Gruodžio 6d. Penktadienis

Autoriniai darbai ant baldų

2015 Balandžio 21d.
Peržiūrų skaičius: 25272

Mūsų namuose “įsikuria”  kompiuteriai ir kita moderni vaizdo bei garso aparatūra, erdvė apšviečiama halogeninais šviestuvais, sienos spalvinamos ryškiomis spalvomis, interjeras dekoruojamas ekscentriškomis detalėmis... Tai toli gražu ne visada dera prie istorinių laikų baldų pompastikos ar sunkiasvorių, statiškų minkštų baldų primetamo įmantraus išraiškingumo. Ir taip nejučia imame ieškoti baldo transformerio, derančio prie mūsų neformalios aplinkos. Ne paslaptis, kad šiuolaikiniuose namuose pagrindinis veiksmas sukasi aplink funkcionalią sofą. Iš daugelio daiktų, užpildančių mūsų namus, ji pati minkščiausia ir jaukiausia. Tai arčiausias mūsų kūnui ir sielai baldas, todėl šio baldo funkcionalumui, dizainui ir praktiškumui keliami patys aukščiausi reikalavimai.

Autoriniai - meniniai darbai ant baldų

Tai tarsi naujas impulsas, galimybė atrasti individualų sprendimą, išskirtinumo bei savitumo ieškančiam žmogui. UAB "Meduma", jau daug metų gamina modernius, funkcionalius ir praktiškus baldus - transformerius, pristato naujas galimybes dekoruoti baldus ar namų interjerą autoriniais - meniniais darbais. Tai dailininkės sukurti piešiniai, aplikacijos ir šilkografijos darbai, perkelti ant baldų ar gobeleno. Tai ne tik nauja galimybė ieškoti  individualaus sprendimo puošiant namų interjerą ar baldus, bet ir įsigyto baldo meninė vertė, suteikianti jam išskirtinumo, šilumos ir jaukumo. Tai menininko ieškojimai, jausmai ir energija, kurie daro baldą artimu ir  šiltu namų aplinkoje.

KIWI

Negalite išpildyti vaiko svajonės - turėti šuniuką ar katinėlį, nes jį reikia vedžioti bei šerti? O ir netvarkos bei triukšmo būtų pilni namai... Tačiau Jūs galite kitaip surasti savo mažyliui draugą. Padovanokite jam sofą "Kiwi" su aplikacija „Katinas -  Transformeris".

Šis nebylus, mielas ir minkštas draugas neleis Jūsų vaikui liūdėti, visada jo ištikimai lauks kambaryje, nakčiai palaimingai leis užmigti šalia, o svarbiausia - nebus jokios netvarkos ir papildomų rūpesčių. Tik šiluma ir jaukumas, dvelkiantys nuo sofos.

FUNNY ir POLINA

Įsivaizduokite ramią sekmadienio popietę, kai niekur nereikia skubėti. Jūs tingiai įsitaisęs ant sofos snūduriuojate.  Staiga svetainėn įvirsta vyresnėlis sūnus ir pasiūlo sulošti šaškių partiją. Galėtumėte sutrikti, nes turbūt nebepamenate, kur namuose turėjote šaškes ir žaidimo lentą, o ir kada paskutinį kartą mėgavotės žaidimo su sūnumi akimirkomis..

Viskas paprasta, jei Jūsų svetainėje stovi komplektas "Funny" ar "Polina", o ant vienos iš šių baldų banketės yra išaplikuota šaškių lenta. O kad viskas būtų dar paprasčiau, įdėsime ir "šaškių" komplektą - dviejų spalvų sageles. Juk taip gera ir paprasta būti kartu.

ADELAIDA

Jūs taip ilgitės artimo žmogaus, kuris ilgam išvyko... Nuotraukų, primenančių laiką kartu turite daug, tačiau kaskart nesinori vartyti storo albumo. Išeitis įdomi ir nekasdieniška: išsirinkite Jums patikusį baldą - transformerį, pvz. komplektą "Adelaida", o mes ant pagalvių galėsime įrėminti Jūsų  mylimo žmogaus nuotrauką arba užrašyti širdžiai brangius žodžius. Pas mus gyvena šilti jausmai.


Tai tik keletas pavyzdžių, kuomet autorinis - meninis darbas palieka tarsi spaudą ant baldo, įkvepia jį naujoms idėjoms bei sprendimams. Mes norime vėl išmokti neskubėti beprotiško ritmo ir šiuolaikinių technologijų nūdienoje, norime atsiriboti nuo masinės, sausos gamybos, norime skirti laiko bendravimui, baldo tobulinimui ir puošybai. Norime perduoti gerąją meistro energiją, šilumą ir jaukumą Jūsų namas.

GAMINTOJAS:

UAB“MEDUMA, Žemaitės g. 21, LT-57195  Kėdainiai
Tel.: (+370 347) 60712, faksas: (+370 347) 77003
El.paštas: info@meduma.lt
www.transformeriai.lt

Transformeriai.lt


Šventinis interjeras - greita, paprasta ir gražu

Šventinis interjeras - greita, paprasta ir gražu

Labai dažnai galvojama, kad būsto puošimas Kalėdoms ir Naujiesiems metams užima labai daug laiko, ir dėl to paprastai apsiribojama eglute ir šventinėmis salotomis. Tačiau greitai ir lengvai papuošti namus ar biurą įmanoma. Kadangi 2008-ieji -...


Sėdėjimą prilygino rūkymui

Sėdėjimą prilygino rūkymui

Sėdėjimas kenkia, sėdimas darbas žaloja sveikatą, sėdėjimas blogiau už rūkymą… Pastaruoju metu panašius dalykus tenka išgirsti vis dažniau. Pasaulyje jau yra praktinių priemonių, kuriomis ilgas sėdimas darbas paverčiamas nežymiu judėjimu....


Paruoškite namus Velykoms!

Paruoškite namus Velykoms!

„C&D Style” jau ruošiasi gražiausiai pavasario šventei Šv. Velykoms! Bundanti gamta, pirmieji gėlių žiedlapiai, kutenantys saulės spinduliai ir glostantis švelnus vėjas – viso to išsiilgusios žiemos sukaustytos širdys....


Malkos kaip interjero ir eksterjero detalė

Malkos kaip interjero ir eksterjero detalė

Šiandien vis dažniau į malkas žvelgiama ne tik kaip į kurą židiniui ar krosniai kūrenti, bet kaip į interjero, eksterjero detalę. Pasitaiko ir tokių dizaino sprendimų, kai malkomis puošiama visa siena ar sienos dalis, tačiau židinio ar krosnelės...


Apie svetainę

Apie svetainę

Didžiausią kambarį paprastai stengiamasi paversti svetaine, nes būtent čia pailsėti susirenka visi šeimos nariai, čia sėdima su svečiais. Be to, ir interjero, ir daiktų pasirinkimą visų pirma apsprendžia patalpos dydis.


Stiklas Jūsų būste

Stiklas Jūsų būste

Projekuojant namo vidų vis dažniau naudojamas stiklas. Tai labai praktiškas pasirinkimas. Patalpos, kuriose suprojektuojami stiklo elementai, tampa išskirtinės, stebi nepakartojamu grožiu ir erdvumiu.


Meniniai sprendimai iš natūralaus akmens interjere

Meniniai sprendimai iš natūralaus akmens interjere

Akmuo yra viena ilgaamžiškiausių natūralių medžiagų, naudojamų buityje. Šiuo metu ypatingai madinga akmens žaliavą naudoti kaip prabangą atspindinčią interjero ir eksterjero detalę. Populiariausios interjero detalės yra kuriamos pasitelkus...


Plytelės interjere: atspalviai, deriniai ir idėjos

Plytelės interjere: atspalviai, deriniai ir idėjos

„Kaip atrodytų vonia, jei plytelės bus melsvos? O jei su raižiniais? O kokios spalvos plyteles klijuoti virtuvėje?“ – tokios mintys, turbūt, kyla daugeliui, kurie įsirengia namus ar daro remontą. Šiandieninėje rinkoje yra begalės...


plyteles247.lt
plyteles247.lt

Akmens masės plytelės, keraminės plytelės laukui ir vidui

AKMETA, VĮ Prekybos ir amatų gildija
AKMETA, VĮ Prekybos ir amatų gildija

Visų rūšių palangių gamyba, pardavimas, montavimas.

Plytelių meistrai
Plytelių meistrai

Plytelių meistrai - profesionalūs, turintys Ilgametę plytelių klijavimo patirtį, įgyvendinę daugelį projektų. Mes patariame, konsultuojame ir atliekame visus plytelių klijavimo darbus

Miško šviesos, MB
Miško šviesos, MB

Lauko apšvietimas, vidaus apšvietimas, šventinis apšvietimas, konsultacijos, įrengimas

MOBLER, S.Laskausko I.Į
MOBLER, S.Laskausko I.Į

Miegamojo baldai, virtuvės baldai, lauko baldai, mediniai laiptai, lauko langų ir durų apdaila, svetainės baldai, vonios baldai

Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

Akmens šalis, UAB "Rudmarma"
Akmens šalis, UAB "Rudmarma"

Akmens apdirbimas. Akmens gaminiai, marmuro ir granito plokštės, židiniai, židinių apdaila, laiptai, palangės - gamyba, prekyba.

Destinus, UAB
Destinus, UAB

Žaliuzių gamyba, didmeninė ir mažmeninė prekyba. Užuolaidos.

Soliteka, UAB
Soliteka, UAB

Soliteka, UAB - roletų, žaliuzių, romanečių gamyba Kaune.

Baldžiai, UAB
Baldžiai, UAB

baldai, gamyba

Terasus, UAB
Terasus, UAB

Didelis lauko baldų pasirinkimas. Valgomojo komplektai, minkšti komplektai, krėslai ir gultai.

Salgesta, UAB
Salgesta, UAB

Patikima ir ilgalaikė partnerė statybų ir apdailos klausimais

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
Mes jau čia Mes jau čia