikacija „Katinas -  Transformeris".

Šis nebylus, mielas ir minkštas draugas neleis Jūsų vaikui liūdėti, visada jo ištikimai lauks kambaryje, nakčiai palaimingai leis užmigti šalia, o svarbiausia - nebus jokios netvarkos ir papildomų rūpesčių. Tik šiluma ir jaukumas, dvelkiantys nuo sofos.

FUNNY ir POLINA

Įsivaizduokite ramią sekmadienio popietę, kai niekur nereikia skubėti. Jūs tingiai įsitaisęs ant sofos snūduriuojate.  Staiga svetainėn įvirsta vyresnėlis sūnus ir pasiūlo sulošti šaškių partiją. Galėtumėte sutrikti, nes turbūt nebepamenate, kur namuose turėjote šaškes ir žaidimo lentą, o ir kada paskutinį kartą mėgavotės žaidimo su sūnumi akimirkomis..

Viskas paprasta, jei Jūsų svetainėje stovi komplektas "Funny" ar "Polina", o ant vienos iš šių baldų banketės yra išaplikuota šaškių lenta. O kad viskas būtų dar paprasčiau, įdėsime ir "šaškių" komplektą - dviejų spalvų sageles. Juk taip gera ir paprasta būti kartu.

ADELAIDA

Jūs taip ilgitės artimo žmogaus, kuris ilgam išvyko... Nuotraukų, primenančių laiką kartu turite daug, tačiau kaskart nesinori vartyti storo albumo. Išeitis įdomi ir nekasdieniška: išsirinkite Jums patikusį baldą - transformerį, pvz. komplektą "Adelaida", o mes ant pagalvių galėsime įrėminti Jūsų  mylimo žmogaus nuotrauką arba užrašyti širdžiai brangius žodžius. Pas mus gyvena šilti jausmai.


Tai tik keletas pavyzdžių, kuomet autorinis - meninis darbas palieka tarsi spaudą ant baldo, įkvepia jį naujoms idėjoms bei sprendimams. Mes norime vėl išmokti neskubėti beprotiško ritmo ir šiuolaikinių technologijų nūdienoje, norime atsiriboti nuo masinės, sausos gamybos, norime skirti laiko bendravimui, baldo tobulinimui ir puošybai. Norime perduoti gerąją meistro energiją, šilumą ir jaukumą Jūsų namas.

GAMINTOJAS:

UAB“MEDUMA, Žemaitės g. 21, LT-57195  Kėdainiai
Tel.: (+370 347) 60712, faksas: (+370 347) 77003
El.paštas: info@meduma.lt
www.transformeriai.lt

Transformeriai.lt


Stiklas virtuvėje: modernu ir praktiška

Stiklas virtuvėje: modernu ir praktiška

Turbūt visi sutiks, jog svarbiausia vieta kiekvienuose namuose – virtuvė. Joje gurkšnodami kavą ruošiamės naujai dienai, išlydime vaikus į mokyklą. Ten pat prie jaukaus vakarienės stalo tą dieną ir palydime. Todėl nieko nuostabaus, jog...


Paruoškite namus Velykoms!

Paruoškite namus Velykoms!

„C&D Style” jau ruošiasi gražiausiai pavasario šventei Šv. Velykoms! Bundanti gamta, pirmieji gėlių žiedlapiai, kutenantys saulės spinduliai ir glostantis švelnus vėjas – viso to išsiilgusios žiemos sukaustytos širdys....


Laminuota skarda – aukščiausia kokybė garantuota

Laminuota skarda – aukščiausia kokybė garantuota

Laminuota skarda su RENOLIT medžio imitacijos plėvele vizualiai mažai skiriasi nuo medienos, yra ilgaamžė, atspari šalčio ir karščio poveikiui, paviršius apsaugotas nuo UV spindulių. Laminavimo technologija prižiūrima ir tiriama laboratorijose....


Interjero formavimas: patarimai kaip tinkamai pasirinkti tapetus ir užuolaidas

Interjero formavimas: patarimai kaip tinkamai pasirinkti tapetus ir užuolaidas

Remontuojant butą ar statantis namą neretai iškyla dilema kokį interjero sprendimą pasirinkti. Kiekvienas turime savo jaukaus interjero viziją, tačiau ne visada ji atitinka turimos erdvės galimybes.


Raudona – neraudona, žalia – nežalia...

Raudona – neraudona, žalia – nežalia...

Naujoje šviesoje spalvos atrodo kitaip Jei nors kartą pirkote kokį nors daiktą ar rūbą esant dirbtiniam apšvietimui, žinote, kad dienos šviesoje tas pirkinys visuomet atrodo kitaip. Taigi jeigu spalva mums labai svarbi, perkamą daiktą stengiamės...


Niūriai nuotaikai išblaškyti - šviečiantys tapetai

Niūriai nuotaikai išblaškyti - šviečiantys tapetai

Švedijos dizainerė Camilla Diedrich sukūrė kiek neįprastus šviečiančius tapetus, pavadintus Nature Ray Charles Wallpaper. Tapetai išraizgyti plonais šviesolaidžio siūleliais, kurie formuoja įvairiausius ornamentus. Dizainerė norėjo tokiais...


Kolekcija „Architectura” bet kokį sumanymą paverčia realybe

Kolekcija „Architectura” bet kokį sumanymą paverčia realybe

Minimalistinis kolekcijos „Architectura” gaminių dizainas, kurį sukurti įkvėpė pagrindinės geometrinės formos (apskritimas, elipsė ir stačiakampis), atveria neribotas interjero projektavimo galimybes. Ši kolekcija turi dar vieną didelį...


Židinio apdailai -  dekoratyvinis akmuo

Židinio apdailai - dekoratyvinis akmuo

Įprastai, privačių namų šeimininkai, o dabar ir erdvių būtų savininkai, neapsieina be stilingiausio akcento svetainėje – židinio. Juk židinys namuose visada laikomas sėkmės, stabilumo, materialinės gerovės ir šeimos simboliu. Būtent todėl jo...


Akmens šalis, UAB "Rudmarma"
Akmens šalis, UAB "Rudmarma"

Akmens apdirbimas. Akmens gaminiai, marmuro ir granito plokštės, židiniai, židinių apdaila, laiptai, palangės - gamyba, prekyba.

EUROKERAMIKA, UAB
EUROKERAMIKA, UAB

Keraminės, akmens masės, klinkerio plytelės, stiklo mozaikos, betono mozaikos (teraco), fasadinės plytos, klinkerio trinkelės kiemui ar šaligatviui.

D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“
D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“

Prekiaujame įvairių gamintojų židinių ugniakurais, krosnelėmis, pirties krosnelėmis, kaminų sistemomis ir šiai sričiai skirtomis medžiagomis.

Nevotex, UAB
Nevotex, UAB

UAB Nevotex yra Nevotex AB grupės įmonė. Pagrindinė veikla – didmeninė prekyba minkštų baldų gamybos medžiagomis, įrankiais ir įranga.

1000 plytelių, parduotuvė - salonas
1000 plytelių, parduotuvė - salonas

Akmens masės, keraminės, klinkerio, fasadų plytelės grindims, sienoms, laiptams, klijai, glaistas - mažmeninė ir didmeninė prekyba. Santechnikos įranga - mažmeninė ir didmeninė prekyba.

Baldžiai, UAB
Baldžiai, UAB

baldai, gamyba

Patikimas turtas, UAB
Patikimas turtas, UAB

"Classic Line Decor" tai populiariausia interjero dekoro elementų iš poliuretano kolekcija Lietuvoje!

plyteles247.lt
plyteles247.lt

Akmens masės plytelės, keraminės plytelės laukui ir vidui

Alfa metalas, MB
Alfa metalas, MB

Metalo tekinimo bei frezavimo darbai, suvirinimas, pjovimas, gręžimas ir sriegimas.

Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

MOBLER, S.Laskausko I.Į
MOBLER, S.Laskausko I.Į

Miegamojo baldai, virtuvės baldai, lauko baldai, mediniai laiptai, lauko langų ir durų apdaila, svetainės baldai, vonios baldai

Terasus, UAB
Terasus, UAB

Didelis lauko baldų pasirinkimas. Valgomojo komplektai, minkšti komplektai, krėslai ir gultai.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
www.agmeka.lt

www.agmeka.lt

Stogo danga, klinkeris, trinkelės, stogo priedai
Mes jau čia Mes jau čia